register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Motoshow feat. TQHQ   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
Viimane aeg siin ka pikalt kestnud ettevalmistustest teada anda:), nimelt Tartu Motoshow'l on tqhq väljas oma ekspositsiooniga mis koosneb viiest autost. Seega kõik on oodatud meie väljapanekut külastama - õigemini küll kuulub see ajakirjale Tehnikamaailm, kes on andnud meile võimaluse oma autosid ja siinset saiti promoda. Iga masina juurde tuleb stend kus on nii selle auto andmed, modifikatsioonid, kui ka viide tqhq lehele, kui parimale eestikeelsele infoallikale netis.

Oma autodega on väljas Lauri, Georg, Erkki, Kert ja Heigo. Ma ise plaanin laupäeval Tartus olla, loodetavasti õnnestub messikülastajatele üks kummisuitsune häppening ka korraldada.

See you there...

[Edited by peep on 27.09.2001 at 13:30 GMT]
27.09.2001 at 13:29
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
edit: Georgi pole.. kahjuks :*( :*(
27.09.2001 at 13:35
peep
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
quote:
LaSa wrote:
edit: Georgi pole.. kahjuks :*( :*(

Mis temaga siis juhtus ???
27.09.2001 at 13:35
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
lajatas kastist õli välja :(
jubekurb.
27.09.2001 at 13:37
peep
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
pthüi krt ! Su kiri oli sellises toonis, et ma mõtlesin kuhu kalmistule tuleks pärg viia...
27.09.2001 at 13:43
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
sry..
27.09.2001 at 13:56
max
Motoshow feat. TQHQ
Kas Georg siis kasti korda ei saa? See ei tohiks ju palju aeg võtta...
27.09.2001 at 14:38
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
mulle helistas Georg täna hommikul; ütles, et tema trt ei tule. Et siuke lugu. No ju siis ei saa korda.
27.09.2001 at 15:08
nunnukas
Motoshow feat. TQHQ
jee...tulge jahh k6ik tartu,siis saab motoshowl ikka 6igeid autosid kah naha! :)
loodan et georgi auto ikka korda saab ja ta ka tuleb... nii kahju kui nii ilus asi sealt ara jaab....
27.09.2001 at 18:52
Heigo
Motoshow feat. TQHQ
Klge, keegi teab täpselt öelda kui kauaks, kuidas ja kuhu autod jäävad?
PS:üritan ennast ka 9.00 kohale vedada.
27.09.2001 at 19:54
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
rääkige jah, et kes, kunas & kui palju kummi põletab :D
siis tean kah millal kohal olla.

weekendiks trt jälle vist...
27.09.2001 at 23:23
peep
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
Lauypäeval mingi aeg peaks asi toimuma aga millal ei tea vist momendil keegi. Telefoniside abiks I guess ?
28.09.2001 at 08:46
max
Motoshow feat. TQHQ
Lauri454 ja Pärtel olid juba eile kohal, Erkki tuli täna hommikul. Hommikul pakkus Lauri454 küüti tööle... taksodel võiksid kah 461cid V8 -d vahel olla :)
28.09.2001 at 10:32
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
yeah, ma lähen kah õhtul kohale!
28.09.2001 at 10:39
jahimees
Motoshow feat. TQHQ
kas te kavatsete kogu aeg seal autodega olla?

st iga päev?
28.09.2001 at 11:51
Daniel
 
Motoshow feat. TQHQ
Lähenn Täna ( reedel )autoga Tallinnast trtusse umbes 4 paiku ....
et kes jalamees ja trtusoov v6in kohale visata
yxi nigu zidd kah s6ita

ja laup näitusele :rollin
28.09.2001 at 12:07
Georg79Fire
Motoshow feat. TQHQ
Õnnetul kombel juhtus sama asi mis poolteist aastat tagasi enne Motorexi näitust- käimapanemisel lajatas kastist kogu õli välja.Viga ei pruugi suur olla,kuid kuna mu aeg on planeeritud viimse kui minutini,siis ei olnud mul lihtsalt võimalust Pontiaciga tegeleda.Sorry kõigi (eelkõige Tehnikamaailm) ees,kes ootasid minu autot sellel nädalavahetusel Tartusse! :(
28.09.2001 at 22:14
Ago
 
Motoshow feat. TQHQ
Siin on ainult üks võimalus, masin treilerile lükata ja Tartu poole. Silmailu oleks ju ikka.
28.09.2001 at 22:44
peep
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
Kõikide nende uute kõver- ja punnsilmsete idaimede vahel oli tqhq "romude" ekspositsioon päris kena vaadata - ega seal platsi peal rohkem midagi polnudki mainimisväärset.:D

Sees oli veel paar autot nagu Estfield, 911 ja uus Jeep. Igati tore näitus.:)
29.09.2001 at 21:43
Iff
Motoshow feat. TQHQ

Peale tqhq tundus jah 911 täitsa kõva olevat, kui hinda mitte arvestada loomulikult.... Aga tuuningu ja soundi poolest oli küll väga lahja, st. poldgi teist õieti...
29.09.2001 at 00:40
jahimees
Motoshow feat. TQHQ
njah...eelmine aasta oli nagu rohkem saundi...seeaasta oli aint selles 325 Cabrios makk mängimas... jama :(
30.09.2001 at 13:01
LaSa
 
Moderator
Motoshow feat. TQHQ
quote:
peep wrote:
Sees oli veel paar autot nagu Estfield, 911 ja uus Jeep. Igati tore näitus.:)
estfieldist: väga lõbus oli kuulata mingi näitusekülastaja innukat vestlust teppaniga, kus külastaja seletas teppanile, et kui sel estfieldil nii palju jõudu on, siis ei saa ju sellega üldse sõita, kiirendamisel läheb kohe risti :lol

911 oli jah nagu päris kobe, aga tõsiselt tobe oli tolle auto 'apelsinikoore' värv.. või on see mingi taotlus tänapäeval? maksad 1.3 milli ja saad siukse nõmeda ebatasase värvkatte :%

nalja tegi ka mudugi auto nime lõpus olev märkus 'GT3 look'.. punnitajate värk, mis :D ?

MC39 väljapanek oli kah üks väheseid asju, kus midagi vaadata oli.

Ag seal näitusel käimise eest poleks tahtnud küll raha välja käia.

[Edited by LaSa on 30.09.2001 at 20:19 GMT]
30.09.2001 at 20:19
partel
  
Motoshow feat. TQHQ
Nonii:

Neljapäeval Lauri Camaro Meelise (Pärtelpoja) treileriga tema juurde ca 15 km Tartust mööda Piibe mnt. Õhtu Tartus Manhattanis, kuhu tekkis ka Max. Siis mina ja Mel "koju", Max ja Lauri jäid veel linna peale.

Hommikul äratus kell 7. Selgus, et Lauri jäi Tartusse ja seega pidin mina Camaro kohale toimetama. Saabus ka Erkki, koos siis Maxi residentsi ning nad peale võetud. Siis Max tööle viidud ja pesulasse ja näitusepaviljoni kohale, kus juba ootasid Mercury Kert (ainult reedel) ja Fire Heigo. Sai hangitud infoplakatid ja tegin ka kiirtuuri mõlemas paviljonis. Paari hetkega sai selgeks, et vaadata pole midagi. Kogu aeg oligi TQHQ - MC 39 nurk - pubi vahel pendeldamine, vahel sai ka Porsche Jamesi juurest läbi astutud.

Kell kolm sai siis Camaroga väikesele asfaldiribale ronitud ja päris mitu :burnout tehtud. Rahvast oli kui murdu ja jooksid, lips üle õla, aina juurde.. Hiljem räägiti, et Tartu maanteel jäi kummisuitsupilve tõttu liiklus seisma, ise ei oska kommenteerida, kuna olin selle suitsu sees. Kuna mootori temp kiskus punasesse, siis "boksi" tagasi, kapott üles ja läheneva rahvamassi eest põgenemine. Suurema möllu vaibudes sai tuvastatud, et kummipuru oli ka esiklaasil ja kapotil, tagatiibadest pole loomulikult mõtet rääkidagi.

Üldse oli kogu messi ajal natuke revvimist kõik, mis vaja et rahvas tungleks ümber. Lisaks oli lõbus vaadata nätsu mäluvaid kodanikke, kes infolehte lugedes mälumise järsult peatasid ;)

Välimuse atraktiivsuselt muidugi Erkki Camaro'le vastast polnud, palju kiidusõnu(eriti neidudelt) sai Heigo Fire.

Reede õhtu oli Püssirohukeldris üritus, kus pärast ootamatult snoobi algust lipsurahvas paari tunniga põgenes, siis järgnes tätoveeringute show, mingid bändid jne. Sai ka Maxi ja Lasa'ga linna peal käidud, paraku hakkas tunda andma mingi kolin jõuülekandes, nii et cruisingule kriips peal, sorry. Õhtuks Meelise juurde, hommikul kahtlustati esimese kardaaniristi kaputti.

Laupäev:
Ettevaatlikult näitusele, Erkki Camaro ülevaatus (jättis võtmed minu kätte, kuna ise Tallinnas) jms. Aeg-ajalt paar revvi.

Õhtul Atlantises aitasime ühte Harleyt tagaukse kaudu lavale, on ikka teisel kilosid! Siis oli Motomissi valimine, kus võitis see neiu, kes ütles, et talle meeldivad võimsad ja kiired ameerika autod (instrueerisime teda pisut :evil). Kuna olin kaine autojuht, siis üritasin natuke puhata nädala actionist. Välja minnes oli Camaro klaasid jääs, õnneks scoopist tuli kiiresti sooja õhku, mis esiklaasi sulatas. Magama mindi kell seitse hommikul ühe sõbra juures.

Pühapäev:
Enamusel messirahvast oli teadagi räige &(
Muidu suht sama, kell neli asi läbi, Meelise juurde, Lauri Camaro sinna, Erkki Camaro küüdis Mad Max feelinguga Tallinna (thanks Erkki!)

Kokkuvõtteks võiks öelda, et TQHQ ja teised asjaosalised said kõva promo. Suured tänud kõigile, kes meid aitasid. Järgmisel üritustel soovitan osaleda.
01.10.2001 at 09:46
partel
  
Motoshow feat. TQHQ
Paar Erkki tehtud pilti:





01.10.2001 at 13:39
Heiti
Motoshow feat. TQHQ
Pakuks oma Vette ka järgmiseks korraks välja kui ameeriklased siis ka veel esindatud on.Või on äkki natuke vara lubada kes teab milline asi üldse välja tuleb.Ürituse eksponaadid on enamus tänavapildis nähtud või kohe tulemas nii,et ega seal suurt midagi vaadata polnud.
01.10.2001 at 20:59
tqhq.ee foorum : Üritused : Motoshow feat. TQHQ   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.