register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : RED LINE OIL on Eestis!   1 2  
Poster Message
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
Õigemini esialgu veel vaid minu BlueStangis aga varsti ka web põhises tellimiskeskkonnas - www.redline.ee.
Tegin täna esimese suurema moditöö - vedelikevahetus ja filtrid. Nüüd jookseb BlueStangi soontes puhas Red Line:
mootoris Red Line 5w30, käigukastis Red Line D4 ATF, tagasillas Red Line 75w90 Gear Oil, roolivõimendis Red Line Power Steering Fluid ja jahutusvedelikku lisasin vajaliku hulga Red Line Water Wetter -it. Ainult pidurivedelik on vana.
Filtritest: õlifilter K&N Performance Gold Oil filter ja õhufilter K&N Filtercharger.
Ausalt öelda asjase autoharrastajana ei uskunud, et tagumikuga võiks neid 5 ja 10 kaupa lubatavaid lisahobuseid (Red Line +8-10 ja K&N +8-10) tunda, kuid Ameerika Autost täna pärast õlivahetust väljasõites oli teistmoodi tunne - nagu oleks uuesti 1.6 Primerast Stangi istunud.
13.03.2002 at 15:17
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
BlueStang wrote:
asjase autoharrastajana

= äsjase autoharrastajana
13.03.2002 at 15:19
peep
 
Moderator
RED LINE OIL on Eestis!
See on hea uudis, kevadel kallan siis oma masinasse ka Redline'i õli sisse...
13.03.2002 at 15:34
Incerror
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
BlueStang wrote:
pärast õlivahetust väljasõites oli teistmoodi tunne - nagu oleks uuesti 1.6 Primerast Stangi istunud.


Mul on pärast autopesu ka vahel selline tunne, eriti kui mootor on puhtaks võõbatud

aga ütle nüüd kas on siis tegelikult ka vahe tunda, ja palju massab ??? kui tahaks oma Crissul mootor ja kast vahtust siis kuda peaks käituma
13.03.2002 at 18:55
kongo
 
RED LINE OIL on Eestis!
aga Red Bull
see annab lisaks mõnele hp
lisaks ka tiivad :)

Peace :)
13.03.2002 at 19:07
LaSa
 
Moderator
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
kongopongo wrote:
aga Red Bull
see annab lisaks mõnele hp
lisaks ka tiivad :)

annab tiivad jah:

13.03.2002 at 19:24
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
Incerror wrote:
Mul on pärast autopesu ka vahel selline tunne, eriti kui mootor on puhtaks võõbatud

aga ütle nüüd kas on siis tegelikult ka vahe tunda, ja palju massab ??? kui tahaks oma Crissul mootor ja kast vahtust siis kuda peaks käituma

Tean seda tunnet, mis pärast autopesu Primeraga on, küll. Eriti kui veljed ka väga puhtaks on nühitud on kohe poole shefim olla ja auto ka nagu uuem, suurem, kiirem ja mis põhiline - tundub nagu kõik pikajuukselised blondid vaataksid pika pilguga järele...i
;-)
Aga tõsisemalt. Et panin koos kõigi õlidega ka K&N õhufiltri, siis ei oska täpsemalt öelda, kui palju miskist juurde tuli, kuid minek on kuidagi tunduvalt erksam ja tugevam küll. Hea asi oli aga see, et enne oli kiirendamise ajal tagasillas teatud pööretel mingi vibra sees - see on nüüd vähem tunda.
Õli hea peamine omadus aga see, et nüüd võib mootori kestmise pärast rahulikum olla, kui pikemalt pöördesse lasta. Ja veel, kuigi tiba kallis, kestavad määrdeomadused tootja sõnul pea muutumatuna rohkem kui 30 t. km ja peab harvem vahetama.
Hinda saab hakata vaatama www.redline.ee, kuid enne Motorex-i polnud kavas seda avada.
13.03.2002 at 20:13
reimo
RED LINE OIL on Eestis!
See 30 000 ilmselt enamike hobiautode puhul ei anna midagi - korra aastas tuleks õli igal juhul vahetada ja seega on pikast välbast kasu ikkagi vaid daily draiveris, mis selle maa aastaga läbi sõidab :)
13.03.2002 at 20:37
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
reimo wrote:
See 30 000 ilmselt enamike hobiautode puhul ei anna midagi - korra aastas tuleks õli igal juhul vahetada ja seega on pikast välbast kasu ikkagi vaid daily draiveris, mis selle maa aastaga läbi sõidab :)

Selles on Sul õigus. Siin on väljavõte Red Line tootetutvustusest samalt webiaadressilt (www.redline.ee):

Nii on Red Line mootoriõlid testides määrimisvõime omadustelt võimaldanud kasutamist läbisõiduni kuni 40.000 km. Siiski soovitab tootjafirma õlivahetust bensiinimootorites iga 20.000-30.000 km järel ja diiselmootorites iga 16.000 - 20.000 km järel või vähemalt kord aastas, kui ei ole tegmist just pideva lühikeste teelõikude läbimisega, mille jooksul mootor ei jõua normaaltöötemperatuurini.
13.03.2002 at 21:09
vkx
 
RED LINE OIL on Eestis!
Mida sobiks panna sellisesse autosse: Volvo V70 2,5TD. Õlivahetus on plaanis lähiajal. Kuna olen raske gaasijalaga, siis kasutaks heameelega õli, mis on ette nähtud suurtele koormustele, süda oleks rahulikum. Oskad ehk soovitada nii õli kui ka filtrit ja palju võiks maksta?
14.03.2002 at 19:25
urmas
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
vkx wrote:
Oskad ehk soovitada nii õli kui ka filtrit ja palju võiks maksta?

:) Küsimus on esitatud klienti haistvatele õlimüüjatele. Asjasse süvenemata vastan ka teiste eest.

BlueStang - Red Line, kuna see on KÕIGE PAREM!
Wax - Valvoline, kuna see on KÕIGE PAREM!
Nostang - Pennzoil, kuna see on KÕIGE PAREM!
Mustang GT 94 - päevalilleõli, kuna ma kavatsen seda varsti Venemaalt sisse tooma hakata ja see on KÕIGE PAREM!
14.03.2002 at 20:13
mrtn
RED LINE OIL on Eestis!
nägin täna Redline.ee reklaamidega tumesinist Mustangi, ilus oli, krt.
14.03.2002 at 20:15
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
vkx wrote:
Mida sobiks panna sellisesse autosse: Volvo V70 2,5TD. Õlivahetus on plaanis lähiajal. Kuna olen raske gaasijalaga, siis kasutaks heameelega õli, mis on ette nähtud suurtele koormustele, süda oleks rahulikum. Oskad ehk soovitada nii õli kui ka filtrit ja palju võiks maksta?

Tänan küsimast.
Tootja soovitustabel ütleb järgmist:
Volvo
Diesel
850, S70/V70 TDi 96-99 mootorisse 6l RedLine 5w30/10w30, manuaalkasti 2,1 l MTL, automaatkasti 3 l D4 ATF
Hinnad vaata www.redline.ee tänavaautode alt :-)
14.03.2002 at 20:16
smr
RED LINE OIL on Eestis!
Total offtopic:

miks see veebileht teil NII uduste piltidega on? See on mingi hüva kaubanduslik trikk, et külastajad uuriksid ja pingutaksid silmi?

quote:
BlueStang wrote:
Tänan küsimast.
Tootja soovitustabel ütleb järgmist:
Volvo
Diesel
850, S70/V70 TDi 96-99 mootorisse 6l RedLine 5w30/10w30, manuaalkasti 2,1 l MTL, automaatkasti 3 l D4 ATF
Hinnad vaata www.redline.ee tänavaautode alt :-)
14.03.2002 at 20:50
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
smr wrote:
Total offtopic:

miks see veebileht teil NII uduste piltidega on? See on mingi hüva kaubanduslik trikk, et külastajad uuriksid ja pingutaksid silmi?



Märkus õige, ise siin ka võitlen teenusepakkujaga.
14.03.2002 at 00:07
Ago
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Mustang GT 94 - päevalilleõli, kuna ma kavatsen seda varsti Venemaalt sisse tooma hakata ja see on KÕIGE PAREM!

Peale heade määrimisomaduste on seda võimalik ka pannkookide küpsetamisel kasutada. Jakõige suurem pluss on tema odavus võrreldes teiste õlidega. :D
15.03.2002 at 10:51
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
ago wrote:
quote:
Mustang GT 94 wrote:
Mustang GT 94 - päevalilleõli, kuna ma kavatsen seda varsti Venemaalt sisse tooma hakata ja see on KÕIGE PAREM!

Ago wrote:
...ja kõige suurem pluss on tema odavus võrreldes teiste õlidega. :D

To Mustang GT 94:
Mulle tekkis see "õlitamine" juhuslikult kätte. Otsisin oma BlueStangile midagi head, kuid nagu keegi eespool ka märkis on kohapealne valik küll lai aga samas meiesugustele ikkagi kitsas. Leidsin foorumites mitu kuud tuhnides, et RedLine hea pidi olema seda profimad autoharrastajad valdavamalt ksutavad ja soovitavad. Selle tellimisel tekkis sealsetega sedavõrd hea suhe, et sain lisaks õlile ka peavalu esindamise ja distribustsiooni näol kaasa :-)

To Ago:
Odav naine on hea ainult raha makstes, hiljem võivad ilmneda teatud "mured" ;-)
15.03.2002 at 11:09
urmas
RED LINE OIL on Eestis!
Nägite, üks klient on olemas! Veel üks miljon klienti ja olengi miljonär :)
15.03.2002 at 11:10
Ago
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
BlueStang wrote:

To Ago:
Odav naine on hea ainult raha makstes, hiljem võivad ilmneda teatud "mured" ;-)


Nõus! Kõik oleneb ainult sellest kuidas ja milleks naist kasutada. Nagu ma juba mainisin on polslamaslaga hea pannkooke küpsetada.

Ja üldse kipub jutt jälle naiste ja õluni jõudma s.t. mölaks minema. :)
15.03.2002 at 11:18
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
mrtn wrote:
nägin täna Redline.ee reklaamidega tumesinist Mustangi, ilus oli, krt.

Tänan komplimendi eest mrtn. Ütlen kindlasti Bluele edasi.

Aga enam ma siin õli teemadel sõna ei võta, sest see tundub taunitav tegevus olevat selles keskkonnas. Keda huvitab meilake info@redline.ee
Aga usakate omanikele ja tqhq-s registreerunutele saab kindlasti oma club-price olema ;-)
Case closed, või mis te arvate sellest. Kas peaksin tqhq-s edaspidi õli kohapealt moka maas hoidma?
15.03.2002 at 11:35
Ago
 
RED LINE OIL on Eestis!
Ära siis nüüd kohe niimoodi ära solvu!
Loomulikult kiidab iga mees oma kaupa. Arvan, et Redline on igati tegija. Aga eks igaüks ise valib milline hind või kvaliteet talle sobib.

Peace! :)
15.03.2002 at 11:46
newton
 
Moderator
RED LINE OIL on Eestis!
IMO praegu polnud suurt probleemi, kuna asi oli uudne ja paistab, et performance fännide poolt tervitatav.

Kui keegi edaspidi midagi küsib õlide kohta, ja sa arvad, et saad abiks olla, siis vasta aga, ntx. wax on Valvoline'i täitsa mõistuse piirides esindanud siin.
15.03.2002 at 11:49
BlueStang
 
RED LINE OIL on Eestis!
quote:
ago wrote:
Ära siis nüüd kohe niimoodi ära solvu!
Loomulikult kiidab iga mees oma kaupa. Arvan, et Redline on igati tegija. Aga eks igaüks ise valib milline hind või kvaliteet talle sobib.

Peace! :)

Tegelt polnudki solvumises kõsimus. Tundus lihtsalt, et GT 94 ja veel mõnedest kommentaaridest kumas tauniv suhtumine minu õli teemadel sõna võtmise kohta, kuna nüüd sellega ka nagu rohkem seotud olen, kui lihtsalt kasutaja.
Et ma olen siin alles sügisest saati, siis ei tea päris täpselt, kus see hea tava piir siin läheb.
Aga seni arvasin ise küll, et ei teinud lausreklaami vaid teavitasin preformance sõpru sellest, mis oma autoga tegin, teavitasin uuest võimalusest ja vastasin esitatud küsimustele. Vabandan, kui kedagi sellega riivasin.
15.03.2002 at 11:58
mrtn
RED LINE OIL on Eestis!
ma vaagin juba selle saidi külastamise algusest peale, kas reklaamida oma kaupa siin või mitte. see käib meie firma põhimõtetele vastu, aga samas näen siin potentsiaalseid kliente iga päev ;). tööriista on töömehel alati vaja.
15.03.2002 at 12:14
LaSa
 
Moderator
RED LINE OIL on Eestis!
sama siin :D
mrtn, me saaksime veel jubemõnnalt omavahel flametada ju :p :evil
15.03.2002 at 12:42
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : RED LINE OIL on Eestis!   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.