register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Pakun senise jutuajamise põhjal järgmise marsruudi välja:

GSG tankla - Ringtee - Riia ring - Riia tänav - Võru tänav - Sõbra tänav - Raua tänav - Sõpruse sild - Pikk tänav - Raatuse tänav - Narva mnt - Võidu sild - Riia tänav - Ülikooli tänav - Gildi tänav - Vabaduse pst. - Riia tänav - Võru tänav - Sõbra keskus.

Palun konstruktiivset kriitikat.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
27.04.2007 at 08:39
cent
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Tere! Viimane kruiis millest ise tartus osa võtsin oli ikka paras kihutamine ja jõhker trügimine. Seda just uuematele autodele kuna neid ei taha teised liiklejad tunnistada samaväärselt kui vanu. Seega teeks ettepaneku uued ja vanad masinad rongkäigus segamini ajada mitte vanad ees ja uuemad järel. Ehk on sellest kasu rongi koospüsimisel. Samuti peaks mingi nipiga kogu rong seisma sellel ajal kui keegi keset kolonni kummi põletab - muidu sõidab esimene ots lihtsalt minema ja tagumised peavad jälle elu eest järgi tallama.


____________________________
Pontiac Firebird Formula ´93
27.04.2007 at 11:41
Stealth
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Aga kas selline variant sellisel kujul töötab, et kui nagunii see üks pikk joru hakkab tänu valgusfooride tsüklile ära lagunema, siis tagumised võibolla ei punnitakski niiviisi elu eest esimestele järgi jõuda, vaid sõidavad mõnesajameetrise vahega esimese kolonni järel ? Et ennem pannakse parklas nõupidamise tulemusena see marsruut paika ja siis kui see "auk" kolonni sisse ka tõepoolest tekib, siis tekib lihtsalt selle ühe kolonni asemel kaks väiksemat ja pärast saavad kõikseemees seal Salooni parklas kokku ?

27.04.2007 at 11:58 1 edit. Last edited 27.04.2007 at 12:02 by Stealth
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
eelmisest aastast ma mäletan, et kolonn püsis kaunis pikka aega ühtsena.

võibolla tõesti siiskui on pööramine Gildi tänavast Vabaduse psti lihtsalt keegi astub välja ja saboteerib teiste liiklejate tegevust hetkeks.

Mulle meeldis hr Olev Toomi poolt väljapakutid marsruut

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
27.04.2007 at 15:11
hunt
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Peate veel harjutama rongi koos püsimist !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
27.04.2007 at 17:52
Stealth
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
hunt: Peate veel harjutama rongi koos püsimist !

Autorongi koospüsimine sõltub selle pikkusest, liiklustihedusest, valgusfooride töötsüklist ning nende fooride tihedusest mõnel konkreetsel teelõigul. Mida rohkem kruiise, seda rohkem õpitakse võibolla ka ühes rongis sõitma. Eks see harjutamise asi ole.

Hr. Toomi pakutud marsruudiga ise ka nõus, kuigi see aasta tuleb vist jälle paraku niiöelda lipniku rollis olla. Kui sedagi :)
27.04.2007 at 23:58 1 edit. Last edited 27.04.2007 at 00:00 by Stealth
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
Stealth: ... kuigi see aasta tuleb vist jälle paraku niiöelda lipniku rollis olla. Kui sedagi :)
Pole hullu, tähtis pole teatavasti võit, vaid osavõtt :p... Õigemini -- tahtmine.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
27.04.2007 at 01:15
oldsmobile
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kasutage lällarit! Meil täna Tallinnas oli sellest ikka natukene abi ka: tagumised leidsid esimesed lihtsamalt ülesse.
28.04.2007 at 19:46
Rekkamees
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
oldsmobile: Kasutage lällarit! Meil täna Tallinnas oli sellest ikka natukene abi ka: tagumised leidsid esimesed lihtsamalt ülesse.
Mis kanalit mis sagedusel siis ühiskogunemistel kasutatakse? Muidu kui ma üksi sõidan, siis mul ikka 8 AM peal, aga sealt tuleb jah palju kõrvalist mulinat. Ja veel ma ei teagi mittetartlasena, kus see GSG tankla on?
29.04.2007 at 21:23
valge
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Käsijaamad suurtele jaamadele(rekka nt.) vahele ei haaku!
Mõtlen neid käsijaamu mis suht odavalt müügis on(8pea kanaliga).


Kui sa pole tartlane, siis oled kindlasti tallinna poolt tartusse sisse sõitnud suunaga opeli ringi poole,
sellel sirgel näitab silt vasakule enne opeli ringi ravila tänav. Sealt sõidad u 1km ja seal ongi tankla.
Vb keegi paneb kaardi kah, ise ei oska paraku seda copy´da siia.

____________________________
Chevrolet Camaro z28 ´83
29.04.2007 at 21:50 1 edit. Last edited 29.04.2007 at 21:56 by valge
Torquenstine
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
njah, kaart oleks abiks, ma ise ka Tartus ainult mõned korrad käinud ja suht otsejoones kesklinna oskan minna ja seda lähi ümbrust kuidagipidi veel tean aga ma oskan seal päris edumeelselt ära eksida :D
Nii et kaart oleks abiks :P

Ja mis autokolonni puudutab, siis arvestades Tallinna fooride tihedust jne, oli paratamatu et kolonn laguneb, kui inimestel on võtta kasvõi suvakad walkitalkie'd on juba abi.. aga üldiselt peaks esimene Juht auto liikuma enamus ajast nii umbes 30-40 km/h (ca. 10-15 Mph :D ) kiirusega, siis maha jääjatel on võimalus uuesti järgi jõuda ilma et väga palju kihutama peaks, veel vähem, et ära ei eksiks ;)

____________________________
Horsepower sells cars, torque wins races.
---------------------------------------
1992 Chevrolet Cavalier Z24
56 680 446
29.04.2007 at 23:51
rrrr
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
Rekkamees: Mis kanalit mis sagedusel siis ühiskogunemistel kasutatakse? Muidu kui ma üksi sõidan, siis mul ikka 8 AM peal, aga sealt tuleb jah palju kõrvalist mulinat. Ja veel ma ei teagi mittetartlasena, kus see GSG tankla on?
quote:
220TEI: Teeks siinkohal ettepaneku neile, kes kasutavad ja suhelda soovivad kasutada täna ja edaspidi 40 kanalit. Jääb hästi meelde ja pole ka palju kruttimist ,kui muidu 8 kanalil oleme.
40 AM toimis Tallinnas hästi. Lällaritega autod peaksid jagunema ühtlaselt kolonnis ja kindlasti peaks olema lällar esimeses ja viimases autos. Kahjuks Tallinnas päris eesotsas lällar puudus.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
29.04.2007 at 01:30
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kaks küsimust ja üks mure.

Küsimus #1. Kas kellelgi oleks pakkuda head aluskaarti, millele kruisi skeem joonistada, või saaks keegi selle tööga imelihtsalt hakkama? Ma proovisin ise Regio kaardi peale, aga see on liiga küllastatud, marsruut ei jää näha.

Küsimus #2. Mis kell alustada? Siin oli juttu neljast-viiest, minu pärast võiks aega ka varasemaks nihutada. Näiteks 13 kogunema ja 14 sõitma hakata. Avaldage arvamusi.

Mure. Viimaste päevade sündmuste valgusel tuleks hoiduda tegevustest, mis võiksid kruisi segi ajada venemeelsete demonstratsioonidega. Ma arvan, et politseile saame asja ära seletada, aga kui linnarahvas meid sovjettideks peaks arvama, oleks minul küll väga piinlik.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
02.05.2007 at 11:04
jjanno
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Tere
quote:
olevtoom:Küsimus #1. Kas kellelgi oleks pakkuda head aluskaarti, millele kruisi skeem joonistada, või saaks keegi selle tööga imelihtsalt hakkama? Ma proovisin ise Regio kaardi peale, aga see on liiga küllastatud, marsruut ei jää näha.
Proovi siin:
http://maps.google.com/maps?q=Tartu&z=13

Ise Tallinna inimesena ei tunne kahjuks Tartut nii palju, et see jutt sinna kaardile ära vedada.

jJanno
02.05.2007 at 12:15
RockinBandit
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kellaajast nii palju,et ise pean kahjuks laupäeval tööpostil olema ja pääsen sealt ilmselt alles kl.17.00.Seega sobiks hilisem kellaaeg.

____________________________
'99 Chevrolet Suburban C1500 - for everyday. In family - '09 Grand Voyager & '14 Town&Country & '03 Navigator
With American car everyday since 2005
www.rockinlady.com
02.05.2007 at 12:59
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kruisi plaani mustandi projekti visand. Praegune teekond on ca 15 km pikk. Palun kommenteerida-täiendada. Pärast keeleots-suunurgast-väljas maalimist vaatasin marsruudile veel korra otsa ja leidsin, et pikendada võiks järgmiselt:
pärast nn. Sõpruse (mis kuradi sõpruse?) silla ületamist mitte pöörata vasakule Pikale tänavale, vaid sõita ringilt "otse" Jaama tänavani, kuhu pöörata paremale. Sealt Kaunase puiesteed mööda jõe poole ja Kalda teed pidi eelmainitud ringini. (Edit: see sinine ruudusarnane moodustis kaardi paremas servas). Edasi nagu esialgsel skeemil. Kui arvate, et selle muudatuse võiks sisse viia, kisage. Ja vastupidi.
Kaardipõhja eest tänu Regiole.


____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
02.05.2007 at 21:31 4 edits. Last edited 02.05.2007 at 22:56 by olevtoom
Hardy500
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Mulle väga meeldiks kui kodu akna alt kruiis mööda läheks, niiet Kaunase pst võik sisse jääda.
02.05.2007 at 22:02
roby
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Tere.
Mis kell see algus siis on?
Ise eelistaks veidi hilisemat algust.Siis vast ka liiklus hõredam.Seega kolonni vähem vaheletrügijaid.

____________________________
tramm nr. 66
02.05.2007 at 22:08
CJ7
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
olevtoom: Kruisi plaani mustandi projekti visand. Praegune teekond on ca 15 km pikk. Palun kommenteerida-täiendada. Pärast keeleots-suunurgast-väljas maalimist vaatasin marsruudile veel korra otsa ja leidsin, et pikendada võiks järgmiselt:
pärast nn. Sõpruse (mis kuradi sõpruse?) silla ületamist mitte pöörata vasakule Pikale tänavale, vaid sõita ringilt "otse" Jaama tänavani, kuhu pöörata paremale. Sealt Kaunase puiesteed mööda jõe poole ja Kalda teed pidi eelmainitud ringini. (Edit: see sinine ruudusarnane moodustis kaardi paremas servas). Edasi nagu esialgsel skeemil. Kui arvate, et selle muudatuse võiks sisse viia, kisage. Ja vastupidi.


see lehekülg ei avane miski pärast...
ja veel... asi võiks ikka lõuna paiku alata
02.05.2007 at 22:24
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
CJ7...see lehekülg ei avane miski pärast...
Nüüd avaneb. Tõstsin sinna uuendatud faili.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
02.05.2007 at 22:55
DJ Seebimull
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
suurema ringi vastu pole mul küll miskit.

Teine asi, see kellaaeg. Hilisem sai välja pakutud just eesmärgiga
1.oleks linn autuvabam juba
2.lihtsalt, kuna eelmine aasta oli täitsa südapäeval
3.kui nüüd õhtul teha, siis pärat kruisi on juba paras aeg mõnusalt edasi sumisema minna- ei teki vahepeale lolli tühja auku.
Sellised olid siis algsed argumendid hilisema stardi aja kasuks

Ja kui siis see start oleks nii - et kolonn on ilusti stardi valmis eelpool kokku lepitud kohas (G.S.G tankla juures) kell 17.00 5.mai õhtupoolikul


____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
02.05.2007 at 23:38 1 edit. Last edited 02.05.2007 at 23:39 by DJ Seebimull
Hellborn
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Kell 1700 "AAMEN"

____________________________
Harley 88"
Chevrolet M1028 379"
Buick Le Sabre Coupe 468"
Shvetsov ASh-62IR Radial Engine 1830"
NOTHING BEATS CUBIC INCHES --- BIGGER IS BETTER

FULL THROTTLE CLUB
02.05.2007 at 23:44
oldsmobile
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
Mida hilijem teete seda vähem rahvast mujalt kui Tartust tuleb sest mitte Tartu inimesed peavad veel tagasi ka sõitma
03.05.2007 at 07:34
Olds
  
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
olevtoom: Mure. Viimaste päevade sündmuste valgusel tuleks hoiduda tegevustest, mis võiksid kruisi segi ajada venemeelsete demonstratsioonidega. Ma arvan, et politseile saame asja ära seletada, aga kui linnarahvas meid sovjettideks peaks arvama, oleks minul küll väga piinlik.
Ühel meie autodest (eeldatavasti tumepunane Oldsmobile) kindlasti klubilipp lehvimas, mille logol ära märgitud ka "Estonia" ;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
03.05.2007 at 10:08
olevtoom
 
Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni
quote:
DJ Seebimull: suurema ringi vastu pole mul küll miskit.
Et laupäev on juba peaaegu homme, siis hakkame asju ära otsustama. Jääb suurem ring. Ma võtan mõnesuguse hulga sõiduplaane kaasa.

quote:
DJ Seebimull: Teine asi, see kellaaeg. Hilisem sai välja pakutud just eesmärgiga
1.oleks linn autuvabam juba...
...
Ja kui siis see start oleks nii - et kolonn on ilusti stardi valmis eelpool kokku lepitud kohas (G.S.G tankla juures) kell 17.00 5.mai õhtupoolikul

Esimene argument on täitsa kaalukas. Selleks ajaks on turul-cum-Lõunakeskuses käijad oma urgudesse taas tagasi roomata jõudnud. Laupäevahommikuse Tartu liiklus on tõesti midagi, mille peale Hitchcock ütleks "Õõõõudne!" :p

Siis hakkab olema nii, et 16:00 algab GSG tankla juures kogunemine ja 17:00 läheb sõit lahti. (Tund-kaks varasemaks ei sobi mulle jällegi...)

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
03.05.2007 at 23:00
tqhq.ee foorum : Üritused : Tartu kruiis 2007 / 5. mai, 9. juuni   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.