register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1979 Camaro Berlinetta   1 2  
Poster Message
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta


Kuna juba vist kaks-kolm kuud peale oma 82 aasta 305sbc mootoriga Pontu ostu oli mõttes järgmisena ikkagi ette võtta bbc siis nüüd on ta olemas. 79 aasta Camaro Berlinetta mille kokku panemiseks ja heasse sõidukorda sättimiseks olen arvestanud vähemalt aastase projektiga. Auto tuleb küll streetlegal kuid hakkab ka rajal käima, loodetavasti ja asju õieti tehes, tagatulesid vastasele näitamas.Vähemalt osadelegi võiks konkurentsi ju pakkuda.

Hetkel auto ise täiesti laiali, keevitustööd 96% tehtud ja eks pean hakkama edasi majandama, et ilusa värvikihi alla seda saada(plaanis ka läbipaistev glowcolor aerograafiga stiilikiht aga eks vaatab rahakoti sisu järgi). Kastiks töökorras th350 millega samuti tuleb tegelema hakata või osta juba moditud suurema hp kannatlikkusega th400. Sild samaks alguses, caltracid alla ja Koni regullitavad coil-over amordid

Sisuga suuri plaane pole, kellad puhtaks-nähtavaks, kõik nupud-märgid omale kohale.

Mootor on stock hetkel. Ja kuna elu esimene põhjalikuim remont koos upgradega ootab ees siis on kindel, et hakkab tulema minu poolt teemasid info hankimiseks kuidas ja mida oleks õigem just selle käesoleva murega teha et asi oleks kohe õieti tehtud.
Mootorile on plaanis Race Demoni 1025 karpa, NOS Big Shot nitrous oxide system, Edelbrock Victor Jr. sisselase.Dedenbear NOC1 nitro controler ja MSD elektroonilised abimehed. Vaja veel leida sobivaim nukk, uued kaaned jne jne jne.


Ehk siis rajult vaja teha. Majanduslikku kalkulli ei julenud tegema hakatagi.

E.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
25.08.2010 at 21:41 4 edits. Last edited 25.08.2010 at 22:48 by krooks
Peeter82
 
1979 Camaro Berlinetta
Sa vaata see Caltraci asi üle, kas sellega tänavaklassi kiirendama üldse saad.
Ladder-baridega ei saa ja Caltrac peaks analoogne asi olema. Et pärast üllatus ei oleks.
Lased nossi stock mootorile pähe või?

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
25.08.2010 at 22:24 1 edit. Last edited 25.08.2010 at 22:25 by Peeter82
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
Peeter82: Sa vaata see Caltraci asi üle, kas sellega tänavaklassi kiirendama üldse saad.
Ladder-baridega ei saa ja Caltrac peaks analoogne asi olema. Et pärast üllatus ei oleks.
Lased nossi stock mootorile pähe või?
Caltraci teemat uurin. Stocki nosiga tapma ei hakka.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
25.08.2010 at 22:40 1 edit. Last edited 25.08.2010 at 22:41 by krooks
hunt
 
1979 Camaro Berlinetta
Ja ära keretööde juures puuri mitte ära unusta !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
25.08.2010 at 22:41
partel
  
1979 Camaro Berlinetta
Väike pisiasi:

Mis võistlusklass?

____________________________
_
26.08.2010 at 07:24
kristohd
 
1979 Camaro Berlinetta
Kui tänavaauto siis ju C-klass.
Tänavaauto miinimumkaalu saamine saab hea ülesanne olema :)
Samas ülekaalu saab poweriga kompenseerida. 800hp ja oleks C klassis päris kõva kärss.
Mulle sellised projektid meeldivad :devil jõudu!
26.08.2010 at 07:31
vlzman
 
1979 Camaro Berlinetta
Sellised projektid teevad ainult rõõmu. Kui ta sul siiski tänavaautoks jääb, kas sa siis vähe üle ei pinguta karpade jmt valikuga?
Praeguse loetelu järgi tundub, et esimesel aastal veidi näeb tänavat, teisel lendab sisu välja ja puur sisse, kolmandal plastosad ja lexan külge ja ongi lõpuks uus auto meil ka OL klassis :D

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
26.08.2010 at 10:33
partel
  
1979 Camaro Berlinetta
Kuidas läheb kokku see:

quote:
krooks: Ja kuna elu esimene põhjalikuim remont koos upgradega ootab ees siis on kindel, et hakkab tulema minu poolt teemasid info hankimiseks kuidas ja mida oleks õigem just selle käesoleva murega teha et asi oleks kohe õieti tehtud.


Ja see:

quote:
krooks: Mootorile on plaanis Race Demoni 1025 karpa, NOS Big Shot nitrous oxide system, Edelbrock Victor Jr. sisselase.Dedenbear NOC1 nitro controler ja MSD elektroonilised abimehed.


Sa ei küsi ju nõu, vaid heakskiitu juba tehtud otsustele...

Mis C-klassi puutub, siis võiks meelde tuletada rekordeid:
http://www.bhra.ee/index.php/page,rekordid

Ja tegemist oli 200 kg ülekaalu, vaid 1000 hj mootoriga jne kõike muud kui korraliku comboga, ehk parandamisruumi on küll ja veel...


____________________________
_
26.08.2010 at 10:46
Jamez
1979 Camaro Berlinetta
Ma siis valgustan vähe. Need jubinad jäid nimelt meie võistlusauto upgradest üle ja mis neid ikka tolmu all hoida niisama. Kui juba olemas on siis oleks mõistlik ära kasutada. Turustamine siin eesti konnatiigis nagunii suht võimatu. Minu ettepanek oligi siis et võtta see kola ja osta juurde korralikult hingavad kaaned ja stroker rotating assembly ning siis ka vastav nukk. Ega peale ploki vast 454 muud eriti järele ei jää.

____________________________
Team Outlaw
26.08.2010 at 11:10
kristohd
 
1979 Camaro Berlinetta
quote:
partel:
Mis C-klassi puutub, siis võiks meelde tuletada rekordeid:
http://www.bhra.ee/index.php/page,rekordid
Ja tegemist oli 200 kg ülekaalu, vaid 1000 hj mootoriga jne kõike muud kui korraliku comboga, ehk parandamisruumi on küll ja veel...


Sa räägid ju ajaloost mitte hetkeseisust- Selle aasta reeglite järgi ei tohi C- klassis sõita kiiremini kui 10sek. Kuidas on võimalik, et klassi rekord on etteantud indeksist kiirem!?
26.08.2010 at 11:41
partel
  
1979 Camaro Berlinetta
Aga kui see piir talvel tühistatakse? Siis mis?

IMHO piirab aega 10.5 rehv ja min kaal vägagi piisavalt.

Ja kuhu piir tõmmata? Kui iga muudatuse peale rekordid tühistada, siis kaotab nende tegemine ju oma mõtte.



____________________________
_
26.08.2010 at 14:33
partel
  
1979 Camaro Berlinetta
Kod. Krooksule:

Hea hinnaga juppe saada on muidugi tore, aga seejuures ei maksa unustada, et #1 on turvalisus.

* Tulekindel ülikond
* Aluspesu
* Kindad
* Saapad

* Kiiver
* Kiivrisukk
* Kaelavõru

Ma ei tea su kokkupuuteid võistlustega, aga kui tegemist on algajaga, siis olen ikka soovitanud esimene hooaeg lihtsalt osa võtta ükskõik millega, et kogemusi omandada.

Pole mõtet esimese korraga suure hurraaga kõik õhku lasta ja siis ülejäänud hooaja pealt vaadata.



____________________________
_
26.08.2010 at 14:33
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
partel: Kuidas läheb kokku see:

quote:
krooks: Ja kuna elu esimene põhjalikuim remont koos upgradega ootab ees siis on kindel, et hakkab tulema minu poolt teemasid info hankimiseks kuidas ja mida oleks õigem just selle käesoleva murega teha et asi oleks kohe õieti tehtud.


Ja see:

quote:
krooks: Mootorile on plaanis Race Demoni 1025 karpa, NOS Big Shot nitrous oxide system, Edelbrock Victor Jr. sisselase.Dedenbear NOC1 nitro controler ja MSD elektroonilised abimehed.


Sa ei küsi ju nõu, vaid heakskiitu juba tehtud otsustele...



Ehk siis nn kooliraha vähendamiseks ei taha miskit sobimatut omavahel kokku panna. Asjad mis olemas on start mitte soov heakskiidule, kuidas sealt edasi ja õieti edasi minna ongi see mis tuleb aja jooksul peilida.


____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
26.08.2010 at 17:06 1 edit. Last edited 26.08.2010 at 17:14 by krooks
Olds
  
1979 Camaro Berlinetta
Caltrac vedrustusega võid sõita küll (Peeter, sinu auto ju endine Madise auto ning seal samuti minu müüdud Caltrac vedrustus minuteada) ja kui sul rohkem küsimusi, võin Sind aidata, olles Caltraci ametlik maaletooja.Samuti ETS/Demon karburaatorid jne

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
26.08.2010 at 20:47 1 edit. Last edited 26.08.2010 at 20:51 by Olds
Peeter82
 
1979 Camaro Berlinetta
quote:
Olds: Caltrac vedrustusega võid sõita küll (Peeter, sinu auto ju endine Madise auto ning seal samuti minu müüdud Caltrac vedrustus minuteada) ja kui sul rohkem küsimusi, võin Sind aidata, olles Caltraci ametlik maaletooja.Samuti ETS/Demon karburaatorid jne
Madisel oli sinna Competition Engineering ladder-barid paigaldatud (kindlasti mitte Caltrac) ja need ma lõikasin oma käega küljest ära.
Kuna juba teist aastat ei luba EMV kiirenduse reeglid neid.
Idee järgi võin need ladder-barid maha ärida, kui soovi on.
(autol on uus kere ja võib öelda, et ei ole sama auto enam)

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.08.2010 at 22:55 3 edits. Last edited 27.08.2010 at 10:07 by Peeter82
jungle
 
1979 Camaro Berlinetta
quote:
Olds: Caltrac vedrustusega võid sõita küll (Peeter, sinu auto ju endine Madise auto ning seal samuti minu müüdud Caltrac vedrustus minuteada) ja kui sul rohkem küsimusi, võin Sind aidata, olles Caltraci ametlik maaletooja.Samuti ETS/Demon karburaatorid jne

Tolle auto alla Caltrac ei jõudnud jah. Seisavad riiulis ja ootavad praeguse auto valmimist :burnout

____________________________
'68 Camaro
'88 Corvette
'97 Tahoe 2d 4x4 6.5TD
27.08.2010 at 09:46
Olds
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
jungle:
quote:
Olds: Caltrac vedrustusega võid sõita küll (Peeter, sinu auto ju endine Madise auto ning seal samuti minu müüdud Caltrac vedrustus minuteada) ja kui sul rohkem küsimusi, võin Sind aidata, olles Caltraci ametlik maaletooja.Samuti ETS/Demon karburaatorid jne

Tolle auto alla Caltrac ei jõudnud jah. Seisavad riiulis ja ootavad praeguse auto valmimist :burnout
Õige jah, my bad. Aga Caltrac on lubatud, olen seda järele uurinud. Suur osa sõitjaid USA-s kasutavad seda just nimelt klassides, kus ladder barid ja 4 link on keelatud. Sel põhjusel Caltrac välja töödatigi!

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
27.08.2010 at 15:46
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta
Selline VIN nii plaadil kui dokumentides. Lahti dekooderdatuna küll arusaadav aga ükski vincheck midagi ei näita...
1-GM
S-Berlinetta (79-80)
87-Camaro
L-350cid
9-1979
N-Norwood,Ohio
550324

Trim tag
Body by Fisher, Tan Cloth deluxe interior, Carmine Lacquer with Dark Carmine vinyl top, bucket seats, power windows.



____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
18.10.2010 at 09:15
jürgen
 
1979 Camaro Berlinetta
tere, viska sisust ka mõned pildid. Kuda muidu kere on? :)
18.10.2010 at 13:18
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
jürgen: tere, viska sisust ka mõned pildid. Kuda muidu kere on? :)

Sisu osaliselt lahti võetuna selline :


Kere... Nokitsemist on aga ei midagi hullu. Eelmine omanik suurema osa töödest teinud. Esimene poolraam liivapritsis käinud, põhi keevitatud jne.Kahjuks pole jõudnud väga pingsalt uurida kuna aega napib hetkel. Juhiuks ja parem esitiib vajavad tähelepanu.

____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
18.10.2010 at 18:22 1 edit. Last edited 18.10.2010 at 18:23 by krooks
Peeter82
 
1979 Camaro Berlinetta
Minu auto oli kah sama Berlinetta, 1979 ja sama värvi sisu. Kui midagi vaja, anna teada. Terve kelder juppe täis.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
18.10.2010 at 19:38
krooks
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
Peeter82: Minu auto oli kah sama Berlinetta, 1979 ja sama värvi sisu. Kui midagi vaja, anna teada. Terve kelder juppe täis.

Plaanis oligi puudujäävad jubinad sinult juurde vaadata.


____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
18.10.2010 at 20:24 1 edit. Last edited 18.10.2010 at 21:02 by krooks
Jutulind
1979 Camaro Berlinetta
quote:
partel: Kod. Krooksule:
Ma ei tea su kokkupuuteid võistlustega, aga kui tegemist on algajaga, siis olen ikka soovitanud esimene hooaeg lihtsalt osa võtta ükskõik millega, et kogemusi omandada.

Pole mõtet esimese korraga suure hurraaga kõik õhku lasta ja siis ülejäänud hooaja pealt vaadata.


Kodanik Pärtlil soovitaks lugema õppida. Ka inimeste signatuure.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
18.10.2010 at 01:53
partel
  
1979 Camaro Berlinetta
quote:
Jutulind:
quote:
partel: Kod. Krooksule:
Ma ei tea su kokkupuuteid võistlustega, aga kui tegemist on algajaga, siis olen ikka soovitanud esimene hooaeg lihtsalt osa võtta ükskõik millega, et kogemusi omandada.

Pole mõtet esimese korraga suure hurraaga kõik õhku lasta ja siis ülejäänud hooaja pealt vaadata.


Kodanik Pärtlil soovitaks lugema õppida. Ka inimeste signatuure.

"Team OUTLAW" võib üsna mitmeti mõistetav olla, kindlasti ei tuvasta see konkreetset isikut...

____________________________
_
19.10.2010 at 08:30
incognito
 
1979 Camaro Berlinetta
Käisin samast kohast üht teist kere toomas, igati soliidne tükk tundus olevat see camaro.


Jõudu ja jaksu tegemistega!

____________________________
Daytona Shelby Z '88
Dart Sport '74
El Camino '73
19.10.2010 at 10:46
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1979 Camaro Berlinetta   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.