register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Poster Message
sqirrel
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Tuleb jällegi kiita. Roolisüsteem ja amordid kontrolliti ootetööna ning töötasuks piisas seekord minu aitäh'ist :)

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
17.10.2012 at 11:55
Martin K
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Samuti väga rahul! Väljalaske kollektori 2 murdunud polti saadi kätte nagu naksti. Paarist teisest kohast arvamust küsides vastati, et ilmselt mootor vaja maha tõsta...Suured tänud veelkord Karol ja meeskond!
17.10.2012 at 17:45
iroc-z
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Väga hea teenindus! Sai tehtud vedrustuse vahetus + sillastend. Tööde vahepeal sai infot, et mis toimub ja kuidas läheb jne.
Kui keegi tahab näha/kuulda kuidas (kliendi)teenindus toimima peab, siis võib sinna vaatama minna.

____________________________
ex '89 camaro iroc-z28
ex '06 grand cherokee
ex '06 GTO
25.10.2012 at 16:26
VeixES
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
iroc-z: Väga hea teenindus! Sai tehtud vedrustuse vahetus + sillastend. Tööde vahepeal sai infot, et mis toimub ja kuidas läheb jne.
Kui keegi tahab näha/kuulda kuidas (kliendi)teenindus toimima peab, siis võib sinna vaatama minna.
Panid originaalvedrustuse tagasi?

____________________________
GTO '04
25.10.2012 at 17:45
iroc-z
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
VeixES:
quote:
iroc-z: Väga hea teenindus! Sai tehtud vedrustuse vahetus + sillastend. Tööde vahepeal sai infot, et mis toimub ja kuidas läheb jne.
Kui keegi tahab näha/kuulda kuidas (kliendi)teenindus toimima peab, siis võib sinna vaatama minna.
Panid originaalvedrustuse tagasi?

Jep, tehtud!
Rohkem juttu ja varsti ka pilte tekib minu auto teema alla.

____________________________
ex '89 camaro iroc-z28
ex '06 grand cherokee
ex '06 GTO
25.10.2012 at 23:32
sqirrel
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Peab ikka taas kiitma. Auto võeti kohe ette ja ootamatult otsa saanud bensiinipump avastati ruttu. Lisaks meeldib see, et alati antakse teada kui kaugel töödega ollakse ja mis seis on.
Tänud veel kord ja kena aastavahetust kogu AB meeskonnale!

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
28.12.2012 at 00:15
JaanKristjan
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Tehti sel suvel diagnostikat, probleemiks kütusekulu. Leiti, et vaja puhastada MAF. Kasseeriti selle töö eest lisaks ka lukksepatasu. Selle eest jõuti ära nussida õhufiltri serv kruvikeerajaga nii, et tänaseks oli filtrist mootori poole tekkinud sitavall(õhupuhasti avamiseks on tegelikult vajalik teatud nurga all kaant kergitada). Lisaks olid maf kinnituskruvid asendatud suvalistega, milledest üks katkise peaga ja nüüd keeldub lahti tulemast.
Tunduski kahtlane miks küsimuse peale, mis siis teha, kui nende tööst küttekulu muutust ei tule vastati, et nemad ei oska rohkem midagi teha ja pmst ärgu ma rohkem nende juurde tulgu. Tookord arvasin, et olen vaese mehe moega ja kaheldi mu maksejõus. Ega polegi ju teab-mis rikas. Õnneks küttekulu alla läks ja olin rahul kuni selgus tööde "lisaväärtus".

----roppused kustutatud----
01.02.2013 at 11:48 1 edit. Last edited 02.02.2013 at 12:15 by Vanaisa (Moderator)
antennimees
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Sai kohe huvi pärast vana arve üles otsitud ja tõesti on seda autot eelmise aasta mai kuus tehtud. Tööd on arve järgi 0,3 tundi ehk siis 18 minutit ja ma ei leia, et seda oleks õhulugeja puhastamise eest liiga palju. Kruvide lahtikeeramisega sai seal tõesti vaeva nähtud kuna olid kinni oksüdeerunud ja neid oli juba eelnevalt proovitud keerata. Ju sinna said needsamad tagasi aga ega ju pea 9 kuud hiljem tõesti ei meenu kõik pisiasjad. Kui sai neid vahetatud teiste vastu siis kindlasti mitte katkiste vastu. Õhufiltrit pole õhulugeja puhastamiseks vaja puutuda. Aga hea, et vähemalt auto kütusekulu korda sai.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
01.02.2013 at 23:46
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Kodanik jaankristjan võiks veidi väljendusi valida - sulle ju ka ei meeldiks kui keegi suvaline inimene sind pederastiks kutsub?
Selles teemas paluks kuive fakte.
Aga on hea et sa 9 kuu järel oled lõpuks kapoti ka lahti saanud.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
02.02.2013 at 12:19
einffer
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Üldiselt võib rahule jääda. Teenindus viks ja viisakas. Käisin eelnevalt Navigatoriga seal ja alati sai asja kiirelt korda.
Pacificuga nii hästi pole alati läinud. Rehvirõhu anduri sai ilusti ära vahetatud aga kui mainisin veel et kapoti all viliseb ja undab siis vahetati ära generaatori rihm ja mingi rullik aga vilina peamist põhjust (geneka laager) ei tuvastatud. Kuna olin kindlal veendumusel, et selle vilinaga on kõik ok siis sõitsin muretult edasi kuni geneka laager lõpuks järgi andis ja kinni kiilus.
JA kolinat esisillas ka ei suudetud tuvastada (kolina kohta teema siin http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=40309)

____________________________
Naistel pole lootustki võistelda autodega, kuna autorattad on meestele nagu rinnad ja autol on neid neli.
07.03.2013 at 10:22
ramman
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Remondis ei ole seal käinud, aga juppe olen oma autodele ostnud. Siiani ise oma autodega hakkama saanud. Viimasena sai kastikale rooliots osta. Kohapeal oli olemas ja hea hinnaga ka veel.
Ainus, mitte ebameeldivus ega saamatus, vaid miskit muud, mida ei oskagi defineerida. Nimelt tegin vojakale esipidurite remonti, vaja uusi tihendikomplekte sadulatesse. Isegi esimesel korral ostetud ja kodus lahti võetud karp ja avatud kilepakend koos tihenditega võeti tagasi ja raha ka maksti tagasi, ei olnud õige mõõduga. Selle koha pealt respect. Käisin veel mitu korda ja võtsin vanad tihendid kaasa täpsemaks uurimiseks. Peale jupimat aega kataloogides tuhlamist jäime müüjaga mõlemad juhmiks. Ei tea, mis kuradi pidurid seal siis on, et üksgi kataloog ei anna sobivat komplekti. Lõpuks sain TopPartsust kerenumbri järgi miskise komplekti, kus ka kõik jubinad ei sobinud. Õnneks sobisid kolvi tihendid ja tolmukate hakkas ka külge peale väikest modifitseerimist, neid oli ka kõige rohkem vaja.
Lisaks kõigele muule positiivsele on nende asukoht minu jaoks ideaalne, mu töökoht asub samas tööstuspargis.
Muljed ja kogemused siiani positiivsed. Teenindus asjalik ja kiire.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
11.07.2013 at 23:10
vettejee
  
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Samuti väga rahul American Beauty-ga.
Hiljuti sai just vahetatud kondipump ja toimib hästi kuigi ise tõin pumba, mis tuli välja, et tahtis veel reguleerimist saada enne külge panekut.
Tänud Karol & co-le!
31.07.2013 at 14:32
sqirrel
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Hea töö eest peab ikka kiitma. Eelmine nädal tehti minu Astro undav tagasild korda ning parandati ka töö käigus leitud puudused (uued tagumised piduriklotsid ja sillakinnituse kohendamine). Väga eeskujulik on nende poolne kliendi informeerimine toimuvast.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
10.09.2013 at 10:12
Mart ja auto
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
ramman: Remondis ei ole seal käinud, aga juppe olen oma autodele ostnud. Siiani ise oma autodega hakkama saanud. Viimasena sai kastikale rooliots osta. Kohapeal oli olemas ja hea hinnaga ka veel.
Ainus, mitte ebameeldivus ega saamatus, vaid miskit muud, mida ei oskagi defineerida. Nimelt tegin vojakale esipidurite remonti, vaja uusi tihendikomplekte sadulatesse. Isegi esimesel korral ostetud ja kodus lahti võetud karp ja avatud kilepakend koos tihenditega võeti tagasi ja raha ka maksti tagasi, ei olnud õige mõõduga. Selle koha pealt respect. Käisin veel mitu korda ja võtsin vanad tihendid kaasa täpsemaks uurimiseks. Peale jupimat aega kataloogides tuhlamist jäime müüjaga mõlemad juhmiks. Ei tea, mis kuradi pidurid seal siis on, et üksgi kataloog ei anna sobivat komplekti. Lõpuks sain TopPartsust kerenumbri järgi miskise komplekti, kus ka kõik jubinad ei sobinud. Õnneks sobisid kolvi tihendid ja tolmukate hakkas ka külge peale väikest modifitseerimist, neid oli ka kõige rohkem vaja.
Lisaks kõigele muule positiivsele on nende asukoht minu jaoks ideaalne, mu töökoht asub samas tööstuspargis.
Muljed ja kogemused siiani positiivsed. Teenindus asjalik ja kiire.
Sellisel juhul on ehk keegi pidureid varem tjuuninud.
22.12.2013 at 23:17
ramman
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
Mart ja auto:
quote:
ramman: Remondis ei ole seal käinud, aga juppe olen oma autodele ostnud. Siiani ise oma autodega hakkama saanud. Viimasena sai kastikale rooliots osta. Kohapeal oli olemas ja hea hinnaga ka veel.
Ainus, mitte ebameeldivus ega saamatus, vaid miskit muud, mida ei oskagi defineerida. Nimelt tegin vojakale esipidurite remonti, vaja uusi tihendikomplekte sadulatesse. Isegi esimesel korral ostetud ja kodus lahti võetud karp ja avatud kilepakend koos tihenditega võeti tagasi ja raha ka maksti tagasi, ei olnud õige mõõduga. Selle koha pealt respect. Käisin veel mitu korda ja võtsin vanad tihendid kaasa täpsemaks uurimiseks. Peale jupimat aega kataloogides tuhlamist jäime müüjaga mõlemad juhmiks. Ei tea, mis kuradi pidurid seal siis on, et üksgi kataloog ei anna sobivat komplekti. Lõpuks sain TopPartsust kerenumbri järgi miskise komplekti, kus ka kõik jubinad ei sobinud. Õnneks sobisid kolvi tihendid ja tolmukate hakkas ka külge peale väikest modifitseerimist, neid oli ka kõige rohkem vaja.
Lisaks kõigele muule positiivsele on nende asukoht minu jaoks ideaalne, mu töökoht asub samas tööstuspargis.
Muljed ja kogemused siiani positiivsed. Teenindus asjalik ja kiire.
Sellisel juhul on ehk keegi pidureid varem tjuuninud.
Mis pärast välja tuli, et masinal on kas tehase poolt või millalgi hiljem alla pandud alates 2001a. 160kW Town&Country süsteem.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
23.12.2013 at 11:46
kaedoo
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Ma tänan Karolit operatiivse abi eest, 18:40 lõpetasin Mustamäe parklas geneka ja starteri demonteerimise, 21:30 auto töötas samas parklas uute komponentidega.
16.04.2014 at 00:03
sqirrel
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Tahan tänada Karolit ja tema meeskonda minu bussi erinevate muredega kiirelt tegelemise eest viimase 2 nädala jooksul.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
05.08.2015 at 10:34
vonziggese88
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Info andmine kliendile võiks parem olla - muidu üldjoontes rahul.
11.07.2018 at 11:12 1 edit. Last edited 11.07.2018 at 11:43 by vonziggese88
karbonfiiber
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Kustutada.
25.08.2018 at 21:29 2 edits. Last edited 07.10.2018 at 21:16 by karbonfiiber
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
karbonfiiber: Kustutada.

Põhjus ka jutu kustutamiseks oli? Siis oleks see viisakas siin ka ära mainida, eksole ;)
08.10.2018 at 18:43
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Poisid aitasid välja kokku jooksnud rihmaratta ja uue rihmaga, kuigi tööpäev juba läbi ja kõik pidusid ette valmistamas. Jäeti pakike värava taha peitu. Mega!
Mina kummardan.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
23.12.2021 at 18:37
OPollo
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
Vanaisa: Poisid aitasid välja kokku jooksnud rihmaratta ja uue rihmaga, kuigi tööpäev juba läbi ja kõik pidusid ette valmistamas. Jäeti pakike värava taha peitu. Mega!
Mina kummardan.
Mõni "vasja" oleks pakikesega, nagu kutsaga edasi jalutanud, kas ka siis kummardaks ja sellisel juhul kelle ees ?
Eesti ühiskond ei tolereeri sellist teenust ja kui seda personaalselt osutatakse sõbraks olemise eest, siis ei päde see "feedback" teemaks kirjutamist.
24.12.2021 at 04:33
TTUUL
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
Müstiline jõuluaeg.

Kahju, et kaasvõitleja positiivne kogemus keeratake negatiivseks tegevuseks.

Rahulikku jõulu.

____________________________
XJ ´91, 136KW AMC242, AW4, NP 242, ..... EX
ZJ ´95, 135KW AMC242+LPG II, 42RE, NP 242, .....
Tahoe ´98, 190KW Vortec 5700 L31,4L60-E , NVG246, ..... small block ja suurem ratas.
ZJ ´96, 131KW AMC242, 42RE, NP 242, ..... teatri seades.
24.12.2021 at 11:40
olevtoom
 
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
quote:
TTUUL: ... Kahju, et kaasvõitleja positiivne kogemus keeratake negatiivseks tegevuseks.

Rahulikku jõulu.

Ärme paneme igasugu anonüümsete pollode klähvimist tähele.

Häid jõule kõigile!


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
24.12.2021 at 12:06
Vanaisa
  
Moderator
Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid
kana võib oma möla endale hoida ja verbaalset ekskrementi muudes foorumites edasi toota. Nõme taat.
Häid jõule!

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
24.12.2021 at 13:17
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (American Beauty) kommentaarid   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.