register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Hot Rod & Rock Show   1 2  
Poster Message
urmas
Hot Rod & Rock Show
Üks minu lemmikuid, Chevy Pickup 454 SS, jäi pildistamata. Reimo kollektsioonis ka pole. Ja siis veel heleroheline scoobiga '55 2D Sedan Belair ka puudu. Kurb :( Kindlasti on veel midagi ...
30.04.2002 at 21:48
reimo
Hot Rod & Rock Show
Ega see BelAir mitte see pole?

Aga pildistamine oli üldiselt kaootiline. Algul oli tihedalt rahvast, pärast sai film otsa, nii need pildid ongi suhteliselt puudulikud.
01.05.2002 at 11:34 Last edited 01.05.2002 at 11:43 by reimo
urmas
Hot Rod & Rock Show
Seda BelAiri ma mõtlesingi. Sel autol on tagaketsid nii laiad, et kardaan ei taha vahele mahtuda :)
01.05.2002 at 11:57
jyrki
Hot Rod & Rock Show
It was my first time in the Hot Rod & Rock show, and suddenly I realized that I have propably been in a car show never before. The level of the cars in Tampere show was so much higher than in Helsinki. saw REimo there too, if I remember correctly. The Top Alcohol Van was reliable as always.
01.05.2002 at 12:41
reimo
Hot Rod & Rock Show
quote:
Mustang GT 94: Kummaline, et Su piltidel vähe rahvast on. Pildistasid vist enne õhtut? On need digid või paberil? Viisin enda filmid ka täna teha.
Huvitaval kombel nägin seda messi alles nüüd ???
Rahvast on vähe, sest pilte on vähe :) Kuna ma õhtuni seal olin, käisin mitmel katsel erinevaid autosid jahtimas. Pildid kõik filmil-paberil. Digikaamera millega mina rahul oleksin, maksab sellist hinda, et kui mul sellise ostmiseks raha oleks, ostaksin omale selle asemel Stangi :D
03.05.2002 at 14:46 Last edited 03.05.2002 at 14:46 by reimo
urmz
Hot Rod & Rock Show
mis see unistustekaamera mudel-firma on ja millise varustusega, et stangi hinnaklassis ? :)
03.05.2002 at 20:39
reimo
Hot Rod & Rock Show
Ega polegi konkreetset mudelit-firmat. Pealt 100 kilo hinnaklassist leiaks neid isegi mitu. Aga ma olen oma peegliga rahul :)
03.05.2002 at 21:05
tqhq.ee foorum : Üritused : Hot Rod & Rock Show   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.