register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M: Subaru Impreza Sportwagon 2002  
Poster Message
tfr
 
M: Subaru Impreza Sportwagon 2002
Nagu mõned juba teavad ja teised ehk paaris teises threadis läbi käinud vihjetest välja on lugenud, olen sunnitud kevadel töistel põhjustel oma elukohamaa pikemaks ajaks siinse foorumi põhiteemaks olevate autode kodumaa vastu vahetama. Fuego võtan kaasa, aga ülejäänud sõidukipargi olen paraku sunnitud realiseerima.

Sellega seoses siis müüa:

Subaru Impreza Sportwagon
Väljalaskeaasta: 2002
Mootor: 2.0 bokser, vabalthingav (92kw/125hj)
Käigukast: automaat
Veoskeem: Subarule kohaselt mõistagi nelivedu :)
Läbisõit: 77000km (75000 pealt hooldus tehtud)

Varustus: sisuliselt kõik, mida konkreetsele mudelile peale laduda sai. Kliimaseade, püsikiirushoidja, el. aknad, el. peeglid, jne.

Peale selle: toonklaas sujuvalt eest taha tumedamaks, Subaru originaal eemaldatav kärukonks, Subaru originaal koeravõre, korralik pantser all (mootorile/käigukastile pluss eraldi tagadifrile), Hella Rallye 1000FF lisatuled (37.5 juhtarvuga). Kellel soovi, saab kaasa ka Mont Blanc katuseraamid pluss Mont Blanc Camper 555 suusaboksi, mis on värvitud kerega ühte värvi.

Rehvid/veljed:
- suveks: 16" Speedline valud + 205/50R16 mõõdus Bridgestone Potenza RE720
- talveks: 15" Alessio valud + 195/65R15 Gislaved NF3

Autot saab näha ARK kõrval E-Autoline platsil.

Pildid:
- E-Autoline tehtud pildid, talveratastega
- Minu pildid, suveratastega, viimase peal näha ka suusaboks

Hind: 230 000 krooni, aga kuna seal sees on ka E-Autoline komisjonitasu, siis minuga otse rääkides saab ka veidi kaubelda. :) Uuena maksis 390 000 krooni, sellele on hiljem veel teine ratastekomplekt, lisatuled, suusaboks jms juurde ostetud, ehk kokku jupp maad üle 400.

Auto on Sampo Liisingus, võimalik on ka liisingu ülevõtmine.
16.12.2004 at 15:48
tqhq.ee foorum : Vaba teema : M: Subaru Impreza Sportwagon 2002  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.