register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : soovitage head summutime´istrit  
Poster Message
vahekas
  
soovitage head summutime´istrit
Tere


oskab keegi soovitada head summuti meistrit

avarii käigus said torud kõvasti kannatada
potid on terved,nüüd oleks vaja meistrimeest kes keevitaks vahele uued torud koos vajalike kumerustega


52 88 224

uhtnapuit@gmail.com
22.03.2011 at 11:12
Joel
 
soovitage head summutime´istrit
Renaldo (Sumpsimees OÜ)

____________________________
2xV8
22.03.2011 at 20:59
krooks
  
soovitage head summutime´istrit
quote:
Joel: Renaldo (Sumpsimees OÜ)

+1


____________________________
Team OUTLAW
Ilus Aed
Fishing on Åland
22.03.2011 at 21:12
DevilDeVille
  
soovitage head summutime´istrit
+1

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
22.03.2011 at 21:32
Max3,0
 
soovitage head summutime´istrit
-1 eile seisin seal ukse peal mingi viis minutit nagu nähtamatu mees, mõtlesin, et ok et vana saeb mingit katti alt ära ja kohe ei peagi ligi hüppama a siis tuli vahepeal mingi oma jope ja kohe asuti juttu puhuma ja ma seisin nagu "....." seal. A las olla paistab, et on nii hea ja sooviatud koht, et ei peagi väga pingutama :)

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
15.04.2011 at 09:13 1 edit. Last edited 15.04.2011 at 09:15 by Max3,0
DevilDeVille
  
soovitage head summutime´istrit
quote:
Max3,0: -1 eile seisin seal ukse peal mingi viis minutit nagu nähtamatu mees, mõtlesin, et ok et vana saeb mingit katti alt ära ja kohe ei peagi ligi hüppama a siis tuli vahepeal mingi oma jope ja kohe asuti juttu puhuma ja ma seisin nagu "....." seal. A las olla paistab, et on nii hea ja sooviatud koht, et ei peagi väga pingutama :)

müügitööd autoesinduse mõistes ta tõesti tegema ei pea, et joostakse kliendile uksepeale vastu ja pakutakse lutsukommi ning puljongit. tööd teeb mees perfektselt ja seetõttu seal käiaksegi. endal suu peas, võinuks ligi astuda ja oma mure ära rääkida. a las ta olla, ilmsesti oli nii väike mure, et ei tasunud suu lahti tegemise vaeva ära :)

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
15.04.2011 at 09:33
Max3,0
 
soovitage head summutime´istrit
quote:
DevilDeVille:
quote:
Max3,0: -1 eile seisin seal ukse peal mingi viis minutit nagu nähtamatu mees, mõtlesin, et ok et vana saeb mingit katti alt ära ja kohe ei peagi ligi hüppama a siis tuli vahepeal mingi oma jope ja kohe asuti juttu puhuma ja ma seisin nagu "....." seal. A las olla paistab, et on nii hea ja sooviatud koht, et ei peagi väga pingutama :)

müügitööd autoesinduse mõistes ta tõesti tegema ei pea, et joostakse kliendile uksepeale vastu ja pakutakse lutsukommi ning puljongit. tööd teeb mees perfektselt ja seetõttu seal käiaksegi. endal suu peas, võinuks ligi astuda ja oma mure ära rääkida. a las ta olla, ilmsesti oli nii väike mure, et ei tasunud suu lahti tegemise vaeva ära :)


"ÜLIKÕVA SUHTUMINE" :) respect ! (ei rääkinud ma ei puljongist ega lutsukast)

____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
15.04.2011 at 09:48 1 edit. Last edited 15.04.2011 at 09:50 by Max3,0
ERAK
  
soovitage head summutime´istrit
Tervitus.
Äratan vana teema ellu.

Google otsing näitab, et hetkeseisuga on Sumpsimees oü oma butiigi vist kinni pannud lõplikult?

Ehksiis teema uuesti õhus...

Kuna plaanis ilmselt lähitulevikus paigaldada LPG seade autole ja soovin 80L paaki tagastange alla, mitte suurt paaki pagassi siis jääb praegune summuti lahendus LPG paagile jalgu. Soovitage palun, kus Tlns/Harjumaal oleks mõistlik teostada summuti ümberehitus nt. selliselt, et toru(d) tulevad küljelt enne tagaratast välja ühelt (või mõlemalt) poolt?
Ette tänades,
u.

Hetkel tulevad 2 toru taha välja ja need jääks LPG paagile ette


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
12.08.2018 at 16:04
Sillakas
soovitage head summutime´istrit
Tervitus!

Mustamäe teel Summutiabi.ee. Minu c1500 kastikal tõid ilusti enne tagaratast summuti välja. Kõigi oma autodega seal käinud, kiiresti abi saanud ja kvaliteedis pole pidanud kordagi pettuma. Olen seal 10x vähemalt käinud viimase paari aasta jooksul. Hinnad on minu meelest soodsad.
12.08.2018 at 17:50
ERAK
  
soovitage head summutime´istrit
quote:
Sillakas: Tervitus!

Mustamäe teel Summutiabi.ee. Minu c1500 kastikal tõid ilusti enne tagaratast summuti välja. Kõigi oma autodega seal käinud, kiiresti abi saanud ja kvaliteedis pole pidanud kordagi pettuma. Olen seal 10x vähemalt käinud viimase paari aasta jooksul. Hinnad on minu meelest soodsad.

Tänan. uurin asja :)


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
12.08.2018 at 21:12
Astro-97
  
soovitage head summutime´istrit
quote:
Sillakas: Tervitus!

Mustamäe teel Summutiabi.ee. Minu c1500 kastikal tõid ilusti enne tagaratast summuti välja. Kõigi oma autodega seal käinud, kiiresti abi saanud ja kvaliteedis pole pidanud kordagi pettuma. Olen seal 10x vähemalt käinud viimase paari aasta jooksul. Hinnad on minu meelest soodsad.



Kas need on tegelased, kes enne seal Artelli tänaval nurga peal tegutsesid ?


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
26.08.2018 at 10:31
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : soovitage head summutime´istrit  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.