register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.   .. 15 16 17 18 19 20 21  
Poster Message
Fredy.ee
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
anryo:
Ei toimu seal peale tolmukorra kasvamise mingit tegevust praegu..

Aga milles asi? Inspiratsioonis / Rahas / Tegijas? Esimese ja viimasega ei tohiks ju probleeme olla ning võttes arvesse ka vahepeal lisandunud hobisid, siis võiks arvata, et ka raha pole piduriks?!

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
13.10.2016 at 11:30 2 edits. Last edited 13.10.2016 at 11:30 by Fredy.ee
max
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Mina saan anryo olukorrast väga hästi aru ja sellepärast ma suuri projekte enam kunagi ette ei võta - töö maht on 10x suurem kui esialgu tundub. Poole peal saab otsa nii tahtmine kui ka raha matmisest hakkab kahju, kui see juba selleks hetkeks otsas pole. Mul üks tühipaljas moodsa mootori swap vanasse kehasse venib juba mitut aastat, ehkki algselt oli plaan "paari kuuga" ära teha. Iga pisisasi tahab tegemist, fabritseerimist, otsimist ja ostmist saada. Kui nüüd veel lisada kõikide ülejäänud sõlmede tegemine, siis minu siiras kaastunne...
13.10.2016 at 11:40
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Just. Asi ongi kõiges selles. Kui keegi orientiiri tahab, siis 25k eur võiks olla summa, mis paneks mõtlema.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
13.10.2016 at 12:51 1 edit. Last edited 13.10.2016 at 13:00 by anryo
gets
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
On sul mingit orientiiri, palju tänavakõlblikkuseni (loe: valmis) veel raha kuluks? Mitte, et ma kohe ostma tormaks, kuid lihtsalt huvitav oleks teada :).
14.10.2016 at 09:43
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
"Valmis" on selline laialivalguv mõiste ja sõltub väga palju viimistluse kvaliteedist ja kasutatavatest materjalidest
Sõitma saaks ilmselt ~10...15k+ euriga. Lihtsustatult öeldes vaja lisaseadmed paigaldada, juhtmestik koos ajuga tekitada, klaasid ja sisu panna, väljalase ehitada ja kere värvida. Mootor, kast, sillad on all.
Kui arvestada, et see Taani "Porsager" Cuda oli müügis 200k eest, siis on päris säästuprojekt mul ikka. Kusjuures, enamus tehnika on meil 1:1'le.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.10.2016 at 12:10 1 edit. Last edited 14.10.2016 at 12:10 by anryo
Fredy.ee
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Anryo, Kurat, See on ju lausa kriminaalne! - ära ole Äpu!

Niipalju kui mina olen aru saanud, on Sul 90% juppe olemas ja keretööd enamjaolt tehtud. Tean väga täpselt, mis tähendab suuremahulistega projektidega opereerimine, kuna see on minu igapäevatöö. Pole kahtlustki, et kõige lihtsam on sealjuures allaandmine ja käegalöömine, küll aga on see luuserite teema - selliseid kloune on meiemaal varemgi nähtud. Kas Sina oled ka selline möku, et ei suuda peale nii suurt tehtud tööd enam asja lõpule viia, eriti veel nüüd, kus juba lõpp on käegakatsumise kauguses?! - Mina ei usu, et Sa nii nõrk oled.

On päevselge, et praeguses konditsioonis pole seda sitahunnikut mittekellegile vaja - isegi 15 000 euri oleks selle eest palju küsitud.

Tõsi "gets'i" küsimusele pole ühtset vastust, sest iga mees teeb asju enda standardite järgi - üks vastaks, et sinna on veel vaja ainult 3000€ panna ja oleks paugupill, teine kulutaks ainuüksi värvitööle 15 000€ jne.

Minu silm ütleb, et max. 10 000€ ja oleks pill tänaval. Lase kogu see asi üle värvida (ei pea sugugi viimast vinti taga ajama), et oleks asjal mingisugunegi väljanägemine. Seejärel lao auto nii kokku ja komplektseks kui vähegi võimalik ja usu mind, momentaalselt leiad seda indu ja motivatsiooni endas nii palju, et hoia mütsi kinni ning i'le punkti peale panek on kõigest vormistamise küsimus.

Hiljem saad juba samm haaval ise pilli täiustada ning on Sul juba oluliselt suurem võimalus seda ka kellegile müüa soovi korral.

Ole meheks, võta ennast kokku ja pane pill töösse, saaksid juba järgmine suvi saba rõngas ringi kütta!

Max, See, et Erkkit veel tartusse pole kloonitud ja Ta ühe korra Sulle telefonis ütles, et hetkel aega pole Sinu mootori teemaks, ei tähenda sugugi seda, et peaksid nüüd suurest masendusest oma raipe emajõe kaldalt alla lükkama ja soni varna riputama. Helista Erkkile ja pange asi töösse - "Ei" ei ole vastus! Kindlasti see ei saa homseks valmis, küll aga on see Erkkil läbikäidud tee ja mingil hetkel oleks kiireks vahepalaks see Tal paras operatsioon, seda enam, et kui auto Tal hoovipeal juba ootel oleks! ;)

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
14.10.2016 at 12:19 7 edits. Last edited 14.10.2016 at 14:37 by Fredy.ee
malloc
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Fredy.ee: Anryo, Kurat, See on ju lausa kriminaalne! - ära ole Äpu!

pikk jutt

Fredy.


Kurat, mind võiks ka keegi nii konkreetselt persse saata ja motiveerida graafiku alusel, saaks vist kõik projektid valmis!

+1 Fredyle, pane ratastele ja värvi alla, tuleb mott tagasi.
14.10.2016 at 12:45
Fredy.ee
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
anryo:Kui arvestada, et see Taani "Porsager" Cuda oli müügis 200k eest, siis on päris säästuprojekt mul ikka. Kusjuures, enamus tehnika on meil 1:1'le.

200 000 € hinnasildil ei ole mingi näitaja. Loeb vaid reaalne müügist laekunud papp arvel. Miskipärast need 200 000€ jutumehed sõidavad oma pelmeenidega surmani, sest keegi ei maksa sellist raha ja isegi kui müüvad, siis ei julge hiljem öelda, et tegelik müügihind oli näiteks 32 000 €.

Fredy.


____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
14.10.2016 at 12:54
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
No väidetavalt olla tüüp 270k USD sisse pannud. Ma ka ei usu seda, teades väga hästi, palju need jupid maksavad, mis meil autodel on. Erinevad on vaid interjöör ja mootor, mis võivad olla mingigi arvestava hinnanumbriga. Muud erinevused on pisiasjades. Ja no OK, keretöödele võib kulutada ka VÄGA palju raha, kui on tahtmist. Aga 200k vahet sealt tekitada, nomaitea.
A Fredy - sa mingil motivatsiooniseminaril ei taha esinemas hakata käima! :devil

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.10.2016 at 13:52 1 edit. Last edited 14.10.2016 at 13:53 by anryo
kristjan_l
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Küll pisut teisest valdkonnast, aga siiski. Mul on kiiks LR Discoveryga. Ehitasin ühe sellise, I gen, töö- ja matkaautoks. Ma tean küll, et tojootad ja datsunid on paremad, aga hing on puudu.

Ja oi kuidas läks aega ja raha. Sest LR laguneb kogu see aeg. Vahepeal oli ka mot kriis ja tahtsin tule otsa panna. Aga siis sai sõitma ja Männikul müttamas käidud (muideks, sõitis sest mäest üles, kuhu mu ajateenistus-aegsed Unimog ja Zil kinni jäid). Ja siis oli kindel, et jätkame projekti.

Nüüd sõidan, toimetan, teinekord ööbin, ja tunne on mõnus. Väga äss on parkida mudane LR südalinnas oikuipeenete MB-de ja buumerite vahele. Mo autol on hing!

Pealegi, LR mitte ei leki, vaid märgistab territooriumi.

____________________________
REKVISIIT.EE
tõukerattast tankini
14.10.2016 at 14:48
max
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Fredy.ee:
Max, See, et Erkkit veel tartusse pole kloonitud ja Ta ühe korra Sulle telefonis ütles, et hetkel aega pole Sinu mootori teemaks, ei tähenda sugugi seda, et peaksid nüüd suurest masendusest oma raipe emajõe kaldalt alla lükkama ja soni varna riputama. Helista Erkkile ja pange asi töösse - "Ei" ei ole vastus! Kindlasti see ei saa homseks valmis, küll aga on see Erkkil läbikäidud tee ja mingil hetkel oleks kiireks vahepalaks see Tal paras operatsioon, seda enam, et kui auto Tal hoovipeal juba ootel oleks! ;)
Fredy.
1. Pole mina ühtegi autot lõpuni tegemata jätnud.
2. Erkki kloonimise projekt töös. Kui valmis, siis võtan ka suurema tüki ette. Sa ju tead, et algmaterjal on kohe kohal.
3. Sa võiksid ise vähem ette võtta ja ära teha, siis paistaksid teised oma ikaldustega oluliselt paremas valguses. Siga selline... ;)
14.10.2016 at 16:45 1 edit. Last edited 14.10.2016 at 16:46 by max
Ri-Q.
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Defineeriks tõelise mehe teistmoodi: see ei ole see, kes saab projekti liikuma (luhvtitades roppusid summasid erinevates töökodades), vaid see, kes teeb ise.
Aga tegelikult: maailmas on tuhandeid lahedaid autosid, millega võiks tegeleda. Pole mõtet panustada 10 aastat ja 1000000 närvirakku ühele vanale sarale, kui see emotsionaalselt midagi vastu anda ei suuda (enam).

____________________________
REC
BB
15.10.2016 at 10:30
Kaido
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Mina olen kunagi sarnase teekonna läbi käinud ja olen seepärast samuti Fredy leeris. Ära killusta end mitmete asjadega, pane üleliigne müüki ja Plymouthi projekt kasvõi mingiks ajaks hoiule - hakka sellega taas pihta, kui sul on piisav rahastus korraliku meistri/töökoja jaoks, kes teeks projekti ühe hooga lõpuni. Sellises seisus ei saa sissepandust suurt midagi tagasi, ent lõpetatuna müüb see auto end ise ja jätkuv hinnatõus töötab samuti sinu kasuks. Kui sa seda siis müüa raatsid - esimeste meetrite järel on kõik mured ununenud. Ja kui juba tegemiseks läheb, siis vaheta põhjapaneelid rihveldusega paneelide vastu - sellised liikurid pole kunagi liialt jäiga kerega ja tänapäevane jõuallikas tahab seda märksa vihasemalt kaheksasse väänata.
15.10.2016 at 11:28
taaniel
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Ri-Q.: Defineeriks tõelise mehe teistmoodi: see ei ole see, kes saab projekti liikuma (luhvtitades roppusid summasid erinevates töökodades), vaid see, kes teeb ise.
Aga tegelikult: maailmas on tuhandeid lahedaid autosid, millega võiks tegeleda. Pole mõtet panustada 10 aastat ja 1000000 närvirakku ühele vanale sarale, kui see emotsionaalselt midagi vastu anda ei suuda (enam).


Ma pole ühtegi projekti ise teinud aga olles elunatukest näinud, siis mõistan, et ühe autorestaureerimisprojekti juures on sedavõrd mitmetasandilisi tegevusi, et pelgalt luhvtitamisega seda valmis ei tee nagunii. Ilmselt kulub arvuti taga samaväärselt töötunde kui selili auto all ning asjasse puutuvaid inimesi koguneb sadu ning seda kõike on vaja kureerida.

No ühesõnaga, see on pettekujutelm, et keegi rahaboss astub kusagile sisse ja ütleb, et poisid tehke mulle üks I gen Vette. Ainult autopedel on selline soov ja sellisel vennad tahavad nagunii rohkem teemas olla kui õigel hetkel kaarti läbi tõmbamas.

Sorry OT.
15.10.2016 at 16:22
tfr
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
Ma olen ühe korra sellist lähenemist (et mul küll mutrivõti käes ei seisa, aga on soov ja raha) üritanud. Polnud küll ameeriklane, aga toda projekti alustades polnud Erkki veel oma esimest Camarotki ostnud, seega Erkki Engineering polnud ilmselt isegi veel idee tasandil.

Oli see karmavõlast või millest, aga absoluutselt 100% kohtadega (kõik kiidetud-soovitatud) oli aint üks jebla ja purustatud unelmad sellest, et kui Sa küsitud raha ära viid, siis tellitud asjad juhtuvad. Kuna geograafilistel põhjustel ei saanud ülepäeva seljas elamas käia, siis Jaanus Ligur ehitas mootorit lõpuks 2,5 aastat jne jne.

Igatahes mina jõudsin järeldusele, et teist korda ma sellist asja enam ette ei võta.
15.10.2016 at 21:09 1 edit. Last edited 15.10.2016 at 21:10 by tfr
R.Ott
 
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
tfr:
Igatahes mina jõudsin järeldusele, et teist korda ma sellist asja enam ette ei võta.

Mäletan, mis hinnaga see masin müügis oli ja süda tilkus verd. Põhiline otsustus tuli sellelt tasapinnalt, et kuna polnud piisavalt head kohta hoiustamiseks, siis oleks suur töö lihtsalt suht kiiresti hukka läinud. Enivei, me kõik elame vaid korra ja ei suuda kõike ette näha. Interneedusest pika aja jooksul selgeks saanud, et selline asjade käik suht tavapärane.

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
15.10.2016 at 23:08
max
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.
quote:
Kaido: Mina olen kunagi sarnase teekonna läbi käinud ja olen seepärast samuti Fredy leeris. Ära killusta end mitmete asjadega, pane üleliigne müüki ja Plymouthi projekt kasvõi mingiks ajaks hoiule - hakka sellega taas pihta, kui sul on piisav rahastus korraliku meistri/töökoja jaoks, kes teeks projekti ühe hooga lõpuni. Sellises seisus ei saa sissepandust suurt midagi tagasi, ent lõpetatuna müüb see auto end ise ja jätkuv hinnatõus töötab samuti sinu kasuks. Kui sa seda siis müüa raatsid - esimeste meetrite järel on kõik mured ununenud. Ja kui juba tegemiseks läheb, siis vaheta põhjapaneelid rihveldusega paneelide vastu - sellised liikurid pole kunagi liialt jäiga kerega ja tänapäevane jõuallikas tahab seda märksa vihasemalt kaheksasse väänata.
Nõus, aga siin unustad ära, et mehi, kellel on kõik isetegemiseks olemas (aeg, koht, riistad, oskused, abilised) sellisel tasemel nagu vaja (vt nt Fredy või Erkki juures ringi), pole eriti. Need, kellel on, teevadki ise. Ülejäänud peavad selili külmal ja niiskel muldpõrandal oma asju pere, töö ja muude tegemiste kõrvalt ajama ja see võtab 10x rohkem aega ja närvi. Diletandist töövõtja on pigem reegel, nii et see kah ei aita. Lisaks peab ehitamiseks raha kuskilt tulema ja pere kodus rahul olema, mistõttu igat vaba minutit garaažis pikutada ei saa. Nii sünnibki alternatiivne stsenaarium.

Lõppu muidugi lisaks veel, et mõistan, kellel on keeruline oma projektidega, aga kindlasti ei kutsu üles loobuma. Mõnele projektile 1-2 aastat puhkust anda ongi täpselt see mis puudu - tuleb isu tagasi, tarkust juurde ja raha kah.
17.10.2016 at 11:25 1 edit. Last edited 17.10.2016 at 11:30 by max
anryo
  
'70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.12.2016 at 14:41
tqhq.ee foorum : Minu auto : '70 Plymouth Hemi 'cuda Supercharged.   .. 15 16 17 18 19 20 21  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.