register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : TQHQ aastalõpu üritus   1 2  
Poster Message
partel
  
TQHQ aastalõpu üritus
Eelmine aasta sai seda ca kümnekesi Baieri keldris tähistatud 27.12 vist?

Orgunn läheb küll raskeks... :uhoh
12.12.2001 at 17:55
peep
 
Moderator
TQHQ aastalõpu üritus
Mis seal raske on ? Võib ju laua kinni panna kuskil kohas. Sel aastal sobib 27 ka suht. hästi kuna on neljapäevane päev.

Teine ja minu arvates parem variant on üürida mingi saun või maja. Mahub rohkem inimesi ja saab vabamalt suhelda. Võib ka mingi videovaatamise teha, kui vastav featuur kohapeal olemas.

Arvamusi ?

[Edited by peep on 12.12.2001 at 18:16 GMT]
12.12.2001 at 18:58
udu
 
TQHQ aastalõpu üritus
lahe
12.12.2001 at 19:20
Heigo
TQHQ aastalõpu üritus
Kui mingis baaris kogunetakse, siis arvatavasti ei raatsi tulla, aga kui mingi maja või sauna üürimiseks läheks, veaks ennastki kohale :D Igatahes kahe käega asja poolt.
12.12.2001 at 19:38
Heiti
TQHQ aastalõpu üritus
Äkki oleks koht kusagil Tallinna ja Tartu vahel siis oleks lõunapoolt tulijail ka kilomeetreid vähem.No aga üldiselt vahet pole,üritus on teretulnud ja olen ka tuleja.
12.12.2001 at 20:55
Olds
  
TQHQ aastalõpu üritus
Olex Pontuga ühel arvamusel (koha suhtes, kusagil Tallinna ja Tartu vahel).
Tuleks kohale kindlasti.
13.12.2001 at 11:56
peep
 
Moderator
TQHQ aastalõpu üritus
Teooria on teil hea aga pakkuge siis oma variandid välja...
13.12.2001 at 12:15
Riho
TQHQ aastalõpu üritus
Veskisilla (vist mingi saun jms ka olemas.)seal Türi ja Paide vahel on kahe vahel. Sämmi grill kah
13.12.2001 at 12:51
partel
  
TQHQ aastalõpu üritus
Kohalikega probleeme pole, autosid ei rüüstata?
13.12.2001 at 13:28
Riho
TQHQ aastalõpu üritus
quote:
partel wrote:
Kohalikega probleeme pole, autosid ei rüüstata?

Arvan, et ei ole. Pole kuulnud igaljuhul.
SR-i mehed minu teada seal miskit kardivõistlust pidasid, teavad ehk paremini. www.veskisilla.ee
13.12.2001 at 15:34
Henc
TQHQ aastalõpu üritus
olen kah meiemail, seega 1 face juures
13.12.2001 at 16:50
Ragnar
TQHQ aastalõpu üritus
sauna ja maja poolt kahe käega :)
14.12.2001 at 19:59
Olds
  
TQHQ aastalõpu üritus
Pakuksin välja paar kohta, mille leidsin:
"Tuhala saun", Koluveres. Väga ilus koht. Saun asub 35km. kaugusel Tallinnast (Tallinn, Tartu mnt. mööda sõites).
Hindadest ülevaade oli 0, sõna otsese mõttes. Arvatavasti mingi näpukas lehekülje tegemisel. Kuigi on olemas ka telefon kust infi saab.
Teine variant: Tartumaa, Haage. "Peomaja" Hind on seal 1300EEK-i õhtul kella 18:00 kuni hommikul 12:00-ni. Täpsem inf tel. 05531850 ning inf netis: http://www.hot.ee/peomaja/enter/
Püüan veel kohti otsida.
Olge ka ise aktiivsed, aega pole ju palju jäänud.

[Edited by Oldsmobile on 17.12.2001 at 12:26 GMT]

[Edited by Oldsmobile on 17.12.2001 at 12:27 GMT]
15.12.2001 at 18:36
Olds
  
TQHQ aastalõpu üritus
Loodan, et lahendus on leitud. Nimelt on üks väga ilus, piisavalt suur ja soodne koht Aegviidus. Asja teeb veelgi paremaks see, et kuna mu maakoht on seal samas (Aegviidus) ning mu vanemad tunnevad seda inimest, kes on väljapakutava koha omanik, saab ka hinna pealt alla.
Koht ise sisaldab maja, kuhu mahub vabalt 15-20 inimest. On olemas saun, kaminaruum, köök ning toad voodikohtadega. Majal on kaks korrust. Ülemisel korrusel asuvad toad 4-te vooditega ning kaks tuba 2-te vooditega. (voodeid on siis kokku 12)
Kui mu ema käis oma laagriga suvel seal, maksis nägu vist ainult 100EEK-i. Täpse hinnainfo annan lähiajal.
Arvan, et see on just sobiv koht TQHQ aastalõpu ürituseks.
Täpsemat infot annan telefonil: 055 919704

17.12.2001 at 15:17
peep
 
Moderator
TQHQ aastalõpu üritus
Kui üritus toimub linnast väljas siis on ööbimine vajalik

Kui on ööbimine, siis sobivad reede-laupäev ehk võimalikud variandid on 21-22 ja 28-29. Milline neist päevadest siis rahvale sobib ja kas sellel sobival päeval (nädalalõpus) on konkreetne Aegviidu koht vaba ? Väga ilus koht, 100 EEK'u nägu ja vanaaasta lõpus vaba ???

Põhjus miks otsitakse kohta väljaspool Tallinna on, et saaksid tulla ka inimesed Lõuna-Eestist. Aegviidu ei ole Lõuna-Eestile oluliselt lähemal, kui Tallinn - kas see siis üldse sobiks ?

Kui soovitakse üritust korraldada kuskil Lõuna-Eestile lähemal ja soovitakse seal näha ka märgatavas koguses Tallinna inimesi siis peaks arvestama nii ööbimisvariandiga kui nädalapäevaga.

Juhul kui ei teki inimesi kes on valmis organiseerima, kooskõlastama ja muidu tegelema siis on ikkagi variant Tallinnas mõnes kohas suurem laud kinni panna 27 õhtuks. Selle võin enda peale võtta, juhul kui on kuskil veel vabu kohti.
17.12.2001 at 18:58
Heiti
TQHQ aastalõpu üritus
Ei tea muidugi palju on konkreetseid osavõtjaid.Kui ainult niipalju kui siin on sõna võtnud(5-6)inimest siis pole küll mõtet mingi majaga jändama hakata.Kuigi hind sellel Aegviidu varjandil tundub väga soodne.Ja kui osavõtjaid vähe ja enamus Tallinnast on mõtekas asi seal korraldada,eks lõunapoolsed ise vaatavad kas viitsivad kohale tulla või mitte.
Palju inimesi üleüldse on kes siin foorumis osalevad ja lõunapoolt pärit on?Andke endast teada.
17.12.2001 at 21:02
ats
 
TQHQ aastalõpu üritus
Kui kuupäevad,kohad,summad välja öelda, siis ehk tuleb rohkem.

Aegviidu on siiski ca 60km lähemal kui Tallinn, Tartu poolt vaadates - kui see koht veel saadaval, siis peaks kinni panema?
Palju see Aegviidu koht siis maksab, kui tõesti ainult 10 inimest tuleb?
17.12.2001 at 21:49
max
TQHQ aastalõpu üritus
No mina olen ikka põhimõtteliselt käpp.
17.12.2001 at 21:58
mrtn
TQHQ aastalõpu üritus
mina ka, põhimõtteliselt. tegelt võiks keegi mingi lihtsa rekkamisvormi yles visata, muidu tuleb siia "mee 2-mee 3-thread"
17.12.2001 at 22:03
Heigo
TQHQ aastalõpu üritus
kuni registreerimisvormi veel pole, siis mina olen kah Tartupoolt tulija...
17.12.2001 at 22:49
Georg79Fire
TQHQ aastalõpu üritus
Kui te täpse toimumiskuupäeva välja käite,siis oskan sõna sekka öelda! :)
Üldiselt kahe käega poolt.
18.12.2001 at 16:23
PlyVal64
TQHQ aastalõpu üritus
Ka poolt, kui täpne päev "välja käiakse".
18.12.2001 at 16:35
eikeegi
TQHQ aastalõpu üritus
Igasuguste kohtadega on praegusel hetkel juba küllaltki nutune lugu. Kinni kipuvad teised juba olema.
Ma olen terve tänase päeva tegelenud koha leidmisega aastavahetuse tarbeks ja pool Eestit läbi helistanud, aga kokkuvõttes tuleb vist ikkagi minna ja suvilas paar päeva ahju kütta ja seni veel teadmata meetodil saunas paagid vett täis saada.
27-28-ks kusagile viisakamasse söögikohta laua saamisega samasugused probleemid muideks.
18.12.2001 at 16:38
Riho
TQHQ aastalõpu üritus
Kas pubis või saunas oleks tegija. Aegviidu kah vist norm koht.
18.12.2001 at 18:38
Iff
TQHQ aastalõpu üritus

Palju siis kokku tuleb Tartust minejaid? Võiks rahva autode peale ära jagada, mitte et igaüks omaette läheb. Saaks benaraha pealt kokku hoida ja selle asemel rohkem :beer Tuleks ise ka mõne auto peale ku kellegil on vaba kohta pakkuda.... Võib ka minu autoga minna, kui veel kolm kindlat tulijat on....
18.12.2001 at 18:40
tqhq.ee foorum : Üritused : TQHQ aastalõpu üritus   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.