register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp - muljed   1 2  
Poster Message
Georg79Fire
Power Camp - muljed
quote:
partel wrote:
... kuna ta ise on pidurivõimendi.
Me köik nägime soomlaste auto peal,mis juhtub siis,kui purjus inimene rooli ronib.Sellepärast ma ise laupäeval rooli ei istunud.
Ma arvan,et sellega,et ma sind rooli ei lubanud,tegin ma sulle ja eriti kogu kohalolevale rahvale suure heateo! :)
13.08.2001 at 10:56
ats
 
Power Camp - muljed
quote:
peep wrote:
Võistlusest nii palju, et endal väga hästi ei läinud. Mingil kummalisel põhjusel oli pidamine suht. olematu.
Arvan, et ei olnud sinu viga. See betoon oli ikka üle mõistuse libe. Ja ise sõitsin ka 0.25 sekundit aeglasemaid aegu, kui vastava autoga sõidetakse.
Kui Raadil tekitas igasugune kohaltminek üle 4500 pöörde paigale jäämise, siis eile Pärnus rada proovitud (mida enamus eiravad juba), siis seal võttis jällegi alla 6k start hinge kinni.
Pärnu raja puudus on see, et tegemist ei ole 400m rajaga, vaid 360m-ga ning aegu ei ütle keegi - isegi mitte käsitsi võetuna - ehk sa ei saa kunagi teada, kuidas sõit välja tuli erinevatel juhtudel.
Paljukirutud pidurdusmaa oli minumeelest enam kui piisav.
13.08.2001 at 11:19
partel
  
Power Camp - muljed
quote:
Georg79Fire wrote:
quote:
partel wrote:
... kuna ta ise on pidurivõimendi.
Me köik nägime soomlaste auto peal,mis juhtub siis,kui purjus inimene rooli ronib.Sellepärast ma ise laupäeval rooli ei istunud.
Ma arvan,et sellega,et ma sind rooli ei lubanud,tegin ma sulle ja eriti kogu kohalolevale rahvale suure heateo! :)

Noh, mina oleks nina metsa poole pannud ja ja kohapeal asja ära teinud. Tead isegi milline ohutuse armastaja olen!

Anyway, räigelt käis pinda see, et suure mangumise peale sai Timo oranzhi Dartiga peale mindud, aga meid aeti minema, kuna ei olevat piisavalt turvaline! ??? Siis olin küll "natuke" pahane..

13.08.2001 at 14:45
peep
 
Moderator
Power Camp - muljed
quote:
ats wrote:
quote:
peep wrote:
Võistlusest nii palju, et endal väga hästi ei läinud. Mingil kummalisel põhjusel oli pidamine suht. olematu.
Arvan, et ei olnud sinu viga. See betoon oli ikka üle mõistuse libe. Ja ise sõitsin ka 0.25 sekundit aeglasemaid aegu, kui vastava autoga sõidetakse.


Ma ei ole kindel, et betoonis asi oli, kuna olen enne ka teistel radadel samade ajavõtuseadmetega sõitnud ja oli hea võimalus nii enda kui teiste 60-ft aegu võrrelda. Vt. ise:

Raadi (betoon) http://www.tqhq.ee/events/raadi.htm#pics

Kouvola (korralik, sile asfalt)
http://www.tqhq.ee/events/utnick.htm#kom

Kouvola tulemuste juures ära minust kiiremaid vaata, need kõik sõitsid spets rehvidega aga teiste 60-ft ajad on ju suht samad kui Raadil.

Kahtlustan endiselt ebatasase raja ja jäiga vedrustuse kokkusobimatust.;) Üritan Kiikalas sellele teooriale kinnitust leida.

Ma ei tea millega Sa enda auto aegu võrdled, kui kuskil usas väljasõidetutega siis on minul veel see müsteerium lahendamata, mis valemiga samade modidega auto usas palju kiiremini edasi liiguvad kui siin. Minu masin peaks olema vähemalt 5 km/h kiirem ja sõitma 12 sek aegu nende kogemusele tuginedes. Seal vennad isegi tänavaketsiga mõnel ilusal päeval alla 2,0 60-ft pääsevad.

It ain't happen here - ili mozeth bõt ja durak ???
13.08.2001 at 15:23
ats
 
Power Camp - muljed
60ft ajad tunduvad jah kahtlaselt sarnased, aga ise arvasin küll, et minu 60ft aeg ca 2.3s, et seal .3s kiiremini sõites, oleks just aja 14.0s saanud.
Aegu võrdlen USA aegadega, mujalt polegi vaadata.(need USA specid on minu teada tehase rehviga)
Ajakirjanikud sõidavad ca 14 või alla ning foorumis on üks sõitnud (peale nende, kes ka 14.2 sõidavad):
60ft - 2.152 ja ET 13.855@161
ja mul 2.340 ja ET 14.250@156
Kusjuures Millerit muidugi hea 60ft väga palju ei päästnud (rajarehvid) 2.175 ja ET 14.244@155
Siit jäigi kripeldama, et kas mul tegelikult on kiirem auto kui Milleril, ainult ei oska kohalt ära minna.

Ja teine versioon (oma kehvale sõidule) oli sama, et plaadivahe ja jäik vedrustus võtab aega vähemaks. :)

Ja USAs on ilmselt kogu aeg selline õhurõhk ja kleepuv asfalt, et autod lihtsalt liiguvad kiiremini ;)
13.08.2001 at 17:11
peep
 
Moderator
Power Camp - muljed
Sinu ja Aini aegade võrdluse kohta ei oska ma midagi öelda - mingit loogikat seal ei tundu olevat, kuna trap speed ja ET on sama aga 60-ft nõnda erinev. Nii huupi pakun, et S2000 on õigeaegse käiguvahetuse suhtes eriti nõudlik masin oma kitsa powerband'i tõttu ja Sinul õnnestusid käiguvahetused paremini.

See usa tulemus kuulub küll ulme valdkonda, kui tegemist on stock autoga. Ma ei pea silmas niivõrd ET's kui trap speed'i. 5 km/h vahe ei saa puht osavuse küsimus olla, kuna seda on liiga palju. Aga sama kamm ka minu auto performancega usa vs. mina.


Veel: 60-ft aeg suhtub ET'sse koefitsendiga 1,5 -> st. -0,3 60-ft ajast = -0,45 lõppajast.

[Edited by peep on 13.08.2001 at 17:26 GMT]
13.08.2001 at 17:24
jyrki
Power Camp - muljed
My 60 FT with the 165/14 Hakkapeliittas was 2.4 seconds. the track was pretty slippery, don't know why. Just for comparation, I have driven 1.938 60 ft with 205/75/14 rasials in Finland. Last year the Haapsalu track felt a lot better. Timo run 1.99 at Raadi, and last saturday he run 1.75 at Alastaro in the only run he made. Could have propably done better with more attempts. My best this summer at an airport track has been 1.58 and was 1.87 at Raadi. Best ever at Alastaro is 1.46. I think Kiikala will be better than Raadi, but propably not quite as good as the best airport tracks here.
14.08.2001 at 09:09
Tsikk
Power Camp - muljed
Kes veel pole näinud, siis üxpäev panime veel 100 Otepää ja Raadi pilti üles:
http://www.uninet.ee/~agot/
17.08.2001 at 14:06
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
nii palju katkisi linke :( :(
muidu väga head pildid!!!
17.08.2001 at 14:12
Tsikk
Power Camp - muljed
quote:
LaSa wrote:
nii palju katkisi linke :( :(
muidu väga head pildid!!!


Ainult viimased 11 pilti on vigased, kuna ei mahtunud serverisse ära!
Sry.
17.08.2001 at 14:30
max
Power Camp - muljed
Ülikõva töö tehtud! Ilusad pildid. Need katkised lingid on ju loomulik nähtus ;)
17.08.2001 at 15:03
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
max rsk, räägi autost!!!
17.08.2001 at 15:10
jyrki
Power Camp - muljed
Still about the Tartu ET's; Jussi just came back from Pori with the car in the very same condition as in Tartu. There was not many cars so he could make 11 run during the day. The traction was not excellent, but still pretty good and the weather was good. anyway, his worst ET was a 10.7 and the best was a 10.62 at little over 206 km/h. 60 ft was 1.61. Compare it to Tartus 11.3 at 196 km/h.
18.08.2001 at 20:53
peep
 
Moderator
Power Camp - muljed
Tartus puhus vastutuul, see vist nii kandilise auto puhul isegi keskmisest olulisem on.
18.08.2001 at 23:08
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp - muljed   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.