register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : The Fast and The Furious AFTERPARTY   1 2 3  
Poster Message
urmas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
ACEfromSQUAD SQUAD:
mina tahaks toonitada, et tasuks seal cruizil suhtuda mõistvalt ka politseisse, sest nemad tulid meile vastu ja ega seal neil kerge olema ei saa. pole ju mõtet nende peale seal vilistada, kutsuda kitsedeks või veel hullem loopida neid millegiga, sest siis jääb selline üritus ühtasi ka viimaseks...loodan, et kohale tulevad mõistvad inimesed...
Tea, kas see jutt peale pidu ka veel kehtib :)
08.10.2001 at 14:53
UNKNOWNfromSQUAD
The Fast and The Furious AFTERPARTY
no vingujaid tüüpe leiab ikka igalt poolt- muide asi on täiesti vabatahtlik.
08.10.2001 at 16:14
urmas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
UNKNOWNfromSQUAD wrote:
no vingujaid tüüpe leiab ikka igalt poolt- muide asi on täiesti vabatahtlik.
Ilmselt vihjad, et mina olen vinguja tüüp. Tead, ei ole üldse mitte. Ainult naiivne oleks arvata, et peale pidu midagi ei toimu. Minu sügav kummardus teile, kui suudate oma party korraldada nii, et politseil pretensioone ei ole.

Mul on valus vaadata, kuidas SR seltskond räägib üht, aga teeb teist. Äärmiselt labane on sõimata politseid ja suhtuda neisse üleolevalt; seda eriti avalikul webi lehel. SR seltskonnal ei ole vähimatki õigust sõimata korda looma tulnud politseid. Paraku me elame kõik ühises seadusriigis ja meile kõigile mõõdetakse õigusi ja kohustusi ühise mõõdupuu järgi.

Asi ei puuduta vähimalgi määral tehnika euro-jaapani-usa päritolu. Kui usa tehnika huviliste kokkusaamistel oleks samasugune läbustamine ja outlaw mentaliteet nagu SR platsikiirendustel, siis oleksin sama kriitiliselt meelestatud ja sellise seltskonnaga ei suhtleks. Usun, et kõik SR mehed ei ole ühesugused ja vabandan, juba ette nende ees, kes suhtuvad taunivalt läbustajatesse.
08.10.2001 at 18:42
nunnukas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
miks ma kyll tallinnas ei ole sellel ajal?? :( nuuks...
09.10.2001 at 15:18
LaSa
 
Moderator
The Fast and The Furious AFTERPARTY
nunnukas: a kes keelab tulla :) ?
09.10.2001 at 15:26
max
The Fast and The Furious AFTERPARTY
Kuidas ta tuleb, Max ei vii ju... ;)
09.10.2001 at 18:08
Georg79Fire
The Fast and The Furious AFTERPARTY
Max,kurat,miks sa siis ei too nunnukat Tallinna? :)
09.10.2001 at 18:18
partel
  
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
Mustang GT 94 wrote:
quote:
ACEfromSQUAD SQUAD:
mina tahaks toonitada, et tasuks seal cruizil suhtuda mõistvalt ka politseisse, sest nemad tulid meile vastu ja ega seal neil kerge olema ei saa. pole ju mõtet nende peale seal vilistada, kutsuda kitsedeks või veel hullem loopida neid millegiga, sest siis jääb selline üritus ühtasi ka viimaseks...loodan, et kohale tulevad mõistvad inimesed...
Tea, kas see jutt peale pidu ka veel kehtib :)
Mingi 15 aastat tagasi oli üks joogine tüüp muruniidukiga muru niitmas, mul vedas, sain ainult kiviga kõhtu, aga kahtlen, kas SR moderaatorid suudavad kümneid või sadu muruniidukeid vastutusvõimeliseks muuta ka max pingutusega..
09.10.2001 at 19:26
urmas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
Tead, Pärtel, SR meestel on nüüd tõsi taga ja mehed on väge täis. Kui nüüd mõni jobu ära ei pööra, siis ehk õnnestubki :) Loe SR lehte ! Ja teeks nendega jõulurahu ...
09.10.2001 at 22:05
nunnukas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
jahh max....kas sa lahed?aga mina? ;)
09.10.2001 at 22:25
LaSa
 
Moderator
The Fast and The Furious AFTERPARTY
max, ära nüüd siis vea alt nunnukat ;)
inimene ju _nii_ tahab tulla :)
09.10.2001 at 23:13
partel
  
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Tead, Pärtel, SR meestel on nüüd tõsi taga ja mehed on väge täis. Kui nüüd mõni jobu ära ei pööra, siis ehk õnnestubki :) Loe SR lehte ! Ja teeks nendega jõulurahu ...
Just jobudest jutt käibki. Kes SR foorumis ei pruugi olla. Igatahes good luck SQUAD & co.

Jõulurahu ei ole vaja, kuna minul sõda pole olnudki.

Loodan parimat..
10.10.2001 at 06:32
UNKNOWNfromSQUAD
The Fast and The Furious AFTERPARTY
täname toetuse ja mõistva suhtumise eest.
10.10.2001 at 10:18
nunnukas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
kas georgi auto on juba korras ja ta ka kruiisitama laheb?
muide georg,mul on m6ned kenad pildid raadi kiirenduselt kus sa ka oma kaunitariga peal oled :) vaga ilusad pildid!!
10.10.2001 at 14:56
urmas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
Vahetan punase ja korras 94 Mustang GT kollase ja lagund kastiga Fire vastu :*(
10.10.2001 at 15:12
LaSa
 
Moderator
The Fast and The Furious AFTERPARTY
auto veel pole korras.. kruisama minek sõltub sellest hetkel.

94GT: vaat kus Georgi vana katkise autuga saab naisi alles ... :D
10.10.2001 at 15:35
UNKNOWNfromSQUAD
The Fast and The Furious AFTERPARTY
muide on olemas ka tasuta treileri võimalus juhuks kui on soovi auto decoltsi ette ilutsema panna, isiklikult käiks hea meelega ümber georgi auto ja nuuksuks:)
10.10.2001 at 15:52
udu
 
The Fast and The Furious AFTERPARTY
ise küll ei panex oma autot dekoltsi ette ilutsema, et purjus streetracelased pudeliga klaasid sisse viskaxid...
10.10.2001 at 16:29
Georg79Fire
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
nunnukas wrote:
kas georgi auto on juba korras ja ta ka kruiisitama laheb?
muide georg,mul on m6ned kenad pildid raadi kiirenduselt kus sa ka oma kaunitariga peal oled :) vaga ilusad pildid!!

Auto veel korras pole ja see ,kas ma kruisama tulen,selgub alles viimasel hetkel elik siis reede pärastlõunal!

Nendest ilusatest piltidest olen ma vägagi huvitatud! :)

Muuseas üks mu sõber on tõsiselt käsile võtnud minu auto pildistamise iga nurga pealt,igas poosis,igas eestimaa otsas.Selle suvega on neid pilte päris palju kogunenud!Ta pakkus mulle välja,et teeb domeeni www.kollaneauto.ee ,kus need pildid kõik väljas oleksid. :)
10.10.2001 at 19:09
UNKNOWNfromSQUAD
The Fast and The Furious AFTERPARTY
udu???????
11.10.2001 at 10:48
rustang
  
Moderator
The Fast and The Furious AFTERPARTY
Kas mõne auto tagaistmel ruumi ka on?
11.10.2001 at 21:43
Andrus
The Fast and The Furious AFTERPARTY
to: erki

ei see ei ole usa auto vaenulik, vahemalt minu arust ei ole...

ja sisu? no mine vaata siis naed.. muidu on paris ebahuvitav....

ise nagin filmi juuni keskel... minu arust ei ole mitte mingit motet selleparast rabelelda kuna film ausalt oeldes oli paras jura... mitte et pole motet vaadata, vaid et esilinastusel trygida ja mollata ei tasu kohe kindlasti...

...sorry seal oli ikka vist 2 usakat, see 69 dodge ja super ilus punane ford lighning:)

ja peale filmi votke asja rahulikult, kui ma vaatamas kaisin siis pani yks pilusilm oma civicuga yhele vanale buickile suure hooga tagant sisse... < elas teine vist liiga filmi sisse...



[Edited by Andrus on 12.10.2001 at 15:27 GMT]
12.10.2001 at 08:17
peep
 
Moderator
The Fast and The Furious AFTERPARTY
quote:
andrus wrote:
ja peale filmi votke asja rahulikult, kui ma vaatamas kaisin siis pani yks pilusilm oma civicuga yhele vanale buickile suure hooga tagant sisse... < elas teine vist liiga filmi sisse...


Vaevalt, et rahvas suudab rahulikuks jääda - kes kunagi mõnda rallit vaatamas on käinud see vast on kogenud kuidas ühelt katselt teisele siirdudes pole võimalik rahulikult sõita, eriti kruusateedel.:D

Sa Andrus siis resideerud kuskil välismaal, et pilusilmasid näed ? Kuidas sealkandis ilm on ?;)
12.10.2001 at 09:11
Andrus
The Fast and The Furious AFTERPARTY
to: peep

eestist valjaspool jah, a mitte hiinas ega jaapanis... filmi kaisn seattes elades vaatams ja seal on toeline pilude uputus... htkel resideerun floridas... ja ilm on:)
16.10.2001 at 05:54
nunnukas
The Fast and The Furious AFTERPARTY
ma vaatasin nyyd ka filmi ara.paris vaadatav film,kuigi autod polnud seal yldse nii ilusad,nagu raa''giti.... see must ameeriklane oli k6ige ilusam :) teised k6ik mingeid totakaid klepse tais pantud....
16.10.2001 at 14:21
tqhq.ee foorum : Üritused : The Fast and The Furious AFTERPARTY   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.