register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nahkkatus autole  
Poster Message
ruffneck
nahkkatus autole
Et siis küsiks rahva arvamust selle kohta, et kas autokatuse katmine nahaga on ikka üks hää ja ilus ja mõistlik tegu? Kas on kellegil isiklikke kogemusi paigaldamisega?
01.03.2002 at 12:23
Olds
  
nahkkatus autole
Nii et tahad ka oma Oldsmobilele nahkkatuse panna. Minul on pool katust nahast. Auto on viibinud siin s````es Eesti kliimas mitu aastat ning ei kurda, et nahal midagi viga oleks. Siiski küsin küsimuse: mis vahendiga oleks hea nahka hooldada?
06.03.2002 at 08:39
mrtn
nahkkatus autole
see ei ole nahk. põhiline on silikoonitamine ja muud plastikdetailide hooldusvahendid.
06.03.2002 at 09:52
Vanaisa
  
Moderator
nahkkatus autole
quote:
oldsmobile wrote:
Nii et tahad ka oma Oldsmobilele nahkkatuse panna. Minul on pool katust nahast. Auto on viibinud siin s````es Eesti kliimas mitu aastat ning ei kurda, et nahal midagi viga oleks. Siiski küsin küsimuse: mis vahendiga oleks hea nahka hooldada?

Naha/vinüüli jaoks leidsin mina ühe vääga hea AutoGlym-i kreemi(AutoGlym Leather care oli vist). Oli küll kallis, aga eks teda jätkub ka
pikaks ajaks

06.03.2002 at 10:13
wax
 
nahkkatus autole
Kui soovid, võin pakkuda puhastamiseks seda ja hooldamiseks seda.

[Edited by wax on 06.03.2002 at 10:18 GMT]
06.03.2002 at 10:17
Olds
  
nahkkatus autole
mrtn- mis asi see siis on kui mitte nahk!?
16.03.2002 at 18:35
mrtn
nahkkatus autole
ilmselt PVC.
16.03.2002 at 21:21
Olds
  
nahkkatus autole
See olex Eestikeeli?
16.03.2002 at 21:24
mrtn
nahkkatus autole
vinüül
16.03.2002 at 21:27
Georg79Fire
nahkkatus autole
PVC-polüvinüülkloriid
18.03.2002 at 13:30
Cado
 
nahkkatus autole
Tere

Tõstaks vana teema üles

Nüüd palju aastaid mööda läinud ja nahk /vinüül katusega autosid Eesti ikka tekkinud.
Uuriks kuidas siis nüüd praktilised kogemused on kestvuse ja hooldusega?
Mis on nahk katuse surm? Märgumine,siis külmumine või märgumine siis liig kiire kuivamine ,midagi muud?

Või hea hoolduse puhul väga vahet/probleeme pole pole?

Kellel mahti võiks jagada kogemusi. Endal üks eksemplar silmapiiril aga võimalik osata ka teine samasugune ilma nahatatud katusega.
Samas nahatatud katusega on ekstra kena minu jaoks aga maitse üle ei vaielda.
Tahaks natuke teada milleks valmis peaks olema minnes seda teed.

Väga teemasid ei leia ka rohkem.

Riidekatusega cabrioga kogemused mitu aastat ja probleeme väga pole . Eks talviti ikka seisab garaazis ka.

Tänud kes viitsivad vastata
07.04.2018 at 10:29
kaedoo
 
nahkkatus autole
Mu autol kunstnahk vist ja olen vahest määrinud teda vahaga, viimastel aastatel pole sedagi viitsinud teha.Tuttavatel kel originaal PVC ei tee midagi. Kui sain auto siis oli ta 20 aastat vana ja katus OK. Katuse surmaks on varesed kes käivad seal söömas. Hooldusvahendeid palju interneeduses. :beer
07.04.2018 at 18:30
Cado
 
nahkkatus autole
Hea teada. Kuigi olen näinud ka ikka väga kohutavas seisus katuseid :P . Vast siis vedenenud aastaid lumehanges või Californias päiksekäes .

07.04.2018 at 21:19
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : nahkkatus autole  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.