register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp - muljed   1 2  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
teen sis otsa lahti: lahelahelahe :)
05.08.2001 at 23:20
rustang
  
Moderator
Power Camp - muljed
Minu muljed piirduvad sellega, et sõitsin Teile Kuku raadio bussiga vastu, kui Te Laupäeva õhtul Otepää poole siirdusite. Tartu lähistel oli näha ka lätlaste kamp, isegi 4wd Reznik paistis olema. Ootan huviga kommentaare, mis võistlusel toimus.
05.08.2001 at 23:24
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
võistlused.. njaa.. aga ega ikka miljonäri vastu ei saa ka kõige tõsisem fänn.. kahjuks :(

raha ruulib krt.
05.08.2001 at 23:33
rustang
  
Moderator
Power Camp - muljed
quote:
LaSa wrote:
raha ruulib krt.
Kas siis Reznik pani Jyrkile ka ära ???
05.08.2001 at 23:35
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
ei, seda mitte.. aga lauri sai (nitroga) .3 sekundiga küll jah...

jyrki auto kah ju päris hardcore hinnaga... :) st mootor :) a jrki on klass omaette.
05.08.2001 at 23:44
newton
 
Moderator
Power Camp - muljed
Oma rahvale vaatamiseks, pärast veelkordset kontrolli läheb ka laiemalt üles:

http://www.tqhq.ee/events/raadi.htm
06.08.2001 at 09:29
Heigo
Power Camp - muljed
Lõpuks sain siis teada, palju auto juures veel modida on vaja :D Igatahes loodan, et tqhq ja V8 tiim andestab sellise esinemise, järgmine aasta luban tunduvalt kiirem olla.
06.08.2001 at 09:36
max
Power Camp - muljed
to Heigo: ära põe, krt :)

Natuke pilte, mida mu vend jõudis nädalavahetusega klõpsida:

http://www.zone.ee/camaro/power/pwr.html
06.08.2001 at 09:40
newton
 
Moderator
Power Camp - muljed
Heigo, sul ilus auto, millel palju potentsiaali, nii et põdeda pole tõesti midagi. Kui sinu auto hästi liikuma hakkab ja Priit oma Stangiga joonelt ära saab, olen ju mina maailma kõige aeglasema üle 3-liitrise autoga :) Eh, natuke kiiremini peaks minagi veel saama.

Vibutaks näppu hoopis nende suunas, kes oma kiiremad Fired raja kõvale jätsid. Olgugi, et nii ilusaid autosid on kahju peenestada, oleks ehk ühe Fire eliminaatorisse ka saanud. :p

Muidu kõik üsna norm, kunagi ehk pikemalt.
06.08.2001 at 10:20
bigblock
Power Camp - muljed
heigo mis sa said golfidelt tappa??? mitmene mootor sul on ?? 100cid :D
06.08.2001 at 10:52
bigblock
Power Camp - muljed
btw seekord sulle andestame veel..
06.08.2001 at 10:53
LaSa
 
Moderator
Power Camp - muljed
bigblock: suu kinni.. poiss veel noor & esimest korda stripil.. mina igatahes hindan kõrgelt tema viitsimist osa võtta :)
06.08.2001 at 11:03
Riho
Power Camp - muljed
Mis ime Sierra Pro-klassis seal sõitis? Ajaks 13,373 :eek
06.08.2001 at 11:16
udu
 
Power Camp - muljed
krdi nõme kyll, et mitte kellegagi ei saanud joonele panna.
sõita sai ainult aja sõite ja siis alati sattus mingi golf kõrvale.
eliminaatorist otsustati ka välja jätta :(
06.08.2001 at 11:18
newton
 
Moderator
Power Camp - muljed
Aegade põhjal sain ma ka kolmelt Golfilt tappa :rolleyes

Seltsimees bigblock on väga teretulnud stripile oma autoga minu ja Heigo eest va Golfidele kätte maksma ;)

Riho, vaata parem, mis too Sierra üle 3000 klassis sõitis - 12.8 :) Selline süütu valge sedaan, Cosworth'i tehnikaga ja irmsa suure turboga.
06.08.2001 at 12:01
hypertyyp
Power Camp - muljed
quote:
LaSa wrote:
võistlused.. njaa.. aga ega ikka miljonäri vastu ei saa ka kõige tõsisem fänn.. kahjuks :(

raha ruulib krt.
Pole ullu Lauri ehitab oma camaro veel kõvemaks ja siis saavad kõik f...ing läti miljonärid pika puuga posti!
To bigblock: tähtis pole mitte võit vaid osavõtt


[Edited by hypertyyp on 06.08.2001 at 12:13 GMT]
06.08.2001 at 12:12
Riho
Power Camp - muljed

Riho, vaata parem, mis too Sierra üle 3000 klassis sõitis - 12.8 :) Selline süütu valge sedaan, Cosworth'i tehnikaga ja irmsa suure turboga.

Jube lugu, aga paistab, et vend on viitsinud tööd teha. Ja see on tervitatav. Konkurents on teretulnud asi ning kui kiirenduse huvilisi juurde järjest tuleb, võib ehk varsti ka öelda ürituste kohta muid sõnu, kui: hea , et keegi surma ei saanud (Pärtel 2001 Speedest).
06.08.2001 at 12:14
Heiti
Power Camp - muljed
Asi igati kordaläinud kuigi ise rohkem nagu pealtvaataja rollis olin.Järgmine kord ehk juba ka rajal.Ise arvan ka,et tähtis pole mitte võit(kuigi päris igaühe käest kah ei tahaks tappa saada)vaid osavõtt.Siis saab ka näha mida auto endast kujutab.
06.08.2001 at 12:28
eikeegi
Power Camp - muljed
Peris tore oli.:) Kuigi minu puhul asi ainult Raadiga piirdus aga siiski.
Osalejaid seekord päris palju juba ja igasugu huvitavaid isendeid nende hulgas.
Asjal perspektiivi täitsa on, kui ainult korraldajatel viitsimist jätkub sebida.
Üks paha asi oli see, et külm oli, aga ega keegi ei käskinud kodust poolpalja tagumikuga välja ronida.:D
06.08.2001 at 14:03
Andres69Stang
 
Power Camp - muljed
Üritus "Raadi suvi" oli väga hea .Power Camp rahuldav kevadise Spring cruisega võrreldes ,kus õhkkond oli rahulikum ja autosd ei lammutatud. Ma loodan et vana Caddy küljeklaas oli juba tulles katki, kojamees vedeles küll nukralt hommikul kapotil. :*(
07.08.2001 at 11:58
peep
 
Moderator
Power Camp - muljed
Need jobukakud kes selle musta auto laupäeva õhtul ära lõhkusid rikkusid küll natuke tuju aga muidu oli küll igati ok üritus. Eriti pühapäeva varahommikune live featuring lauri, lasa, jyrki jpt. kes kohe nimepidi ei meenu.:D

Võistlusest nii palju, et endal väga hästi ei läinud. Mingil kummalisel põhjusel oli pidamine suht. olematu. Ainus mida peale enda käpardlikkuse suudan välja pakkuda on jäiga vedrususe ja konarliku raja kokkusobimatus. Lisaks ei suutnud ma kolmandat käiku korduvalt sisse panna:( puht oma hooletusest. Poole viieni ülevalolek ei möödunud jälgi jätmata...

Kui auto liigub, eks siis 25 Kiikalas saab selgust, kas siledal rajal tulevad stardid paremini välja.

Võitjast nii palju, et ega kalli auto omamine/modimine pole patt.:) Peale selle on inimene fänn, mitte niisama juhuslikult sportauto omanikuks saanud yuppie - kuigi minu pärast võivad kõik sõita/võita.

[Edited by peep on 09.08.2001 at 01:54 GMT]
08.08.2001 at 01:49
partel
  
Power Camp - muljed
Üsisin Olegilt plaanide kohta. Varsti peaks olema 3.5L ja suuremad turbod. Hinda ma ei küsinud. :)
09.08.2001 at 09:08
Georg79Fire
Power Camp - muljed
Paneks ka nüüd oma muljed kirja selle ürituse kohta.Igati tegijad üritusd olid nii Power Camp kui ka Raadi suvi.Teekonda sai alustatud reede öhtul kella kuue paiku koos newtoni ja uduga.Tartu mnt remondilöigul hakkasid pihta ebameeldivad üllatused- nimelt lajatas minu autol genekarihm vastu taevast.Ilma rihmata sai söidetud edasi mingi 50 km siis panime udu corvettega Paidesse ja selle ümbrusse bensujaamasid läbi kammima.Kokku vist kuue bensujaama peale saime ühe rihma,mis enam-vähem sobis. Rihma purunemise pöhjuseks see,et päev enne reisi pandi minu autole uus genekas aga geneka rihmaratas oli hoopis teise profiiliga ja see selle genekarihma ära söi ( huvitaval kombel pidas uus ajutine rihm kogu teekonna vastu ja veel siiamaani,kuigi on kitsam kui vaja,milletöttu tuli teda iga 50 km tagant pingutada) Laupäevasel päeval ma vöistlustest osa ei vötnud,kuna mulle meeldis see päev seda va kesvamärjukest manustada ja roolitaha sai kupatatud LaSa,kes sellele vastu ei puigelnud. :evil
Raadi lennuväljalt ära söites tabas mind järgmine ebameeldiv üllatus- nimelt LaSa jalg niivörd raske,et katkes gaasitross ( ma ei kujuta siiamaani ette kuidas saab niisugune asi nagu gaasitross katki minna :( ) Tänu Vitoldile ( capri'79 ) ,kes otse minu taga söitis ja kes abivalmilt oma liikuva lukksepa töökoja lahti haaras ning üks-kaks minu katkenud gaasitrossi ära parandas vöib selle vahejuhtumi ka önnelikult löppenuks tunnistada! :)
Öhtul Power Campi laagriplatsile jöudes ründas meid ohtralt alkohoolseid jooke tarvitanud Pärtel, kellel oli kohe surmkindlalt vaja minna minu autoga burnouti tegema.Lubas mulle isegi uued tagakummid osta! :evil
Öiste sündmuste muljeid kuulsin hommikul teistelt,kuna polnud ise adekvaatne neid jälgima. :(
Oma auto asendatud alusvankriga olen väga rahul,kuna teelpüsivus on väga heaks muutunud. Erkki karpa katsetused vöib ka tulemusrikkaks kuulutada,kuna kogu teekonna keskmine bensukulu täislastis autoga oli 14.8 l.Not bad i guess! :)
12.08.2001 at 13:04
partel
  
Power Camp - muljed
quote:
Georg79Fire wrote:
Öhtul Power Campi laagriplatsile jöudes ründas meid ohtralt alkohoolseid jooke tarvitanud Pärtel, kellel oli kohe surmkindlalt vaja minna minu autoga burnouti tegema.Lubas mulle isegi uued tagakummid osta! :evil

Georgil on pidurite renoveerimisel suur raha kokkuhoid, kuna ta ise on pidurivõimendi. Mees mikrofoniga palus põlvili, et keegi teeks :burnout, lubasin Georgile uued kummid asemele osta, aga ikka ei-ei!
13.08.2001 at 09:33
Riho
Power Camp - muljed


Georgil on pidurite renoveerimisel suur raha kokkuhoid, kuna ta ise on pidurivõimendi. Mees mikrofoniga palus põlvili, et keegi teeks :burnout, lubasin Georgile uued kummid asemele osta, aga ikka ei-ei!
Hea mees kes lubab. :evil
13.08.2001 at 10:19
tqhq.ee foorum : Üritused : Power Camp - muljed   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.