register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi - Chevrolet Blazer K5  
Poster Message
KKaits
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Tere.
Ehk on kellegil antud masina kohta infi http://www.auto24.ee/used/940232

Tänud
07.11.2011 at 23:02
christian
  
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Ma arvan, et Sergey kes seda chevi myyb, omab kindlasti infi. proovi talle helistada näiteks.
07.11.2011 at 00:09
Kummipuru
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
quote:
christian: Ma arvan, et Sergey kes seda chevi myyb, omab kindlasti infi. proovi talle helistada näiteks.

äkki on huvi sellise infi järele, mida müüjalt ei usalda küsida...
09.11.2011 at 14:36
Daniel
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
ma võiks pea anda et see auto on eesti teedel kihutanud juba yle 10 aasta ... ysna muutumatul kujul - seega kindlasti omab keegi infot.
09.11.2011 at 17:35
Vanaisa
  
Moderator
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Ma ei saa küll probleemist aru - räägi omanikuga, vaata auto üle ja kui meeldib, osta ära.
Mida sa siit teada üritad saada? Et 10 aastat tagasi oli kuskil õlileke?

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
09.11.2011 at 17:46
volli
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Autol mis meeldib võib ka olla vigasid mida müüja teps mitte ei pruugi reklaamida. Hiljem avastamise rõõm ei ole üldse tore. Minu arvates on igati tervitatav kui ameerika auto omanikud vähemalt omavahel infot jagaks.
Seega rohkem abi ja vähem möla.

____________________________
´96 Laredo R6, ´96 Limited V8, ´97 Limited R6
09.11.2011 at 22:11
Vanaisa
  
Moderator
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
mõistlik inimene vaatab ise või laseb spetsialistil auto enne ostu üle vaadata. Mis varjatud vigadest sa siin ´88 aasta auto puhul räägid :lol
elik rohkem mõtlemist, vähem möla.


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
09.11.2011 at 22:16
volli
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Kunagi ei tasu keretööde meistrite andekust alahinnata. Oma elus näinud nii makroflexist karpide kui pahtlist tagatiivaga autot mis välimuselt täiesti tip top. Ja ei ole ühtegi "spetsialistide" firmat näinud kes magnetiga ümber auto käiks... Takkajärgi ei vastuta see spetsialist ka millegi eest kui sul hommikul autoust kinni luues tagatiivalt pahtlilatakas asfaltile kukub.




____________________________
´96 Laredo R6, ´96 Limited V8, ´97 Limited R6
09.11.2011 at 23:03
Varblane
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
quote:
volli: Kunagi ei tasu keretööde meistrite andekust alahinnata. Oma elus näinud nii makroflexist karpide kui pahtlist tagatiivaga autot mis välimuselt täiesti tip top. Ja ei ole ühtegi "spetsialistide" firmat näinud kes magnetiga ümber auto käiks... Takkajärgi ei vastuta see spetsialist ka millegi eest kui sul hommikul autoust kinni luues tagatiivalt pahtlilatakas asfaltile kukub.



Selle jutu peale tuli kohe see masin silme ette! http://usaraud.ee/?id=15_47_48_1002
09.11.2011 at 23:06
mats36
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Veits tobedat OT'd aga see autu Võsapetsis olnud ju. Küüris ja tankis teine seda ning sõitis mäletamistmööda kanalis. Ei saanud aint pihta miks.
09.11.2011 at 23:07
Varblane
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
quote:
mats36: Veits tobedat OT'd aga see autu Võsapetsis olnud ju. Küüris ja tankis teine seda ning sõitis mäletamistmööda kanalis. Ei saanud aint pihta miks.

09.11.2011 at 23:17
otsiabi
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
päris halb lugeda siit sellisest suhtumisest... minust säilitage väärikust ja kes teab see räägib... kes ei tea ei risusta? või tundub et siin pigem ka selliseid kes teavad aga ei taha mitte rääkida?

edit:
ma ei poolda et iga 15a või vanema auto peaks endal hoovil pulkadeks kakkuma ja siis oma äranägemise järgi kokku panema et saada vähegi igapäevaselt kasutatav sõiduk ainult sellepärast et mingile spetsialistile käib närvidele kui keegi siit infot otsib... viimasel ajal tundub et see foorum on küll ainult mokalaadaks ja teiste kallal irisemiseks kui just moderaator pole või 10sek autot hoovile pole jõudnud tirida...

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
09.11.2011 at 23:22 1 edit. Last edited 09.11.2011 at 23:29 by otsiabi
christian
  
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Oleks ju möistlik ENNE myyaga yhendust vötta, uurida,puurida ja söita ning siis siin kysida a`la söitsin ja vahekast undas, ei tea kas eelmine omanik on siin footumis ja kas pajataks mis tema on teinud omatud aastatega, mis nörgad kohad antud isendil ine.
Praegu tundub et meie uus kasutaja tahab et meie helistaks, prooviks söita ja kui on hea siis tingiks alla ja ostaks ära ning viiks talle koju.

Sorry, aga nii saan mina sellest topicust hetkel aru.
10.11.2011 at 09:37
hunt
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
Ega sellest teadmisest vist tõesti abi ei ole, mis vead antud isendil olid 1 või 5a tagasi ....

Aga kui päris tões ja meeles ostmas oled ja ise ennast totaalspetsialistiks ei kvalifitseeri - siis meelita tõesti keegi teadjamees kaasa diagnoosi panema .. abiks oleks ka kindlasti auto viia kuhugi pädevasse töökotta ostueelseks ülevaatamiseks. Pädevaid kohti ju jagub !

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
10.11.2011 at 09:57
otsiabi
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
tead kui auto üle nipli käind ja lohakalt kokku keevitatud 4 raamist/kerest siis ei läheks seda isegi enam vaatama! üks kogemus mul sellega just seljataga...

ja kas keegi väitis et pole müüjaga ennem ühendust võtnud? vb tahab ostja nüüd võrrelda infot mis on pärit erinevatest allikatest!?

jne jne

vähem möla ja irisemist... kel pole midagi asjalikku öelda võiks jätta selle siis ütlemata või mis?

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
10.11.2011 at 10:08
KKaits
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
tuleb tunnistada, et polnud eesmärk tekitada siin „delfi“ kommentaariumi – eks uustulnukad tuleb ikka ..... .
Kuna auto juba päris pikalt eesti teedel, lootsin natuke rohkem leida siit – teadjatelt - infi sõiduki eelneva käekäigu kohta. Omanikuga suheldud ja kindlasti saab ka isendid vaadatud.
Tänud kõigile, kes viitsisid kribada.
TO Varblane - inf ,et autoga olnud ka Võsapets esinenud - leidis kinnitust
10.11.2011 at 11:44
ameericamees
 
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
quote:
KKaits: Tere.
Ehk on kellegil antud masina kohta infi http://www.auto24.ee/used/940232

Tänud
tere olen eelmine puhapaev seda autot vaatamas kainud autost on seal vahe jaanud kere taiesti labi kuljekarbid puuduvad uldse,kere on koveraks lainud uksed lahevad kinni ainult jalaga ,nuud utlen mootorist mootoris mingi kolin sees viskab oli valja ja karteri gaasid sooja peale kaivitud umbes 30sec. ma ei hakkanud kusima kaua ta kulma peale kaivitub seda.k kastis tootab ainult 1 kaik ja tagumine sild undab,salongis nagu rotid elanud koik istmed ja polstrid labi
11.11.2011 at 17:28
kriimsilm
Ostuabi - Chevrolet Blazer K5
5+ kirjeldus :)
11.11.2011 at 01:01
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi - Chevrolet Blazer K5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.