register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?   1 2  
Poster Message
kadjakas
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Täna sisestasin Kumho kummide müügikuulutuse ja mõne aja pärast see haihtus. Või kujutan ma seda enesele ette?
19.10.2007 at 14:49
Märt
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
See???
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=23486

EDIT: ise olen loll-> 19.06.2007 at 17:50 on sisestamise kuupäevaks

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.10.2007 at 14:59 1 edit. Last edited 19.10.2007 at 15:00 by Märt
kadjakas
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Nujah, selle uppimine ei õnnestunud. Tegin kähku uue teema, kuna kummidega kiire, jalus teised, pole oma pere sõidukite suverehvegi kuskile ladustada, saati neid niidirulle. Aga ära kadus see teema. Võibolla tõesti kiiruga eksisin miskite "turureeglite" vastu...
19.10.2007 at 15:10
viplala
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Ei hakanud uut teemat tegema. Eile sai naljateemasse kaks linki pandud mida ma enam ei leia. Kas moded kustutasid need ära?
19.10.2007 at 15:27
newton
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Konkreetselt mina ei teinud kummalgi mainitud juhul seekord midagi.

"Edit" annab teemale/kuulutusele ka hüüumärgi, kuigi postitaja-muutja seda ise ei näe. Ja kuna enamus vist kasutatavad praegusel ajal seda "» uued (x)" linki, siis on ka Editiga upitatud teemad seal näha. Mina nägin mingi hetk kadjaka mõlemat kuulutust hüüumärgiga, aga kuna kuupäevade vahe oli piisav, ei võtnud midagi ette.
19.10.2007 at 15:53
viplala
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
quote:
newton: Konkreetselt mina ei teinud kummalgi mainitud juhul seekord midagi.

"Edit" annab teemale/kuulutusele ka hüüumärgi, kuigi postitaja-muutja seda ise ei näe. Ja kuna enamus vist kasutatavad praegusel ajal seda "» uued (x)" linki, siis on ka Editiga upitatud teemad seal näha. Mina nägin mingi hetk kadjaka mõlemat kuulutust hüüumärgiga, aga kuna kuupäevade vahe oli piisav, ei võtnud midagi ette.


Huvitaval kombel on kadunud ka üks vastus ühe teise kasutaja poolt sellele postitusele, õhtul 23.00 ja 00.00 vahel. Korra sai muudetud ka postitust, lisatud veel üks link. Mingi kotermann sees vist.
19.10.2007 at 16:04
partel
  
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Mina ainult nägin Kumhot, aga ei lugenudki, millegi tegemisest rääkimata.

____________________________
_
19.10.2007 at 16:09
peep
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Kaks aktiivset kuulutust sama asja kohta ei saa olla. Mingit "uppimist" ei eksisteeri juba ammu, kui Sa teed kuulutuses muudatuse, siis tekib see teiste kasutajate jaoks "uued" alla ja on nähtav. Sa ise seda ei näe.

Kokkuvõtteks:

1. niisama kuulutuse "värskendamine" ei ole soovitatav ja kuritarvitamise korral (palju ebaolulisi editeid lühikese aja jooksul, moderaator subjektiivselt otsustab mis on palju) keelatud.
2. kui lisandub uus info (hind, pilt jne) siis selle muudatuse tegemise korral muutub kuulutus jälle nähtavaks "uued" all.
3. kui kuulutus on juba vana (2-3 kuud) siis võib uue kuulutuse panna aga kui te samal ajal vana ka uuendate, siis tekib kaks aktiivset kuulutust ja ühe me kustutame ära. Siiani oleme eemaldanud vanema aga kuna selline käitumine on hakanud sagenema (süsteemi tuleb ju ära kasutada), siis nüüdsest läheb kustu uuem. Kui tahate seda vältida, siis ärge uuendage vana kuulutust aga me ei taha ka näha sama kuulutust uuesti postitatult iga nädala - paari tagant.

Kokkuvõtvalt, tqhq ei ole kuldne börs, kuulutused on siin ainult abistamaks autohuvilistel vabaneda üleliigsest kolast ja samas abistada leidmaks vajalikku, See foorum ei ole kellegi ärialaseks tegevuseks. Kuna me ei suuda niisama huvilisi ja äriga tegelejaid eraldada, siis peabki kasutama seda suhteliselt jäika reeglistikku. Eesmärk on siiski võimaldada tavahuvlilisele maksimaalselt oma asju müüa-osta ja jahutada äriettevõtete huvi meie meediakanalit kasutada.

Ma naljateemat pole ammu vaadanud aga võtke seda kui "outlaw" ala, kui sealt midagi ära kaob, siis pole mõtet selle kohta aru pärida - tegu täiesti ebaolulise teemaga ja mistahes ebasobiv materjal kustub sealt siis kui keegi adminnidest sellist vajadust tunnetab.
19.10.2007 at 16:27 1 edit. Last edited 19.10.2007 at 16:30 by peep (Moderator)
newton
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Selgub, et naljateemas oli selline tõsine probleem, et sinna postitatud link sisaldas "troojalast" ehk pahavara, mis üritas ennast kasutaja arvutisse installida. See info jõudis ühe modeni (Lasa), kes võttis maha kahtlased lingid ja võib-olla siis ka posti, kus seda "tsiteeritud" oli.

Mõtleme, kuidas lambilinkide valimatu klikkimise ohtudest paremini teavitada (sticky "Vaba teema" juures vms.) ja kas peaks väljapoole tqhq.ee keskkonda viivad lingid kuidagi teisti tähistama.

Seni on lihtsalt soovitus naljateemas linke mitte klikkida, kui te pole oma arvuti turvalisuses ja lingi usaldusväärsuses kindel.
19.10.2007 at 16:41 1 edit. Last edited 19.10.2007 at 16:49 by newton (Moderator)
viplala
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?

Ma naljateemat pole ammu vaadanud aga võtke seda kui "outlaw" ala, kui sealt midagi ära kaob, siis pole mõtet selle kohta aru pärida - tegu täiesti ebaolulise teemaga ja mistahes ebasobiv materjal kustub sealt siis kui keegi adminnidest sellist vajadust tunnetab.

Naljateema või mitte, tahtsin lihtsalt teada kas keegi kustutas sealt midagi või vajutasin ise mingit vale nuppu.
Ja kas see ikka on nii ebaoluline teema, seal on kõige rohkem postitusi üldse läbi TqHq foorumi ajaloo, ja õnneks või kahjuks on sellest teemast juba ammu saanud üks foorumi lahutamatu osa.
19.10.2007 at 16:42
kadjakas
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Hirmus värk. Vabandan tekitatud ebameeldivuste pärast ja teatan alandlikult, et mõistan millise kaose olen korraldanud. Pange mind lukku! Ja need ebaolulised mutukad kah, kes nalja teevad. Ja vohl! LUKKU!
19.10.2007 at 16:44
peep
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Ma ei kirjutanud seda vastust Sinule personaalselt. Foorumi idee on, et ühe kirjaga saavutad info liikumise paljude inimesteni, Sinu küsimus oli hea ajend selgitada, millest selle keskonna haldajad lähtuvad oma tegevuses.
19.10.2007 at 17:11
LaSa
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
viplala: kui Sul oleks profiilis enda õige mailiaadress ja/või Sa seda vahel loeksid, siis teaksid, miks Su naljateemasse postitatud teade kadus.

Seda tsiteeritud/kommenteeritud sõnum oli ilma algse sõnumita mõttetu, niiet kustu läks ka see.
19.10.2007 at 21:17
viplala
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
quote:
LaSa: viplala: kui Sul oleks profiilis enda õige mailiaadress ja/või Sa seda vahel loeksid, siis teaksid, miks Su naljateemasse postitatud teade kadus.

Seda tsiteeritud/kommenteeritud sõnum oli ilma algse sõnumita mõttetu, niiet kustu läks ka see.

Nüüd lugesin, raske on teada saada kui mingi link sisaldab viirust. Minul on arvuti suht turvaline nendele ja väiksematele asjadele ei reageeri isegi- viirusetõrje teeb oma tööd ilma minule teada andmata (nod32). Tegelikult ma hästi ei teagi kuidas edaspidi sellistest asjadest hoiduda. Kas neist üldse annab 100% mööda minna (arvatavasti mitte). Nagu newton ennist ütles-Seni on lihtsalt soovitus naljateemas linke mitte klikkida, kui te pole oma arvuti turvalisuses ja lingi usaldusväärsuses kindel. Ja see ei käi ainult naljateema kohta.

Võibolla oleks parem postituse täielikule kustutamisele, viide lingi ebaturvalisusele, ka teistele teadmiseks.
19.10.2007 at 23:18 1 edit. Last edited 19.10.2007 at 23:24 by viplala
Tuuletallaja
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Ei hakka uut teemat tegema ja foorumijumalaid pahandama aga kuhu kadus minu müügikuulutus ja miks? Sisestatud u 6 tundi tagasi. Nissan Pathfinder USA variant mida soovin müüa või vahetada van`i vastu ???
19.11.2008 at 22:20
newton
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
quote:
Tuuletallaja: Nissan
19.11.2008 at 22:31
Tuuletallaja
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
quote:
newton:
quote:
Tuuletallaja: Nissan


OK, OK seda ma arvasingi, et asi selles et pole päris õige usakas aga vähemalt USA sugemetega :)
19.11.2008 at 22:49
DevilDeVille
  
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
samas ju peaks igati sobiv kuulutus olema, kui inime tahab omale vanni saada nissani vastu. ma ka heal meelel sõidaks mõne värskema Caddy-ga konnakoiva asemel, a keegi pole veel midagi pakkunud - ju siis barreli madal hind kõigil meeled rõemsaks teinud ja ökopilli ei taha keegi :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
20.11.2008 at 02:25
peep
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Eks variante, kuidas asjale läheneda on alati mitu ja igal neist on oma plussid ja miinused. Kuid valikuid tuleb teha, muidu on jama. Siin on hetkel põhimõte, et teemaväliste autode müügiga see foorum ei tegele. Müük või vahetus - sisu on sama, probleem ei ole ju selles, et soovitud USA autot ei oleks võimalik raha eest osta, vaid selles, et eelnevalt on vaja "soodsalt" vabaneda enda muumaisest sõidukist. Sama hästi võiks siis lubada kuulutused stiilis M: misiganes euro-japs ja kui see müüdud saab, siis ostan usaka. Samamoodi vahetus, ainult kolme eri inimese vahel.

Põhjus, miks me seda ei luba on, et foorum saaks üle ujutatud muumaiste autode müügikuulutustest inimeste poolt, kes siia vaid oma kauba pakkumiseks registreeruvad ja domineerima hakkavad peakirjad KIIRE !!!!, SUPERHIND !!!!!!!!!!!!!! jne. Siin tegutseb ka hetkel usa autode kaupmehi, kuid ring on väike ja nad on õnneks tajunud mis on community hea tava oma kauba pakkumisel.

USA autode fänn võiks teha väikese ohverduse oma isiklike huvide arvelt ja müüa oma muumaist autot mujal, et aidata siinset keskkonda läbust puhas hoida ja kes ei ole fänn, selle arvamus pole oluline.

Alati võib ju juhul, kui siin või kuskil mujal on müügis huvipakkuv USA auto, saata müüjale mail vahetusettepanekuga. Huvitada saavad ju konreetselt mingid mudelid, mitte kõik USA autod ja palju neid usakaid siis müügis on ? Vaevalt, et mõni usa auto omanik, kes oma autot müüa ei soovi, nähes kuulutust, kus tema auto vastu pakutakse "põrandaluugiga corollat" selle pärast enda autost vabaneda otsustab.
22.11.2008 at 10:43 1 edit. Last edited 22.11.2008 at 10:44 by peep (Moderator)
cce
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Eile panin õhtul kaks velgede kuulutust varuosade müügi alla aga hommikuks oli
üks nendest kadunud.Siit ka siis küsimus,et mille vastu oli eksimine?Lihtsalt tahaks teada,
et teinekord sama viga ei teeks.
10.08.2010 at 10:15
Vanaisa
  
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
mina kustutasin ühe ära - vaatasin et tegu mõlemas kuulutuses samade velgedega. Kui nii polnud, sorry ;)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
10.08.2010 at 10:43
cce
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
quote:
Vanaisa: mina kustutasin ühe ära - vaatasin et tegu mõlemas kuulutuses samade velgedega. Kui nii polnud, sorry ;)
Juhtub,pole hullu.Ma ise arvasin ,et mingi apsu tegin.
10.08.2010 at 10:55
kps
 
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Kõigepealt soovin Head Uut!

Kuidas TQHQ meeskond suhtub infotühjadesse kuulutustesse, millest heal juhul kontakti välja loeb ja mingi seose auto margiga?

Kuulutajad oleks nagu kidedad või laisad info jagamises, või tõesti on mingi suhtlemisvaegus, et otsitakse lausa põhjust telefoniga lobisemiseks mitte ei kirjutata kuulutusse isegi elementaarset (kasvõi auto24 info stiilis).

Ei taha küll konkreetseks minna, aga tühikargamine on palju hullem variant. Hetkel jäi hambusse selline kuulutus.

No näiteks mind kui tqhq päris tihedat külalist selline infovaegus täiesti häirib. Lihtne lahendus on huvi mitte tunda ja unustada, aga kuna usa raud hinges, siis ikka ja jälle astun sama reha otsa, et infot lihtsalt ei jagata ja telefoni teel ollakse kah pahatihti stiilis "ah ma ei viitsi rääkida - tule kohale vaata ise ja ütle hind kah ise, mis oled nõus pakkuma". Mõnele olen kohe vastu paugatanud, et "ära kuuluta kurat kui müüa ei taha!" :hail.

Aga muidu olge ikka mõnusad ja hoidke lippu kõrgel ;).
Kps

____________________________
Worst signature ever!
02.01.2011 at 18:23
peep
 
Moderator
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
Tähelepanekuga nõus aga hetkel me ei plaani kuulutuse sisu modereerimist, kuna kuskil jookseb indiviidi teovõime ja ühiskondliku hoolekande vaheline piir. Seda esimest pole kahjuks kõigile võrdselt jaotatud ja teine on jällegi piiratud resurss.

Kuid see on kindel, et asjalik ja faktiderohke kuulutus koos realistliku tehinguhinnaga annab parema tulemuse.

Ja tänud moraalse toe eest !
07.01.2011 at 00:11
kruustang
Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?
miks mu teated ära kustutatakse???????????????
ja miks ei lasta auto müügi kuulutust muuta, või see tähendab, et laseb muuta, aga mingi aja pärast on jälle vana kuulutus vana sisuga tagasi???

____________________________
matt must Mustang 2006 v6
matt must Dodge Ram B250 van
ET Slayer Racing team
24.08.2011 at 18:04
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Kuhu kadus müügikuulutus? Pigem miks?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.