register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)   1 2 3 4  
Poster Message
madis
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Täna hommik. Paduvihm. Kell pool kümme. Tuleb Mendali ehituskaupluse autojuht Jürisse - päris kena temast laupäeval seda teha - toob mulle kipsplaati ja 4m karkassi.
Keerab mulle maja ette, politsei tormab talle kraesse ja hakkab autos talle keerama. Paduvihm. Tassin üksi 20 3meetrist kipsplaati majasse, ainult üks läkski puruks. Vend ronib politseiautost välja.
Süüdistus: ülegabariidiline veos (kipsplaadi karkass oli 40cm rohkem üle kastiserva kui lubatud.
Trahv kohapeal lihtmenetluse korras:


6000,- (kuus tuhat krooni) ?!=?)¤!)¤!¤((((!!

Huvitav kas haigemaks saab veel minna ? Vend sõidab laupäeva hommikul koerailmaga ja täidab tööülesandeid. Minu arvates isegi kinnipidamine oleks overkill, keda kuradit see natuke üle kastiserva profiil segab ma ei saa aru..

6000,- on nii umbes 1.5 laomehe KUUPALKA nii et sisuliselt võiks ju venna selleks ajaks ka istuma panna.
Ja siis loed lehest et narkojoobes ründepederast sai 2 päeva tingimisi ja 100 krooni trahvi.
Ja samas Jüri poe ees Aiku ostab poolese viina ja Starteri ja Pille ja Malle 13 a vanad joovad sealsamas ja pärast Aiku kepib neid poe taga põõsas. Aga noh see pole midagi, tõeline kurjategija on ikka korralik töömees, kel on raha trahvi maksta.
Krt oleks ma väheke rikkam, maksaks ise selle trahvi kinni.

Vali kord. Nulltolerants.
12.06.2004 at 11:34
PlyVal64
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Madis, need Jüri mendid on tõelised uroodid. Ei imesta. Ma sain trahvi lumlägase tuisuilmaga, kui tee oli täesti hooldamata. Vennad mõõtsid kiiruseks miski 62 või nii. Kusjuures nad ei saanud füüsiliselt minu kiirust mõõta, käisn kontrollisin ja mõõtsin üle. Parimal juhul oleks nad jõudnud reageerida 50+62 km/h siis, kui meie autod oleks olnud kohakuti. Aga nad juba ammu seisid ja mentki oli autost väljas, kui ma nende kohale jõudsin. Tee oli nii libe, et pidurdusmaa oli 50ne pealt 30-35 meetrit! Lihtsalt see ei olnud võimalik, kuna too pisike Jüri mägi varjab Saxo täielikult. Ja loomulikult;) näitas mentide radar nende kiiruseks täpselt 50 km/h:lol Mul oli autos kaks tunnistajat, kuid ma ei viitsinud nendega vaidlema hakata. Kui need mendid loevad, siis PANGE ENNAST PÕLEMA, valetajad sellised. Mind huvitab siiani, kuidas saab veetorni juurest armatuuril asuva radariga kiriku juures sõitva auto kiirust mõõta...???
12.06.2004 at 12:05
Astro SS
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
PlyVal64: Madis, need Jüri mendid on tõelised uroodid. Ei imesta. Ma sain trahvi lumlägase tuisuilmaga, kui tee oli täesti hooldamata. Vennad mõõtsid kiiruseks miski 62 või nii. Kusjuures nad ei saanud füüsiliselt minu kiirust mõõta, käisn kontrollisin ja mõõtsin üle. Parimal juhul oleks nad jõudnud reageerida 50+62 km/h siis, kui meie autod oleks olnud kohakuti. Aga nad juba ammu seisid ja mentki oli autost väljas, kui ma nende kohale jõudsin. Tee oli nii libe, et pidurdusmaa oli 50ne pealt 30-35 meetrit! Lihtsalt see ei olnud võimalik, kuna too pisike Jüri mägi varjab Saxo täielikult. Ja loomulikult;) näitas mentide radar nende kiiruseks täpselt 50 km/h:lol Mul oli autos kaks tunnistajat, kuid ma ei viitsinud nendega vaidlema hakata. Kui need mendid loevad, siis PANGE ENNAST PÕLEMA, valetajad sellised. Mind huvitab siiani, kuidas saab veetorni juurest armatuuril asuva radariga kiriku juures sõitva auto kiirust mõõta...???

Seda tahaks ise ka näha kuidas nad seda mõõdavad.

Astro@ sõidab iga päev Jürist 2 korda läbi

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
12.06.2004 at 12:34
k-hunt
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Natuke palju sellise pisirikkumise kohta!
Kas suvaline patrull võib nüüd teha tõesti selliseid trahve?
Vaidlustama peaks selle kindlasti(kas komissari juures või kohtus-ei oska öelda). Vähemalt suurusjärku muutma.
Pollarite auto võiks ka põlema panna,Jüri maffiale oleks see suur löök.

____________________________
740 TD GLE
ex TOPAZ/TAURUS
Tauruse pudi müüa
12.06.2004 at 15:35
askeldaja
 
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
madis: Täna hommik. Paduvihm. Kell pool
Ja siis loed lehest et narkojoobes ründepederast sai 2 päeva tingimisi ja 100 krooni trahvi.


Kas see lugu?


quote:
Konstantin Provalov juunior sattus konflikti kella ühe ajal, kui ta, olles tugevas joobes, tungis kallale ööklubis korda valvanud turvafirma Alfastar töötajale.

Provalov lõi turvameest kõhtu, mistõttu pandi tal käed raudu ja kutsuti sündmuskohale politsei. Samal ajal noormees karjus ja räuskas ning ähvardas turvamehi.

Ka politseijaoskonnas jätkas Provalov agressiivset käitumist ja tagus rusikatega vastu seina. Politsei koostas noormehele väärteo protokolli ja karistas teda vastavalt karistusseadustiku avaliku korra rikkumise paragrahvile 180-kroonise trahviga.

Ma tean juhust, kui kergest lõuariivakast (norijale ja ärplejale andis) tuli kriminaalasi ühele inimesele minu tutvusringkonnas kaela. 180 krooni on muidugi raju trahv.

6000 EEK trahv tuleks küll vaidlustada, iga konkreetne rikkumine peab saama individuaalse lahenduse sõltuvalt asjaoludest, k.a. sissetulekut (-selle väiksust) silmas pidades jmt.
12.06.2004 at 15:55 Last edited 12.06.2004 at 15:56 by askeldaja
diesel
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
mõne aasta eest, kui mul veel jüris korter oli, peedistati mind ka mõnuga. ilm oli samuti üsna rammusalt sajune, tulin majade vahel ja keerasin poe juurde, kust siis omakorda oli plaan suurele teele keerata ja linna sõita. aga kaugele ei saand mitte. tee poolt keeras vastu, sinna poe ette siis, miilitsaauto ja tuluksed vilkuma ja peatas mu kinni. ma polevat suunda näidanud ja kiirust olin ka ületanud. ? no suunda ilmselt tõesti ei näidand, mida sa ikka vilgutad kui tee keerab. toona sealt vasakule läks ainult jalgrada, seega nagu polekski saand mujale minna. a kiiruse jutt oli muidugi totaalne bs. kuna ma lolli peaga üritasin neile selgeks teha, et nad segast panevad täiega, siis muidugi järgnes süüdistus joobes sõitmise teemal. alkomeetrit neil polnud ja kutsusivad siis kusagilt (ilmselt linnast) patrulli kohale. vahepeal otsiti mul auto läbi. oma jutu järgi pidin ma kangesti mingi narkokaupmehe näoga olema. kõik uksed ja luugid pärani ja mõistagi kogu aeg sadas ikka rõõmuga, seukest lörtsi ja vihma vahepealset asja. mina seisin jalad harkis ja käed kapotil oma traktori nina ees ja üks neist seisis mul pooleldi selja taga ja valvas, et ma jooksku ei paneks. idioodid tõesti. miski pika aja järel siis saabus patrull ja lasti mul puhuda ja vaadati pabereid ka ja küsiti selgitust juhtunu kohta. seejärel patrull soovis hääd reisi ja vabandas ka veel ja ma sõitsingi minema. patrull jäi sinna veel miilitsatega miskit seletama.
nüüd takkajärgi, madise juttu lugedes, järsku tekkis minus arusaamine, et ehk tõesti tegu miskiste kohalike imbetsill-miilitsatega?
12.06.2004 at 17:22
EFTC
  
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
siit moraal: ära sõida vihmase/lörtsise ilmaga Jürist läbi !
12.06.2004 at 17:33
Astro SS
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
EFTC: siit moraal: ära sõida vihmase/lörtsise ilmaga Jürist läbi !
??? kuidas ma siis tööle saan? ??? kas ainult ilusa ilmaga ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
12.06.2004 at 17:35
pauks
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Eino meil sai uks kutt eila 900sotta traffi...
Olime jyris ... edu parklas ... panime koduse napalmiga vana tossu põlema ... ja krdi essekas tuli r22kima et mis teete ... ja siis tuli veel edu poest ment ka .... mingi naine see nimi Kadi (LOHH) kysis kes tegi uks utles et mina panin põlema.,.. ment utles et tule istu autosse ... ja viis jaoskonda.... ja tegi 900 traffi... aga haige asi see veel et toss j2i sinna põlema ... see oli nagu v2ga pohhui mendil ... peaasi et traffi saab teha!
12.06.2004 at 20:47
askeldaja
 
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
VTF :???
12.06.2004 at 20:50
diesel
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
kui mõni imbetsillist pubekas kuskil midagi põlema paneb, siis on ju trahvi tegemine igati positiivne. lisaks võiks säärased süütajatest jobud täiendavaks karistuseks samuti põlema panna.
halb muidugi, et tuli külma kõhuga kustutamata jäeti.
12.06.2004 at 20:59
orikas3
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
pauks: Eino meil sai uks kutt eila 900sotta traffi...
Olime jyris ... edu parklas ... panime koduse napalmiga vana tossu põlema ... ja krdi essekas tuli r22kima et mis teete ... ja siis tuli veel edu poest ment ka .... mingi naine see nimi Kadi (LOHH) kysis kes tegi uks utles et mina panin põlema.,.. ment utles et tule istu autosse ... ja viis jaoskonda.... ja tegi 900 traffi... aga haige asi see veel et toss j2i sinna põlema ... see oli nagu v2ga pohhui mendil ... peaasi et traffi saab teha!
trahv oli küll asja ette oleks siis valinud vähegi privaatsema koha lolluste tegemiseks.
12.06.2004 at 21:00
EFTC
  
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
Astro SS:
quote:
EFTC: siit moraal: ära sõida vihmase/lörtsise ilmaga Jürist läbi !
??? kuidas ma siis tööle saan? ??? kas ainult ilusa ilmaga ?

Sa tuled ju rongiga :D
12.06.2004 at 23:36
deabru
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
siin oli paar kuud tagasi siuke insitent mentidega,et kaks tüdrukut istusid pingi peal mendijaoskonna juures nii et ise olid seljatoe peal ja jalad olid istumis kohal tänu sellele said nad 300.- traffi ja protokolli :S
13.06.2004 at 17:19
tyyp
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Krt, seal Jüris on debiilikud mentideks võetud vist.

____________________________
Chevy Astro 95`
13.06.2004 at 17:43
mrtn
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
sõidan ka igapäevaselt ringteedpidi. siis, kui seal hiljuti pindamise tõttu 50 km/t piirang oli, mõõtsid nemad kiirust. mina sõidan tsikliga, rahulikult ja täpselt 50-ga, kargab ment teele ette, föön käes, küsib äraseletatud näoga: "nnohh! palju meil siis ka kiirus oli!", mina: "50", ment: "olete te ikka kindel?", mina: "olen, ma ei ületa kiirust". 2 sekundit pausi, näost oli näha, et mehel peas hammasrattad ragisesid. ment: "mitte kunagi??", mina: "mitte kunagi".

ilmselgelt püüti suva radarinäitu pähe määrida.
13.06.2004 at 19:24
spitfire
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
EI, miilitsakoer on miilitsakoer. On need Kukekesed seal siis vana aader või on noored poisid, keda teised koolis kiusasid 8peitsid koolikoti ära või tegid muid rumalusi) ?
13.06.2004 at 01:22
valts
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Sry OT aga USA mandril vahemalt miami piirkonnas on nii jultunud et pimedas soidavad sul taga ilma tuledeta ja sa ei nae neid, niikui miski rikkumise teed on taga vilkurid peal ja votavad maha. Krt kus see ehmatab poolsurnuks
14.06.2004 at 06:04
James Dempsey
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
quote:
valts: Sry OT aga USA mandril vahemalt miami piirkonnas on nii jultunud et pimedas soidavad sul taga ilma tuledeta ja sa ei nae neid, niikui miski rikkumise teed on taga vilkurid peal ja votavad maha. Krt kus see ehmatab poolsurnuks

Sa räägid, et Miamis, kurat, aga Tallinnas eriüksuse mehed punkt samasugused. Sõidavad oma musta Mazda 6-ga sabas ja ainult ootavad, mil mingi pisieksimuse teed... omast kogemusest öeldud.

____________________________
peaaegu jalamees, st.baierimaa hädakulguriga liikleja...
14.06.2004 at 07:27
deathdog
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Nu siis ei ole imestada et kui jüri vahel keegi menti näeb siis sõidavad 60 tsoonis 40 -ga

deathdog@2 korda päevas läbi jüri
14.06.2004 at 07:29
corvus
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
üldiselt on nüüd lugu sellinne, et ülegabariit - olgu ta siis nii kuradi väike kui tahes aga ülegabariit on ta igal juhul, kas siis kaalus või mõõtmetes - on selline asi millega politsei NÜÜDSEST kasutab null tolerantsi ja andke andeks aga õieti teevad ning seda tänu meie ja veel mitme firma lobile. Saage aru, et kui meie, kes me ülegabariitseid vedusid toimetame maksame oma lubade eest eelarvesse ja ajame asju ausalt, siis on terve ports vendasid, kes seda ei tee ehk mina nimetaks seda ebaausaks konkurentsiks... Kus kuradi kohast need teeaugud (kõrvalteedel) siis teie arust tulevad ja kui tulevad siis miks pole pappi, et teid parandada (arvutasime, et eelmine aasta veeti c.70% "mustalt") - raske koorem on raske koorem ja valitsust ja omavalitsusi armastame kõik kiruda...
Corvus & Co. paneb kohe kitse (teatud numbril) kui näeb ülemõõdulist/gabariidilist koormat EV teedel vuramas ILMA MAKSMATA!!

PS! nädalavahetusel Pärnu mnt. Ääsmäe juures lõhutud ületee jooksvat liiklusmärgi raami märkasite? "Kangelased" otsustasid ökonoomitseda ja töötasid/võtsid 5.50 m asemel 5 meetrise loa, hea et ainult NENDE OMA saate auto torude alla jäi!

____________________________
Risto; Corvette '79
14.06.2004 at 08:52
Sebastien
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Lähen just praegu politseisse avaldust viima. Kuradi pätid varastasid öösel kastikal tuled eest ära.
Sinnapaika arvatavasti see asi jääbki.

Käisin just ükspäev Maanteeameti Tartu osakonnast küsimas selle kabariidi asja kohta. Kuna veame oma forvarderit pidevalt ja ta on laiem kui 2,55m siis käisin onude käest uurimas kas selleks luba ka on vaja. Vastati, et kuni kolm meetrit võid ilma igasuguse paberita vedada aga kui kõrgus läheb lõhki(üle 4 meetri) tuleb hakata maksma ja mitte vähe. Rohkem minu peale aega ei raisatud.
14.06.2004 at 10:17
madis
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
corvus, tegemist oli kipsikarkassiga. Mitte raudteerööbastega.
14.06.2004 at 10:48
hents99
  
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Asi pole põhimõttes, puudub neil mentidel täielikult inimlik suhtumine.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
14.06.2004 at 11:44
Lembit
Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)
Kui päris aus olla, ega siis politseinikele ei makstagi inimliku suhtumise eest palka. Pigem on neil mingi muu otstarve, kui käia mööda ilma ringi ja kõigile mõnusat sõpsi mängida.
See muidugi ei õigusta konkreetse rikkumise eest maksimumkaristust väänama.

Kunagi keegi juriidiliste asjadega rohkem kursis olev isik postitas ee.auto uudisgruppi postituse, kus muuhulgas seletas lahti, mis on need kriteeriumid, mis iga õigusrikkumise eest karistuse määramisel peaksid aluseks olema. Kriteeriume oli kokku 5. Kahte neist mäletan: "ohtlikkus" ja "tahtlikkus". Kui keegi teab, mis need ülejäänud 3 olid, siis võiks välja öelda. Oleks ilmselt abiks argumendid seadusesilmaga väitlemisel.

Praeguse Madise probleemi kohta oskan nende kahe kriteeriumi valguses, mis meelde tulid öelda, et tegemist on tahtliku rikkumisega (karkass ei sattunud koormasse kogematta) ja ilmselt ei ole tegemist ka täitsa ohutu rikkumisega. Papptoru oleks ilmselt ohutum ja raudteerööbas ohtlikum.
14.06.2004 at 12:01
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Vali kord ! (Politsei idiootsuse maailmarekord)   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.