register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Hummeripoju H3...   1 2 3 4  
Poster Message
Rein000
 
Hummeripoju H3...


Siin tehakse ükskord küll kõik endast olenev, et see auto kinni jääks.
2:30
13.05.2012 at 19:56
Rein000
 
Hummeripoju H3...
http://consumerguideauto.howstuffworks.com/2008-hummer-h3-4wd-4dr-suv-adventure-equipment.htm
Siin on kirjas, et 3,7 adventure on difri lukuga. Teistel seda kirja ei leia. Adventurel on veel mingi maastiku vedrustus ka.
15.05.2012 at 00:15
DevilDeVille
  
Hummeripoju H3...
Et müüd vaikselt hašškolme endale?

:)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
16.05.2012 at 06:30
tfr
 
Hummeripoju H3...
Müstiliselt kallid on need H3-d, mobile.de-s on praktiliselt sama hinnaga mis H2. Kui metsa ka asja on, siis mõõtmed ja mass on muidugi kõvasti H3 kasuks.
16.05.2012 at 08:28
peep
 
Moderator
Hummeripoju H3...
Olen paar korda sellisega sõitma pidanud ja vähemalt asfaldi peal on tegu kõige kehvema uue maasturiga mida on olnud juhust proovida ja ma ikka enamuse uute mudelitega olen sõitnud. Põhjuseid on peamiselt kaks, jõuetu kuid samas mürarikas mootor komplektis uimase automaatkastiga ja eluohtlikult nõrgad pidurid. Sinna võiks lisada ülevõimendatud vedela rooli aga kuna meil on usa auto foorum, siis seda vigade hulka ei arvaks. Pidurid kaotasid efektiivsuse juba ühe pidurdusega maanteekiiruselt ja kahe pidurduse järel läks õli keema. Kui see auto pärineks 80'ndatest, siis poleks põhjust kritiseerida aga tegu oli tutika, just salongist ostetud masinaga. Aga kui tasa ja targu sõita, siis vigu pole. :D

Plusside poolelel märgiks eelkõige disaini. Mugavus oli samuti usa maitse kohane pehme ja erilisi suuri rikkeid 3-4 aasta jooksul ei esinenud. Maastikuomadusi ei oska kommenteerida.
16.05.2012 at 09:26
Rein000
 
Hummeripoju H3...
No kui Defendriga võrrelda, siis tegu on ikkagi lausa lossiga püstkoja kõrval. Ma olen oma asjadega suht pigis, kuna 2 autot seisab lihtsalt tühja. Peale Escalade ostu on Tribeca B9 majaesiseks kaunistuseks ja maal seisab Disco 1, mis on seismisega hakanud katki minema. Rooste hakkab minema. Nüüd oleks siis kahest masinast 1 vaja kokku teha, millega saab maanteel sõita ja ka metsas tegutseda.

Juhtub ka selliseid asju, seega a-la Jeep Commanderi stiilis autod ei sobi, millel esistange plastkate läheb sujuvalt üle koopalaienditeks. EI jõuaks selliseid kokku lappida. Uus pikakerega Wranku on selline ilmetu. Landroverist Defendrit ka ei taha. Muust maailmast lahutab selles ainult imeõhuke alumiinium plekk ja kui on tarvis sõita ka pikemaid vahemaid ....
H3 3,7 adventure varustusega tundub mõistlik valik hetkel. H2 ja Tahoed on meie metsaradadele liiga laiad.
16.05.2012 at 09:58
vvt
  
Hummeripoju H3...
Kui sul häda nii suur käes on, siis võid ju mõne mulle kinkida, võtan vastu hea meelega:)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
16.05.2012 at 15:29
Vince
Hummeripoju H3...
G klassi mersu? Vähemalt peaks neil kõigil ka difrilukud olema. Mitte ei ole nii, et rasketes oludes jääb sul auto lõpuks ikka "diagonaalratta"veoliseks nagu juhtub enamuse nn. maasturitega.
16.05.2012 at 17:09
Rein000
 
Hummeripoju H3...
quote:
vvt: Kui sul häda nii suur käes on, siis võid ju mõne mulle kinkida, võtan vastu hea meelega:)
Kinkida päris ikka ei kannata, siis tekib auk eelarvesse ;)
Mersuga see lugu, et kunagi oli V-klass, oi õudust, kuidas lagunes, ei julge enam osta mersut. Rollinguel oli ka ikka selle G-ga lampi naljakaid hädasid. Et ei ole need oma kalliduse kohta nii töökindlad ühti. Üüratud läbisõidud ja kallid hinnad. Vanemad jälle tahavad keevitusega lähenemist ja muid töid saada. Siis veel see ;) http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=20835
Uurisin Wranku kohta. Rubicon varustuses on esi ja tagasilla elektroonilised lukud hinnas. Lisaks veel mõni pudin juures. Kütusekulu pooleväiksem. Ainult et seda ei saqnud teada, et kas sellele paneelina äravõetavale katusele ristitalasid saab panna. Päris mõtteainet kohe.
16.05.2012 at 19:56
DevilDeVille
  
Hummeripoju H3...
nii näiteks saab



või siis nii



pluss veel miljontriljonit lahendust

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
16.05.2012 at 20:03 1 edit. Last edited 16.05.2012 at 20:11 by DevilDeVille
Rein000
 
Hummeripoju H3...
Pole miskit enam, kui et Wranku poole kallim hetkel :( See paneb kukalt sügama. Aga kui on kuhu pingutada, siis see paneb inimese tegutsema, kui kõik liiga hea, siis hakkad igavlema ja õlut kaanima :D
16.05.2012 at 20:32
tarmo4x4ee
Hummeripoju H3...
Rein0000 - kui sul on oluline hea maastikusuutlikkus ja samas vastupidavus, siis tuleks soovitada autot, mida siinse foorumi kontekstis soovitada oleks kohatu, aga siiski suht ainuõige variant, mis nendele kriteeriumitele vastab.
Olgu vaid öeldud, et sellistega on sõidetud väga pikki maid, sealhulgas rasket maastikku. Näiteks eelmisel suvel Mongooliasse ja tagasi. Sel suvel minnakse jälle ja veel kaugemale. Omasin ka ise sellist aastaid ja ainult kiidusõnad :)
16.05.2012 at 21:14
Rein000
 
Hummeripoju H3...
LC 80?
16.05.2012 at 21:16
tarmo4x4ee
Hummeripoju H3...
quote:
Rein000: LC 80?
Tema ise.
16.05.2012 at 21:21
Rein000
 
Hummeripoju H3...
Väinz kutsus kaasa, aga ei saa 3 kuud ära olla :) Juubel ja poja põhikooli lõpetamine jne. Neid olen jah uurinud sellest ajast, kui 2 punast telepilti tekkis, kuid eesti siseselt tundub üksi, kaksi sõitmiseks tiba suureks jäävat, meie kitsastel võpsikute radadel. Disco1 on selline suht hea kesktee, kuid sellel mul löövad ealised iseärasused välja ja ei raatsi seda enam suutlikumaks ehitada, stiilis teine kompressor koos intercooleriga, et tühi koht ära kaotada, siis vints ja lukud, siis tummisemad poolteljed. Selle ajapeale kui ma kogu stafi kokku ostan jupikaupa on palju tööd juba ussike teinud ja putka võib kokku kukkuda. Tunduks nagu surnud hobuse piitsutamine. LC muidugi oma mootoriga on palju jõulisem, kuid mida ilma liisinguta osta saaks, neil üüratud läbisõidud.
16.05.2012 at 21:27 1 edit. Last edited 16.05.2012 at 21:33 by Rein000
mrtn
Hummeripoju H3...
Väikese läbisõiduga peaks saama USA päritolu FJ Cruisereid. LC tehnika, ameerikalikult lähenetud.
16.05.2012 at 22:25
Vince
Hummeripoju H3...
quote:
Väikese läbisõiduga peaks saama USA päritolu FJ Cruisereid. LC tehnika, ameerikalikult lähenetud.

LC'l ja LC'l on ikka vahe. Ei saa võrrelda LC120't ja näiteks LC70't omavahel. Esimene on paras pargimaastur, teine on mõeldud ikka selleks, et ka vahest tuleb asfaldilt maha keerata. FJ Cruiser on pigem Tacoma tehnika peal, kui juuksekarva lõhki ajada. Tundub täitsa asjalik liikur, kuid paraku see sõltumatu vedrustusega esisild seal ajaks mind kõhklema...
16.05.2012 at 00:04
90Deville
 
Hummeripoju H3...
Mis seal ikka niiväga köhelda, söltumatu esisild aitab teepeal söites natukenegi üle saada traktoristitundest.
Offroadis pölatakse seda kuna jubinaid sisaldab rohkem mis puruneda saavad, tavakasutajale pole mitte mingit vahet.
Ja offroadi alla ma mötlen ikka offroadi, mitte et käisin pühapäeval metsas pildistamas vms.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
17.05.2012 at 08:27
Vince
Hummeripoju H3...
Kuidas kellegile. Ma ka alguses mõtlesin, et piisab :D Aga tead, süües kasvab isu ja lõpuks on ikka vaja aina hullematesse kohtadesse ronida. Samuti nagu paljud on mõelnud, et a'la kolmesajast hobujõust piisab ;)
17.05.2012 at 08:49
90Deville
 
Hummeripoju H3...
Tean seda köike väga hästi, olen offroad vöistlemisega tegelenud kunagi suht pikalt ja mitte edutult.
Eks see trend ongi selline, et köigepealt vaatad et käredamaid rehve vaja, siis töstet, siis vintsi, siis lukke, siis suuremaid rehve, suuremat töstet.....jne...jne

Praegu kui vajadus oleks siis ostaks esimeseks vintsi ja muu jätaks torkimata. Sest varem vöi hiljem jöuad selle isuga ikka välja autoni millega teepeal enam midagi teha pole.
Mulle käiks juba korraliku maastikurehviga teepeal söitmine niipalju närvidele et ei viitsiks seda autot enam kasutada.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
17.05.2012 at 08:57
Rein000
 
Hummeripoju H3...
Insa-turbo Saharaga kannatab sõita küll, jah päris võistlusrehv see enam pole, aga ka mitte enam maantee oma. Ma eelistan ka tala silda, üle mahakukkunud puude sõita ja vanadest kuivenduskraavidest julgeb ka ikka vähe kiiremini läbi minna, kartmata, et järgmisel hetkel on ratas kõhuall.
17.05.2012 at 09:06
90Deville
 
Hummeripoju H3...
Ah ära aja, mitte midagi ei juhtu selle sillaga. Nissanikastikaga sai kunagi esimesed paar aastat vöisteldud ja esisilla pärast küll kunagi katkestada ei tulnud, kui mälu ei peta siis miski rattalaager suri seal löpuks mudavannide tulemusena. Sai lastud üle palkide nii et küll sai ja korra-paar ka kaevikusse kukutud ilma tagajärgedeta.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
17.05.2012 at 17:15
Rein000
 
Hummeripoju H3...
Nu jah, lääbamaasturi kogemus puudub, kohe UAZ ilt sai Landroverile kolitud.
18.07.2012 at 10:29
vvt
  
Hummeripoju H3...
Ainuke oht, mis "lääbamaasturil" on reaalne (see õõtsade purunemine on võibolla mingi aluõõtsadega pargika probleem) on pooltelgede kummikatted. Kerides sinna ümber nt hunniku pikka heina vms on see täitsa reaalne ära lõhkuda. Ka sharniiride kummikatted (kuigi raskem). Osadel andekatel disainidel õnnestub neid isegi lumehankes katki teha. USA relvajõudude Hummer on ka kõige ehedam "lääbamaastur", IRS mõlemal sillal.

Laagrite osas on "live" sild seepärast parem, et pooltelje laagrid on seal õlitatavad silla õliga, mitte näputäie laagrimäärdega, mille omadused esimese veega lahtuvad. Ning vee sissepääsuks on üks tihend, mitte 2.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
19.07.2012 at 15:22 2 edits. Last edited 19.07.2012 at 15:25 by vvt
ramman
Hummeripoju H3...
quote:
Vince:
quote:
Väikese läbisõiduga peaks saama USA päritolu FJ Cruisereid. LC tehnika, ameerikalikult lähenetud.

LC'l ja LC'l on ikka vahe. Ei saa võrrelda LC120't ja näiteks LC70't omavahel. Esimene on paras pargimaastur, teine on mõeldud ikka selleks, et ka vahest tuleb asfaldilt maha keerata. FJ Cruiser on pigem Tacoma tehnika peal, kui juuksekarva lõhki ajada. Tundub täitsa asjalik liikur, kuid paraku see sõltumatu vedrustusega esisild seal ajaks mind kõhklema...
Julgen vastu vaielda. 120 on vägagi maastikusuutlik, aga enamus inimesi lihtsalt ei raatsi oma autoga võssa ronida. Olin kunagi Toyota keskuses tööl ja demosõidul sai näha, milleks need masinad võimalised on. Tavainimesel saab enne julgus otsa, kui autol võimed. Kaal on muidugi pehmel pinnal probleemiks.
Ja ega tegelikult ei raatsiks ise ka sellisega lepikusse ragistama minna.
Nn ''lääbasild'' (tegelikult vihkan seda väljendid) on pärismaasturitel ehitatud siiski suht tugev. Maanteel sõites parandab juhitavust oluliselt. Nagu juba mainitud võib osutuda probleemiks ümber pooltelje kerivad rohi-traadid-jms. Aga selle vastu on ka rohtu, õõtshoobadele kinnitatavad kaitseplaadid.
On muidugi talasildadega analooge Jaapanist ka saadaval, vägagi töökindlad asjad. Lühik patrol näiteks. Miskine RangeRover on ka talasildedega ag selle töökindlus on küsitav.
Ei ole ise päris täpselt kursis meerikamaa väiksemate masinatega, aga kas mingi aasta Bronco oli talasildadega äkki. Peale vaadates ei ole ka väga suur ja peaks igapäevaliiklemiseks normaalne masin olema. Cevyl peaks ka olema vanemad Blazerid talasildadega.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
19.07.2012 at 23:11
tqhq.ee foorum : Autod : Hummeripoju H3...   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.