register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Originaalis on autol bensiini voolikud tugevast ja paindumatust plastikust, just need mis on kapoti all. Kas need võib välja vahetada kummi voolikute vastu ja millised sinna sobiks ning kust kandist neid saaks.
18.01.2012 at 18:45
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
quote:
BlingBling: Originaalis on autol bensiini voolikud tugevast ja paindumatust plastikust, just need mis on kapoti all. Kas need võib välja vahetada kummi voolikute vastu ja millised sinna sobiks ning kust kandist neid saaks.

Muidugi võib, sobib tavaline kütusekindel voolik ainus iva asja juures on see et pead ta katma kindlasti kuumust tõrjuva isolatsiooniga kuna usakate kapotealusel meeldib maru palju kuumust tekitada kapotealla :)
18.01.2012 at 00:42
mikimouse
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Sellelt plasttorult saab väga viisaka ühenduse teha näiteks mingile metallsukaga uhkele voolikule (mina teeks, haraka sündroom :D) ja siis uuesti sisselaske metalltorude peale. Mõõda torude läbimõõdud ära ja Hydroscand aitab. Mul ammu se plaanis, kuna ka plasttoru praegu kummivoolikuga lapitud.

____________________________

19.01.2012 at 13:17
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
On tekkinud mõned küsimused ja kes viitsib võib vastata, oleks palju abi.

1. Siduri komplekt tellitud ning tekkis küsimus, ehk keegi teab kust saaks siduri ja hooratta paigaldamise jõud?

2. Muidugi vaatasin youtube-st, et pannakse poltide vahele mingisugust punast vedelikku, kas seda on vaja ja kui jah siis kust seda saada?

3. Ning kust saaks seda kuumuskindlat teipi, millega juhtmed ja voolikud üle teipida.
23.01.2012 at 21:36 1 edit. Last edited 23.01.2012 at 21:40 by BlingBling
Fog
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
1. "bolt torque" on otsisõna, netist või remondiraamatust.
2. "Locktite", saab pea igast poldipoest, või toru/vooliku poest.
3. Us-partsist ja tuuningpoodidest.


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
23.01.2012 at 22:03
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Kas seda locktite peab panema poltidele või ei pea?
24.01.2012 at 14:10
Peeter82
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
quote:
BlingBling: Kas seda locktite peab panema poltidele või ei pea?
Tavaline keermeliim, pane ikka.

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
24.01.2012 at 17:08
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
quote:
Peeter82:
quote:
BlingBling: Kas seda locktite peab panema poltidele või ei pea?
Tavaline keermeliim, pane ikka.

Ehk oleks pidanud seda ka õlipumba poldile panema (õli pump karteris sees)
25.01.2012 at 11:02
vvt
  
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Julge mees oled. Kunagi sai ka sedasi oma nahal katsetatud. :)

Jutust paistab välja, et sul pole korralikku remondimanuaali, aga remondit usinalt mootorit. Mina nii julge pole, autot ostes olen soetanud kasvõi mingi lihtsama Haynesi manuaali.
Abiks on seepärast, et mitte teha tühja tööd ja ilmaasjata asju lõhkuda. Esimese asja lõhkumisega tasub see ost end ära.

quote:
Tavaline keermeliim, pane ikka.

Jälgida ostmisel, et ostad tavalist, Locktitel on olemas ka selline, mida pärast gaasikeevituse abiga lahti saab ja nende pudelid on eemalt vaadates väga ühesugused selle pehmega.
Kõige rohkem on seda vast vaja väntvõlli käbipoldi sissekeeramisel.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
25.01.2012 at 18:39 1 edit. Last edited 25.01.2012 at 18:39 by vvt
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Ühesõnaga siis, kas ma pean panema siduri komplekteerimisel locktite liimi? Ning kuhu (millistele poltidele) ja millise tugevusega liimi. Loodan et keegi on varem seda tööd teinud ja oskab öelda.

Samas, kas siis oleks pidanud panema liimi ka õli pumba poldile?
26.01.2012 at 11:33
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
sisuliselt selle liimi panek on sinu oma teha, paned või ei, siiamaani ilma igasuguste liimidetta asjad kokku kruttinud ca 8 sidurikomplekti ning mõned hoorattad ja 6a jooksul pole ükski näitanud märki et lahti tulevad vms.
26.01.2012 at 13:13
mikimouse
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Mingit krdi Locktite pole vaja, suvaline poolkõva keermeliim ajab asja ära.

Sidurikorve kül keermeliimiga ei panda, pole mina oma 10a erinevates töökodades töötatud ajal näinud vähemalt. Hooratta poldid saab pandud tavaliselt, õlipump ja selline tilulilu.

Rihmakäbi olen ma enda autol 2x otsast ära katkunud ja pole ka mingit liimi pannud. Kõik püsib.

Se liimimine pole päris nii, et paneme aga igale poole igaks juhuks. Esiteks on liime erinevaid ja teiseks kirud kogu selle kupatuse maapõhja, kui liigsest usinusest liig-kõva liimi kasutamise tõttu mõne poldi sisse pooleks keerad pärast.

____________________________

26.01.2012 at 18:09
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Tekkis järgmine tõrge. Nimelt ei leia interneti avarustest kütuse voolikute kohta infot. Tean, et üks on peale- ja teine tagasi jooks, KUID mis voolik see kolmas on ja kuhu ta läheb. Tegu siis mootori poolse otsaga.



Kone vaikselt ise areneb.

29.02.2012 at 20:00
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
mul oli 3.8-ga sama keiss et torusid oli kolm: sisse, välja ja kolmas oli ilmselt vaakumiga vms seotud, kuna tuli läbi teatud klappide sisselaskesse vms
V8-l oli aga torusid 2.
Kui küsitav on mootoripoolsete torudega siis kas seal pole näha kust kuhu mis tuleb?
29.02.2012 at 20:20 1 edit. Last edited 29.02.2012 at 20:26 by rescue
jass
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Tavaliselt läheb kolmas söekanistrisse ja on bensupaagi tuulutusega seotud.
29.02.2012 at 23:09
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
ja näiteks camarol on see söekanister juhipoolse tagaratta logari taga, tankimistoru kõri taga, seega ilmselt sul 3-ndat vaja ei lähe.
98+ plastpaagiga camarotel näiteks söefilter siis paagi küljes, vaata järele, kui on paagi küljes siis ilmselt peaks olema kolmas toru iseenesest ühendatud juba ja seda lisa jullat kapotealla pole enam vaja.
29.02.2012 at 23:20
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
No originaalis peab olema mootori küljes 3 voolikut, hetkel kaks (need pikemad voolikud). Kuna panin uue mootori, kus erinevad asjad siis ei tea kuhu ülejäänud voolikut ühendada (see lühem pildi peal).
29.02.2012 at 00:15
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
mootoriruumis sisselaskekolle juures juhtmestikus vabu pistikuid ei jäänud üle?
ilmselt üks neist torudest saab alguse paagist ja jõuab http://info.rockauto.com/getimage/getimage.php?imagekey=45301&imageurl=http%3A//info.rockauto.com/SMP/CP1039_PRIMARY.jpg
sealt edasi peaks tulema pistikuga selline lulla kuhu ta jookseb: http://info.rockauto.com/getimage/getimage.php?imagekey=87951&imageurl=http%3A//images.wrenchead.com/smartpages/partinfo_resize/DUS/214-565.jpg
ja sealt edasi vist ilmselt sisselaskesse vms

ma võin küll eksida aga kas see pildil roosa pistikuga asi mitte pole see teine minu pakutust? sealt teoreetiliselt peakski sisselaske kollatagant tiiruga originaalis see voolik tulema ma eeldan
29.02.2012 at 00:28 1 edit. Last edited 29.02.2012 at 00:32 by rescue
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
quote:
rescue:

ma võin küll eksida aga kas see pildil roosa pistikuga asi mitte pole see teine minu pakutust? sealt teoreetiliselt peakski sisselaske kollatagant tiiruga originaalis see voolik tulema ma eeldan


Homme viskan pilgu peale.
29.02.2012 at 00:38
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
29.02.2012 at 00:42
rescue
 
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Nüüd vist mure lahendatud;)
29.02.2012 at 00:43
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
quote:
rescue: Nüüd vist mure lahendatud;)



Krt, ise otsisin mitu päeva ilma tulemuseta. Igatahes suured tänud!

Nii, sai juba ära ühendatud. Tänud uuesti.
29.02.2012 at 01:05 1 edit. Last edited 01.03.2012 at 17:51 by BlingBling
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Ma ütlen see auto vana kurat ise. Probleemid üksteise otsa.

Käigukasti "input shaft" on otsast niivõrd kulunud, et "pilot bearing" logises seal otsas. Ehk siis tuleb kasti remont kah ette võtta.

Küsimus suurele ringile: Kas on keegi mees, kes kaste parandab? Ning vahetaks t56 input shaft-i ära? Koos laagri ja simmeriga vajadusel.
04.03.2012 at 17:18
Maik
  
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.
Kas lihtsam poleks mingi vahepuks teha (noh,nagu eestis kombeks) või mingi teine laager aretada .

Kui sul kast maas on ja piisavalt kerge töö siis muidugi oleks õigem lahendada töö korralikult.

/me täna just võttis otsalaagri tõmmitsaga välja :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
05.03.2012 at 14:48
BlingBling
Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.

Ei tahaks S`tast saia teha. Peab ikka input shafti ära vahetama, kuna tal ots on niipalju kulunud, et sellest head nahka ei saa.
Sellise tõmmitsa pilti võiksid mulle levitada millega selle puksi kätte said.
05.03.2012 at 21:30 3 edits. Last edited 05.03.2012 at 21:31 by BlingBling
tqhq.ee foorum : Minu auto : Firebird Formula LT1 manuaal, 95a.   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.