register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?   1 2 3 4 5  
Poster Message
reisisell
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Milline on siis parim nendest kolmest arvestades, et ostu peale oleks eraldada kuni 2400.-
Maastiku läbivus ei ole kõige tähtsam. Pigem läheks auto naisele igapäeva sõiduks linna vahel. Lihtsalt oleks soov 4WD kuna Mustangiga on talvel liiga keeruline liigelda:) Milline neist on vastupidavaim. Vaadates kuulutusi tundub, et Fordi ja Chevy saaks suht OK aastanumbriga, kui Jeep oleks päris vana selles hinnaklassis. Kas siin ongi peidus milline on kvaliteetseim? Kuna puudub absoluutselt igasugune kokupuude 4wd valdkonnas, siis paluks teadjamate meeste abi.

Tänud juba ette.
Heigo
24.01.2011 at 11:58
DevilDeVille
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Jeep seejärel Chevy ja remondirõõmuks Explorer.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
24.01.2011 at 12:00
tfr
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Ühinen DDV poolt välja käidud järjekorraga.
Aint et Chero puhul vaata, et ikka 242 kastiga oleks.
24.01.2011 at 12:17
hunt
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Ma küsiks naise käest natuke raha juurde ja ostaks selle

http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/jeep/cherokee/cgdpb.html

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
24.01.2011 at 12:23
Timo
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Minupoolt samuti punkt cherole. Miinusteks muidugi jah see, et aastaarv vana ja välimus kuubik, aga lihtne ja loogiline masin, laguneb vähe(kui normaalmõõtudes rehv all ja maastikul ka ei käi) ja varuosad mõistliku hinnaga. Blazeriga kokkupuude puudub, kuigi endale silma jäänud Hiiu platsil olev valge isend. Ja kui chero poole vaatad, siis ikka jah, 242 vahekastiga. Suvel hoiad liitri raudselt kokku.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
24.01.2011 at 13:56
tfr
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
See, et välimus kuubik on, on maitse asi - mind näiteks see just XJ juures tõmbaski. Alates 97 faceliftist (väljast tuvastatav ilma "kolmnurgata" esiusteakende järgi) on küll sisu hulka viisakam.

Ja suvel pole vahekastil ja kütusekulul mingit vahet - nii 231 kui 242 puhul saad tagaveoga sõita. Vahe on just talvel, kui 242-ga saad püsiva neliveo sügisel sisse ja kevadel välja lülitada, 231 puhul pead natuke peaga lähenema, et kasti ja/või difreid laiali ei lõhuks.
24.01.2011 at 14:51 1 edit. Last edited 24.01.2011 at 14:53 by tfr
ERAK
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Minule ka see Chero tahumatu välimus just läheb hästi :) Kui Su naisele tundub liiga kandiline ja maastikusuutlikus ei ole esikohale seatud siis võiks ka Grandi poole vaadata ju? Oleks valik veidi laiem.

nii Chero (põgusam kokkupuude) kui ka Grandiga (rohkem kokkupuudet) head kogemused endal olnud, just 4,0 bensukatega- kui miskit vinguda siis võibolla veidi harjumatu on Jeepile omane "kõikuv vedrustus" ent sellega harjub vist siva ära. Ahjaa, kahel sõbral on olnud 2,5 dislad, manuaaliga Grandid ja mõlemad müüsid need üsna siva maha- ei tea miks, aga nendest head ei ole eriti kuulda. Parim pidi olema 4,0 benamootor.
Blazerit kirus (just lagunemist, sõidumugavus pidi olema parem kui Jeep'il) mehaanikust sõber, kes ise neid päevast-päeva remontis ühes suures Tallinnas asuvas firmas. Explorer millegipärast usaldust ei ärata kuigi otseselt ise ei ole kokku puutunud. Tatikana sai LL Cool J videost esimest korda sellise ajastu Explorerit nähtud ja siis oli... ossa kui äge, efekt, aga hilisemalt ei ole muljet avaldanud see sõiduk :D

Soovitan Jeep'i ;)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
24.01.2011 at 15:52
BENBEN
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Eks ta nii kipub olema, et kellele ema, kellele tütar... Mina soovitan Ford Explorerit, ei jää merehaigeks Tallinna tänavatel sõitmisega (s.t. ei kõigu nii, nagu näiteks Cherokee) ja oma JEEP-i vahetasin välja just kõrgete ülalpidamiskulude tõttu...
Parema ülevaate saamiseks soovitan võimalusel proovisõitu teha eri mudelitega.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
24.01.2011 at 18:23
tfr
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Cherol on mõlemad talasillad, seega sõidumugavuselt ei saa ta põhimõtteliselt Exploreriga päris võrreldav olla.

Ülalpidamiskulud ilmselt sõltuvad eksemplarist, nagu kasutatud auto puhul ikka. Mina olen (ptüi-ptüi-ptüi) peale ostu ja sellele järgnenud hooldust nüüd aasta ja 9000 miiliga lisaks kütusele sisse pannud 2.24 eurot tagumise gabariidipirni, 50.51 piduriklotside ja 84 ühe lekkima hakanud radikavooliku ja koos sellega kogu jahutusvedeliku väljavahetamise eest.

Exploreri puhul on kõige nõrgemaks lüliks vist automaatkast, kui see peab, siis ülejäänuga pole ka väga hullu.
24.01.2011 at 18:51
mrtn
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
sõltumatu esivedrustus Explorerit väga ei aita, sõidab ikka nagu GAZ 53. A4LD kast tahab regulaarset hooldust saada, siis kestab okeilt.
24.01.2011 at 19:32
hunt
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
No Chero ei kõigu nüüd küll mitte grammigi .. sõida nagu kartautoga !

See loom, mis kõigub kannab lisanime Grand. Need on sõiduomadustelt 2 täiesti erinevat autot.

Edit : see grandi kõikumise jutt puudutab kuni '98 isendeid .. uuematega kokkupuude puudub, aga need lähevad ka juba teemaalgataja poolt määratud hinnaklassist välja.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
24.01.2011 at 21:38 1 edit. Last edited 24.01.2011 at 21:40 by hunt
STW
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Olen ise pidanud Cherokeed ja Explorer on siiani alles. Explorer on seest oluliselt mahukam kui Jeep, selle pärast sobib ka Ford minu vajadustele paremini. Lagunemise kohta mina ei oska kurta, kestab nagu iga teinegi auto.
Mõlemad autol minul ka olnud peamiselt naisele kasutada ja tema kah rahul olnud.
Õõtsus jah vist Chero vähe rohkem kui Ford aga mind see ei häiri ei Fordi ega Chero puhul, kuigi kui keegi sõiduauto kasutaja on laenuks võtnud siis olen seda hala kuulnud küll.
24.01.2011 at 21:40
rnx69
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Teisel pool lompi miskipärast analoogsetes teemades kiidetakse just Explorerit, aga kuna ise kokku pole puutunud, siis sõna ei võta.

Cherokee vs Blazer tundub Blazer linna vahel vedrustuse poolest mõnusam ja jäigem olevat. Küll aga vaevleb vähemalt esimene põlvkond igasugu pisemat sorti tüüpvigade käes - kehvavõitu töökindlusega sillalülitus, tõrkuv vahekasti lülitusmootor, kolisema kippuvad stabika- ja torsioonvarda kinnituse puksid, lekkivad õlivoolikud, pragunevad väljalaskekollektorid, nagisev ja kolisev tagaluuk, nõrgad tagaklaasi hinged (just enda omal sain ühest jagu). Muidu iseenesest tehnika poolest peaks suhteliselt lollikindel olema 4.3 mehaanika puhul ütleb kolmveerand 350 konet juba kõik ning ka käigukastile ei heidaks midagi ette TH700 nagu ikka. Kere ka eriti ei roosteta, välja arvatud esitiivad, kus on üks väike konstruktsiooniaps.

Ahjaa, mis minu silmis Blazeri pluss on - digiarmatuur :)

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
24.01.2011 at 22:56
rivo09
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Chero maastikul võimekam ja kindlasti vastupidavam ,ford jälle palju tsiviilsem- normaalne salong ja (ameerika) sõiduautolik juhitavus ehk linna ja maantee sõit fordiga mugavam. Chero puhul soovitan kindlasti 4,0 mootorit ja 242 kasti. Blazeri kohta isiklikku kogemust ei ole .
24.01.2011 at 23:17
kulgur
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
quote:
reisisell: Milline on siis parim nendest kolmest arvestades, et ostu peale oleks eraldada kuni 2400.-
Maastiku läbivus ei ole kõige tähtsam. Pigem läheks auto naisele igapäeva sõiduks linna vahel. Lihtsalt oleks soov 4WD kuna Mustangiga on talvel liiga keeruline liigelda:) Milline neist on vastupidavaim. Vaadates kuulutusi tundub, et Fordi ja Chevy saaks suht OK aastanumbriga, kui Jeep oleks päris vana selles hinnaklassis. Kas siin ongi peidus milline on kvaliteetseim? Kuna puudub absoluutselt igasugune kokupuude 4wd valdkonnas, siis paluks teadjamate meeste abi.

Tänud juba ette.
Heigo
http://www.auto24.ee/used/734884 Ise oman täpselt samasugust isendit juba 6a. ja väga rahul. Viimased 2a. on auto just naise kasutuses - tema kiidab, et mugav sõita ja hea väljavaade (ise vallutan scandinaavias teid ja mägesid). Selle raha eest on siin autot küll ja veel. Mugavust jagub küllaga kohe, nt. hele nahksisu just sellise disainiga nagu lingis näidatud. Lihtne puhastada, ülimugav ja pikemal sõidul ei jää kondid valusaks pikast istumisest. Mahutavus on ka päris hea, saksalambakoer+mõningad kastid koos poekottidega mahuvad ilusti taha ära. Tagumisel istmetel on ruumi ka pikema mehemüraka jaoks. Lisaks veel kliima, mis eelmisel suvel oli asendamatu.
Moto on jah väheke janusem (meie omal 17,5 keskmine). Kuid kestab hästi, hoolde välp jääb kuskil 10 000km. juurde. Vahekast on ainult aeglustiga kuid minu jaoks on see ok. 4,0l moto on veidi vähem janusem kuid ei pidavat nii hästi kestma.
Soovitan soojalt, ise väga rahul. Olenevalt küll isendist võib ka olla õnnetusehunnik, aga nii on juba kõigi autodega. (kas veab või mitte).
Auto kestab päris hästi ja jupid on mõistliku hinnaga kui natuke rohkem otsida ja asjasse süveneda.(tehtud, nähtud)
24.01.2011 at 23:30
DevilDeVille
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
quote:
kulgur: 4,0l moto on veidi vähem janusem kuid ei pidavat nii hästi kestma.

see kehvema vastupidavuse jutt nüüd küll liiga eksaktne ei ole


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
24.01.2011 at 23:34
hunt
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
copypaste : 4,0l moto on veidi vähem janusem kuid ei pidavat nii hästi kestma.

Loll jutt suhu tagasi !

4,0 moto on üks pommikindlamaid mootoreid üldse .. mis kunagi toodetud .. ilmaasjata teda ju ei tehtud miski 20 a jutti.

Ja kui kütusekulu 4,0 konel on maanteel 11 .. linnas 16 - siis janusem, kui 17,5 keskmist V8-l pole ta vist isegi mitte kesiku unenäos.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
24.01.2011 at 23:42
R.Ott
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Millise maantee/linnasõidu suhtega või siis kui pikkade otstega linnas see 17,5 saadud on? Palju talvel võtab? Küsimus ajendatud sellest, et mul võtab 10 km kaugusel (Tartu kesklinn-Ülenurme) töölkäimisega V6 3.8 talvel sinna 18,5-19 kanti. Suvel muidugi tunduvalt vähem. Tahaks ka kunagi chero/grandi ära proovida :)...

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
24.01.2011 at 00:20
tfr
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Mul kusjuures täiesti lootusetult ei õnnestu teada saada, palju mu 4.0 täpselt talvel võtab - kas ma suudan tankimisel unustada ära nullida odomeetri või kui see on meeles, siis järgmisel tankimisel vaadata, et palju läbisõit on :) Aga p***etunde järgi kütusekulu kasvanud ei ole - sõidan ikka samapalju, tangin ikka samamoodi ca pooleteist nädala takka. Väga lühikesi otsi muidugi ei sõida ka, Muugalt kesklinna on mingi ~15km ikka ära. Suvel sain mingi 16.5-17.5, iseenesest 100% linn, aga elukohast tulenevalt kanalis sõitmist ka suht palju.
24.01.2011 at 02:32
kotkloom
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Jeep on ikka Jeep, ülejäänud ju tuletised, oli endalgi 4 aastat 4,0 reaskuuene 4x4 käsikastiga isend,mille maanteekulu oli 9 ja linnas 12 liitrit sajale ja seda muuhulgas ka tänu oma kergusele, nimelt minu mudeli tühimass oli alla poolteise tonni ehk siis 1486kg,mis on antud segmendis konkurentsitult kergeim aparaat.

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
25.01.2011 at 03:20
Sprot
  
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Olen proovinud nii cherockeed kui blazerit. Viimast nüüd oman. Kui ostma hakkasin siis sai nende mõlemaga ringi vuratud. Cherokee jäi kuidagi kitsa tundega ning tagaistmel olnud sõber ei tundnud ennast samuti hästi. Blazeris aga oli olemine väga mõnus kulgemine asine. Võibolla oli asi isendis aga valitud sai Blazer (99 a).
Kulud blazeril: vahekasti vahetus mootor - see on tõesti veidi nõrk koht. Ka minu oma ütles see talv oma lepingu üles. Käigukastis on ka hetkel kolks sees. Aga muud probleeme nagu ei ole täheldanud. Kui sõita ainult tagaveolisena siaab hakkama kuskil 13l/100km maanteel ja linn tuleb sinna 16 kanti. Talvel püsinelivedu ja lühikesed otsad andsid ka korra 20l/100km aga eks see ole ka selline ekstreemsuse moodi rohkem.


____________________________
'99 Chevrolet Blazer LT 4.3 Vortec V6
25.01.2011 at 11:22
kkerem
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Jeepi puhul sõltub kõik isendist. Mul neid ruubiku-kuubikuid olnud 2 tükki. Kui keegi pakuks mulle 97 ja ülesse 3 ukselise, 4wd 242 kastiga, variandi, siis oleksin sellest masinast taas huvitatud.

Chero puhul on minu arust suurimaks mureks tema kiiresti väsiv tagavedrustus ja mingil määral ka lisavarustuse kapriissus, näiteks enamikel variantidel ei kipu püsikiirushoidja töötama, konditsioneer tavatseb lekkida jne. Iseenesest mitte liiga suured vead ja on lihtsasti eemaldatavad, kuid maksavad mõninga hulga eurosid.

Samas soovitan seda autot soojalt. Kütuse kulu maanteel on ca 9-11 ja linnas 14-17 sõltuvalt auto tehnilisest seisukorrast ja rehvidest. Tehniliselt on tegu väga elementaarse liikuriga, mille remontimisega saab hakkama iga suvaline remondimees, varuosade saadavus nii uutele juppidele kui ka kasutatud juppidele on hea ja hinnad vägagi mõistlikud.


____________________________


-------------------
Ford Maveric/Escape (gone), Subaru Forester (gone), Jeep GC '03 (gone), xj Limited '91 (gone), xj Pioneer '89 (gone)
25.01.2011 at 13:17
kotkloom
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
Jeebi tagavedrustus on kõige väiksem mure,kuna selle parendamine on üks lihtsamaid asju üldse - paned paar kolm vedrulehte juurde(neid vedeleb pakiauto lammutustes virnade viisi) ,vajadusel lased Habe kaudu trammipargis uued pikemad kammitsad aretada ja saadki mõnekümne euriga ilusa tõstetud ja parema kandevõimega aparaadi. Olen seda ise nii Jeebil kui ka RAM-il korduvalt teinud ja tulemust alati nii visuaalselt kui sisuliselt nautinud.Tööprotsess ise on samuti lihtne,tulemusrikas ja nauditav, eriti väikse õllekese kaasabil.

____________________________
Jeep Cherokee 4x4 `77 4,2L
Jeep Cherokee 4x4 `90 4,0L
Dodge RAM 1500 4x4 Quad Cab`99 5,9L V-8 Magnum (4 inch lift)
25.01.2011 at 19:30
Vanapagan
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
quote:
Sprot: Olen proovinud nii cherockeed kui blazerit. Viimast nüüd oman. Kui sõita ainult tagaveolisena siaab hakkama kuskil 13l/100km maanteel ja linn tuleb sinna 16 kanti.

Chero võtab ka neliveoga sõites vähem.
Olen ma vist loll aga ei saa aru miks sõidetakse neliveolise autoga pooleveoliselt.
Või siis miks ostetakse selline neliveoline millega ei saa pidevalt nelivedu kasutada.

____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
25.01.2011 at 20:11
karvake
 
Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?
quote:
Vanapagan:
quote:
Sprot: Olen proovinud nii cherockeed kui blazerit. Viimast nüüd oman. Kui sõita ainult tagaveolisena siaab hakkama kuskil 13l/100km maanteel ja linn tuleb sinna 16 kanti.

Chero võtab ka neliveoga sõites vähem.
Olen ma vist loll aga ei saa aru miks sõidetakse neliveolise autoga pooleveoliselt.
Või siis miks ostetakse selline neliveoline millega ei saa pidevalt nelivedu kasutada.
4x4 veoskeemiga autod on tegelikult jatäpselt sama moodi 1 ratta veolised või äärmiseljuhul 2 ratta veoga
keegi normaalse mõistusega juht ei kasuta mante sõiduajal slla või keskdifri lukku
25.01.2011 at 20:49
tqhq.ee foorum : Autod : Ford Explorer,Chevy Blazer või Jeep Cherokee milline on parim?   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.