register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Camaro SS '69   1 2 3 4 5  
Poster Message
PTC
  
Chevy Camaro SS '69
Kui saladus pole siis mitu lehte seda Dynamat'i kulus? Uste osas - kas peale isolatsiooni kleepimist ukse sisepaneel jääb ikka normaalselt nendesse kinnitustesse pidama? Ja kas lakke on mõtet üldse seda isolatsiooni kleepida?
26.03.2016 at 09:11
peep
 
Moderator
Chevy Camaro SS '69
Polegi siia valmis autost pilti riputanud aga kuna vaid 3 aastat on möödunud pole hilja seda viga parandada. Pikk projekt. :)

Täna sai selle suve esimene sõit tehtud ja kõik toimis, nii nagu on toiminud viimased kolm aastat. Erkki ja tema tiim tegid super hea töö !





Hetkelise meeltesegaduse mõjul lasin värvi “keraamilise” kattega üle teha, loodetavasti kestab nii nagu lubati. Sel suvel on plaanis ABCS ja võib-olla veel mõni üritus. Iga sõit on elamus, see on kindel. :)
08.06.2019 at 22:15 1 edit. Last edited 08.06.2019 at 22:16 by peep (Moderator)
DevilDeVille
  
Chevy Camaro SS '69
Ilus, a see moodsa šriftiga camaro numbrialusel on küll võõrkeha momeelest.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
08.06.2019 at 23:29
Tim
 
Chevy Camaro SS '69
5+ töö küll ikka :) Kas musti numbreid saada on keeruline sellisele asjale? Nagu ma aru saan siis mootor pole originaal ja madalam on kaa.
10.06.2019 at 10:49
peep
 
Moderator
Chevy Camaro SS '69
Ei olnud keeruline, mõned erinevused originaalist tal on aga need ei saanud takistuseks. Mootori ja vedrustusega on ok, need on nõuetele vastavad. Tuleb tunnistada, et päris originaal ta pole kuna kerepaneelide vahed on liiga ühtlased, uksed käivad liiga hästi ja värv on liiga korralik. :D

Iga auto on erinev, soovitav on juba aegsasti leida ekspert ja temaga asjad läbi rääkida enne kui masin valmis on. Lihtsam kohe õigesti teha kui hiljem ümber teha.
10.06.2019 at 12:46
Riho
Chevy Camaro SS '69
Väga ilus!
12.06.2019 at 11:28
peep
 
Moderator
Chevy Camaro SS '69
Mis on tõenäosus, et kaks 1 gen Camaro’t satuvad juhuslikult parklas kõrvuti ? :)

26.06.2019 at 23:28
peep
 
Moderator
Chevy Camaro SS '69
Masin toimetab endiselt ilma probleemideta. Mõni päev tagasi sai tehtud pisike proovisõit 10 aastat noorema suguvennaga, et silmaringi laiendada. Ja mõned pildid klõpsitud.







Black & Gold firechicken Trans-Am on minu silmis üks stiilsema välimusega F-body ja mitte filmi pärast. 2 Gen kere proportsioonid on hästi paigas ning euroopa stiilis sportautolikud. Must-kuldne värvilahendus meenutab JPS sponsoreeritud võistlusautosid mh. F1 ja Trans-Am sarjast. Misssis, et esimeses kandis neid Lotus ja teises Mustang. :)

Sõidukogemus oli ootamatult erinev. 2-gen sõidab nagu vanakooli usakas, pehmelt ja sujuvalt üle ebatasasuste libisedes, justkui tee kohal hõljudes. Kui silmad kinni kõrval istuda võiks pakkuda, et nagu Cadillac millel summutit kõpitsetud. Ja V8 hääl on pigem kultuurne müdin, mitte heavy-metal trummisoolo. Mootoril on madalal pöördel tõmmet kenasti aga sealt edasi ei juhtu eriti midagi. Kruisimiseks ok, kuid tänapäeva diisiliga pole mõtet joonele panna. Isteasend on mõnusalt madalal, pikk kapott koos kühmuga ees paistmas ja plüüsist pehmed tugitoolid annavad isegi külgtuge. Kokkuvõttes ilus pill millega hea rahulikus tempos kulgemist nautida. Mootori häält võiks küll natuke juurde keerata.

1-gen on 200-250 kg kergem ja seda on koheselt tunda. Ta ei kulge pehmelt ja sujuvalt, vaid on erksam ja justkui sportlikum. Justkui kuna rool on absurdselt ülevõimendatud (2-gen võimendus on nats mõistlikum) ja istmed nagu taburetid. Midagi äkilist peale sirgjoones gaasivajutamise pole mõistlik ette võtta. Ja sedagi ettevaatlikult, pidurid on ülevõimendatud ja ilma igasuguse tunnetuseta. Kuna väljalase pole minu autol 100% originaal siis ei saa otseselt võrrelda aga V8 müdistab palju valjemini. Pole ühtegi 100% stock 1-gen kuulnud, et võrrelda, kas 10 aastaga muutusid mingid normid mis sundisid '79 aasta auto nii vaikseks tegema ?

Kokkuvõttes kahe põlvkonna vahe on selge, 2-gen on kaasaegsem ja sportautolikum, muidugi omas ajas vaadatuna. 1-gen on vahetum ja lihtsam, töörahva masin. Ma olen alati tuttavatele öelnud, et 1-gen oli kunagi usas nagu 3 seeria rullnokk meil siin. 2-gen on nats kõrgem klass, ei oskagi otsest võrdlust pakkuda, vbolla E24 või W126 ?
07.06.2022 at 08:37 1 edit. Last edited 07.06.2022 at 08:45 by peep (Moderator)
Jesper
 
Chevy Camaro SS '69
Ma täpselt ei ole uurinud, et mis aastatel ja kuhumaani neid müranorme krutiti, aga laias laastus hakati jah 72. aastal seda piirama: https://en.wikipedia.org/wiki/Noise_Control_Act

Iseasi muidugi, et samal ajal hakati ka saaste- jms normide evitamisega pihta ning ausalt öeldes ma kahtlen, kas valdav osa mingi suhteliselt massiliselt toodetud mudeli kliente on üldse kunagi lärmavaid autosid eelistanud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.06.2022 at 21:10
vvt
  
Chevy Camaro SS '69
Silma järgi paistavad lõputorud nii 65-sed, sellist toru kasutatakse moodsatel autodel umbes 200 hobuse ja 2,5-3 liitri suht vaikseks väljalaskeks.
Ehk kui sul on 400 heppa ja 5,7 liitrit, siis antud mõõdus torustik ongi vaikne (eeldusel muidugi, et seal vähemalt 2 pütti ka vahepeal ikka on).
Pikad torukollektorid (ühel varasemal taastamise pildil need olid) teevad muidugi sama summuti veidi valjemaks kui malmid.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
09.06.2022 at 09:04 1 edit. Last edited 09.06.2022 at 09:05 by vvt
max
Chevy Camaro SS '69
quote:
peep:Pole ühtegi 100% stock 1-gen kuulnud, et võrrelda, kas 10 aastaga muutusid mingid normid mis sundisid '79 aasta auto nii vaikseks tegema ?
Võid kuulama tulla. Tühikäigul autost praktiliselt ei kuulegi, vajutades hakkab midagi kergelt tulema, tõenäoliselt samapalju kui sinu proovitud 2. genil.
13.06.2022 at 19:03
alarmees
Chevy Camaro SS '69
Kui nina on ära kraabitud siis mul on pilt ühest instahoorast, kes selle auto otsas täna Haapsalus aeles, et meessõber häid pilte saaks. Oli küll välismaakeelne aga sai aru me teravatest kommentaaridest ja tegid minekut
16.07.2022 at 22:22
peep
 
Moderator
Chevy Camaro SS '69
Tänud, et märkasid ja hoolisid ! Õnneks kriimustusi ei ole. Kontrastina kõrval parkinud põhjanaabrite kastika seltskonnast oli mees valmis minu auto juhiust paigal hoidma kui sisse ronisin. Et see viga ei saaks, nende vanast kastikast poogen nagu ta ise ütles. Inimesi on igasuguseid.

Üritus oli 5+ nii autode kui muusika osas aga uus peatänav on pask kuubis, kui just eesmärk polnud katsepolügooni rajamine. Tulevikus kui kasutatud auto osta, tuleb veenduda Haapsalu ajaloo puudumises. :D
17.07.2022 at 07:24
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Camaro SS '69   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.