register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid   1 2 3 4  
Poster Message
imre007
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Nii,panen kah siis oma pisikese jutukese kirja.
Eile hommikul leppisin AA töödevastuvõtjaga telefoni teel kokku,et tulen 3.nov kl 16.00 oma devillega diagnostikasse.
Seletasin tollele kodanikule,et kütusekulu on ilmade jahenemisega suurenenud ja et lambdaandureid vahetanud jne.
Sooviks andurite kontrolli ehk siis arvutidiagnostikat ja mainisin ära,et mis pistik mul on.
Läksin siis täna sinna ja masin võeti töösse.
Vahepeal töödevastuvõtija käis uurimas minu käest,et kas mul on katalüsaator kah on jne.
Kui umbes pool tundi oli möödas siisselgus,et arvutidiagnostikat ei saagi teha,kuna diagnostikul vaba päev ja tundub,et keegi kompuutrit kasutada ei oska.
Töödevastuvõtja oli masinaga TÜV-is käinud ja seal co teste teinud ja minu tehtud testidega võrrelnud!
Tulemuseks see et viga ei leitudki aga raha osati küll küsida!!!
Minumeelest CO teste saab tasuta TÜV-punktis teha!!!
Siis vend arvas,et mul äkki suveauto st et talvel peabki palju kütet võtma!
Mul viskas see asi kopa ette ja homme saadan pealikule meili ja vaatame edasi mis saab!
Täiendan siis jutukest natuke.
Sain siis tasuta diagnostika ja kompuuter ei tuvastanud peale lambdaanduri viga mitte midagi muud!
Soostusin nendega,et tellime origaalanduri ja proovime seda!
18-ndaks oli aeg kinnipandud uueks anduri vahetuseks,viisin auto sinna ja läksin tööle tagasi.Helistati ja öeldi,et tule masinale järgi,sest andur tuli ühe juhtmega aga mul kahe juhtmega!
Järgmine nädal peaks õige asi tulema ehk!
Asi lõppes siis sellega,et pandi uus andur külge ja sellega sain rõõmsalt kulgeda 20km ja siis kütusekulu laes.
Võtsin kõne AA-sse ja võeti kontrolli-andurid toimetavad jne aga lambda väsinud.
Nemad viga ei leidnud ja hakkasid pakkuma,et äkki on mehhaaniline viga!
Ühesõnaga surnud seis järjekordselt.
Olen nüüd ise vahetanud andureid ja asju!





____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
03.11.2009 at 20:19 7 edits. Last edited 14.04.2010 at 15:04 by imre007
ERAK
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Minu kahjuks negatiivne kogemus põhineb ühel ainsal korral kui selles firmas käisin- ilmselt oleks suhtumine olnud erinev kui oleks sula pihus läinud sealt autot ostma ntx.

27.11.09 ostsin eraisikult 95' Olsmobile Silhouette'i, millele oli tehtud käigukasti remont Sõpruse pst. Ameerika Autos 23.7.09 ehk vähem kui 5 kuud tagasi. Remondi hind arvel on 9986,- kroooni. Peale käikari remo on autoga sõidetud vaid ca 4000 miili.
Käigukast lekib õli ning puudub neljas käik. Kuna remondiarve on olemas siis pidasin elementaarseks, et tehakse kast lisakuludeta korda.

8.12.09 hommikul käisin Sõpruse pst. A.A. esinduses oma Oldsmobile'i kontrolli viimas ning vigase käigukasti kohta pärimas.
Auto oli mitu tundi ülalmainitud firmas, kus väidetavalt sõideti autoga koos arvutiga ringi, et tuvastada viga.

Samal õhtul helistas minule töökoja meister Margus ja teatas, et mingist garantiist ei saa juttugi olla ning pakuti tasulise remontimise võimalust. WTF!!?? Kas garantii ei kehtigi, mõtlesin :O

Mulle aeti mingit iba, et eelmine omanik oligi tellinud nn. pooliku remondi, keeldunud mõnede osade vahetusest jne. Ei tea, miks seda ei ole siis arves fikseeritud vaid aetakse mingit jura a'la- rääkisime eelmise omanikuga seda ja toda... oli tunne, et mind peetakse idioodiks, et tõsimeeli mulle sellist jama aeti :(

Minu arusaamistpidi võiks 10 000,- krooni eest remotud kast kauem kesta kui 4000 miili :uhoh

Mnjah- minujaoks väga ebameeldiv kogemus oli sealne suhtumine kliendisse. Kui läksin kohapeale rääkima, näpus eelmiselt omanikult autoga kaasa saadud remo arve siis võis tajuda, et ma ei olnud teretulnud seal. Kui ulatasin arve siis mühatati, et meil on olemas see paber ning irooniliselt küsiti selgitust minu saadetud mailis mainitud garantiiremondi päringu kohta, a'la - garantiiremont- mis asi see veel on? Minu küsimusele, et kui kaua kast vastu peab kui selle Nende juures uuesti raha eest remontida lasen, vastati irooniliselt- kes seda teab, millal autod katki lähevad :)

Uurisin tarbijakaitsest oma võimaluste kohta Ameerika autoteeninduse OÜ vastu ning mulle soovitati esimese sammuna kirjutada A.A.'le pretensioonikiri, nõuda arve selgitust ja vea tuvastamist remondi teostaja poolt/kulul kuid kõhutunne ütleb, et sellise sõdimisega kaasneks ulatuslik aja/raha/kütte/närvikulu. Kaklemisega kaasneva ebamugavustunde pärast otsustasingi see Jama oma kuludega ära helpida ning enam mitte kasutada AMEERIKA AUTOTEENINDUSE OÜ teenuseid ning mitte soovitada seda firmat ühelegi oma sõbrale/tuttavale.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
20.12.2009 at 19:23
Rein000
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Minu Voyagerile tehti seal kiire elektri remont, töö raha võeti vähem, kui auto reaalselt ukse taga oli. Silberist abi ei saanud, AA s tehti asi väga lihtsalt ja kiirelt ära. Silberi soovituse peale ostsin veel uue ABS i aju ka, vana ja korras aju seisab praegu riiulis, kuna jätsin uue peale. Viga oli peale tulevas voolujuhtmes.
10.02.2010 at 14:32
lundve
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Alustame siis sellest teemast: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=32733

Auto sai siis Soomest Eestisse toodud 14.01.2010 ja antud Ameerika Autoteenindusse remonti.
Paari päeva pärast diagnoos, et PCM peetis ja tuleb neilt uus osta 9500EEK
Sellega nõus ei olnud tõin kasutatud PCM, mis sama koodiga ja nende väitel pidi sobima.
Leiti, et ikkagi vist ei sobi aga nad ikka tahaks sõitva auto pealt proovida:http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=32974
Ok nad leidsid ise doonori, sellega testiti minu auto PCM ja kõik olla nagu ok, et selles viga pole.
Paluti järgmisena korraldada neile BCM ja spidokapaneel.
Sai needki detailid toodud (Nüüd ma tagatipuks veel ka romula püsi-ja lugupeetud klient, õnneks sai need tükid tagasi anda)
Prooviti ka BCM ja spidoplokk ära, ikka ei midagi.
Anti need tagasi ja paluti tuua SKIM (immo moodul)
Sai ka immo toodud , ikka ei midagi, jätkuvalt ei saa elektrik oma testriga auto ajudega ühendust .
Siis eile sai auto sealt teenindusest sama targalt ära toodud, kuna härrased, kes reklaamivad, et saavad igast Ameerika päritolu automargist jagu ei saa hakkama.
Täiesti arusaamatu värk, mis neil seal toimub. Ma eeldan, et toon auto teenindusse ja saan tagasi töökorras auto, krt need vennad teatavad rõõmsalt kuu hiljem, et ei ikka ei saanud hakkama. (Kas huvitav, Eestis on üldse kedagi kes sellise tööga hakkama saab? Lõhnab miskipärast selle järgi, et mõni nõukaaegse kooliga autoelektrik saab viimati asjale ka pihta, mitte ei vahi mingit testrit ja ei nuta, et ei saa hakkama, kuna tester ei saa ühendust)
Palusin, enne, kui auto järgi tulen, et enamvähem lahtikistud detailid polstrid jne. tagasi pandaks aga ei midagi,polstrid ok, aga krt kui kruvid auto põrandal vedelevad siis see pole enam normaalne.
Kanitell jätkub............




____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
17.02.2010 at 18:56 5 edits. Last edited 21.02.2010 at 12:06 by lundve
DevilDeVille
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
lundve: (Kas huvitav, Eestis on üldse kedagi kes sellise tööga hakkama saab? Lõhnab miskipärast selle järgi, et mõni nõukaaegse kooliga autoelektrik saab viimati asjale ka pihta, mitte ei vahi mingit testrit ja ei nuta, et ei saa hakkama, kuna tester ei saa ühendust)

nu mikihiire elektriprobleemidega peaks ikka esmalt kodanik antennimehe poole pöörduma.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
17.02.2010 at 20:18
matuuu
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
kirjutan oma mitte just väga positiivse kogemuse ka siia !

hakkas siis auto dodge ram 98a 5.2 v8 puterdama ja kannatas sõita ainult kuni 1300-1500 pööret ja jõudu üldse polnud ! helistasin siis AB -se, aga seal polnud neil aega kohe diagnosti teha ja asja uurida ja siis läksingi Amerikaautose. Võeti kohe auto sisse, diagnostika oli tasuta (mingi jõulukuu pakkumine ) ja tuligi varsti kõne, et vahetada tuleb küünlad, juhtmed, jagajakaas ja rootor ! OK tellime siis ära ja 2 nädalat läheb... kuna elan seal lähedal siis venisin autoga koju! kui jupid kohal, hakkan autot sinna viima, aga auto enam üldse ei käivitu. tirisin siis pameriga sinna, pool päeva läks aega ja tuleb kõne... bensupump läbi.... nad mõõtsid surved värgid ära ja surve jube nõrk ja sellest käivitamiseks ei piisa. Neil uus pump 4900.- midagi ja 2 nädalaga saaks ehk ! nõus ei olnud ja sebisin kasutatud töötava pumba ( kuna autot vaja kasutada ja pole aega oodata ) ok pandi siis see pump peale ja töötab!! läksin autole järgi ja räägiti, siis sellist juttu.... saime tööle, aga suri ikka välja ja siis avastasime, et katalüsaatoril kivi risti ees ja lõikasid kati lahti ja tegid tühjaks ja korras ! ja siis mainiti veel lõpuks, et lambda andur ka vaja vahetada. Ok arveldasin omas asjad ära ja läksin minema ! Kohe muidugi avastasin, et lällar vedeles auto põrandal, mis enne oli ilusti omal kohal kinni ja vana pumpa ei olnud nad kaasa andnud... Ok ülejärgmine päev läksin vana pumpa tagasi küsima ja siis muidugi räägiti, et sellega pole midagi jne saingi ma 2 nädalat autoga sõita, kui ta jälle ära kooles! see kord viisin auto CSG-se tuttava jurde koos vana pumbaga ( mis väidetavalt ei töödanud ja mida mulle tagasi ei antud ) kuid nad mõõtsid surve ära ja kõik ok !! kasutatud pump, mille ostsin andis saba! pandigi vana pump peale tagasi ja auto sõidab siiani !

Nii et kokkuvõttes vahetasin kõik need asjad ilma asjata... uued jupid, kasutatud pump, tööraha, mõttetu närvikulu ja auto seisis terve kuu...

Tänkju AA !!




17.02.2010 at 21:49
AA Rasmus
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
matuuu: kirjutan oma mitte just väga positiivse kogemuse ka siia !

hakkas siis auto dodge ram 98a 5.2 v8 puterdama ja kannatas sõita ainult kuni 1300-1500 pööret ja jõudu üldse polnud ! helistasin siis AB -se, aga seal polnud neil aega kohe diagnosti teha ja asja uurida ja siis läksingi Amerikaautose. Võeti kohe auto sisse, diagnostika oli tasuta (mingi jõulukuu pakkumine ) ja tuligi varsti kõne, et vahetada tuleb küünlad, juhtmed, jagajakaas ja rootor ! OK tellime siis ära ja 2 nädalat läheb... kuna elan seal lähedal siis venisin autoga koju! kui jupid kohal, hakkan autot sinna viima, aga auto enam üldse ei käivitu. tirisin siis pameriga sinna, pool päeva läks aega ja tuleb kõne... bensupump läbi.... nad mõõtsid surved värgid ära ja surve jube nõrk ja sellest käivitamiseks ei piisa. Neil uus pump 4900.- midagi ja 2 nädalaga saaks ehk ! nõus ei olnud ja sebisin kasutatud töötava pumba ( kuna autot vaja kasutada ja pole aega oodata ) ok pandi siis see pump peale ja töötab!! läksin autole järgi ja räägiti, siis sellist juttu.... saime tööle, aga suri ikka välja ja siis avastasime, et katalüsaatoril kivi risti ees ja lõikasid kati lahti ja tegid tühjaks ja korras ! ja siis mainiti veel lõpuks, et lambda andur ka vaja vahetada. Ok arveldasin omas asjad ära ja läksin minema ! Kohe muidugi avastasin, et lällar vedeles auto põrandal, mis enne oli ilusti omal kohal kinni ja vana pumpa ei olnud nad kaasa andnud... Ok ülejärgmine päev läksin vana pumpa tagasi küsima ja siis muidugi räägiti, et sellega pole midagi jne saingi ma 2 nädalat autoga sõita, kui ta jälle ära kooles! see kord viisin auto CSG-se tuttava jurde koos vana pumbaga ( mis väidetavalt ei töödanud ja mida mulle tagasi ei antud ) kuid nad mõõtsid surve ära ja kõik ok !! kasutatud pump, mille ostsin andis saba! pandigi vana pump peale tagasi ja auto sõidab siiani !

Nii et kokkuvõttes vahetasin kõik need asjad ilma asjata... uued jupid, kasutatud pump, tööraha, mõttetu närvikulu ja auto seisis terve kuu...

Tänkju AA !!





Kas siin foorumis sellist koha ka on kus saaks asjalikke kogemusi vahetada mitte soppa loopida?

Konkreetse loo kokkuvõte kõlaks siis nii:
1.auto ei käivitunud viisin remonti kus tuvastati kütus surve kõrvalekalle etteantud vahemikust
2.uue pumba asemel lasin paigaldada romulast saadud vana
3.sain kätte töötava auto
4.mõne aja möödudes romula pump lõpetas töö
5.paigaldasin tagasi vana pumba ja kõik jälle korras!
Selle loogika järgi polnudki autol enne remonti midagi viga?

Põhjus miks pidasin vajalikus sõna võtta on selles, et konkreetse auto parandamist pidasime diagnostikutega pisikeseks töövõiduks ja kuna meie praktikas ei ole varem midagi taolist ette tulnud siis ehk on tulevikus kellegil sellest kasu.

Niisiis auto ei käivitunud ka uue (romula) pumbaga kuigi survenäitajad olid rahuldavad. Peale seda kui kõik targad arvutid enam midagi tuvastada ei suutnud võtsime kasutusele vana nn. võrri parandamise metoodika ehk siis küünal maha ja sädet kontrollima. Üllatus oli suur kui auto järsku ilma 1 küünlata käivitus! Küünal peale tagasi ja starterit kuid ei popsugi. Järgmine küünal maha, säde olemas ja taas käivitus auto ilma 1 küünlata! Tekkis kahtlus, et midagi on umbes. Võtsime sumpad maha ja auto käivitus paugust. Selgus, et katid olid nii umbes, et ei lasknud piiskagi õhku läbi. Hea meel oli kui vea leidsime!
Teatavasti ei ummistu katid üleöö nii, et liigsuur kütusekulu ja vähene võimsus pidid seda omanikku juba pikalt vaevama.

Rasmus




____________________________
www.uscar.ee
18.02.2010 at 12:22
Märt
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Kuna kõik siin kiruvad, siis mina natuke kiidaks. Olen AA käinud sildu reguleerimas (peale Saabiga jääauku sõitmist ja Durangoga kivi otsas käimist) ja mõlemal korral saanud abi. Durangoga olin lausa "elavas järjekorras" ja piisava vahe tekkides aeti rattad otseks ja asjad paika.

Ja ise olen eluga rahul:)

Päikest

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
18.02.2010 at 14:10
matuuu
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
Madlobster: Eks kliendina on raske mõista, miks kati ummistuse tõttu pidi autol vahetama ära kogu süütesüsteemi, benapumba ja laskma autol kuuaega seista.

ja veel raske mõista miks mulle hämati, et pump ei tööta ja surve olematu, ning ei tahetud seda nn katkist pumpa tagastada... millega ma siiani ilusti sõidan !
18.02.2010 at 18:01
tukiloputaja
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Mina saan siinkohal AA d vaid kiita,üle kahe aasta nende truu klient olnud kahe erineva autoga.
Kokkulepetest peetakse ilusti kinni,väljavahetamist vajavad osad kooskõlastatakse alati minuga.
Ainuke asi mis mind USA auto omamise juures häirib on see,et vahest pole osasid kohal ja tellimine võtab 2 nädalat
,aga see juba on rohkem seotud sellega ,et meie asukoht mikimaa suhtes ei ole kõige parem.

Jõudu meestele nende tegemistes,tegijatel juhtub alati midagi
19.02.2010 at 12:23
kaedoo
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Oskan kiidusõnad öelda ainult poltide-klambrite-tüüblite stendi kohta,hea vaadata ja võtta,muus osas pole kontakte olnud.
19.02.2010 at 22:02
kotkloom
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Mul selline lugu,et tirisin sõbra 2002 a. mittekäivitunud diisel Cherokee AA remonti. Vaadati üle ja öeldi,et paagis asuv kütuse ülestõmbe pump läbi ja see maksab ca 7500 eeki.Kuna sellist juppi ükski kataloog ei näidanud,siis tundus asi kahtlane ja viisime auto "Habe" juurde Carservisesse,kus lihtlabase kütusetoru lahtiühendamisel hakkas bensu lõhna levima.Selgus et,omanik oli hajameelsusest diisli asemel bensiini tankinud ja auto muidu täitsa korras,kusjuures AA poolt mainitud juppi sellel autol tõepoolest ei eksisteerigi !!!

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
21.02.2010 at 03:01
lundve
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
lundve: Alustame siis sellest teemast: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=32733

Auto sai siis Soomest Eestisse toodud 14.01.2010 ja antud Ameerika Autoteenindusse remonti.
Paari päeva pärast diagnoos, et PCM peetis ja tuleb neilt uus osta 9500EEK
Sellega nõus ei olnud tõin kasutatud PCM, mis sama koodiga ja nende väitel pidi sobima.
Leiti, et ikkagi vist ei sobi aga nad ikka tahaks sõitva auto pealt proovida:http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=32974
Ok nad leidsid ise doonori, sellega testiti minu auto PCM ja kõik olla nagu ok, et selles viga pole.
Paluti järgmisena korraldada neile BCM ja spidokapaneel.
Sai needki detailid toodud (Nüüd ma tagatipuks veel ka romula püsi-ja lugupeetud klient, õnneks sai need tükid tagasi anda)
Prooviti ka BCM ja spidoplokk ära, ikka ei midagi.
Anti need tagasi ja paluti tuua SKIM (immo moodul)
Sai ka immo toodud , ikka ei midagi, jätkuvalt ei saa elektrik oma testriga auto ajudega ühendust .
Siis eile sai auto sealt teenindusest sama targalt ära toodud, kuna härrased, kes reklaamivad, et saavad igast Ameerika päritolu automargist jagu ei saa hakkama.
Täiesti arusaamatu värk, mis neil seal toimub. Ma eeldan, et toon auto teenindusse ja saan tagasi töökorras auto, krt need vennad teatavad rõõmsalt kuu hiljem, et ei ikka ei saanud hakkama. (Kas huvitav, Eestis on üldse kedagi kes sellise tööga hakkama saab? Lõhnab miskipärast selle järgi, et mõni nõukaaegse kooliga autoelektrik saab viimati asjale ka pihta, mitte ei vahi mingit testrit ja ei nuta, et ei saa hakkama, kuna tester ei saa ühendust)
Palusin, enne, kui auto järgi tulen, et enamvähem lahtikistud detailid polstrid jne. tagasi pandaks aga ei midagi,polstrid ok, aga krt kui kruvid auto põrandal vedelevad siis see pole enam normaalne.
Kanitell jätkub............


NiiNii!
19.02.2010 siis peale lõunat hakkas selle asjaga tegelema Audihooldus.ee (võttis asja kui väljakutset, ei ole neil mingeid Mopari testreid ega midagi, kuigi on kõige kõvem sõna Boschi repertuaarist KTS ) 16.30 tuli kõne, et viga selge ja kas soovin, et nemad saavad vajaliku osa 7 päeva pärast või leian mina kuskilt kohe. Ok uurisin veidi ja American Beautys oli detail olemas. Viisin detaili audihooldusse ja 5 min ning voilaa auto töötas.
Asi oli siis nukkvõlli anduris, hinnaga 550EEK
Esmaspäeval peaks siis auto kätte saama sõitvas olekus. Mina olen omad järeldused igatahes teatud teisest töökojast teinud.
Juhin tähelepanu sellele, et www.audihooldus.eepole varem kunagi Jeep marki autosi remontinud.



____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
21.02.2010 at 12:05 1 edit. Last edited 21.02.2010 at 12:06 by lundve
Check Engine
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Väga huvitavad lood. Nii et kui tahad korraliku USA auto teenindus ja korras autot ilma pikema jeblata siis audihooldusess:)
21.02.2010 at 17:21
DevilDeVille
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
Check Engine: Väga huvitavad lood. Nii et kui tahad korraliku USA auto teenindus ja korras autot ilma pikema jeblata siis audihooldusess:)

Kui natuke kirjavigu ja põhjusmõttelisi väärsõnu vältida, siis: " Nii, et kui tahad korralikku USA auto teenindust ja kojusõites korras autot ilma pikema jututa, siis American Beauty on see tore koht, kus inimesed ka ise ning kaasamõtlevad.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.02.2010 at 17:44 1 edit. Last edited 03.03.2010 at 12:53 by DevilDeVille
AA Rasmus
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid

NiiNii!
19.02.2010 siis peale lõunat hakkas selle asjaga tegelema Audihooldus.ee (võttis asja kui väljakutset, ei ole neil mingeid Mopari testreid ega midagi, kuigi on kõige kõvem sõna Boschi repertuaarist KTS ) 16.30 tuli kõne, et viga selge ja kas soovin, et nemad saavad vajaliku osa 7 päeva pärast või leian mina kuskilt kohe. Ok uurisin veidi ja American Beautys oli detail olemas. Viisin detaili audihooldusse ja 5 min ning voilaa auto töötas.
Asi oli siis nukkvõlli anduris, hinnaga 550EEK
Esmaspäeval peaks siis auto kätte saama sõitvas olekus. Mina olen omad järeldused igatahes teatud teisest töökojast teinud.
Juhin tähelepanu sellele, et www.audihooldus.eepole varem kunagi Jeep marki autosi remontinud.



No kuidas läks kas said auto tööle?

Rasmus

____________________________
www.uscar.ee
23.02.2010 at 13:08
lundve
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
AA Rasmus:
NiiNii!
19.02.2010 siis peale lõunat hakkas selle asjaga tegelema Audihooldus.ee (võttis asja kui väljakutset, ei ole neil mingeid Mopari testreid ega midagi, kuigi on kõige kõvem sõna Boschi repertuaarist KTS ) 16.30 tuli kõne, et viga selge ja kas soovin, et nemad saavad vajaliku osa 7 päeva pärast või leian mina kuskilt kohe. Ok uurisin veidi ja American Beautys oli detail olemas. Viisin detaili audihooldusse ja 5 min ning voilaa auto töötas.
Asi oli siis nukkvõlli anduris, hinnaga 550EEK
Esmaspäeval peaks siis auto kätte saama sõitvas olekus. Mina olen omad järeldused igatahes teatud teisest töökojast teinud.
Juhin tähelepanu sellele, et www.audihooldus.eepole varem kunagi Jeep marki autosi remontinud.



No kuidas läks kas said auto tööle?

Rasmus


Sain jah tööle. Oligi nuka anduris probleem, paar korda soovitasin teie meestel ka andureid uurida aga vaadati nagu idiooti. Väga paha lugu iseenesest.

____________________________
EX Ford Thunderbird ´ 91
EX Jeep Grand Cherokee`96
EX Jeep Grand Cherokee 2,7 CRD´03
Jeep Grand Gherokee 4,7 Limited ´00
Jeep Grand Cherokee 3,0 CRD Overland´07
23.02.2010 at 15:05 1 edit. Last edited 23.02.2010 at 19:59 by lundve
AA Rasmus
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
lundve:
quote:
AA Rasmus:
NiiNii!
19.02.2010 siis peale lõunat hakkas selle asjaga tegelema Audihooldus.ee (võttis asja kui väljakutset, ei ole neil mingeid Mopari testreid ega midagi, kuigi on kõige kõvem sõna Boschi repertuaarist KTS ) 16.30 tuli kõne, et viga selge ja kas soovin, et nemad saavad vajaliku osa 7 päeva pärast või leian mina kuskilt kohe. Ok uurisin veidi ja American Beautys oli detail olemas. Viisin detaili audihooldusse ja 5 min ning voilaa auto töötas.
Asi oli siis nukkvõlli anduris, hinnaga 550EEK
Esmaspäeval peaks siis auto kätte saama sõitvas olekus. Mina olen omad järeldused igatahes teatud teisest töökojast teinud.
Juhin tähelepanu sellele, et www.audihooldus.eepole varem kunagi Jeep marki autosi remontinud.



No kuidas läks kas said auto tööle?

Rasmus


Sain jah tööle. Oligi nuka anduris probleem, paar korda soovitasin teie meestel ka andureid uurida aga vaadati nagu idiooti. Väga paha lugu iseenesest.



Tore, et auto korda said! Kahjuks ei olnud ma sinu looga kursis kui asi veel meie majas oli. Igal juhul tead kus ma istun ja kui saan kuidagi aidata anna märku.

Rasmus


____________________________
www.uscar.ee
24.02.2010 at 00:54
hents99
  
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
quote:
AA Rasmus: Teatavasti ei ummistu katid üleöö nii, et liigsuur kütusekulu ja vähene võimsus pidid seda omanikku juba pikalt vaevama.


Kas viga ei võinud olla ära külmunud katalüsaatorites, mitte tahmast, mis ühtäkki (üleöö?) ära ummistas?
Kuidas probleem lahenes?

Lihtsalt huvi pärast küsin.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
03.03.2010 at 13:42
imre007
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
natuke OT aga mulle tundub,et teema halvad ja head remokohad on siin foorumis kergelt tabu teema.Reeglina oodatakse ainult positiivseid kommentaare aga negatiivset eriti mitte!
Näiteks kui firma A tööga sa pole rahul siis võib juhtuda see,et firma B või C esindaja,kes seda foorumit loeb ei taha ehk masinat töösse võtta
,kuna sa võid osutuda probleemekseks kliendiks st,kes teab oma õigusi jne
Kunagi nägin silti ühe töökoja seinal:KLIENDIL,KELLEL ON ALATI ÕIGUS-TEENINDAB ENNAST ISE!
Nähtavasti selline silt on tänapäeval enamusel töökodadest seinal!

____________________________
Chevrolet Lumina

www.blueworld.ee-parimad paadid ja tarvikud.
11.04.2010 at 10:27
tartukaru
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Endal on selle kohaga nii häid kui ka vähem positiivseid kogemusi, viimased korrad on kahjuks olnud negatiivne kogemuse selle kohaga.

Esimene kord oli kui autot ('95 Park Avenue) oli mingil põhjusel vaja diagnoosida.
Tehti diagnoos ära ja viga ei leitud, sel hetkel anti mulle lihtsalt võtmed ja saadeti oma teed, raha neile selle eest välja käima ei pidanud, mis oli positiivne, sest reaalselt tööd ei olnud ju tehtud.

Läksin siis ükskord kuid tagasi uuesti, probleemiks oli tagumine uks. Nimelt kunagi noore ja rumala käis auto TopPartsis remondis ja seal suudeti tagumine parempoolne uks niimoodi korda teha, et kummaltki poolt seda reaalselt lahti ei saanud teha. Viisin siis A.Asse ja mingi aja pärast tuli kõne et tulge autole järgi (muuhulgas vahetati ka lambda ära selle remondi käigus) küsisin, et kas uks sai korda? Nemad vastasid siis, et ukse korda saamiseks on vaja polster kõik ära lõhkuda, muidu ukse sisemusele ligi ei saa. Sellega ma nõus ei olnud, maksin remondi eest raha ja läksin oma teed. Nüüd nädal kaks tagasi hakkasin asja ise uurima ja tuleb välja et polster tuleb väga eduliselt ühes jupis sealt küljest ära ja midagi lõhkuma küll ei pea. Sellessuhtes oli suur pettumus, sest viga iseenesest ei olnud raske, aga ometigi kuulus väljapoole nende kompetentsi.

Viimane häda oli elektriga. Viisin auto sinna, sest vana antenni mootor jäi koguaeg tööle ja ühel hetkel ma lõikasin need mootori juhtmed suure vihaga läbi ja lühistasin seal midagi ära ja pärast seda salongituled ei põle,kesklukk autost ei tööta ja antenn ei tule välja, kui raadio tööl on. Teine häda oli see, et pagassi salongist lahti tegemise lüliti oli nende poolt lahti ühendatud, sest see mootor seal oli katki ja ei lasknud pagassi lukku normaalsesse asendisse tagasi, teisisõnu pagass jäi koguaeg lahti. Viisin siis auto hommikul vara sinna, läks ikka hea mitu tundi ja helistasin siis et kaugel asi on. Üteldi et võib järgi tulla. Läksin siis sinna. Poisid vaatasid sellise nutuse näoga otsa, et midagi teha ei andnud, vool tuleb läbi aga viga ei leitud. Ma ütlesin et sellele järeldusele jõudsin ma isegi multimeetriga kodus testides. Skooriti selle mitte millegi tegemise eest 500.- ja üteldi nägemist, lubati veel helistada, kui tuleb mõni elektrik meelde, kes seda väiksema tasuga viitsiks nokitseda. Seda kõnet ilmselt jäängi ootama.

EDIT: Tuli välja, et autol on veel 3. kohas kaitsmed, millest ma enne ei teadnud, ja seal oli 2tk läbi. Vahetasin kaitsmed ära ja kõik toimib. Seega saab järeldada, et poisid ei oska kaitsmeid vaadata.
14.04.2010 at 10:03 1 edit. Last edited 19.04.2010 at 11:28 by tartukaru
pimeroolis
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Terekest kah. Mingil põhjusel sattusin oma autoga selle firma klientide nimekirja, noh vist ainuke firma kellel Fordi F-seeria diagnostika ja võimalus ka softile sõrmed külge panna ja kogemuski olemas...Siiamaani kogemus positiivne, suhtumine asjalik, probleemid on lahenduse leidnud, tellitud jupid, filtrid on kohale jõudnud, nõu ka telefoni teel saanud ... kannatlikust peab olema alati ei saa löögile aga juhus ka kui järjekorras vahele võeti, nii et minu koha pealt on asjad toiminud. Jõudu ja kannatlikust AA seltskonnale.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
20.12.2010 at 17:28
iroc-z
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Üks lühike vahejuhtum AA's.
Autoks Jeep WK, millel mootorituli diagnosti küsis. Kuna olin juhtumisi AA lähedal, siis mõtlesin, et las vaatavad üle.
Esimese asjana tuli leti tagant küsimus stiilis, et "noh, mis sul vaja". Sellepeale ei osanud muud teha kui tagurpidi uksest välja minna. Mingil põhjusel ma eeldan klienditeenindajalt ikka veidi teistsugust suhtumist.
Pole küll mingi väga norija aga see tekitas küll küsimuse, et "mis mõttes"!? Võibolla remondivad autosid hästi (eelnevaid postitusi lugedes pigem kahtlen), kuid letitagust kogemust arvesse võttes ei hakanud sellega riskima. :)

See jäi minu esimeseks ja viimaseks külastuseks AA's.

____________________________
ex '89 camaro iroc-z28
ex '06 grand cherokee
ex '06 GTO
12.01.2011 at 17:01
lincoln66
 
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Minu poolt ainult kiitused AA´le!
Käisin enda Chrysler 300M´iga seal korralisi hooldusi tegemas ja mõne teise vea pärast ka. Kolme aasta jooksul ikka päris mitu-mitu korda.Probleeme pole kunagi olnud.
Suhtumine on alati hea olnud ja seal on auto ka kiirelt korda tehtud alati.
Praeguse Navigatoriga pole veel sinna asja olnud, ainult ühe korra käisin laevalgusti pirni küsimus ja sain selle, kus juures eelnevas kolmes kohas käisin, siis öeldi, et sellist pirni pole olemaski :D
12.01.2011 at 22:08
sepp087
Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid
Chevrolet Suburban 1997a.
Käisin enda autoga 04.11.2011 Ameerika Auto teeninduses...Soovisin vahetada esimest parempoolset veotelge...Varuosa ostsin soomest UsParstist. Niisiis nad helistasid mulle vahetult enne tööle asumist varuosa ülevaatamisel et see on väheke teistsugune. Et seal mingisugune võru peal...Ja kui see võru seal minema lüüa siis see sobib. Ütlesin neile et siis palun olge head ja lööge see võru sealt siis minema ja vahetage veotelg ära. Läks 1,5 tundi mööda ja nad helistasid jälle...seekord siis teine isik ja teine tel. nr. Ütlesid et töö valmis ja võite autole järele tulla. Läksin kohale ja mulle öeldi et veotelje vahetuseks kulus 3 tundi. Ja ma tegin imestunud näo pähe ja siis laususin et kuulge mis jutt see on ...Võtsin kõnede eristusest välja et kõigepealt kui hakati tööd tegema ja kui helistati et töö nüüd valmis...selleks kulus 1,5 tundi...Helistasid erinevad mehed ja erinevad numbrid ja neil oli kõik kokku rääkimata. Ja kui ühele rääkisin seda siis tõusis teenindaja püsti ja läks teise juurde ja sosistasid seal midagi...ja siis tulid mõlemad minu juurde ja tõmbasid arve 40 eur odavamaks ja ei vabandanud ega midagi.
Siis veel soovisin autol samal päeval tulesid paika reguleerida kuid nad ei saanud sellega hakkama. Panin autole uued tuled ette kui paigast ära...ja kui küsisin et miks paika ei saanud siis ütlesid et reguleerimis kohad on puruks keeratud. Uutel tuledel...võimatu... Ja kui küsisn et kuidas reguleeriste siis vastasid et varrastest...Aga tegelikult on need vardad lahti ja kinni keeramiseks et tuled ei liiguks. Et varraste all on kaks kohta mida saab reguleerida väikeste tärnvõtmetega....kui liigutad ühte neist siis liigub tuli üles ja alla ja kui teist siis vasakule ja paremale. Ja nemad ütlesid et ...aa ok
Igaljuhul on pettumus väga suur...selline suus firma ja näete nüüd mis sai.
08.11.2011 at 22:11
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Ameerika Auto) kommentaarid   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.