register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
jesse
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Mulle jääb mulje, et antud olukorras käitusid rumalalt nii korravalvurid kui ka postitaja. Kuna ma kahtlen sügavalt, et eesti oludes vasakpoolne märk ei kehti paremalpool liigeldes. Võid ise ARK'ist või sõiduõpetajalt või liikluseeskirjast üles otsida vastava koha, aga ehe näide on ju ka asulamärk, mille algust ja lõppu kajastatakse tavaliselt ühel teeserval, et ei peaks kahte posti mõlemale poole teed üles panema. Ning milleks see märk üldse pildiga paremaltpoolt liiklejale suunatud siis on? Rahulikku Jõulu! Tõe saame teada siis kui keegi viitsib mingi seaduse siis kopida!

quote:
bonanza: Viimane huvitav kohtumine politseinikega toimus Kristiine keskuse parklas. Kui tulla Endla tänava poolt, saab läbi parkla Kotka tn-le, aga saab ka ümber parkla. . Seda küll telliskivi märgi alt. natuke peale telliskivi märki oligi tahavaatepeeglis punane vilkur. Ja autost väljusid mõlemad politseinikud! Üks seisis kõrvalistuja ukse juurde nagu Nimeta baari turvamees ja teine siis küsima, et mis ma valesti tegin. Kui ma julgesin väita, et see telliskivi märk asub vasakul pool teed ja eesti oludes mitte ei kehti järgnes vaikus........ja siis "Kas autol tõkiskingad on?" ja hakkas pihta.... Ainus asi mis leiti oli veebruaris aegunud tulekustuti....järgmine kord lubasid selle eest trahvi teha kui veel sealt sõidan.
Umbes 8st politseinikega suhtlemisest on ainult 2 olnud ebameeldivad.
Päris huvitav lugu, sest kõik ukerdavad läbi parkla arvates et ümber ei tohi sõita.
24.12.2007 at 16:22
viplala
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Lasnamäel on vähemalt üks koht kus kõrvuti asuvad Laagna teelt ära sõit ja peale sõit. Kahe suuna vahel ehk vasakul pool, kui Laagna teele suunduda, asub telliskivi. See tähendab, et sa ei tohi vastassuunda sõita. Teistsugusel juhul ei tohiks sa edasi ka mööda oma rida sõita. Märgid ja nende paigutus teel peavad olema üheselt mõistetavad mitte, et juht peab hakkama ennustama enne märki mida onu miilits sellest arvab või kuidas tõlgendab. Ma arvan, et bonanza ei käitunud valesti, valesti käitus hoopis miilitsaonu oma hilisema koinimisega.
24.12.2007 at 17:48
Jesper
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
No seal ei ole ju mingit muud kohta kuhu sõita, ma arvan et iga inimene saab olukorda vaadates aru et tegelikult ei keela see märk üle raudteetammi sõitu :) Ma saaks aru kui inimene ei märka seda märki kuna valel pool on vms ja siis tehakse liiga, aga märgist teadlikult läbi uhamine on vähemalt minu maailmapildi kohaselt ikka nats liiga kummi venitamine. Isegi siis, kui vastav säte seadustes tõesti leidub, et vasakul olev märk ei kehti, ei viitsi praegu hakata otsima.
24.12.2007 at 18:44
ervin
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Jesper: No seal ei ole ju mingit muud kohta kuhu sõita, ma arvan et iga inimene saab olukorda vaadates aru et tegelikult ei keela see märk üle raudteetammi sõitu :) Ma saaks aru kui inimene ei märka seda märki kuna valel pool on vms ja siis tehakse liiga, aga märgist teadlikult läbi uhamine on vähemalt minu maailmapildi kohaselt ikka nats liiga kummi venitamine. Isegi siis, kui vastav säte seadustes tõesti leidub, et vasakul olev märk ei kehti, ei viitsi praegu hakata otsima.

blaablaablaa. ära hädalda ja aja oma õigust taga igalpool. liikluseeskirjad (nagu seadusedki) peavad olema üheselt mõistetavad. aamen. kui märki ei suudeta õigesti paigaldada siis see on paigaldaja probleem ja trukkida selle eest ei ole mitte mingit õigust. antud juhul eksis politseihärra ka põhjuseta peatamise keelu vastu.
24.12.2007 at 19:56
armasjumal
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
ervin:

blaablaablaa. ära hädalda ja aja oma õigust taga igalpool. liikluseeskirjad (nagu seadusedki) peavad olema üheselt mõistetavad. aamen. kui märki ei suudeta õigesti paigaldada siis see on paigaldaja probleem ja trukkida selle eest ei ole mitte mingit õigust. antud juhul eksis politseihärra ka põhjuseta peatamise keelu vastu.

missasi see põhjuseta peatamine on.. põhjuse leiab ju alati.. ükskord kui põhjust küsisime, vastati, et meil on salapõhjus... vot

____________________________
G20 '95
25.12.2007 at 11:11
Valmet
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
ervin: antud juhul eksis politseihärra ka põhjuseta peatamise keelu vastu.
Mis asi see politseihärra on?


____________________________
Wagoneer`79 (Valmet powered)
Wagoneer`76
25.12.2007 at 11:33
taaniel
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Mehed mehed - vähem möla pikem samm.

Need olid konkreetselt mendid - mitte politseinikud. Selles suhtes on iroonia igati kohane. Ma ei arva, et keegi peaks hakkama seadust lugema siinsete oletuste põhjal ja kindlasi on politsei seadust lugenud. Kui natuke mõelda elu enese põhjal, siis oleks isegi ma ütlen huvitav vasakpoolsete märkide järgi liigelda :)

Salaõhjus :kill
Võib-olla ta ei valetanudki kui mütsi peale kirjutas mentid on kukked!

EDIT: mõtsin, et otsin ise siis, aga jäljed viivad Viini konventsioonini välja....
25.12.2007 at 12:48 1 edit. Last edited 25.12.2007 at 13:00 by taaniel
Kummipuru
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Küsiks siia vahele ega teema algatajal vahepeal uudiseid pole oma case-i kohta?

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
27.12.2007 at 13:37
tfr
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Kummipuru: Küsiks siia vahele ega teema algatajal vahepeal uudiseid pole oma case-i kohta?

No kui see 14ndal juhtus tal, siis ei saa väga uudiseid olla veel.
27.12.2007 at 13:41
Mell
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Kummipuru: Küsiks siia vahele ega teema algatajal vahepeal uudiseid pole oma case-i kohta?

Hai,kahjuks midagi positiivset kyll mitte.Lyhidalt:

6nnestus eelmine nädal siis ka hr.Sirgiga kontakt saada ja leiti ka veidi aega,et pilk teemast kiirkorras yle lasta...aga ette oli juba pessimism ruudus,et politsei m66detud kiiruse vaidlustamine ei vii kuhugi!
Selliste juhtumite puhul jah nagu eelpool mainitud,ka kohtus,on alati juba ette hoiak,et miilits m66duriistaga on eksimatu...et siis sina pead t6estama oma syytust,mitte mitte miilits sinu syyd (mis tegelikult on ka teatud p6hjustel ja 99% juhtudest arusaadav)...siis veel,et kellegi (kas puksiirauto juhi v6i juhuslike möödas6itnute...) tunnistus visuaalse vaatluse järgi,et s6itis/ei sïtnud nii kiiresti v6i aeglaselt,ei maksa suurt midagi,eriti kui tunnistajad pole kohe fikseeritud...ja minu p6hilootus: politseiautol on kyll kaamera,kuid see on neil selleks,et vastavalt oma äranägemise järgi kasutada,ehk seadus ei kohusta neid seda ka liiklusjärelvalvet tehes sees hoidma,vaid siis,kui nad ise leiavad,et on vaja!?
Yhes6naga pole siis ka Sirk nii k6ikv6imas,nagu siit teema esimestelt lehtedelt mulje v6ib jääda...temal siis igatahes pole aega ja ka tahtmist selle casega tegeleda...ytles,et kui väga vaja ja tahan ikkagi,v6ib proovida selle oma jyngri graahvikusse suruda,aga odav see ei ole ja ka tulemust ilmselt ei tule :(

Täna siis viisin oma vastulause ära igatahes.Yritasin kirjutada v6imalikult lyhikese,emotsiinivaba ja ametliku,sest liiga pikka niikuinii keegi ei viitsi l6puni lugedagi,kuid ikkagi tuli 1,5lk masinakirjas...lihtsalt yritasin juhtida tähelepanu siiski paarile v6imalikule veavariandile sellise m66tmise juures ja palusin lihtsalt m6elda ennem otsuse langetamist,kas v6ib siiski viga olla v6imalik,kui nii mina kui pukseeritava auto juht väidame yhte sama...ja viga on ikkagi korda 2,mitte 2km...siis veel palusin v6imalusel poltiseiauto pardakaamera lindistust vaadata ja ka protokolli vormistanud politseinikelt paar asja yle kysida.Juurde lisasin ka pukseeritava auto juhi tunnistuse...eks paistab mis saab,igatahes yritasin igati asjalik olla ja kysisin ka kuupäevaliselt kinnitatud koopiad,et nad on nii vastulause kui tunnistuse vastu v6tnud ja samuti kysisin "kaitsja palvel" koopia kiirusm66diku kasutamise protist,mis autos eraldi vormistati.Need koopiad sain kyll igatahes ilma mossitamata ja igati viiskalt kätte...eks siis 14.01 paistab,mis meelt otsustaja oli.Igatahes kohtusse minekuks mul kyll nii tuju kui finants puudub...sitemal juhul tuleb siis jah 12000 yhikut "karmav6lga" alla neelata ja kolm kuud käsitsi elada!

ps!vabandan ka paari täpitähe puudumist,kuna laps suutis senise arvuti ikka k6ige rahapuudulikumal hetkel l6plikult kokku jooksutada(karmav6lg?) ja s6bra käest laenatud rypperaalil IBM thinkpad aastast 98 mina neid esile manada ei oska...peale suvist seljamurdu(eelmine karmav6lg?) ja kohustusliku j6uluralli pole vahendeid isegi Omegale poest rooliotsa ja sarniiri osta...rääkimata siis arvutist v6i muust eluliselt vajalikust,nagu näiteks riigiaparaadiga kohtus käimine...ahjaa,häid igasugu pyhi ka k6igile muu saasta ja hala vahele!

:)





____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
27.12.2007 at 01:22 1 edit. Last edited 27.12.2007 at 01:26 by Mell
hents99
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Deem, Egas midagi, Mell, paremat Uut Aastat sulle!!
Tunnen kaasa. Loodame, et sulle väga ära ei väänata, et oma õiguste eest seisid.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
27.12.2007 at 01:40
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
minul ei läinud kohtus käimine midagi maksma või kui siis mingi mõttetu 100 eeku riigilõivu lihtsalt ei mäleta enam. Aga soovitan kindlasti kohtusse minna eriti veel juhul kui karmavõlga väga suure rahasummaga korraga tahetakse kustutada. Järelmaksu võimalus ja karmasumma vähendamine on suhteliselt kindlad, kui suudad ära tõestada oma majandusliku "väga" raske olukorra, kus oled pere ainus toitja, just matused teinud, röövimise, varguse üleelanud vms. Soovitan selle veel ise kirjutada, et ei oleks näha profesionaal advokaadi tööd või suhu topitud sõnu vaid jutt, mis tuleb sinu puhtast südamest nutuklompi alla neelates.
ei ole vaja siin kohe pröögata mu peale (esimene lk see teema) Ei tee poolits esimest päeva oma tööd ja kui aitaks aint pröökamine ja sirgile veitsa nutsu viskamine, siis jäeks enamus trahve tasumata. On üksikud nõrgad augud ja seadust hästi tundev inimene väikse poolitsa poolse eksimuse kaasabil suudab selle enda kasuks keerata aga neid juhuseid on väga vähe. Enamus vaidlusi on mõttetu juramine ja pööratakse täitmisele vaatamat sellele, kui kõvasti sa rusikaga vastu rinda taod. Minule isiklikult sirgi suhtumine ei meeldi (olen ka ta jutul käinud) ta suhtleb suga nagu süüdlasega ja ütleb ette ära et situ pappi siis võin midagi teha aga ega see midagi ei muuda süüdi oled ikkagi. Võibolla see on karm tõde mis kohe välja sulle öeldakse, aga ikkagi ootad advokaadilt kui sinu kaitsjalt suhtumist, kus kõik paberid, protokollid loetakse kullipilguga üle iga võimalikus apsakat poliisi poolt oma kasuks pöörates ja võimalikult head lahendust leides vaatamata, kas sa tegelikult oled süüdi või mitte.
Aga igaljuhul edu sulle!
27.12.2007 at 02:06
Tank1
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
abraham:
quote:
DevilDeVille:
quote:
abraham: keerates ristikust paremale paldiski maanteele, satud olukorda, kus ainult üks rida selles suunas ja see yhistranspordi oma. kuhugi keerata ei ole võimalik!? ja nii kuni telliskivi ristini välja, sealt tuleb juba mitu rida ...

mu meelest tavaliikleja ei tohigi sealt parempööret teha, sry kui nüüd eksin


keerata tohib, mitte ainult et keelavat märki ei ole, vaid ristikust tulles on isegi osutav märk, mis näitab, et paremast reast on parempööre lubatud. satud aga rajale, kus suured valged A-tähed.

Nüüd tohib jah,märk isegi väljas,aga ise pole veel sellega harjunud ja ikka panen ringiga.

To Mell,egas midagi,olen kahjuks ka analoogses olukorras(finantsilises mõttes,rikkumine oli toona teine)olnud.Tuleb jääda ootele je loota politsei mõistvale suhtumisele.Ära saad niikuinii,lihtsalt küsimus on summas.Ega liikluse omad oma viga vaevalt tunnistavad ja ütlevad,et jah Mell,sry my bad.Unustame ära ja läheme sõpradena lahku.In my ass.
Nii se on juba kord meite maal.
29.12.2007 at 00:39
hunt
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Mis siis Melli case point on ?

Kas vait olla ja (niuts-niuts) edasi teenida ?
... aga tavaliselt ka juhtimisõigus selleisel juhul peatatakse ....

PS Eeldan, et Mell tõesti kiirust ei ületanud ja kõik oli, nagu ta siin kirjutas.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
30.12.2007 at 16:27
margus61
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Jälgin ka teema arengut huviga, endal pole õnneks praktilist kogemust ammu olnud. Kaks mõtet on tekkinud:

- Kogu teema (eriti pärast wirxi eelmist posti) võiks huvi pakkuda Eesti Ekspressile vms. uuriva ajakirjanduse vormile (Pealtnägija?, nad ju lähedased). Ehk saaks keegi ka abi, kahju ei tohiks enam suuremaks minna. Vihje saatmine oleks siiski asjaosaliste rida ja nende äranägemist mööda.

- Ühe või teise, hea või halva toimingu teinud politseinikke võiks siin kirjutades alati nimepidi ära mainida. Võimu esindajad ei peaks ju oma tegusid häbenema ja kuulsus poleks ju kellelegi pahaks. Äkki hakkavad samad nimed korduma ja tekib mingi kriitiline mass?
03.01.2008 at 10:49
silver
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Head uut aastat
Loodan et sul läheb korda seda trahvi tühistada, aga kui ei lähe siis võta ühendust Guinessi rekordite eesti esindajatega ja räägi neile maailma kõige kiiremast pukseerimisest maanteel, tõestusena saad kasutada sedasama trahvi.
03.01.2008 at 11:43
Mell
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Vahepalaks siia,et mulle keedeti 9000,-...juhtimisõigust ei tahetudki...ei tea,mis sel siis viga oli,et ei kõlvanud neile...

Vastulause vastuseks oli pm. vaid lühidalt kokku võetud,et meie suulised ütlused ei oma jõudu nende kogutud tõendite vastu :D

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
14.01.2008 at 23:00
Simo57
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Mell: Vahepalaks siia,et mulle keedeti 9000,-...juhtimisõigust ei tahetudki...ei tea,mis sel siis viga oli,et ei kõlvanud neile...

Vastulause vastuseks oli pm. vaid lühidalt kokku võetud,et meie suulised ütlused ei oma jõudu nende kogutud tõendite vastu :D


Jätkad?
14.01.2008 at 23:06
DevilDeVille
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
sellise jaburdusega tuleb kindlasti kohtusse minna, kui ka täit õigust ei saa, siis numbrit ikka tiba kärbivad.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
14.01.2008 at 23:16
anryo
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Kui sa oled õige mees - siis mina läheks kasvõi Riigikohtuni välja. Võta advokaat ja ära jää kõrvad lontis kannatama. Mida sul kaotada on?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.01.2008 at 23:21
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
anryo: Kui sa oled õige mees - siis mina läheks kasvõi Riigikohtuni välja. Võta advokaat ja ära jää kõrvad lontis kannatama. Mida sul kaotada on?

Advokaadi kulud lisaks plus kõik kohtukulud ja veel äkki mendi advokaadi kulud rohkem polegi kaotada.

Aga esimess kohtusse soovitan küll minna. see ei lisa eriti mingeid kulusi
14.01.2008 at 23:41
anryo
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Aga miks sa kaotama peaksid kui õige advokaat on? No kui sul õigus on, siis kuidas sa saad kaotada?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.01.2008 at 23:49
Madman
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
anryo: Aga miks sa kaotama peaksid kui õige advokaat on? No kui sul õigus on, siis kuidas sa saad kaotada?

Näiteks nii et politseinik ja kohtunik lähevad õhtul koos õlut jooma...

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
14.01.2008 at 23:54
M.J
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
anryo: Aga miks sa kaotama peaksid kui õige advokaat on? No kui sul õigus on, siis kuidas sa saad kaotada?
Kuule seda teadis juba Tammsaare et tõde ja õigus ei ole samad. Isegi olevat mingi selleteemalise raamatu kirjutanud. :)
14.01.2008 at 23:57
hunt
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
VõsaPets 54541010

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
14.01.2008 at 00:21
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.