register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 79 Lincoln mark V   1 2 3  
Poster Message
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
Lõpuks jõudis kohale kaua oodatad sõiduk. Ideest tegelikkuseni - 4kuud.

Saamisest ja muust pikemalt http://usaraud.ee/index.php?id=5_5_20_739


Nüüd esimesed meetrid liigutud ja auto kiirelt ülevaadatud.
Enne kui ülevaatust tegema saab minna tuleb mootoriga vist midagi ette võtta, kohati suitseb. Sellest tulenevalt ilmselt pole ka heitgaasid normis.
Vanematel asjdel need normid vist väga karmid pole, kuid niisama ka läbi ilmselt ei lasta.

Ilmnes üks veider anomaalia. Suunatuled kütavad nagu teod. Vilguvad nii umbes 5 sek intervalliga. Millest selline asi võib tingitud olla? relee peetis?
Kui pirn läbi siis tavaliselt hakkab kiiremini vilkuma, kas ka vastupidi toimib, et kui kuskil näiteks lühises nata, siis vilgub aeglasemini?



____________________________
'79 Mark V
03.04.2007 at 00:35
Martin460
79 Lincoln mark V
Õnned!Proovi teise võimsusega pirne.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
04.04.2007 at 04:20
DevilDeVille
  
79 Lincoln mark V
Õnnitlused! Eile sai just ühte sama tooni riistapuud mersu keskuse vastas liikumas märgatud.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
04.04.2007 at 07:54
Sebastien
79 Lincoln mark V
Palju, palju õnne! :smokin
Ma saan aru, et see Lincoln otsapidi vist Pärnu jõuab? Kui nii, siis loodan kohtuda ja viskaks Su masinale pilgu ka peale.
04.04.2007 at 08:38 1 edit. Last edited 04.04.2007 at 08:39 by Sebastien
caztra
79 Lincoln mark V
Mina olen siis selle Lincolni teine pool ja kuna esimene pool magab, siis uurin mina praegu, et kus oleks võimalik kiiresti pärnus sellisel autol filtreid vahetada (õli sealjuures) tallinnas järjekorrad hirmus pikad ja oleks ülim soov sõpru pärnus see nädal sussidest välja ehmatada oma uue autoga.. vast lootusetu

Sebastien ehk oskad soovitada midagist?

Ja olen väga kindel, et see auto mida merzu keskuse ees nähti oli see sama tigusuunatuledega Lincoln, kella 5 ajal või nii
04.04.2007 at 12:43 6 edits. Last edited 04.04.2007 at 13:21 by caztra
Mati Kikkas
 
79 Lincoln mark V
quote:
kuripiiritus: Ilmnes üks veider anomaalia. Suunatuled kütavad nagu teod. Vilguvad nii umbes 5 sek intervalliga. Millest selline asi võib tingitud olla? relee peetis?
Kui pirn läbi siis tavaliselt hakkab kiiremini vilkuma, kas ka vastupidi toimib, et kui kuskil näiteks lühises nata, siis vilgub aeglasemini?


Kas armatuuris suunatule pirnid põlevad?
Mul näiteks parempoolne ei põle ja parem suund vilgub aeglaselt.

____________________________
03 GMC Savana Starcraft GT Classic
78 Lincoln Continental Mark V 460cid
04.04.2007 at 13:18
Sebastien
79 Lincoln mark V
Pärnus jupiäriga tegeleb US-PARTS.
Pärnu filiaal
ANDER TAMMELA
gsm 56237212
tel 4437212
ander@usparts.ee
Aga kes töö ära teeks? Vot ei oska öelda.
Ise oma massinat Tartus hooldan. Pärnus käin ainult cruisimas.
04.04.2007 at 13:30
caztra
79 Lincoln mark V
Tänud Sebastien - nüüd kaks filtrit olemas ainult, et vahetaja peaksin ma röövima ja relvaähvardusel tööle panema kui see nädalavahetus tehtud tahaksin seda saada...

Aga kuna ei oma eelnevat inimröövi kogemust ega relva siis pean leppima paratamatusega, et see nädalavahetus pärnu jääb selle autoga minemata või siis minna ülevaatusele ja hoida kõik jalad, sõrmed ja varbad risti, et läbi saaks...
04.04.2007 at 15:04 1 edit. Last edited 04.04.2007 at 15:08 by caztra
Sebastien
79 Lincoln mark V
Helistasin Pärnu sõbrale, kes omakorda helistas läbi kõik oma tuttavad. Ei leidnud kedagi kes see nädal selle asja ette võtaks.
Jama rsk selle autoremondiga...
Tulen homme ise Pärnu. Äkki trehvaks kuskil ja puhuks väheke juttu?
Minu nummer on 52 86 322 ja pärisnimi Janno.
04.04.2007 at 15:21
mustus
79 Lincoln mark V
Kõigepealt õnnitlused!
Pöördu siis minu poole. Arvan, et annan sulle heal meelel kõige adekvaatsemat ja operatiivsemat infot Pärnu oludest ja sinu auto probleemid on lähedased mulle. Mul sama mootor, aga auto pisut teine. Helista kindlasti enne kui kõikvõimalikud "nõuandjad" sind jooksutama hakkavad. Meil väike kamp entusiaste ja garaažike ka olamas, kus koguneda. Muideks on see laupäev meil nö karjalaske päev.

Number siis 56 672 916 Janek
04.04.2007 at 15:53
Sebastien
79 Lincoln mark V
Ega ma paha pärast...ei teadnud, et Pärnus selline lahe punt olemas on...
04.04.2007 at 16:09
caztra
79 Lincoln mark V
Niiet kui me tuleme oma Lincolniga reede pärnu ja EHK kõik vajalikud filtrid siis olemas on ning ka õlid, kas siis saaks loota karjalaske päevale?
Tammela otsis oma filtriterst ja leidis sealt vaid kaks vajalikku (minu mälu kohaselt tal kütusefiltrit ei olnud), isa läeb homme ja ostab olemasolevad ära, kuna need suurepärased pühad tulemas kui keegi varvast ka ei liiguta isegi raha eest mitte... Teistes kohtades Pärnus üldse mingeid vajaminevaid juppe ei olnud!! Tallinnas uurima veel..
04.04.2007 at 16:21
mustus
79 Lincoln mark V
Kordan veel, helista, sest me ise su filtreid ei vaheta, aga kes vahetaks peaks ka sellest teada saama. Tee oma auto käigukasti tüüp selgeks, sest filtrid on erinevad. Kui sul on FMX kast, siis kohapeal Pärnus filtrit ei ole, selle saad siis Tallina US - Partsust. Peale US - Partsu on Pärnus veel, kes ameeriklastele juppe müüvad OÜ Rendia ehk siis Ameerika Auto.
NB! Õli on ka vaja.
Kui saame vestelda, saan mina nõu paremini anda ja sina ehk siis ka rohkem teada. Praegu kaon arvutist ja ilmun alles öösel.
04.04.2007 at 16:46
caztra
79 Lincoln mark V
Uurin, puurin ja suhtlen ka Kuripiiritusega kui ta siia dimensiooni naaseb... eks homme hommikuks on selge kas ja kus mida on võimalik saada... OÜ Rendias ei olnud midagi saada - helistasin sinna esimesena. Aga tallinna poolses Ameerika Autos ehk on lootust. Käigukasti tüüpi on võimelik ehk ka Kuripiiritus tuvastama, sest siin arvuti taga see ei õnnestu...

Eks siis helistab kui need selgunud on...
04.04.2007 at 17:00
BENBEN
  
79 Lincoln mark V
Minu fordi manuaal ütleb pika intervalliga vilkuvate suunatulede kohta, kontrolli tulede masse( ehk puhasta pirnipesad, tulede massijuhtmete alused kõntsast) Maverickul oli sarnane jama, pärast puhastamist paranes märgatavalt.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
04.04.2007 at 17:55
cam79
 
79 Lincoln mark V
OiOi.. Palju õnne ja muretuid miile. Rõõmsaks teevad sellised uudised ja pealehakkamine!
Kui saladus pole kui palju sul (transport koos treilerveoga sealpool) umbkaudu maksma läks?
04.04.2007 at 18:37
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
quote:

Kas armatuuris suunatule pirnid põlevad?
Mul näiteks parempoolne ei põle ja parem suund vilgub aeglaselt.

Armatuuris rohelised nooled põlevad mõlemal pool ilusti ja suunad uimavad mõlemal pool ilusti :)

Eks peab proovima puhastada neid pesasid.

quote:

Kui saladus pole kui palju sul (transport koos treilerveoga sealpool) umbkaudu maksma läks?


Meretransport oli $1050 treiler oli midagi kas ~400$ seda peast ei mäleta - arvet pole ka käepärast hetkel.




____________________________
'79 Mark V
04.04.2007 at 19:59 1 edit. Last edited 04.04.2007 at 20:04 by kuripiiritus
kalev35
  
79 Lincoln mark V

Isegi treila peal võtab bensiini! Vot see on juba AUTO! :D

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
04.04.2007 at 21:47
mustus
79 Lincoln mark V
quote:
caztra: Uurin, puurin ja suhtlen ka Kuripiiritusega kui ta siia dimensiooni naaseb... eks homme hommikuks on selge kas ja kus mida on võimalik saada... OÜ Rendias ei olnud midagi saada - helistasin sinna esimesena. Aga tallinna poolses Ameerika Autos ehk on lootust. Käigukasti tüüpi on võimelik ehk ka Kuripiiritus tuvastama, sest siin arvuti taga see ei õnnestu...

Eks siis helistab kui need selgunud on...

See Rendia teema on üks neist "soovitajtest", kes jooksutavad. Neil on seal selline negatiivse hoiakuga adminn, kes kohe suudab su tuju (eriti asjast mitte teadvatel) ära rikkuda. Ta paneb sellist demagoogiat teemal "autoremont", et mingit lootuse raasu ka ei jää. Sellega harjub aastatega ja ma ei pane teda enam tähele ja keeran naljaks, aga võõra ehmatab ära. Muideks ta teeb ka seda mida räägib, see on kõige hullem. Aga luksepad on tasemel, tunnevad Ameerika autosi.

Ma lisan sulle paar linki mootoritest, et sul uni peale ei tuleks.
http://home.earthlink.net/~bubbaf250/index.html
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ford_engines
http://phystutor.tripod.com/stang/engines/cleveland.html
04.04.2007 at 23:26 1 edit. Last edited 04.04.2007 at 23:34 by mustus
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
hakkaski juba interneti sisu otsa saama :D

Ega kellelgi pole "üle" service manuaali (eks igaüks nimetab neid erinevalt) - kust saaks vaadata , kuidas asjad maha ja peale käivad ning mida kuidas/millal/miks teha tuleks.
Oma süsslerile sai netist tõmmata sellise manuuali, kus kõik ilusti pulkade haaval kirjas. Sellele vast selliset pole, peab paberil mingi versiooni hankima. Muidu kui midagi parandama hakkad siis, kas "parandad" ära või veedad 14,5 korda rohkem aega asjaga, mis tegelikult käib ime lihtsalt. Kui siit ei leia siis ebay ja analoogid tulevad ilmselt appi

____________________________
'79 Mark V
04.04.2007 at 23:55
caztra
79 Lincoln mark V
quote:
mustus:
quote:
caztra: Uurin, puurin ja suhtlen ka Kuripiiritusega kui ta siia dimensiooni naaseb... eks homme hommikuks on selge kas ja kus mida on võimalik saada... OÜ Rendias ei olnud midagi saada - helistasin sinna esimesena. Aga tallinna poolses Ameerika Autos ehk on lootust. Käigukasti tüüpi on võimelik ehk ka Kuripiiritus tuvastama, sest siin arvuti taga see ei õnnestu...

Eks siis helistab kui need selgunud on...

See Rendia teema on üks neist "soovitajtest", kes jooksutavad. Neil on seal selline negatiivse hoiakuga adminn, kes kohe suudab su tuju (eriti asjast mitte teadvatel) ära rikkuda. Ta paneb sellist demagoogiat teemal "autoremont", et mingit lootuse raasu ka ei jää. Sellega harjub aastatega ja ma ei pane teda enam tähele ja keeran naljaks, aga võõra ehmatab ära. Muideks ta teeb ka seda mida räägib, see on kõige hullem. Aga luksepad on tasemel, tunnevad Ameerika autosi.


Kusjuures sinna Rendiasse helistasin siis esimesena mõtlesin, et helistasin valesse kohta... Adminn ei tundunud üldse kohe adminni moodi.. Tundus siiski, et naisel oli hea tuju.. Kasu helistamisest oli küll null, kuid väga palju negatiivseid emotsioone ei jäänud... Õnneks, nüüd aga teab milleks ette valmistuda kui seal uuesti kontakti võtta...

US-Partsis mees arvas, et see käigukasti filter võiks sobida, mis tal seal pakkuda oli. Ta oli 70% selles kindel - seega sai ära ostetud. Kui ei sobi, on ta nõus jupi tagasi ostma. Asjalik mees!!
05.04.2007 at 12:06 1 edit. Last edited 05.04.2007 at 12:06 by caztra
blood
 
79 Lincoln mark V
tublid olete :beer

____________________________
ex Deville Coupe 1971
ex STS 2005
ex FWB 1993
ex Escalade 2003
CTS 2008
05.04.2007 at 20:27
kalev35
  
79 Lincoln mark V
quote:
kuripiiritus:
Ega kellelgi pole "üle" service manuaali (eks igaüks nimetab neid erinevalt) - kust saaks vaadata , kuidas asjad maha ja peale käivad ning mida kuidas/millal/miks teha ... Kui siit ei leia siis ebay ja analoogid tulevad ilmselt appi


1979 Ford/Lincoln/Mercury Car Shop Manual Set 79
Item number: 170074863714
+
http://www.geocities.com/mattfact/79markV.html

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
05.04.2007 at 00:07 1 edit. Last edited 05.04.2007 at 01:33 by kalev35
kuripiiritus
 
79 Lincoln mark V
Eks peab neid vaikselt piiluma.

Eile sai ülevaatus ka tehtud, tänu oma suurele "puupeale" küll kaks korda, aga öeldakse ju , et topelt ei kärise :D Nüüd saab ausa näoga ringi sõita.


Ehk oskab härra Kalev35 öelda ka, kas see hind mida antud lingil küsitakse on hea hind või tasuks veel mööda internetti ringi tuuseldada.

____________________________
'79 Mark V
06.04.2007 at 06:46 1 edit. Last edited 06.04.2007 at 06:52 by kuripiiritus
Martin460
79 Lincoln mark V
Mul peaks kusagil olema Sinu massina remondiraamat...vaatan lähipäevil järgi.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
06.04.2007 at 10:28
tqhq.ee foorum : Minu auto : 79 Lincoln mark V   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.