register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : S10 Pickup 4.3 96a   1 2 3 4  
Poster Message
DevilDeVille
  
S10 Pickup 4.3 96a
quote:
90Deville: Kütusekulu ja varuosad on soodsamad kui fullsizel? Bs
Kütusekulu on v6l sama mis v8l, lihtsalt jöudu pole, ja jupid on samade hindadega
Pidanud olen mölemaid
S10 plusspool seisneb tema raami kasutusvöimalustes muude projektide all, autona on (puhtalt isikliku arvamuse kohapealt)tegu epic failiga ehk siis ilmselt ntx king cab oleks mötekam valik kui vaja metsas käia ja käru ning asju vedada(jah, neil vanasti oli tomatkastiga vähe halvasti ja bjuutile ei lasta sisse)
Parkimismajas parkisin ka suurt samatargalt kui väikest

See nüüd kukkus välja nagu mingi eriti halb vihaköne, a tegelt ma nii ei möelnud. Eks kui oled vaid selle s10ga söitnud ja majandanud, siis ilmselt tundub nutine värk.

Random triviat ka vahele, s10 venna nimi on isuzu hombre:)


+1

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
07.02.2016 at 22:07
roodla
S10 Pickup 4.3 96a
Head aastapäeva siinsele rahvale.

Nädal ja natuke peale nüüdseks sõidetud Chevyga. Enamus foorumeid kirjutab, et 2.5" tõste jaoks oluliselt rohkem detaile vaja vahetada kui ainult võtmed ja vedrupaki otsad siis mina seda tegema ei hakanud. Ees täitsa piisas ratta kallete jaoks originaal ülemisest õõtsast. Hetke seisuga võiks muidugi amordid pikemad panna.
Kurb lugu see, et peale paar päeva sõitmist käisin huvi pärast ül. punktis amorte raputamas ja veermiku ning ühel ülemisel šarniiril lõtk sees juba, ei tea millest nad tehtud on.
Roolisüsteemis tuleb veel vahetada pitarm ära ja siis saab kokkujooksu lõplikult paika sättida, vajadusel ka ehk tiba karpi peale keerata.
Rattakalded ja jooksu sättisin hetkel ise paika aga igaksjuhuks peab kuskil pingi peal ikka ära käima.
Jõuludest saati auto seisis pea kuu aega ja paak oli kurguni täis. Eelmine nädal sõitsin ilusti tühjaks ja kulu oli ulmeline 19.5 sajale. Eile võtsin huvi pärast ühe küünla maha, elektroodivahe oli üüratu ca 2mm, see võib ka põhjus olla kus mootor natuke vahele jättis. Enamjaolt muidugi libeduse tõttu sai 4wd sees lastud, sest MT rehv suht olematu pidamisega mõnes tingimuses.
Kuna kuskilt vajalikku tööriista võtta polnud meisterdasin ise miskit valmis. Torsooni vardal oli ühel pool pinge nii tugev, et see 12mm plaat lihtsalt paindus läbi.


Enne jõule siis

Hetkel
MB-l torki pea poole rohkem kastikast :D


Eelmine nv söödal ja metsaradadel sonkimas
24.02.2016 at 13:17
Riho
S10 Pickup 4.3 96a
ÜV punkti amortide raputamist ei maksa liiga tõsiselt võtta.
24.02.2016 at 22:20
roodla
S10 Pickup 4.3 96a
quote:
Riho: ÜV punkti amortide raputamist ei maksa liiga tõsiselt võtta.

Ega puhast tõde sealt ei lootudki aga mingisuguse ülevaate ikka annab. Protsendid jäid kõigil sinna 50%-60%.
28.02.2016 at 17:25
mrtn
S10 Pickup 4.3 96a
Ma suhtun ka juba kerge umbusaldusega sellesse amordiraputamisesse. Mu kaubikul on varsti 300K ees ja amordipink näitab ikka sama pilti mis uuena.
28.02.2016 at 20:05
tqhq.ee foorum : Minu auto : S10 Pickup 4.3 96a   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.