register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.   1 2  
Poster Message
partel
  
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
Nojah, võiks meelde tuletada alakomitee koosseisu:

http://www.bhra.ee/index.php/page,alakomitee

Nagu näha koosneb see kogenud kiirendusega seotud veteranidest, ja mul pole vähimatki põhjust kahelda, et neile on kiirendusvõistluste areng ülimalt tähtis.

Kui tulid sellised otsused, siis järelikult nende nägemuse järgi on see hetkel parim lahendus.

Esindusorganite point ongi selles, et mina ei peaks igapäevaselt pead vaevama nende küsimustega ja saaksin pühenduda bürokraatia jms asemel füüsikaseadustele, et kuidas autot kiiremaks saada. Kuna Erkki on nii mõnegi rekordi teinud, siis vast suht hästi õnnestunud.

Ehk ma mõtleks rohkem kui kaks korda järele, enne kui hakkaks õõnestama juhtorganite autoriteeti.

Samas muidugi toetan igati sõnavabadust, aga võiks arvestada, et ühingu liikme kohustuseks on mitte kahjustada ühingu head mainet.


____________________________
_
06.08.2010 at 10:45
Duality
 
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
quote:
5.0:
quote:
partel:

P.S. BHRA ei olegi ju Baltic Drag Racing Association... :)

jumal tänatud, et me sellise nimega organisatsiooni ei teinud.
Proovi seda hääldada: pe de er a

põhimõtte poolest võiks ju olla EHRA :) Estonian Hot Rod Assocaiation kuna niguinii lätlased,leedukad panevad oma reeglite järgi,peace :)
07.08.2010 at 23:19
viplala
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
quote:
partel: Nojah, võiks meelde tuletada alakomitee koosseisu:

http://www.bhra.ee/index.php/page,alakomitee

Nagu näha koosneb see kogenud kiirendusega seotud veteranidest, ja mul pole vähimatki põhjust kahelda, et neile on kiirendusvõistluste areng ülimalt tähtis.

Kui tulid sellised otsused, siis järelikult nende nägemuse järgi on see hetkel parim lahendus.

Esindusorganite point ongi selles, et mina ei peaks igapäevaselt pead vaevama nende küsimustega ja saaksin pühenduda bürokraatia jms asemel füüsikaseadustele, et kuidas autot kiiremaks saada. Kuna Erkki on nii mõnegi rekordi teinud, siis vast suht hästi õnnestunud.

Ehk ma mõtleks rohkem kui kaks korda järele, enne kui hakkaks õõnestama juhtorganite autoriteeti.

Samas muidugi toetan igati sõnavabadust, aga võiks arvestada, et ühingu liikme kohustuseks on mitte kahjustada ühingu head mainet.


Ma olen küll kõrvaltvaataja, päris pikalt ja arvaltavalt jäängi selleks. Siiski ilma meieta, kõrvaltvaatajateta, ei oleks seda ala. Aga, momendil ei ole küsimus enam kellegi autoriteedis või bürokraatias. Inimesed kes selle ala sees on, nende soovid, väljavaated tulevikku, meeletud rahad ja unelmad alast ning selle ala edaspidisest arengust on teised, palju konkreetsemad ja... tead ju, kui sa tahad midagi nii väga, sa lööd oma kõik kümme küünt sinna sisse... Miks siis kusagil on tropp (toru oma mõtlen :) ) mis seda kõike pidurdama on hakanud?

See ei ole halb, kui tekib selline diskussioon, palju hullem kui seda ei tekiks. Las asjad loksuvad paika...
07.08.2010 at 23:55
anryo
  
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
quote:
Duality: põhimõtte poolest võiks ju olla EHRA :) Estonian Hot Rod Assocaiation kuna niguinii lätlased,leedukad panevad oma reeglite järgi,peace :)
No ei tahaks kohe kuidagi midagi teravalt öelda, aga natuke võiks ikka kodutööd ka teha, eks? :uhoh
http://www.ehra.ee/

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
08.08.2010 at 14:55
taimar
 
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
Vastupidine näide: http://eal.ee
08.08.2010 at 23:13
partel
  
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
quote:
viplala:
quote:
partel: Nojah, võiks meelde tuletada alakomitee koosseisu:

http://www.bhra.ee/index.php/page,alakomitee

Nagu näha koosneb see kogenud kiirendusega seotud veteranidest, ja mul pole vähimatki põhjust kahelda, et neile on kiirendusvõistluste areng ülimalt tähtis.

Kui tulid sellised otsused, siis järelikult nende nägemuse järgi on see hetkel parim lahendus.

Esindusorganite point ongi selles, et mina ei peaks igapäevaselt pead vaevama nende küsimustega ja saaksin pühenduda bürokraatia jms asemel füüsikaseadustele, et kuidas autot kiiremaks saada. Kuna Erkki on nii mõnegi rekordi teinud, siis vast suht hästi õnnestunud.

Ehk ma mõtleks rohkem kui kaks korda järele, enne kui hakkaks õõnestama juhtorganite autoriteeti.

Samas muidugi toetan igati sõnavabadust, aga võiks arvestada, et ühingu liikme kohustuseks on mitte kahjustada ühingu head mainet.


Ma olen küll kõrvaltvaataja, päris pikalt ja arvaltavalt jäängi selleks. Siiski ilma meieta, kõrvaltvaatajateta, ei oleks seda ala. Aga, momendil ei ole küsimus enam kellegi autoriteedis või bürokraatias. Inimesed kes selle ala sees on, nende soovid, väljavaated tulevikku, meeletud rahad ja unelmad alast ning selle ala edaspidisest arengust on teised, palju konkreetsemad ja... tead ju, kui sa tahad midagi nii väga, sa lööd oma kõik kümme küünt sinna sisse... Miks siis kusagil on tropp (toru oma mõtlen :) ) mis seda kõike pidurdama on hakanud?

See ei ole halb, kui tekib selline diskussioon, palju hullem kui seda ei tekiks. Las asjad loksuvad paika...

Diskussioon ja sõimamine pole päris sama.

Lihtsalt häirib "põlverefleks", et kõigis maalima hädades on alati süüdi BHRA. Aga muidugi selliseid arvamusi ei saa ülemäära tõsiselt võtta. See selleks.

Teine asi - juhtidel peavad olema ka vastavad volitused, et saaksid oma tööd teha. Erinevatel inimestel on erinevad huvid, mis võivad ka diametraalselt erineda. Ehk ükskõik, mida juhid otsustavad, alati on keegi sellele vastu ja muidu tusane, et teda kiusatakse.

Juhtidel peab olema võimalik oma nägemus ellu viia, ilma, et neil oleks käed kinni seotud teiste poolt.



____________________________
_
09.08.2010 at 12:55
Vanaisa
  
Moderator
Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.
Üle pika aja, väike comment kogu teema juurde - praeguse organisatsiooni lehte (edra) uudistades on tore vaadata, et enne neid polnudki midagi ega kedagi.

Nii see ajaloo ümberkirjutamine käibki? :bs


---Aasta siis oli 2010, kui kolmel kiirendusega lähedalt seotud mehel tekkis idee ja vajadus, tolleaegse iseehitatud ajamõõdusüsteemi turundamise tarbeks luua registreeritud organisatsioon (Estonian Drag Racing Association MTÜ). Asutajaliikmeteks Kristjan Veedler, Kaarel Oras ja Rauno Linnamäe.----
21.02.2020 at 20:28 1 edit. Last edited 21.02.2020 at 20:35 by Vanaisa (Moderator)
tqhq.ee foorum : Üritused : Kiirendusvõistlustest, BHRA tegemistest ja EMV-etappide korraldamistest.   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.