register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ot arvuti abi vaja   1 2  
Poster Message
vr_
  
Ot arvuti abi vaja
quote:
rai: See kui sa oma autot käid mujal kui ametlikus esinduses remontimas ei ole vargus ja mitteoriginaalsete varuosade paigaldus on ju ka ok?


Ma ei saa su argumendist hästi aru praegu. Oma teada pole ma auto kasutamise litsentsi ostnud kus kirjas oleks, et pean esinduses käima, vaid terve auto kos naha ja karvadega.
Kust sa tead, et ma ei paigalda originaale? Lisaks sellele on B-osa tootja 99% tõenäosusega maksnud A-osa tootjale vajalikud summad ära, et saada lub sellisel kujul toota ja müüa või on nad olemasoleva seadusandluse raames kõike õigesti tegemas ehk siis asi on legaalne. Vastasel juhul oleks vähemalt EU's need B-tootjate punt ammu laiali pekstud.


____________________________
Imperialist 71
29.05.2017 at 23:19
savi
Ot arvuti abi vaja
Ise debugin siukseid asju fiddleriga. Vabalt netist saada. Reeglina ütleb ära DRM puhul kas viga on litsentsi saamises või mingi muu. Teiseks soovitan vaadata kettale C:ProgramDataMicrosoftPlayReady ja kustutada ära litsentsid. Need peaks uuenema siis kui video mängima paned. Ja kui ei teki või ei ole üldse, siis litsentsi kamm ikka. Riistvaraline mittesobivus võib ka mõjutada. Võimalik, et peale "uuendust" masin füüsiliselt ei ole usaldatud. Aga kõigepealt võiks vaadata, mis päringud su arvutist välja lähevad ja mis tagasi antakse (vt Fiddler ;) )
30.05.2017 at 09:51
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ot arvuti abi vaja   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.