register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}   1 2 3  
Poster Message
lumeinimene
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Lisatuled tegelikult täitsa vajalikud teades kui viletsad need originaalid on.väiksemad ja kandilised sobiks väga hästi minu meelest.
08.03.2012 at 17:41
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
lumeinimene: Lisatuled tegelikult täitsa vajalikud teades kui viletsad need originaalid on.väiksemad ja kandilised sobiks väga hästi minu meelest.

Kui orig tuledesse miski 4300k bi-xenon toppida on ikka hädine ?

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
08.03.2012 at 17:59
Indrek_S
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Lööb valgusvihu jube laiali.

jebaist uued esituled ja mõned aastad mureta.

Impalast on asi kaugel, kuid mõnus kulgur ikkagi. Eks see 5.7 puudumine hakkab vasrti närima aga ehk saad hakkama.


____________________________
not done until it's done
13.03.2012 at 00:54
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Indrek_S: Lööb valgusvihu jube laiali.

jebaist uued esituled ja mõned aastad mureta.

Impalast on asi kaugel, kuid mõnus kulgur ikkagi. Eks see 5.7 puudumine hakkab vasrti närima aga ehk saad hakkama.

Too 5,7 puudumine võib mingilmääral jah hinge kriipima hakata aga eks tulevik ees ja mine tea võibolla kunagi saab ka selle vahele, kuigi tänu sellele, et mootor nõrgem on loodan pikemale kasti kestvus eale!

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
14.03.2012 at 10:02
Indrek_S
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Need kastid on seal piisavalt tugevad, et LT1 väändele vastu pidada. Vaheta vaid ilusasti õli ja asi töötab...

____________________________
not done until it's done
14.03.2012 at 11:11
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Indrek_S: Need kastid on seal piisavalt tugevad, et LT1 väändele vastu pidada. Vaheta vaid ilusasti õli ja asi töötab...
wikipedia väidab miskit muud :D
quote:
The transmission used in the car was the 4L60E, which was an electronically controlled version of the previously hydraulically controlled 4L60. However, the transmission was not beefed up for the power of the LT1, and transmission failures after 100,000 miles (160,000 km) were commonplace.


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
14.03.2012 at 11:25
MitsuPower
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
selline motovahetus ühel Capricel juba tehtud ja vahe on meeletu sellest spets police teemast sellise motoga küll aru ei saa....see mega uim. Muidugi ilma LSD diffrita pointless jälle LT1 vahale panna:D 1 ratas jäigi suitsema asfaldil aga edasi ei liikunud muffigi. Kuna antud auto omanik nn vähese jutuga vend siis antennimees oskab sellest autost ka palju pajatada.
14.03.2012 at 11:28
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
MitsuPower: selline motovahetus ühel Capricel juba tehtud ja vahe on meeletu sellest spets police teemast sellise motoga küll aru ei saa....see mega uim. Muidugi ilma LSD diffrita pointless jälle LT1 vahale panna:D 1 ratas jäigi suitsema asfaldil aga edasi ei liikunud muffigi. Kuna antud auto omanik nn vähese jutuga vend siis antennimees oskab sellest autost ka palju pajatada.
antud autol pole seda "police teemat" . Aga usun, et see LT1 on ilma lsd-ta pointless kuidagi peab ikka jõu maha kah saama juu üherattaveoga see väga hästi ei õnnestu !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
14.03.2012 at 11:39
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
23:30 seisuga on esimene juhipoolne laager vahetatud. Nähtavasti on keegi isegi mingi hetk vahetanud esimesi laagreid vähemalt väline laager oli täitsa tibatoba, sama ei saanud aga öelda sisemise laagri kohta kuna seda enam ei olnudki. Kõige raskem kogu vahetuse juures oli vana laagripesa kätte saamine. Tänu tagumise laagri purunemisele oli rattal ka üsnamehine "loks" ja tänu loksule oli ka abs ketas kannatada saanud sellegipoolest ei tundud ta vajavat vahetamist. Esialgsete prognooside kohaselt vahetan homme ka nii "profülaktika"mõttes ära kunde poolsed esimesed laagrid. Oskab muidu keegi mulle öelda kui tugevalt peab mutri kinni keerama ? Praegu sai mutter kinni keeratud kasutamata looma jõudu ja siis pool pööret tagasi nii, et loksumist ei olnud. Haynes total rebuild manualis (gm-ile ) paraku ei täheldanud infot mutri kinni keeramis tugevuse kohta ! Samas peale väikest tiiru maantel jalinnas ei täheldanud ka, et oleks kuumaks läinud laagri ümbris ega ka loksu teket ei tuvastanud seega võiks justkui arvata, et sai hea!

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
14.03.2012 at 02:11
79capri
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Tyymiiz: The transmission used in the car was the 4L60E, which was an electronically controlled version of the previously hydraulically controlled 4L60. However, the transmission was not beefed up for the power of the LT1, and transmission failures after 100,000 miles (160,000 km) were commonplace.

Otsi siis wikipedias millal 4L60E-le esimene õlivahetus ettenähtud :D
15.03.2012 at 10:32
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
79capri:
quote:
Tyymiiz: The transmission used in the car was the 4L60E, which was an electronically controlled version of the previously hydraulically controlled 4L60. However, the transmission was not beefed up for the power of the LT1, and transmission failures after 100,000 miles (160,000 km) were commonplace.

Otsi siis wikipedias millal 4L60E-le esimene õlivahetus ettenähtud :D

Gm annab teada: The pressure regulator boost valve and it's sleeve should be replaced every 40,000 miles to avoid major damage.
Wikist paraku ei leidnud soovitusliku õlivahetus väldet, kuid mujalt leidsin soovituslikuks numbriks olema 20 000 miles!
kui ei eksi peaks see mul haynes manualis ka kirjas olema (kontrollin õhtul järgi )


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
15.03.2012 at 11:18
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
täna tegin autole pisikese hoolduse pesunäol!Tulemus nähtav piltidel!






____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
27.03.2012 at 20:33
Maik
  
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Kunas need kohuvatavalt rõvedad mustad veljed ära kaovad :D ?



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.03.2012 at 00:20
DevilDeVille
  
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Tyymiiz: Wikist paraku ei leidnud soovitusliku õlivahetus väldet, kuid mujalt leidsin soovituslikuks numbriks olema 20 000 miles! kui ei eksi peaks see mul haynes manualis ka kirjas olema (kontrollin õhtul järgi )

täiesti rahulikult võid vahetada iga 5000 miili pealt. õli teadupärast ei maksa midagi.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
28.03.2012 at 07:05
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Maik: Kunas need kohuvatavalt rõvedad mustad veljed ära kaovad :D ?


töpselt siis kui saan suverehvid ja veljed kätte!


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
28.03.2012 at 09:10
MiL472
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Maik: Kunas need kohuvatavalt rõvedad mustad veljed ära kaovad :D ?



Minumeelest on just plekkvelgedega päris äge, selline rott :) Nii et ära võta neid velgi ära! :)

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
28.03.2012 at 10:36
cce
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Maik: Kunas need kohuvatavalt rõvedad mustad veljed ära kaovad :D ?


See ei ole korvet,et peaksid läikivad veljed olema.Must velg ei ole rõve vaid sobilik selle auto all.Auto igati ok ja bling sinna ei sobigi.
30.03.2012 at 23:23
mats36
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Kui siis mingine kroomist ümar ilukilbike poltide katmiseks. A la

31.03.2012 at 09:35
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
hetkel siis tagasi töine, puhkuse ajal ajasin ca 1500km läbi ja paraku tundub, et kütusekulu veidi liigne(15+l 100km kiirusel 90km/h) mingi hetk tundub, et tuleb ettevõtta külastus diagnostiku juurde. Muus kohas on masin end ilusti ja viisakalt ülal pidanud ! Kui ilmad ka mõistlikumaks kunagi lõppuks lähevad siis ehk panen ka suvised papud masinale alla !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
02.04.2012 at 09:32
Kummipuru
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
15+ sellise kere ja 4,3L puhul polegi ju nii hull...
02.04.2012 at 09:39
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Kummipuru: 15+ sellise kere ja 4,3L puhul polegi ju nii hull...

Mõned lähikondlased kes ka samasugust pilli eelnevalt on omanud on küll väitnud et 10l sajale (muidugi saa seda puhta kulla ja tõena võtta)
Olen ka mingiaeg mõelnud gaasiseadme paigaldusele aga see ei tundu kuidagi õige!
Kas keegi oskab mulle asjakohast nõu anda, et kas tagatulede klaasidel on mingid kindlad reeglid ka või ei ole miskit!


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
02.04.2012 at 09:46 1 edit. Last edited 02.04.2012 at 09:51 by Tyymiiz
Indrek_S
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
pikendatud raamiga kuid muidu Caprice suurem vend Fleetwood tarbis maanteel alla 10 igast asendist. Mootor oli LT1 5.7L. 15 in ilmselge liig.

____________________________
not done until it's done
02.04.2012 at 10:36
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Täna oli selline päev kus ma tundsin kohe, et vajan auto lähedust ja temaga tegelemis vajadust, kuna ka suvi pm uksetaga ootamas ja mu aknad ikka ei käi sai esialgu juhi uks ette võetud.
miks juhipoolne aken ei käinud oli kohe selge, nimelt siinis jooksev "julla" 1 puudu teine puruks. Kuna ma pole ebay ja muude välismaiste poppide turusaitidega isiklikus ühenduses ja siiani pole mujalt sobilikku süsteemi leidnud võtsin asja ise käsile.
Esiteks nühkisin traatharjaga klaasi all oleva siini roostest puhtaks .

Järgmiseks sai hakatud valmistama siini sobilikke liugureid. vana liuguri jupid sai välja kistud !

Järgmiseks sai võetud garaazi sügavustest selline imelik plastik sulam (tean suuremates restoraanides kasutatakse samast materjaalist lõikelaudu ja lõike pindu )


Sellest Rõngast lõikasin 1 tükikese ära selle tükikese lõikasin veel omakorda pooleks (et saavutada sobiv paksus) seejärel võtsin vanalt liugurilt mõõdu ja kandsin oma plastik juppile

Parem märkida asju varuga kuna vähemaks on alati võimalik töödelda. Kui materjal märgitud asusin neid jupikesi välja lõikama (selleks kõige sobilikum on rauasaag või peenema otsa vineerisaag)

Jupid lõigatud. Nüüd asume viimistlema, kuna siinis olev liugur on 2 tasapinnaline siis tuli ka enamvähem sellelaadselt materjali töödelda.


Seejärel oli vajalik märkida detaili keskele augu koht kuhu sisse akna tõstuki jalg munakaga sisse läheb.

Siinkohal saigi tehtud suurem saatuslik viga. Nimelt puurisin ma augud sisse munakale vajamineva suurusega(ei nohh kes see siis kohe sellepeale oleks võinud tunna et munakas seal niivisi ei püsi ) seega jah homme teen uued detailid sedakorda siis juba veidi targem ning oskan selliste eksimustega arvestada ehk. Viimane pilt tuli eriti nadi kuna juba läks pimedaks ja ei suuda see telefuuni kaamera miskit head teha pimedas.


E: Ahjaa muidu aknad ja need isetehtud jubinad täiesti toimisid kuid kui mitu korda kiiresti ülesse alla liigutada akent siis tõstevmehanismi munakas hüppas välja :D homme kui ilm lubab teen uued jubinad ja sedakorda siis munaka pesaga (ball joint- oli inglisekeelne vaste vist sellele munaka värgile ). Kui te mõtlete, et milleks kõik see ja nagu nii ei pea vastu siis materjali tugevuses, kestvuses, vastupidavuses olen ma korduvalt ennemgi veendunud kuna olen mitmeid kordi sellest materjaalist teinud ise uusi liugur uste liugureid ja seda mitmeil eri marki masinal


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
24.04.2012 at 23:56 1 edit. Last edited 24.04.2012 at 00:00 by Tyymiiz
Indrek_S
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Kui ma pole vahepeal prügimäele viinud, siis peaks maal garaazis paar elektriakna süsteemi koos klaasi, liugurute, mootorite ja muu jamaga vedelema....

____________________________
not done until it's done
25.04.2012 at 13:16
Rein000
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Need lullad lähevad suvalised Õupli omad ka. Lammarist või siis esindusest saab neid.
25.04.2012 at 13:26
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.