register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.   1 2 3 4  
Poster Message
Deodor
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Tänan korraldajaid, kaasosalejaid ja ilmataati meeldiva ürituse eest!
02.05.2011 at 20:33
Collector
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Tervitus veelkord kõigile
Siin veel pilte:
http://picasaweb.google.com/107135550649421701295/20110430USAAutodeHooajaAvamine?authkey=Gv1sRgCMW67d3Ozrq64wE#



____________________________
Corvette C3 1982 Collector Edition
Corvette C3 1978 Indy 500 Pace Car
Corvette C2 1967 Convertible
02.05.2011 at 22:05
Tyymiiz
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Kas keegi mu Astro Krüsa ei saanudki pildile, kui rehvi sussutasin ? liivalaia pst, ja narva mnt- pronksi keerates pildistati küll. Palun, kui kellelgi leidub mu krüsast pilte, palun meilile saata Tyymiis@hotmail.com

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
02.05.2011 at 23:12
antoonio
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
Tyymiiz: Kas keegi mu Astro Krüsa ei saanudki pildile, kui rehvi sussutasin ? liivalaia pst, ja narva mnt- pronksi keerates pildistati küll. Palun, kui kellelgi leidub mu krüsast pilte, palun meilile saata Tyymiis@hotmail.com
sellega meenub et üks kollane Elkamin, mis aegajalt ratastel basseiniks formeerub (oli vist sama)kärsatas kah hoolsalt aga lauluväljaku kandis oli mootori hääl kaunis nutune.
Et kas moto läkspäris laiali või mis juhtus?

Aga tänud tegijatele, et viitsitakse lippu kõrgel hoida.

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
02.05.2011 at 23:43 1 edit. Last edited 02.05.2011 at 23:44 by antoonio
Varblane
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
antoonio:
sellega meenub et üks kollane Elkamin, mis aegajalt ratastel basseiniks formeerub (oli vist sama)kärsatas kah hoolsalt aga lauluväljaku kandis oli mootori hääl kaunis nutune.
Et kas moto läkspäris laiali või mis juhtus?

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=36539
02.05.2011 at 00:55
neemos
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
siit siis ka minu poolt mõned pildid :D
http://fotoalbum.ee/photos/neemos/sets/1146993
ehk on ka su astra peal ;)
03.05.2011 at 07:07
Trammijuht
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Oli päris hea päev, tänud ikka korraldajatele et viitsitud ette võtta ja eks nad peavad ikka kõvade närvidega olema sest kriitikat ikka tuleb ka omajagu.
Enda poolt samuti väike kriitika et ei saanud kasvõi ühes kogunemiskohas, näiteks viimsi poolsest otsast tagasi sõitma hakates, liiklust kinni panna, oleks saanud ühes kolonnis 5 minutiga sealt välja kuid muidugi seda oleks suht keeruline ka urgunnida, minul asukoha valikule erilisi etteheited pole, kuid mõistan ka Vani mehi.

Üldiselt tore suve algus, eriti mulle isiklikult sest nyyd 3 nädalat Lõuna-Eesti metsades, Kevadtorm 2011, Ajateenistus.

Mõned pildid ka: http://nagi.ee/photos/Trammijuht/sets/311559/
03.05.2011 at 20:04
perilainen
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Väga tore üritus oli pealtvaatajale . Tänan

Küsimus ,Mmis uus mood se pildistamises on ,et pildistatakse , viltu peegilit ,margi embleeme , rooli . jne mitte autot ennast ???
04.05.2011 at 11:33
tfr
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
"Mood" tuleneb ilmselt sellest, et kui juba mitu aastat järjest üritusi pildistada, siis hakkavad samade autode samad 3/4 vaated ära tüütama ja hakkad detaile otsima :)
04.05.2011 at 11:41
packman
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Minu tagasihoidlik kogus sellest toredast päevast :P

http://shadowphotography.deviantart.com/gallery/29800019

ja siin küsiks ka paari asja:

kellele see matthall Camaro kuulus? Väga äge nägi välja :P
Millega see GTS-R Viper sõidab? Kuskil olen kuulnud, et metanooli vms sellisega.
Mis on selle lühikese kastiga musta Chevy mudeli nimi, mis seisis suure F-250 juures?

ahjaa, led skänneriga Pontu omanik võtku ühendust ;) Vaja üke tema sõbra pilt ära saata :P
04.05.2011 at 15:49 2 edits. Last edited 04.05.2011 at 16:25 by packman
newton
 
Moderator
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
quote:
packman:
Millega see GTS-R Viper sõidab? Kuskil olen kuulnud, et metanooli vms sellisega.

See Viper on täpsemalt öeldes siiski tugevalt moditud GTS, mitte GTS-R. Kompressoriga mootor kasutab kütuseks etanooli, täpsemalt sai mootorist ja dünonumbritest kuulda motors24 videost.

Mõneteistsekundine klipp minu poolt kah, sellest, kuidas see mootor sirged üsna lühikeseks teeb ja mis häält ta toodab, kui korrakski jalgu sirutada saab - Viper GTS SC. Loodetavasti mängib talutavalt, kui ükskord kohale jõuab.
04.05.2011 at 00:14
pprz
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Mõned pildid veel:



____________________________
sergeizjuganov.com
05.05.2011 at 10:25
Harriparmo
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Tere,
üritus oli lahe, eriliseks teeb just see et see on selle hooaja esimene :) kruiis püsis seekord päris hästi koos.
Kas keegi teab, kust videosid näha saab, panin tähele et nii mõnigi tegi videolõike, kuid reklaam nende kohta puudub?
07.05.2011 at 11:37
Sniper
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Ärgem unustagem, et ka all kaubamaja kõrval parklas oli märkimist väärt kogus USA rauda vannide näol. Lisan mõned pildid ka nendest ilusatest masinatest.
http://www.snap.ee/user/Sniper1/album/usakate_avakruiis_2011


____________________________
´15 Jeep GC 6.4 Srt
08.05.2011 at 16:06
kristohd
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Mõned pildid
10.05.2011 at 22:05
Ransom
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Viimaseid pilte kahjuks ei näe.

____________________________
Chevrolet Camaro '95
12.05.2011 at 00:10
anryo
  
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Taaskord on mõnede ilusate autode omanikele välja pakkuda väga šikk ja temaatiline üritus 04. juuliks.
Seega, palun järgmiste autode omanikel võtta minuga otse ühendust ja ma räägin juba täpsemalt mis ja kus.
(Kui keegi tunneb omanikke ja teab, et viimane foorumit ei loe, siis võiks selle info neile edastada või siis omaniku kontaktid mulle saata)

1967 Pontiac Catalina - 22ZIG


1996 Dodge Viper - 93ZKN


1969 Buick Wildcat - 69ZJZ


Ette tänades,
Anryo
[email]anryo@bhra.ee[/email]
52 60 001

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.06.2011 at 11:59
Rizzy
 
USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.
Minugi poolt "kerge" hilinemisega telefonitsi võetud video, ehk keegi leiab midagi huvitavat enda jaoks:



____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
15.07.2011 at 18:31
tqhq.ee foorum : Üritused : USA-kate avakruiis. 30. aprill, Viru Keskuse parkla, Tallinn.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.