register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Poster Message
Fog
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Madlobster:Jah aga miks kalonkadel kuupäev tulevikus oli?
See on kalonkade probleem, hetkel teemas oli küsimus kiirusmõõdiku kohta, ning see kuupäev nagu näha on korrektne.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
01.03.2009 at 19:32
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Ja veel kas väärteoprotokollis peab olema ka märgitud millega on mõõdetud? Minul ei ole ainult on et sõitis selle kiirusega ja muud tõendid andmed lahtris kirjutatud, et LJV kiirusmõõteseadme kasutamise protokoll menetlusaluse isiku ütlused
01.03.2009 at 19:35
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Fog saad saa allika lingi anda?
01.03.2009 at 19:36
Fog
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Madlobster: Fog saad saa allika lingi anda?
http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13117522

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
01.03.2009 at 19:40
tfr
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Madlobster: Ja veel kas väärteoprotokollis peab olema ka märgitud millega on mõõdetud? Minul ei ole ainult on et sõitis selle kiirusega ja muud tõendid andmed lahtris kirjutatud, et LJV kiirusmõõteseadme kasutamise protokoll menetlusaluse isiku ütlused

Ei pea olema, see on sellessamas kiirusmõõteseadme kasutamise protokollis kirjas, mis on väärteomaterjali lahutamatu osa.
01.03.2009 at 19:54
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Fog:
quote:
Madlobster: Fog saad saa allika lingi anda?
http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13117522

Kahjuks seal olevate piltide hulgas radaril olevat klepsu pilti ei ole aga üks huvitav asi oli sel veel kirjas

Väike jutt ja kleebiste pildid info tuli ühelt siinselt kasutajalt Tänud!


1.2. Sulgemiskleebis, mida kasutatakse alati koos infokleebisega

Seda kleebist ei olnud info kleebis on siis see kuupäevadega kleebis.

01.03.2009 at 20:55 2 edits. Last edited 01.03.2009 at 21:03 by Madlobster
M.J
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
M.J:

Taatluskleebisel on kirjas kaua taatlus KEHTIB.

Kuna ise asjaga suht otseselt seotud ja vaatan kogu aeg seda maagilist 1 AASTAT siis tuli näpukas sisse.

Aga muud teemad - jah politseinik kes mõõdab peab olema läbinud koolituse.

Taatluskleebise põhimõte on, et ilma neid rikkumata ei saaks seadet avada või sättida. Kiirusmõõteseadmed paraku on tihtilugu selliste kleebistega, et .... Varem olid "kasutusel" ka niiöelda kalibreerija kleebised (Austria labor) kuid eesti mõistes on need tühipaljas iluasi ja ei maksa midagi. Selle kohta peaks ka kehtiv kohtulahend ühel siinsel kasutajal olema.
02.03.2009 at 01:56
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
M.J:
quote:
M.J:

Taatluskleebisel on kirjas kaua taatlus KEHTIB.

Kuna ise asjaga suht otseselt seotud ja vaatan kogu aeg seda maagilist 1 AASTAT siis tuli näpukas sisse.

Aga muud teemad - jah politseinik kes mõõdab peab olema läbinud koolituse.

Taatluskleebise põhimõte on, et ilma neid rikkumata ei saaks seadet avada või sättida. Kiirusmõõteseadmed paraku on tihtilugu selliste kleebistega, et .... Varem olid "kasutusel" ka niiöelda kalibreerija kleebised (Austria labor) kuid eesti mõistes on need tühipaljas iluasi ja ei maksa midagi. Selle kohta peaks ka kehtiv kohtulahend ühel siinsel kasutajal olema.

Kuidas peaks mina seda kindlaks tegema kas pollar on läbinud koolituse või mitte? Küsin koolitunnistust näha? Peab tal see kaasas olema üldse?
03.03.2009 at 10:07
PsychoDad
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
lisan siia veel mõne posti.
hetkel on sõbral käsil ka vaidlus ületamise kohta. mina kui tunnistaja olin ütluste andmise ajal suht ennast täis ja suutsin ära tabada tartu piirkonna juristi keerdküsimused kus ta üritas läbi erinevate nurkade minu juttu mõttetuks keerata. kuna hammustasin iga tema katse läbi siis ta jooksis ummikusse ja nyyd venib see kohtuasi sõbral juba pea aasta pikkuseks. põhjnedus politsei poolne et koguvad veel tõendeid. erilised jobud ikka.
ps kui keegi veel kohtusse läheb tasub tal väga rahulik olla ja väga hoolikalt mõelda mida politsei jurist üritab näidata läbi oma küsimuste. parajad sitapead on nad küll. vabalt võid ka ennast ise sisse rääkida.

teine lugu selline et sõber võitis kohtus politseid sellise asja puhul: sõitis mööda ja näitas teda korduvalt niksinud polleritele pikalt sõrme. kohe aeti asi kohtusse kui võimu esindaja solvamisena. sõber tõestas ära et tema sõber sõitis vastu ja nad tervitavad üksteist nii. olenemata et sõrm oli rohkem pollerite poole. lõpuks võttis asja nii kokku et ta pole süüdi kui alaväärsuskomplekse tundvad isikud omavad madalat valupiiri ja tunnevad ennast solvatuna. ta võitis kohtuasja ja kujutate ette kui punased olid mundrimehed kui saalist välja astusid.

ise olen läbielanud juhuse kus politsei võttis mulle sappa ja sõitis mul teisel poole linna sabas, kuni ära jagasin. mul lõppes tol kuupäeval kindlustus ja oli pikendamata. sel hetkel kui vaatasin paberitesse siis oli kellaajani jäänud vaid ligi 12 min. parkisin auto ära ja läksin jalutama. helistasin oma kindlustusagendile ja lasin teha kohe uuest kellast alguse. agent tegi ära . kindlustus kehtis ja jalutasin auto juurde tagasi. nagu likuma hakkasin siis kuskilt hoovist lendas sama ekipaas jubedama vilega välja ja kohe maha. esimene lause mida akent avades kulsin oli et teie liikluskindlustus. ma ütlesin et pole poliisi paberil veel kätte saanud. siis ment kohe et paberid ja nende autosse. hakkasid protokolli koostama. ekraanil lahti siis et sõiduk see ja see ilma kindlustuseta. ma nõudsin uuesti päringu kordamist. kell oli juba ligi 10 min ümber. vanad algul ütlesid et mida sina seletad meil on siin juba kõik näha. ja suure protestimise peale tegid uue päringu. ja imede ime kindlustus oli olemas. oi kus vanad vihastasid. neil oli protokoll ka juba määritud. urisesid vaid kui paberid mulle tagasi andsid. ise irvitasin ja küsisin et kas te mulle head teed ei soovigi. siis visati urina saatel oma skodilacist välja. lehvitasin neile ja naersin täiest kõrist.

meie eesti politsei on muutunud nyydseks hr pihli käe all tagasi miilitsaks ja repressiivorganiks. ma istusin tänu uurija omavolile 24h arestimajas asja eest mille eest oleksin pidanud vaid ütlusi andma. omal krimi register puudub ja advokaat ütles et sellise mõttetu kahluse eest ei oleks pidanud ära peitma. aga kuna uurijal oli sitt tuju( vb ehitusmees käis ta nait panemas...) siis topiti kui viimane pätt puuri. tehti pilte ja sõrmejälgi. vot nii hea on meie korrakaitse organ.

järgmistel valimistel ma sotse ei valiks sest hr pihl kes meile repressiiv politsei tõi on nende ridadest. vb uus mees ja olukord normaliseerub.
03.03.2009 at 16:18
madis
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Arvestades mida mõni siin "normaalseks" peab, ma loodan et ei normaliseeru.
Valetamine ei ole normaalne, sa krt kirjutad et "näitas pollerile sõrme" ja pärast ajas kohtus mingit möga, no sorri mine striitreisi foorumisse sellise mölaga, paha lugeda.
03.03.2009 at 17:01
vvt
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Pole seda teemat ammu lugenud, aga lõug vajus kohe vasta lauda. Miskipärast satuvad kirjeldatud repressioonide ohvriks ikka mingid SR mentaliteediga tegelased, kellel vist on probleemid otsa ette kirjutatud. Loodetavasti jätkub selliste keskmist sõrme vibutavate debiilide peedistamine ka tulevikus.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
03.03.2009 at 17:55
Vanaisa
  
Moderator
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
kuna jutt on ammu mölaks läinud ja algne teema on lõpuni lahatud, siis see teema sulgub.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
03.03.2009 at 18:14
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 9 10 11 12 13 14 15  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.