register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ameerika stiilis söögikohad   1 2  
Poster Message
anryo
  
Ameerika stiilis söögikohad
Aga miks sa jumal hoidku juhatajat ei palunud kutsuda? Vaevalt tema teab, et tal sellised alluvad on - ma usun, et se huvitaks teda väga. Eks me ise oleme piisavalt "eestlased", et sellisel puhul end alla suruda ning vaikselt minema longata. Kamoon - OMA huvide eest tuleb seista - ega enne olukord ei muutu!
Pead püsti, kotkad!

Edit. Siiski usun, et positiivseid kogemusi on kordades rohkem, kui negatiivseid. Neid keegi ju ei pane kirja. Ühe töötaja ülbe suhtumine ei tohiks kujundada kogu "foorumirahva" hoiakut antud koha suhtes.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
24.09.2007 at 09:25 1 edit. Last edited 24.09.2007 at 09:27 by anryo
markmax
Ameerika stiilis söögikohad
Baby back igati tore ja sõbralik koht!!
24.09.2007 at 09:33
Mati Kikkas
 
Ameerika stiilis söögikohad
quote:
markmax: Baby back igati tore ja sõbralik koht!!

Seda minagi arvan.
Helistad, paned aja kinni ja lähed ning sööd....

____________________________
03 GMC Savana Starcraft GT Classic
78 Lincoln Continental Mark V 460cid
24.09.2007 at 10:11
madis
Ameerika stiilis söögikohad
Oleks ma olnud üksi või sõpradega, siis oleks võinud lamenti lüüa. Perega aga tahaks lihtsalt rahulikult aega veeta.
Minu arvates rikub tilk kust ämbritäie morssi ära.
24.09.2007 at 10:17
kadjakas
Ameerika stiilis söögikohad
"Helloo Estonia, helloo Tabasalu, kohalik söökla sirrou points!", kui parafraseerida vikerkaaremeeste muusikaüritust. Miks nii sapine? Esmakordselt eelpoolmainit kohta väisates konutasime miski veerandtunni nurkas, mispeale saabus ettekandja, ja palus lahkuda. Kohad olevat täis. Pungitasime silmi. Teil ei ole ju reserveeringut, kõlas küsimus mõneti fakti konstateeringuna. Ega me tõesti selle peale tulnd, et enne kõrtsu minemist ette helistama peab... Dialooogist sai üsna kiirelt klähvlemine. Muuseas, olime heade sõpradega koos oma peredega ja üritasime erikois-kultuurad olla. Kaks naesterahvast teenindavast personalist sellisest tosslikkusest ilmselt jõudu ammutasid ja veel kõrgemais toonides lauseid moodustama asusid. Mnjah, vajutasime varvast:) Eeeee, kokkuvõtteks, lepime kokku, maale vanama juurde sõites helistame ette ja palume memmel pliine küpsetada, prowwaga restoraani minnes helistame ja uurime muusika ja kõhutäie kohta... Kõikidesse maailma tee-äärsetesse kabakkidesse ja koloniaalkauplustesse, kust kiiret kehakinnitust oodata võiks, ei jõua helistada.
Heake küll, helistan nüüd oma keldrisse, et tulen poole tunni pärast jalgrattale järgi:)
24.09.2007 at 14:03
voy
 
Ameerika stiilis söögikohad
Mack on tehtud tore koht inimeste jaoks,kahju on ainult sellest et BBQ-ga ei ole seal midagi pistmist(vähemalt täna veel).Kui nad BBack-i suutsid endale korralikud ahjud muretseda,siis Mack-is saate liha ilmselt tavalisest praeahjust(tänase seisuga on neil mingi väike lauapealne ahjuke,mida vist keegi ei julge kasutadagi) ja ootate seda muidugi vähemalt tunni(sest BBQ puhul on ju pikk ooteaeg norm,liha küpseb madalal temperatuuril,suitsuses keskonnas jne.).Hullu muidugi ei olekski midagi aga tellige lihavalik(ca 300.-),siis saate aru et kokk on kõik ühe mütsiga löönud(loe ,nii looma liha ,seakarbonaad ja ribi on kõik ühe maitsega).Maitseelamust leiad ainult kastmetest,mida lauda tuuakse ja siis ise valikuliselt peale mätserdad. Teeninduse pool kaalus kõik maitsed üle(isegi pika ooteaja).Teenindav tütarlaps oli igati asjalik ja loodan et köögipool ka ükskord järele jõuab.Siit ka tervitused peakokale kes igaksjuhuks pooltundi varem jalga lasi, teades et me tuleme !
25.09.2007 at 01:08
Timo
  
Ameerika stiilis söögikohad
Soovitage häid USA teemalisi söögikohtades lõuna ja kesk Eestis eelistatult. Rakvere Babyback välistatud, sest viiest korrast ühel olen korraliku söögi saanud. Täiesti välistatud koht nüüd minu jaoks. Viimati külastasin laupäeval perega ja sain kaks ribi praadi millele nuga peale ei hakanud-täuesti ära kuivanud Käkk, mis oli kastmega üle kaetud et üldse välja näeks. Lisaks lihad külmad. Sai arvet võttes teenindajale mainitud olukorda ja öeldi et miks uut ei küsinud siis ja tehti ettepanek tasuta kohvikus, millest viisakalt keeldusin. Krt kui orae hind on 20 euro tuuri võiks loota, et kokale ettekirjutusi tegema ei pea hakkama. Õlle hinnast, mis ribi kõrvale must be ei hakka rääkimagi.
Kuna olen suur ribi ja üldse liha sõber, ootaks teiste kogemusi ja soovitusi, kuhu minna tasuks. Sämmi suure suutäiega olen kursis, aga sellest isu täis ????.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
20.05.2020 at 12:04
MiL472
Ameerika stiilis söögikohad
Sheriff Saloon Tartus pole siiani suurt põhjust kurtmiseks pakkunud.

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
20.05.2020 at 14:24
Martin460
Ameerika stiilis söögikohad
https://legendsdiner.eu/galerii/

Erinevalt sellest galeriist on nad sinna veel poolikuid autosid sisse lükanud. Ja veel on omaette elamus nende wc külastamine...heas mõttes :D No disaini mõtlen. Aga süüa antakse korralikult. Teenindus sõbralik. Hindasid ei oska kommenteerida...nõusid pesema igatahes ei pidanud jääma.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
21.05.2020 at 21:42
Timo
  
Ameerika stiilis söögikohad
quote:
Martin460: https://legendsdiner.eu/galerii/

Erinevalt sellest galeriist on nad sinna veel poolikuid autosid sisse lükanud. Ja veel on omaette elamus nende wc külastamine...heas mõttes :D No disaini mõtlen. Aga süüa antakse korralikult. Teenindus sõbralik. Hindasid ei oska kommenteerida...nõusid pesema igatahes ei pidanud jääma.

Ära saa valesti aru. Ma ei otsi mingit odavat söögikohta, vaid elamust ja head sööki(Liha). Korrlik asi peabki maksma ja olen nõus maksma. Lihtsalt viskas sita ventikasse, kui oli järjekordne pettumus. Võiks lihtsalt eeldada, et kui lähen grill/BBQ restosse ja maksan prae eest ca 20 EUR, saan maitsva toidu, mis on korralikult valmistatud, mitte mingi kuivanud käkk, mis söömata jääb. Ja seda kommet pole mul kunagi olnud, et uue prae lasen tuua. Pigem mainin teenindajale ära, et ärge järgmistele küll sellist asja ette viige.
Aga pakutud koht tundub ahvatlev.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
21.05.2020 at 23:31
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Ameerika stiilis söögikohad   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.