register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Paul Kerese auto   1 2  
Poster Message
urmas
Paul Kerese auto
Oksjon lõppes ja piirhinnani ei jõutud:
http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&rubriik=2&id=45878&number=&online=
25.01.2002 at 20:11
LaSa
 
Moderator
Paul Kerese auto
aga huvitav oleks mudugi teada, et mis sai?

see, et auto ei saavutanud soovitud 90keegust hinda, ei tähenda veel seda, et omanik ei pruugiks olla nõus seda ka 88k eest ära andma...
25.01.2002 at 22:46
LaSa
 
Moderator
Paul Kerese auto
.. ja hind aina kukub:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=9843
13.05.2002 at 11:14
urmas
Paul Kerese auto
Kahju muidugi auto omanikust, aga selline paraku on eestimaa elu. Vana autot tasub ehitada ja taastada ainult iseendale.

P.S. Venelaste Mokits 408 -l tundub palju sarnasust Rambleriga. Mokitsal oli mingi eksportvariant "Elite".
13.05.2002 at 23:31
BlueStang
 
Paul Kerese auto
Valge kapotialune on midagi uut minu silmale:rolleyes

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
13.05.2002 at 23:42 Last edited 13.05.2002 at 23:43 by BlueStang
Jansa
Paul Kerese auto
harmoneerub küll ju polstrite-värkidega.
:)
imo, hinna langetamise asemel peaks autot rohkem promoma hoopis, 65k tundub ikka selgelt vähe- krt, Kerese nimi ise peaks niipalju kaaluma juba.
13.05.2002 at 00:12
urmas
Paul Kerese auto
Ma küll austan eesti suurmehi, aga Kerese nime promomine selle auto taustal omab tähendust ehk ainult Kerese lähedastele ja spordiajaloolastele. Tegegemist on siiski selleaegse aasta-autoga, mis on esmatähtis. Samas, kui nimetatud tegelased oleksid kõrgelt hinnanud kombinatsiooni Rambler+Keres, siis oleks auto juba oksionilt ära ostetud. Mine tea, kus on tõde?
13.05.2002 at 00:24
urmas
Paul Kerese auto


Auto oli Haapsalus, must number ees. Kas sellest teab keegi täiendavalt rääkida?
26.08.2003 at 22:25
Alex
Paul Kerese auto
Kas pole tegemist vanaauto numbriga mitte?

Registreerimismärkide värvus



Eesti kaitsejõududes registreeritud sõidukite ning unikaalse auto (tüüp A9) ja mootorratta (tüüp B3) aluspõhja värvus on must, sümbolid ja tugevdusrant on valged.(tegemist järelikult arhivaarse väärtusega autoga)

vist läks tiba puusse...urmas ilmselt siiski huvi tundis auto, mitte numbrite vastu:)


____________________________
2X Ex-Econoline
Ex-Lumina APV
Ex-Dodge Ram
27.08.2003 at 08:38 Last edited 27.08.2003 at 09:02 by Alex
jesse
 
Paul Kerese auto
Ikka ikka, AutoLehes oli nendest numbritest ka lehekülje täis juttu:)
27.08.2003 at 08:53
Sarv
  
Paul Kerese auto
Auto originaalsus aste oli 96%-98% kandis
27.08.2003 at 09:18
riisiveski
Paul Kerese auto
quote:
Sarv: Auto originaalsus aste oli 96%-98% kandis
millega siis tavaliselt rahul ei olda?
tolleaegset kütust pole sees? :evil


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
27.08.2003 at 13:49
PlyVal64
Paul Kerese auto
quote:
riisiveski:
quote:
Sarv: Auto originaalsus aste oli 96%-98% kandis
millega siis tavaliselt rahul ei olda?
tolleaegset kütust pole sees?
Kütus, õli, jahutusvedelik ja värvi koostis ei lähe arvesse. Kuna ise olen kah üks eksperte ja just ainult USA-rauale, siis pisikese näitena tooks Haapsalus nähtud NewYorkeri. Näiteks selle küljeliistude eest ei oleks saanud 100% punkte anda: silumiinil olid väikesed vead sees ehk teda ei olnud uuesti kroomitud. Sellistest väikestest veakestest kogunebki too alla100 protsent. Originaalsusaste ehk originaalosade hulk võib seejuures vabalt 100% olla.
Mis selle Rambleri juures viga oli, ei oska öelda(võin rahulikult kaustast aktipealt järgi vaadata), sest ise seda ei hinnanud.
Üldse on vaid üks korviveoga K-750 militaar saanud 100%. Lääne tehnikaga sinnani jõudmine ... tea, kas keegi kunagi jõuab? Loodame.:)
27.08.2003 at 16:15
vaget
Paul Kerese auto
tean seda autot väga hästi. kuulus kunagi mu vanaonule kes peale surma pärandas ta mu vanaemale kelle käest taastaja ta ära ostiski.
mul olid pildid sellest autost kui ta kunagi oli veel valge. mustvalged pildid kuskil suvisel põlluteel..
02.12.2005 at 17:57
rutua
Paul Kerese auto
Kelle käes see auto hetkel asub ja millist hinda nüüd küsitakse?????
02.12.2005 at 18:48
wax
 
Paul Kerese auto
quote:
vaget: tean seda autot väga hästi. kuulus kunagi mu vanaonule kes peale surma pärandas ta mu vanaemale kelle käest taastaja ta ära ostiski.
mul olid pildid sellest autost kui ta kunagi oli veel valge. mustvalged pildid kuskil suvisel põlluteel..

Ehk on võimalik need ajaloo huvides digitaalformaati skanneerida? :)
04.12.2005 at 19:12
rutua
Paul Kerese auto
Tunneksin huvi äkki on müüa ikkagi see auto.
04.12.2005 at 19:49
PlyVal64
Paul Kerese auto
quote:
rutua: Tunneksin huvi äkki on müüa ikkagi see auto.
Kindlasti ei ole. Mine osta parem Cadillac või Saab, sest Rambleri omaniku omanduses on ka neid autosid müüv ettevõte. Õige aeg rariteet endale soetada on möödas, kunagi küsitud summa oli naeruväärne.
04.12.2005 at 19:57
krss
  
Paul Kerese auto
Keda huvitab pigem auto kui ajalugu, siis Soomes on juba mõnda aega olnud müügis sarnane 1964a Rambler Classic 3.2, samuti naeruväärselt madala hinnaga. Müügikuulutus ise asub SIIN. Et kel huvi, võib omale soetada. Samas ilma V8-ta oli ta minu arvates väärt auto vaid omas ajas, mitte enam praegu (kui just värvikas ajalugu selle auto väärtust nii otseselt ei mõjuta kui antud teemas).

Sellel pildi see müügis olev Rambler ühe teise üle Euroopa tuntud ja ajakirjades kajastamist leidnud AMC/Rambler Javelini (minu lemmik) taustal:

11.12.2005 at 01:58
tqhq.ee foorum : Autod : Paul Kerese auto   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.