register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 73' Chrysler Imperial LeBaron   1 2 3 4  
Poster Message
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Auto üle tüki aja taas asukohta vahetanud ning nüüd peaks pikemaks ajaks paikseks jääma. Ilmselt nii umbes 2 aastat peaks aega võtma mu plaanid:
*mootor saata uuenduskuurile ning mootoriruumis üldiselt kord majja lüüa
*salongis saab kõik uue naha või riide
*kere korda ja kuldne värv peale, katusele vinüül
*kõik elektrialased kalad peavad saama kõrvaldatud

Eks ideid ja uitmõtteid oli veelgi, kuid need jätan järgmise auto tarbeks.
Jah, tööd on palju ja oma kätega oskan vähe ära teha, aga küll hakkama saan.




Nagu näha, on värskema ilmega stange ka garaažis ja ootab oma aega.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
31.10.2010 at 16:41
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Viimasest sissekandest puudu 1 päev vähem kui 1 aasta. Mis on muutunud? Mitte essugi! Auto seisab endiselt omal kohal ning sel hooajal sai õue vaid 10 minutiks. Miks? Prioriteedid ehk raha ja aeg. Need läksid mujale. Vahepeal tabasid mind isegi uitmõtted auto müümisest...korduvalt.
Innustatuna viimaste päevade sündmustest ja Erkki järjekordsest projektist otsustasin, et uuel suvel PEAN sõita saama! Lükkan "rattad" (nii raha- kui aja-) ja ega's nüüd tohi ometi häbisse jääda kui see siin valjult välja öeldud.

Edu mulle teie kõigi poolt! :)

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
30.10.2011 at 16:44
savisaar
73' Chrysler Imperial LeBaron
See on lihtsalt õudne, kuidas see masin mulle meeldib.

Oleks vaba raha, nii palju nagu on hind auto 24-omandaksin hetkegi mõtlemata selle ära :)

Lihtsalt suppper laev Eesti teedele :P


Edu ja paksu valuuta rahakotti omanikule :)
10.06.2012 at 17:23
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
savisaar: See on lihtsalt õudne, kuidas see masin mulle meeldib.

Oleks vaba raha, nii palju nagu on hind auto 24-omandaksin hetkegi mõtlemata selle ära :)

Lihtsalt suppper laev Eesti teedele :P


Edu ja paksu valuuta rahakotti omanikule :)


Tänan toetuse eest ning selle eest annaksin sulle lausa 250€ alet :beer

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
13.06.2012 at 21:39
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Tervitus!

Kohmakalt ja asjatundmatult panen kirja jubinate (lähedased) nimetused, mida vaja. Tagasild jäi kuivale, hakkas undama ja vahetusse lähevad osad detailid. Oleks äärmiselt tänulik, kui keegi oskaks nimetada nende asjade inglisekeelsed nimetused või kui kellelgi midagi säänset mu autole leiduks, võiks teada anda. Vaja on siis esimest ja tagumist teolaagrit ja teovõlli otsa simmerit ning differentsiaalilaagreid (pidavat olema 2 tk). Tuhat tänu!

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
19.08.2012 at 20:36
tõnisson
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Kui ma nüüd õigesti ikka aru saan siis..
differential pinion bearing
differential pinion seal
differential bearing

Õige?

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
19.08.2012 at 20:51
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
tõnisson: Kui ma nüüd õigesti ikka aru saan siis..
differential pinion bearing
differential pinion seal
differential bearing

Õige?


Tänan selle eest! Otsin siit-sealt ja ehk ongi samad asjad.

Neid teemasid uurides saan aina enam ja enam aru kui vähe ma tehnikast tean. Häbi kohe lausa. Originaalis on vist 8 3/4 tagasild?

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
19.08.2012 at 22:08
tõnisson
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Kui tagant auto alla vaatad ja polte ei näe, siis jah..
http://www.rockauto.com
Kui keelega keeruline, siis seal paljudel asjadel pildid juures.



____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
19.08.2012 at 00:49
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Vana pilt küll, aga usun, et pole miskit muutunud:


Seega 8,75
Inglise keelega muidu probleeme pole, aga vaat see tehniline keel.. Nüüd mõtlen, kas minna Rockauto peale välja või rutata teisipäeval AB-sse.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
19.08.2012 at 01:02
tõnisson
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
8.75 on väga hea.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
19.08.2012 at 01:12
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Paar postitust tagasi mainitud laagrid/saaled/simmer vahetatud, mootoris uus õli ja küljes läikiv filter. Kuna auto oksjonil, tegin ka väikse promovideo neile, kes ei tea kuidas Imperial sõidab. Mootor muidugi ühtlaselt ei tööta, ajan selle karpa süüks. Läikiv tagastange on kuivas ootel, hetkel veel küljes vana ja laiguline.




____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
25.01.2013 at 23:28
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Minu poolt on antud masinaga suhe läbi. Nüüd tehakse see mujal uueks ja ilusaks.

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
19.04.2013 at 20:09
Ri-Q.
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Järgmine välja valitud?

____________________________
REC
BB
19.04.2013 at 21:05
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
Ri-Q.: Järgmine välja valitud?
Mark ja mudel küll, aga see jääb nüüd ilmselt mitme aasta kaugusele..kui just..:)

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
07.05.2013 at 23:17
Motorist
  
73' Chrysler Imperial LeBaron
Kuhu müüsid? Põtradele?

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
20.05.2013 at 19:32
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
Motorist: Kuhu müüsid? Põtradele?

Jah. Olenemata hinnast mille kohta aastaid tagasi siinmail arvati, et "Oh, selliseid võtaks nihukse raha eest kohe mitu tükki", ei leidunud siinmaal konkreetset ostjat. Jutumehed rohkem. Somm tuli, vaatas: klaasid terved, kere terve, mootor töötab, kast töötab, helistas Soome sõbrale kes seda autot omale soovis, andis info edasi ja lõimegi käed. Aastaga pidavat masina täielikult korda tegema/restaureerima, eks näha ole.
21.05.2013 at 22:22
MENT_GORILKA
73' Chrysler Imperial LeBaron
Täpselt nii ongi, meie maal on kõik hullult tegijad, ostjad ja fännid, aga kui asjaks läheb, siis soovitakse vanaraua kilohinnaga ära osta ja kusjuures masin peab veel ka tip-top korras, garantiiga olema. Mis kanaleidpidi soomlased leidsid? Netis kuulutades või mõnel üritusel?
22.05.2013 at 11:14
Motorist
  
73' Chrysler Imperial LeBaron
Pean tõdema et viimasel kahel postitajal on igati õigus.
Jutumehi on meitemaal palju, tegudemehi kuradima vähe.

Kahju on et läks eestist ära. Üks minu lemmikuid samuti. Kuid mitte niipalju et ostma oleks kippunud.

Loodame siis näha mis seda autot asendama saab.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
23.05.2013 at 17:30
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
MENT_GORILKA: Täpselt nii ongi, meie maal on kõik hullult tegijad, ostjad ja fännid, aga kui asjaks läheb, siis soovitakse vanaraua kilohinnaga ära osta ja kusjuures masin peab veel ka tip-top korras, garantiiga olema. Mis kanaleidpidi soomlased leidsid? Netis kuulutades või mõnel üritusel?

Helistati kuulutuse peale, ma ei mäletagi kus nad seda nägid, auto24's või nettiautos. Kõik käis nii kiiresti ja hinna üle kauplemata :)
23.05.2013 at 22:07
Rizzy
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
Motorist: Pean tõdema et viimasel kahel postitajal on igati õigus.
Jutumehi on meitemaal palju, tegudemehi kuradima vähe.

Kahju on et läks eestist ära. Üks minu lemmikuid samuti. Kuid mitte niipalju et ostma oleks kippunud.

Loodame siis näha mis seda autot asendama saab.

Mul on hea meel et Eestist ära viidi, pole vähemalt silma all seda siin, eks osalt oli raske loobuda ka. Soomes rahakad poisid teevad korda ja ehk tuuakse ABCS'ile väljanäitusele. Avastasin pärast müüki, et dokumentides olid säilinud kunagised esialgsed ostupaberid aastast 1973. Nende eest oleks saanud veel 1K € hinnale otsa väänata :D
23.05.2013 at 22:11
Ri-Q.
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
Mu meelest on üsna ootuspärane, et Eestis on ebapraktilisele usakale, eriti kui see on suur, 4 uksega ja umbes 30 l/100 kütusekuluga, üsna raske ostjat leida. Oleme vaesed ja ka meie autokultuur pole samal tasemel naabritega. Tegelikult on võimalik ka Eestis autost lahti saada, kuid peab olema väga paindlik - nt valmis vahetuseks.

____________________________
REC
BB
24.05.2013 at 09:49
Olds
  
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
Motorist: Pean tõdema et viimasel kahel postitajal on igati õigus.
Jutumehi on meitemaal palju, tegudemehi kuradima vähe.

Kahju on et läks eestist ära. Üks minu lemmikuid samuti. Kuid mitte niipalju et ostma oleks kippunud.

Loodame siis näha mis seda autot asendama saab.
Kurb,aga nii see on paraku.Vähesed saavad aru ja saavad endile lubada korralikku kvaliteeti, ilma et igat senti loetaks ja tingitaks.Paljud ei anna endale aru töömahukustest ning sellest, et korralik töö ja kvaliteet paraku maksab.Jääb üle loota,et asi tulevikus paraneb

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
24.05.2013 at 11:10
pimeroolis
73' Chrysler Imperial LeBaron
Minu meelest on antud isendi juures selgelt tegu harrastusautoga, mis nõuab pühendumist asjale ja vastavat lähenemist ja muidugi üleliigse likviditeedi olemasolu. Ja antud juhul on täiesti üleliigne kõnelda kütusekulust ja ebapraktilisusest, mis ei ole selle auto juures primaarne, kuna see auto ei sobi ehk igapäevaseks asjatamiseks. Sellel autol on hoopiski teine väärtus. Ja soomlaste hulgas on inimesi kes enamusjuhtudel teavad seda.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
24.05.2013 at 12:30
Ri-Q.
 
73' Chrysler Imperial LeBaron
quote:
pimeroolis: Minu meelest on antud isendi juures selgelt tegu harrastusautoga, mis nõuab pühendumist asjale ja vastavat lähenemist ja muidugi üleliigse likviditeedi olemasolu. Ja antud juhul on täiesti üleliigne kõnelda kütusekulust ja ebapraktilisusest, mis ei ole selle auto juures primaarne, kuna see auto ei sobi ehk igapäevaseks asjatamiseks. Sellel autol on hoopiski teine väärtus. Ja soomlaste hulgas on inimesi kes enamusjuhtudel teavad seda.
Sa said mu mõttest natuke valesti aru. Viitasin Eesti USA autode kultuuri omapärale: hinnatakse sportlikke kaheukselisi kupeesid ja V8 mootorit, kuid pigem väikesemat, ökonoomsemat. Loomulikult ei ole see igapäevasõiduk, kuid isegi hobiautode puhul on kütusekulul vahe ja seda peetakse kindlasti silmas. Mina nt eelistaksin tänasel päeval kindlalt SB-d BB-le.


____________________________
REC
BB
24.05.2013 at 12:45
-Jester-
73' Chrysler Imperial LeBaron
Kahju jah, et Newport`i "rikkam" vend kodukandist lahkuma pidi aga loodetavasti saab siis kenasti
taastatud ja tuleb teinekord külla ka.

____________________________
Chrysler Newport `71
Chevrolet Corvette `70
ex.Chevrolet Corvette `07
24.05.2013 at 14:29
tqhq.ee foorum : Minu auto : 73' Chrysler Imperial LeBaron   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.