register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick Riviera 95a´ Müüdud   1 2 3 4  
Poster Message
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Bensiini kogus asja ei muuda. Tühikäiguga ka probleeme ei ole. Kui sureb siis igal ajal, nii keset sõitu kui ka kohapeal seistes.Pöörded hakkavad kõikuma (kiirete intervallidega) 300-2000 pöörde vahel ja siis sureb välja. Siis peab mitmeid kordi käivitama,et mootor tööle jääks ja sõit võib jätkuda. Algul sai sõita ikka rohkem kui seista, aga viga on süvenev ja viimati kui sõitsin, suri välja 5x seitsme km jooksul. Eile proovisin käivitada, peale mitmendat katset jäi käima ja tiksus ilusasti ca 10 minutit, kuni ise seisma jätsin.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
11.06.2011 at 10:43
PiiluMart
 
Buick Riviera 95a´ Müüdud
ilmselt viga siis ikka kütuse süsteemis et pump mingi aeg töötab siis paneb näkku ja siis saab jälle käima juhuseid on olnud selliseid kontrollides on surve olemas ja kõik nagu ok aga siis mingi hetk lihtsalt sureb ära kus kaugel elad ? kui viitsiks teiselt buickilt paagi maha kakkuda võiksin anda prooviks pumpa
11.06.2011 at 11:22
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Kas arvad,et pumbad samad? Ma pääsen enda pumbale pagassist ligi näiteks. Tean,et neid erinevate kujudega. Ma ju pumba panin iseenesest juba uue... ainult pumba.
tinutasin pistikujuhtmed kinni , isoleerisin ära ja tulemus täpselt sama, mis eelmise pumbaga. Peaksin proovima hoopis otsevooluga, ega kuskil juhtmestikus jama pole, aga ei leidnud kodust piisavalt juhtmeid,et neid vedada :). Elan Pelgulinnas muidu.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
11.06.2011 at 12:27
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Võtsin asja uurimise tõsisemalt käsile ja jõudsin järeldusele, et vigane on bensiinipumba kahe pistiku vaheline ühendus ! Otse ühendades töötab pump iga kell, aga läbi pistiku juhtides, kuidas juhtub. Lahti see asi seal ei tundu käima, seega parandada jube keeruline. Nuputan edasi kuidas asjast asja saaks :)
'
Eduit: Arvan, et eelmine omanik ei suutnud sedasama viga tuvastada ja müüs auto "tänu" sellele ! Mina olen täna häppi ja hakkan looma sellest masinast head asja :)'

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
11.06.2011 at 15:57 1 edit. Last edited 11.06.2011 at 02:36 by Ergo K
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Saaga lõppenud ! Kogu selle jama põhjuseks siis aegunud elektrisüsteem, mis on vastikult salakaval ja suudab oma vigu aeg-ajalt peita. Õigus on kõigil, kes pakkusid veaks bensiinipubba riket. Jah, pump ei saa töötada normaalselt, kui püsivat voolu peale ei tule. Pistikud olid mädad ja nii lihtne see põhjus oligi. Õnneks on mul hea sõber, kes asja jagab ja tegi kogu bensupumba süsteemi pistikuvabaks, ehk tinutas-jootis kõik vajalikud ühendused pistikuvabaks. Super, mina rahul ja kavatsen nüüd ülejäänud väikevigadega tegelema hakata.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
11.06.2011 at 00:46
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Jätkame teemat. Nüüd teeb peavalu õhulugeja, ehk siis ilma selleta sõidab hästi ja sellega ei sõida üldse. Oleks super lux kui kellegil oleks võimalik
seda laenata, et saaksin 100% kindel olla, et uue soetamisest kasu on. Loomulikult kui katse on ennast tõestanud, võin sellesama siis ka ära osta.
Autotargad ilmselt teavad paremini, kui mina ise, mis masinate omad sinna veel sobivad. Tegemist siis 2 traadi ja 3-se pistikuga lugejaga.

Terv, Ergo
5299686


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
22.06.2011 at 19:36
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Ei olnud vaja õhulugejat ega ka ühtegi muud vidinat osta, et selles pikast jamast jagu saada. Viga leitud ja auto korras.
Ei hakka siin kõigile kuulutama mis tegema pidi sest pean seda lausa "auhinna" vääriliseks saavutuseks :)
Kaldun arvama,et eelmine omanik müüs auto maha just sellesama häda pärast, teadmata, et korda saamine ei maksa rohkem kui mõned närvirakud :)
Hea oli, et kõiksugu vidinaid kohe kokku ostma ei tormanud (osad asjad siiski) ja suuremad kulutused jäid tegemata :)
Lõpp hea, kõik hea.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
25.07.2011 at 01:41
mart050
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Minu SC pooleaastane mitte käimise saaga lõppes sellega, et sain mõni nädal tagasi kapoti alt särtsu käiva mootoriga. Pilt selge ja AB-sse uute küünlajuhtmete järgi.
Nüüd on tühikäik nagu siid ja edasi astub nii nagu peab.

____________________________
Daily Forester XT 06' 5MT
History: 89´G20 Sherrod, 94´E150 Mark III, 95´G20 D Starcraft GT, 93´G20 D Starcraft GT, 92´E150 Chateu, 92´Le Baron LX, 03´Sebring LX, 99´ Montana LX, 92´Bonneville SSE, 97´ Grand Prix GTP Supercharged
26.07.2011 at 09:53
DevilDeVille
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
quote:
Ergo K: Ei olnud vaja õhulugejat ega ka ühtegi muud vidinat osta, et selles pikast jamast jagu saada. Viga leitud ja auto korras.
Ei hakka siin kõigile kuulutama mis tegema pidi sest pean seda lausa "auhinna" vääriliseks saavutuseks :)


see on muidugi omalaadne suhtumine, et teiste kaasamõtlemine oma murele on teretulnud aga potentsiaalsete tulevaste hädaliste elu oma avastustega kergemaks teha pole plaanis ???

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
26.07.2011 at 10:27
gets
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Keegi peab ju raha ka teenima :).
26.07.2011 at 10:52
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Täpselt nii ! Varjante pakuti ju päris palju, aga ükski ei viinud sihile. Remonditöökojad ju ei ütle sulle, et tee seda-seda ja seda ja saad korda.
Ikka soovitatakse auto neile tuua ja küll teevad teatud summa eest korda ;)
Tänu sellele jamale, olen õppinud mootorit lähemalt tundma ja olen selle eest lausa tänulik :)
Ja nagu lugesite, vead võivad olla erinevad, kellel juhtmed, kellel midagi muud, seega viga ei pruugi ju alati olla just see mis minu autol oli.


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
26.07.2011 at 11:15
STW
Buick Riviera 95a´ Müüdud
quote:
Ergo K: Täpselt nii ! Varjante pakuti ju päris palju, aga ükski ei viinud sihile. Remonditöökojad ju ei ütle sulle, et tee seda-seda ja seda ja saad korda.
Ikka soovitatakse auto neile tuua ja küll teevad teatud summa eest korda ;)
Tänu sellele jamale, olen õppinud mootorit lähemalt tundma ja olen selle eest lausa tänulik :)
Ja nagu lugesite, vead võivad olla erinevad, kellel juhtmed, kellel midagi muud, seega viga ei pruugi ju alati olla just see mis minu autol oli.


Aga millegi pärast ise loodad küll siit abi saada. Vägagi veider suhtumine. Tahad kellelegi arvet saata info avaldamise eest?
26.07.2011 at 11:24
Kummipuru
 
Buick Riviera 95a´ Müüdud
quote:
Ergo K: ...Remonditöökojad ju ei ütle sulle, et tee seda-seda ja seda ja saad korda.
Ikka soovitatakse auto neile tuua ja küll teevad teatud summa eest korda ;)...


milleks siis üldse aega raisata ja foorumist uurida...???
Minu arvates foorum ongi alternatiiv töökojale, et teiste kogemuste ja teadmiste toel ise natuke raha, aega ja närve kokku hoida...

Mitte, et keegi sinult su avastatud lahendust ilmtingimata välja tahaks pressida, aga ära siis imesta kui tulevikus järgmise probleemi puhul nõu küsides keegi sinult lahenduse eest raha või teenet nõuab...
26.07.2011 at 12:13
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Ärge hakake nüüd üle dramatiseerima...ma ei ole oma abist keeldunud ju ! Kui kellegil on analoogne probleeb, siis ta saab minuga ühendust võtta ja saabki
aidata. Lihtsalt pole mõtet sadadele varjantidele ühte juurde lisada, mis ei pruugi ju konkreetset viga lahendada. Ja muuseas, ma isegi ei oska siia kirjutada, mida tegema peab, näidata aga küll :)


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
26.07.2011 at 15:31
Peeter82
 
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Ei noh, mis siin ikka vaielda...
See auto on ise juba suht veidra kujuga, :D

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
26.07.2011 at 17:19
Vanaisa
  
Moderator
Buick Riviera 95a´ Müüdud
üldiselt oleks tõesti elementaarne viisakus rääkida mis lahendus abiks oli. Muidu sa ilmselt siit foorumist never edaspidi abikätt saad.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
26.07.2011 at 21:51
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Mootor on nüüd töötanud kenasti ja pisut on saanud ka muude asjadega tegeleda. Ühe asjana sai eile vahetatud parem esirattalaager. Töö käigus selgus ka,et aeg oleks piduriklotse vahetama hakata sest välimine oli pea olematuks kulunud aga sisemine tip-top korralik !? Küllap on eelnevate vahetuste ajal pidurid määrimata jäänud ja süsteem ei liikunud piisavalt hästi. Huvi pärast hakkasin uurima kompressori hingeelu ja jäi kripeldama see, et ei saanud mina aru, kus kohast kontrollitakse selle õlitaset ? Need korgid mis mina maha sain, olid alt kuivad igatahes. Õlivahetus olevat küll tehtud mõni aeg tagasi, aga tahaks siiski kontrollida ja vajadusel vahetada. Mingeid anomaaliad küll ei esine veel, aga huvi pakub siiski.
Kui on kellegil viitsimist selgitada, siis oleksin tänulik :)

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
25.08.2011 at 12:42
Soul
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Aga vii remonditöökotta, mõistliku summa eest saad teada?

____________________________
Dodge Ram 1500 2002
Cadillac SRX 2007
Cadillac STS 1999
Chevrolet Astro 4x4 Tiara
Lincoln Mark VIII ´97
Cadillac STS 1997
Thunderbird 3.8 LX
25.08.2011 at 15:37
anryo
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Ah mis? Ainult blond viib oma auto töökotta, et "710" taset kontrollida... :)

Edit. Hoopis tase tuleb valada kuni selle avani, kust sa õli sisse valad (ja teiste andmete põhjal 1/4 tolli alla serva).
Loe siit ka: http://www.paulstravelpictures.com/GTP-Supercharger-Oil-Change/index.html


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.08.2011 at 17:12 2 edits. Last edited 25.08.2011 at 17:17 by anryo
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
quote:
anryo: Ah mis? Ainult blond viib oma auto töökotta, et "710" taset kontrollida... :)

Edit. Hoopis tase tuleb valada kuni selle avani, kust sa õli sisse valad (ja teiste andmete põhjal 1/4 tolli alla serva).
Loe siit ka: http://www.paulstravelpictures.com/GTP-Supercharger-Oil-Change/index.html



Tänud :)


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
30.08.2011 at 17:33
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Eilse seisuga vahetatud taas mootoriõli (Pennzoil 5W-30) ls.98950 mile.
Plaanis oli ka kompressori õli vahetus, aga tahtsin liiga hästi teha ja jäi pooleli. Soovisin otsakaane maha võtta, seest korralikult puhtaks pesta
ja siis kokku tagasi. Rsk, ei tulnud kohe selle peale, et hakata tervet kupatust lahti harutama ja lähenesin rullikute poolt. Lõpptulemus see,et ühe
kinnituse pärast oleks pidanud eemaldama kogu kinnituskronsa, mis seotud geneka ja pingutiga. Lisaks tuli lahti päästa jahutusvedeliku torud.
Poole töö pealt (kui olin paar liitrit jahutusvedelikku vastu maad lasknud) sain aru, et sellist jama pole mõtet edasi teha ja kruttisin kokku tagasi. Töörõõm ju ikka jäi :)
Eks kui aega saan, lähenen järmisel korral teisiti. Iseenesest oli õlinorm tasemel aga tundus kuidagi paks olema ja nägi välja nagu tapeediliim.
Igatahes uus õli olemas ja ootab uut katset.


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
02.09.2011 at 12:27
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
2 nädalat tagasi vahetatud ka kompressori õli. Olgu mis on, mina ei suutnud sinna kuidagi rohkemat sisse valada kui 1 pudel. tühjendasin pritspudeli pumbaga ja küllap ei suutnud siis igast nurgast seda õli kätte saada. Eks teen siis kevadel uuesti vahetuse ja küll ta hea saab.Üldiselt on auto ennast viisakalt üleval pidanud ja kurta pole millegi üle :-)


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
11.10.2011 at 23:03
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
100 aastat pole teemat uuendama pidanud, kuna pole muud vaja teha olnud kui sõita. Nüüd siis jamad uuesti pead tõstmas.
Alustuseks sai tellitud uus tühikäigumootor, mis otsustas saba anda ja vahetasin ka geneka rihma ja pingutusrulliku.
Need pisiasjad ei ole muidugi üldse mainimisväärsed asjad ja murelapseks on hoopis õhulugeja. Ilmselt on selle eluiga väga lühike ja vajab
taaskord vahetust. Õudsalt vahva oleks, kui keegi kellel sama mootoriga auto, annaks enda oma korraks proovida, et oleks 100% kindel selle rikkes.


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
18.04.2012 at 22:17
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Eelmise postituse jätkuks...
Õhulugeja on siiski korras ja auto hakkas tööle. ilmselt oleks pidanud peale tühikäigu mootori vahetust korra akuotsa maha võtma ja nö restardi tegema. Nüüd vajas auto pisut pikemat arusaamist, et korras vidin külge keerati:-)
Lõpuks julgesin ka suvekad alla keerata j
a mugav sõit võib jätkuda.

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
22.04.2012 at 09:37
Ergo K
  
Buick Riviera 95a´ Müüdud
Üleeile sai vahetatud mootori ja roolivõimu õli (ls.103800 miili). Peale seda aga lõhkes esimene pidurivoolik ja seetõttu
tuli vahetada ka piduriõli ja muidugi ka uus voolik. Lisaks sai pisut uuendatud ka vaakumvoolikuid, mis kohati näisid juba plastmassina.
Töötamast lakkas juhistme seljatoe regulaator...paras jama ja ei oska sellega midagi ette võtta :(



____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
03.05.2012 at 12:00
tqhq.ee foorum : Minu auto : Buick Riviera 95a´ Müüdud   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.