register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : chevy esituled  
Poster Message
Ragnar
chevy esituled
Probleem suht nõme. Sai siis ausalt ylevaatusel käidud, ülevaataja pani oma oma halva tuju pärast mulle kirvega selga. Pean pragude pärast oma Chevy Celebrity "88 tuled ära vahetama. Tellides tõmbab hind hinge kinni. Loll lugu selles, et pean sama ylevaatuspunkti kylastama, kuna toppis selle nõmeda "korduylevaatuse" templi passi. Teadagi muutus ju uuel aastal seadus tehnoylevaatuse osas: kes saab korduse, peab sinna tagasi minema(samasse punkti). Ainuke lahendus on: kui keegi myyb need tuled mulle või saab vastutulles LAENATA neid mingi SUMMA eest ylevaatuse ajaks, -et see **** rahul oleks.
21.02.2001 at 17:16
urmas
chevy esituled
Ai-ai, neid autosid Eestimaal ainult 16 aastatest 82-88.
21.02.2001 at 20:59
peep
 
Moderator
chevy esituled
Palju need tuled maskavad ?
21.02.2001 at 21:07
Ragnar
chevy esituled
Need tuled maksavad nii 3400.- kuni 4800.-, olenevalt siis kohast. Nii siis ligi 8000.-tonni esitulede eest? Absurd! Kui äkki keegi peaks teadma Chevy Cel'i omanikest,võiks infi anda, ainult see võib päästa sellest sitast. Praegu kiman mööda linna ringi ilma ylevaatuseta, ei ole vist kõige tervislikum... Mul väiksed plaanid autoga, loll oleks mingi ylevaatuse, sõna otses mõttes idioodi pärast plaanid maha panna.
23.02.2001 at 11:15
Ragnar
chevy esituled
Eesti peale 16 autot oleks piisav, kui yhel vähemalt terved laternad on(tõenäoliselt '86-'88a.).
23.02.2001 at 11:18
peep
 
Moderator
chevy esituled
Neil meestel ei tundu sellist autot sees olevat aga küsija suu peale ei lööda:

http://www.southwesttrade.fi/

Kui need esituled pragudega on, siis pead ju nad ükskord niikuinii ära vahetama.

Ehk sobivad ka mõne teise auto tuled ?
23.02.2001 at 11:22
urmas
chevy esituled
To Raxman
Priva mulle oma mail, ma nikerdan Sulle homme õhtuks kõikide omanike koordinaadid.
23.02.2001 at 12:02
Ragnar
chevy esituled
Mustang GT 94, saatsin sulle oma aadressi mail'ile... tänx:Y
23.02.2001 at 12:28
newton
 
Moderator
chevy esituled
Raxman, see oled sina, eks?

http://home.uninet.ee/~agot/kylalised/celebrity88.html
01.03.2001 at 10:20
PlyVal64
chevy esituled
A kas kavalm ei oleks sinna üldse 4 Hella kandilist ette sokutada(nagu enamusel kandilistest?)? Tuled ei maksa suurt midagi. Vaatasin Newtoni paigaldet aadressilt, et vähemalt ühel küll sellised ees. Lisaks saad oluliselt parema valgusvihu, ning E-märgistuse(jälle pluss ülevaatusel).
01.03.2001 at 10:26
Ragnar
chevy esituled
quote:
newton wrote:
Raxman, see oled sina, eks?

http://home.uninet.ee/~agot/kylalised/celebrity88.html


jep, mina!:hat
01.03.2001 at 16:41
Ragnar
chevy esituled
quote:
PlyVal64 wrote:
A kas kavalm ei oleks sinna üldse 4 Hella kandilist ette sokutada(nagu enamusel kandilistest?)? Tuled ei maksa suurt midagi. Vaatasin Newtoni paigaldet aadressilt, et vähemalt ühel küll sellised ees. Lisaks saad oluliselt parema valgusvihu, ning E-märgistuse(jälle pluss ülevaatusel).

jah..., mõtlesin seda isegi:%- palju need siis maksavad?;)
01.03.2001 at 16:45
max
chevy esituled
Kui juba jutt tuledele läks... Ma peaks enda seasilmade asemele kah midagi paremat panema. Kas jutt käib sellistest kandilistest, mis mullegi ette sobiksid?
01.03.2001 at 16:58
PlyVal64
chevy esituled
Kunagi maksid sellised 360 eeku + pirn. Kokku seega u. 400 krooni tükk. Samasugused on ees väga paljudel autodel: Mazda 929 kupee, Alpina bemarid ja teised tuuningud jne. Ja üks hea omadus oli neil lisaks paremale valgustusvõimele veel: neis oli eraldi parktulepirni auk. Sai vanasse suunatulesse panna kollase pirni ja poolit ning ülevaataja ei saanud iriseda.
Muidugi on veel olemas sama mõõduga pirnlaternad, kuid need vist oluliselt kallimad.
01.03.2001 at 17:21
max
chevy esituled
Kust neid otsida võiks?
01.03.2001 at 17:25
PlyVal64
chevy esituled
Igas suvalisest euroopaautode tarvikute poest: Automaailm, HelvarMerca(MGAuto) jne.
01.03.2001 at 17:26
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : chevy esituled  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.