register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Esimene sõit usakas   1 2 3  
Poster Message
partel
  
Esimene sõit usakas
Siiani parimad palad on siiski seotud 450 hj Camaro'ga lajatamisega Norras. Omanik kutsus ühe tüübi veel kaasa, tema aga keeldus, kuna ei tahtnud surmalähedast kogemust. Praegu olen temaga nõus :evil.
26.02.2001 at 19:31
partel
  
Esimene sõit usakas
quote:
LaSa wrote:
aaahah, mul oli vist kaah esimene backseat-driving peebuga & päris ise drivemine lauri 454-ga. Like Newton.

Me Lauriga korrutasime nagu kanad: ole gaasiga ettevaatlik, ole gaasiga ettevaatlik. Lasa sai jällegi edukalt tuleproovi tehtud. Kuigi pargi pidi keegi teine sisse lükkama lõpuks, aga vahet pole.
26.02.2001 at 19:36
partel
  
Esimene sõit usakas
Mul paraku läks päris p****e: :(

http://www.tqhq.ee/events/parnu.htm#more
26.02.2001 at 19:43
newton
 
Moderator
Esimene sõit usakas
Noh, kui päris aus olla, ja samuti veidi põhjalikumalt meenutada, siis täitsa esimene sõit "made in USA" autos oli veits varem, Pontiac Trans Am'is :p, ei, oot,... hoopis Pontiac TransSpordis :% Kõigem megam feature oli elektriga sulguv külguks.

See vaene auto oleks kunagi hiljem veel äärpealt Euroopa avarustesse hüljatud, kui tal ühel Austria suusareisil kast üles ütles.
27.02.2001 at 16:31
LaSa
 
Moderator
Esimene sõit usakas
aijah, mulle meenub, et miskil kevadsuvel sai ilma mootorita usakat kah tüüritud; siniovaaliga aerostar. Muidu oli nagu päris - automaatkast etc.
27.02.2001 at 17:08
Indrek_S
 
Esimene sõit usakas
Olin vist 17a vana. 11klass koolis oli käsil.
Ühel abituriendist sõbral oli Olds 98 regency.
5.7 V8
Lube küll polnd aga proovida sain ikka.
08.03.2001 at 16:32
camsist
 
Esimene sõit usakas
Mul õnnestus õige auto tagaistmel sõita 3 aastat tagasi, see oli -88 Caprice 5.0, see oli ka see hetk mil ma "haigeks" jäin. Kuid aasta hiljem sain seda ka ise juhtida.8-)
08.03.2001 at 16:47
kalev35
  
Esimene sõit usakas
... näe, mis leidsin
search on ikka huvitav asi!
aasta 93, juuni: 1964 Ford Fairlane (sõit 1km putkasse Whiskey järgi ja tagasi) teine päev sama... läksime semiautomatic kasti õppima (mina pidin õppima)
aasta 93, juuli: Cadillac Eldorado 79? proovisõit, pakuti vahetuseks Volga M21 vastu. Ei vahetanud ja ei kahetse!
Mõlemal korral ikka ise roolis ja juhtumisi sai kogenematusest sussid ringi lastud - olin Volga 70hj harjunud ...

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
18.04.2004 at 21:33
memphis
Esimene sõit usakas
2000 suvi. Autoks 79' camaro 5,7.
Vihma sadas veidi ja seega lasi juht igas kurvis masina risti.
:)
18.04.2004 at 22:52
camaro89
 
Esimene sõit usakas
Oma esimest sõitu ei mäleta kuna olin 5 a.Nimelt võõrasisa parimal sõbral oli tollel ajal mingi Ford v8. Tean nüüdseks ainult seda et Garaaz kus se monstrum seisab (juttude järgi auto üle 6 meetri pikk ) ja sinna garaazi ette on kasvanud suur õunapuu ......... Sellest saaks praegu juba ainulaadse projektiauto aga se nõuab hirmsaid finantse! Ja neid jutte sellest autost olen kuulnud läbi elu.Kuidas sellega kunagi Kännu Kukke trepist alla sai sõidetud ja miilitsad teeääres kulpi lõid. Ju sealt siis ka minu kiindumus Ameeriklastesse sealt pärit on. Käisin ka mõned aastad tagasi ka seda autot luuramas seal garaazis aga piisavalt suure prahi all oli ............
18.04.2004 at 23:09
canarbic
Esimene sõit usakas
98 või 99 Autoks oli 82a Olds Toronado 5,7 diisel.Natuke enne seda sai roolida 68a(oli vist)AMC Ramblerit,kahjuks küll nööriotsas,kuna käimarit polnud all,sellest autost pole aga tänaseks alles mittemidagi(vandaalid ja EMEX)

____________________________
V8 TDI
18.04.2004 at 23:24
mrtn
Esimene sõit usakas
sõbra '90 tauruse kõrvalistmel :P
(aasta oli vist 96 või 97)
18.04.2004 at 23:38
Kaido
Esimene sõit usakas
Esimene ca 4 aastat tagasi Tahoe, siis C3 jne. Lahedamat ei oskagi kõigist valida, igatahes peebu auto osaku ostan kindlasti ja Lauri nägu tema oma pilli kõrvaistmel on päris lõbus vaadata...
18.04.2004 at 23:41
mr. RocknRoll
 
Esimene sõit usakas
93 või 94a. Manhattan Cola van-ga AS CocaColast Mustamäele:)

____________________________
44269
18.04.2004 at 23:47 Last edited 19.04.2004 at 21:09 by mr. RocknRoll
foke
 
Esimene sõit usakas
:) hea teema jah leitud!

Suvi 93' Soome. Firebird. Olin 16 aastane.
Omaniku sõnadest on meelde jäänud vaid kaks numbrit - 6,6 L ja 500 Hp. Tagantjärgi vanade uduste piltide pealt võis tuvastada 3. gen fire ning mootoriks siis eeldatavasti 400 cid. Kahjuks ei olnud piltidele jäänud mootoriruumi, küll aga on meeles üks väga jäme toru.. võimalik, et tegu turboga. Mäletan veel seda, et käima ei tahtnud minna, aga kui lõpuks käis, siis mootorimüra tekitas väheke hirmu..
Sõitsime küla vahel ja mingit ülemõistuse jõhkrat minekut ma ei mäleta, aga ilmselt mees ei vajutanud:burnout
19.04.2004 at 08:39
Olds
  
Esimene sõit usakas
Esimene USA auto, millega kõrvalistmel sõidetud sai oli 1994.a. Chevrolet Monte Carlo
Ise roolisin aga Oldsmobile Cutlass Ciera`t (minu esimene isiklik USA auto)
V8 usakaga oli aga esimene kogemus Oldsmobile Cutlass Calais`iga.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
19.04.2004 at 09:09
BENBEN
  
Esimene sõit usakas
Oli vist '92 suvi, tuttav somm vedas usast autosid, vahepeal neile eestis natuke remo, või värviparandust tehti, käsin neid seal nillimas, siis jäi sügav haav '74 Eldoradost ja ega '72 Linc. Cont. millega sai kuu aega mööda linna sõidetud, kah külmaks ei jätnud. Linc. oli 4,6 motoga, ja Eldol.- teadagi mis... :)

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
19.04.2004 at 09:32
wa666ou
Esimene sõit usakas
Mingi 94. aasta oli vist.
Tuttav naisterahvas oli Ameerikast vahepeal Eestisse tulnud, et siit oma laps kaasa võtta ja tagasi põrutada...igatahes oli ta tulnud 70ndate (täpset v.l. aastat ei mäleta enam) Oldsmobile Toronadoga paariks päevaks siia. Sai siis kruiisitud ja esialgu naisterahva kõrval istudes mõtlesin küll....aaaghh, kuidas see võimalik, et ta nii hästi sõidab :) Sai kusagil linnavahel ka mingeid ronte lüpstud ja kummisuitsutatud ( temake ikke roolis).
Ise rooli ei jõudnudki, kuna vanust polnud veel piisavalt ja natuke pelgasin nii võimast masinat kah. Nüüd muidugi kahetsen pisut, aga pole viga. See suvi USAsse minek, nii et ehk saab üht-teist katsudagi...
19.04.2004 at 10:27
Vanaisa
  
Moderator
Esimene sõit usakas
84 aastal - Buick Riviera ´73. Kohe olin müüdud mees.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
19.04.2004 at 10:27
Astro SS
Esimene sõit usakas
90/ alguses Soomes ja autoks oli Chevy Silverado '89 (kastikas) ,mootoriks oli 5,7 V8 bens. Mootor oli minu jaoks ülisuur 5,7 liitrit :eek , olin ju harjunud Ladade ja Datsunitega ,millel oli max. kone 1,6 :finger

Sellest ajast ongi Chevy minu südames . Oma osa on ka ajakirjadel: Street and Race ja V8- Magazine

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
19.04.2004 at 10:46
lamp
Esimene sõit usakas
kuskil 92-93 aastal sai Firebirdi tagaisetmel söitu.....too masin vast praegugi kuskil muhumaal alles...:)
19.04.2004 at 11:16
UmmiV6
Esimene sõit usakas
99 aasta Taurus tagaiste. Hilejm 2001 oma Buick Century´85 (auto pole veel täie mõõduline kuid tunne on juba tugev).

____________________________
Chrysler Newport '74 400 / 727 / 8,25
19.04.2004 at 11:18
kalev35
  
Esimene sõit usakas
quote:
lamp: kuskil 92-93 aastal sai Firebirdi tagaisetmel söitu.....too masin vast praegugi kuskil muhumaal alles...:)
Toomas Mikkor sõidutas või?

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
19.04.2004 at 15:07
kalev35
  
Esimene sõit usakas
näed, mis juhtub, kui 'search abiks' ja leiad unustatud teema... eks USA rauda on ka vahepeal juurde tulnud :)

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
19.04.2004 at 15:08
raix_
Esimene sõit usakas
Hmm, see võis olla 90'ndate algus. Ajal mil mu taadi tuttav USA'st autosid siia tõi. Ja auto oli 80'ndate keskpaiga Lincoln limu (valge) või siis sama aja Lincoln aga tavaline sedaan. Mootor oli vist 5.7 V8. Tol ajal ikka sai veel kõrval või taga istutud. Ei olnud mitte paha kogemus.

Ise sõitsin esimest korda umbes 95'ndal ja autoks oli 85a Oldsmobile (farmar), mootoriks samuti kas 5.0 või oli ta 5.7 V8 :)
Mõnus oli mööda teed lihtsalt ringi "loksuda"...
19.04.2004 at 16:00
tqhq.ee foorum : Autod : Esimene sõit usakas   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.