register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}   1 2 3  
Poster Message
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Indrek_S: Kui ma pole vahepeal prügimäele viinud, siis peaks maal garaazis paar elektriakna süsteemi koos klaasi, liugurute, mootorite ja muu jamaga vedelema....
Kui see teile väga tüli ei tee Võiksite vaadata läheb tarvis kasvõi tagavaraks ikka !
quote:
Rein000: Need lullad lähevad suvalised Õupli omad ka. Lammarist või siis esindusest saab neid.
niipalju kui palju mul igasuguste eri markide(chevy, vag,vauxhal,opel,bmw) akna tõstuki jullasid ja manti oli vaatasin ja puurisin, kuid ei leidnud ühtegi sobiliku.Mis soetamisse puutub siis jah see oleks juu imelihtne aga ma olen paraku selline Vähe teistsugusem ja mu käsi lihtsalt ei tõuse neid väheseidki rublasid lennutama kui ma tean, et ma saan ise ka selle valmistamisega hakkama !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
25.04.2012 at 13:33
Rein000
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Jah, see vahe on et tänapäeval oli vist ovaalse asemel ümmargune. Aga kui aega on neid noklitseda, siis miks mitte.
25.04.2012 at 15:52
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
nii nüüd kogu akende ring üle käidud ja kõik aknad toimivad nii kuis peavad. Sai ka tagasilda reduktorisse õli lisatud oli teine suhteliselt kui et mitte täiesti kuiv. Pisikese kiirema ringi ja tagasi hoovi parkides kuulasin masin käis kuidagi "longates" jätsin seisma korraks ja panin siis uuesti pm kohe tööle kõik ok ei "lonka" aga nüüd kui gaasiga vähe mängida ja siis korraks "päheanda" lööb kas musta suitsupilve pauguga või tulekera ! Sellest tulenevalt ka küsimus andestage kui naa rumalavõitu kuid küsija ei pidanud peksa saama seega : Kas mikidel annab kah süüdet keerata nagu a-la mokitsatel jagaja on sellel mootoril muidu väga imelikus kohas:) (ühelgi teisel mikinaatoril mida omanud olen pole sellises kohas olnud ) ees ninas on jagaja !

Ette Tänades ning Kõike kaunimat ja Parimat soovides Tyymiiz!


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
26.04.2012 at 22:19
antennimees
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Beebi LT1'l ei anna süüdet keerata seda teeb aju. Tahmata võib 3 asja pärast, kas jagaja peetis temp andur valetab või on bensu rõhuregulaatori vaakummembraan puruks ja imeb sealtkaudu lisakütust.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.04.2012 at 12:36
metslane
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
antennimees: Beebi LT1'l ei anna süüdet keerata seda teeb aju. Tahmata võib 3 asja pärast, kas jagaja peetis temp andur valetab või on bensu rõhuregulaatori vaakummembraan puruks ja imeb sealtkaudu lisakütust.

Nii palju tean sellest autost, et jaga on uus sellel peal.

____________________________
700cid
27.04.2012 at 14:47
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
metslane:
quote:
antennimees: Beebi LT1'l ei anna süüdet keerata seda teeb aju. Tahmata võib 3 asja pärast, kas jagaja peetis temp andur valetab või on bensu rõhuregulaatori vaakummembraan puruks ja imeb sealtkaudu lisakütust.

Nii palju tean sellest autost, et jaga on uus sellel peal.
jepp see mõni aeg tagasi vahetatud hr Siim-u poolt, eks käin ka temp anduri üle ja pena regulaatori vaakumi !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
27.04.2012 at 15:06
antennimees
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Kui jagaja on hiinakas siis need surevad suht kiiresti ära.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.04.2012 at 15:47
metslane
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
antennimees: Kui jagaja on hiinakas siis need surevad suht kiiresti ära.

Huvitav, kas kolme kuuga siis juba võib ära surra?

____________________________
700cid
27.04.2012 at 18:00
antennimees
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Mul sõbral suri 2 nädalaga ja ühel f body'l kuuldavasti juba teine järjest. Usas muide kasutatakse sealt seest ainult alumist plaati kus on laager. Laager tavaliselt ongi kurja juur kuna võll hakkab loperdama ja optiline lugeja ei suuda enam kõiki auke tähele panna mis ketta see ja siis tekkivadki valel ajal säde ja muud jamad. Opti 2 jagaja on mul pakkuda ja samas suudan ka laagrit vahetada kui kellegil vaja peaks olema.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
27.04.2012 at 21:39
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
antennimees: Mul sõbral suri 2 nädalaga ja ühel f body'l kuuldavasti juba teine järjest. Usas muide kasutatakse sealt seest ainult alumist plaati kus on laager. Laager tavaliselt ongi kurja juur kuna võll hakkab loperdama ja optiline lugeja ei suuda enam kõiki auke tähele panna mis ketta see ja siis tekkivadki valel ajal säde ja muud jamad. Opti 2 jagaja on mul pakkuda ja samas suudan ka laagrit vahetada kui kellegil vaja peaks olema.
Kas seda diagnostika näitab selle viga ka ?

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
28.04.2012 at 11:14
antennimees
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Üldiselt ei taha näidata aga kuna hiinakatel sureb ära jagaja sees olev optiline andur siis tuleb ka viga välja. Originaalanduriga ei ole ma viga muidu kätte saanud kui juba ketas on anduri ära lõhkunud. Sellel autol saab muide ka ise vigu vaadata aga selleks tuleb talle installida olemasoleva mehhaanilise soojenduse nupuploki asemele kas Buicki või Cadillaci kliimaplokk. Seal on enesediagnostika funktsioon täiesti olemas. Tava GM koodidelugemine 94 ja 95 LT1 ei toimi (et ühendad diagnostikapesas 2 klemmi omavahel kokku) kuna tal peal tegelikult OBD2 aju mis näitab OBD1 koode.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
28.04.2012 at 17:10
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
antennimees: Üldiselt ei taha näidata aga kuna hiinakatel sureb ära jagaja sees olev optiline andur siis tuleb ka viga välja. Originaalanduriga ei ole ma viga muidu kätte saanud kui juba ketas on anduri ära lõhkunud. Sellel autol saab muide ka ise vigu vaadata aga selleks tuleb talle installida olemasoleva mehhaanilise soojenduse nupuploki asemele kas Buicki või Cadillaci kliimaplokk. Seal on enesediagnostika funktsioon täiesti olemas. Tava GM koodidelugemine 94 ja 95 LT1 ei toimi (et ühendad diagnostikapesas 2 klemmi omavahel kokku) kuna tal peal tegelikult OBD2 aju mis näitab OBD1 koode.
kas diagnostika seadmega v arutiga saab lugeda neid ? seda et ta nn ise ei näita seda ma tean !



____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
28.04.2012 at 20:53
antennimees
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Tyymiiz:
quote:
antennimees: Üldiselt ei taha näidata aga kuna hiinakatel sureb ära jagaja sees olev optiline andur siis tuleb ka viga välja. Originaalanduriga ei ole ma viga muidu kätte saanud kui juba ketas on anduri ära lõhkunud. Sellel autol saab muide ka ise vigu vaadata aga selleks tuleb talle installida olemasoleva mehhaanilise soojenduse nupuploki asemele kas Buicki või Cadillaci kliimaplokk. Seal on enesediagnostika funktsioon täiesti olemas. Tava GM koodidelugemine 94 ja 95 LT1 ei toimi (et ühendad diagnostikapesas 2 klemmi omavahel kokku) kuna tal peal tegelikult OBD2 aju mis näitab OBD1 koode.
kas diagnostika seadmega v arutiga saab lugeda neid ? seda et ta nn ise ei näita seda ma tean !



Diagnostika seadmega saab, arvuti koha pealt ei oska öelda.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
28.04.2012 at 22:57
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
antennimees:
quote:
Tyymiiz:
quote:
antennimees: Üldiselt ei taha näidata aga kuna hiinakatel sureb ära jagaja sees olev optiline andur siis tuleb ka viga välja. Originaalanduriga ei ole ma viga muidu kätte saanud kui juba ketas on anduri ära lõhkunud. Sellel autol saab muide ka ise vigu vaadata aga selleks tuleb talle installida olemasoleva mehhaanilise soojenduse nupuploki asemele kas Buicki või Cadillaci kliimaplokk. Seal on enesediagnostika funktsioon täiesti olemas. Tava GM koodidelugemine 94 ja 95 LT1 ei toimi (et ühendad diagnostikapesas 2 klemmi omavahel kokku) kuna tal peal tegelikult OBD2 aju mis näitab OBD1 koode.
kas diagnostika seadmega v arutiga saab lugeda neid ? seda et ta nn ise ei näita seda ma tean !



Diagnostika seadmega saab, arvuti koha pealt ei oska öelda.
Selge Suurimad Tänud Vastuste eest ! eks vaatan eelnevalt selle rõhuanduri ja temp anduri üle
29,04,2012-14:02- Avastasin, et selle bensiini rõhuregulaatori vaakum torul oli väike katkine koht kui see voolik terve vastu sai välja vahetatud kadus paukumine leek ja must pahmakas et siis kogu asja ajan vaakum lekke kaela ! (ptui ptui ptui hetkel ):D

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
29.04.2012 at 10:05 1 edit. Last edited 29.04.2012 at 14:04 by Tyymiiz
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
uuriks kas kellelgi oleks antud apastraadile pakkuda laiaks keevitatud plekkvelgi ? 16" (augud peaks vist standart 5X120 olema ) ?

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
10.05.2012 at 10:45
Indrek_S
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
mõistlikum vist lasta enda omad ära keevitada. Samas et asi ikka edevaks keerata, soovitaks 17 tollise pleku alla visata ja see lasta eelnevalt vajalikku laiusesse keevitada. Meitel müügil olevad 17 tollised veljed tahavad kas auguvahet muutvat flantsi (meil pakkuda vaid 5x120) või siis uurida võimalust uued augud puurida.

____________________________
not done until it's done
13.05.2012 at 03:40
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Täna siis selline "tore" lugu, et käisime kalli kaasaga väiksel ringsõidul olles teel tagasi Tallinna otsustas tabasalu kandis autol käigukast läbilibisema hakata ! Sain end kuidagi ääri veeri kodu ära libistatud lootes et ehk on asi õlis "optimist nagu ma olen" selge see et õli lisamine asja ei paranda....... Egas siin muud pikka juttu polegi Kaunist jaani ja Jaanikat soovides Tarvo , "elukaaslane" ja kurjavaimu capriisitar !

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
22.06.2012 at 21:42
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
seoses kasti surmaga või ka pakkumisi teha ! 4 rattaliste vastu ;) juhul, kui huvi on kellelgi.

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
25.06.2012 at 10:25
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
Kellelgi oli huvi ja nii ta tänahommikul minema vuras minu hoovist, põrgulikult kahju on aga mis teha...... üle oma varju ei hüppa !


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
26.06.2012 at 08:54
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
juhul kui kellelgi selle masina vastu huvi peaks olema siis leidsin netist http://www.auto24.ee/used/1094887

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
15.11.2012 at 19:01
metslane
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
Tyymiiz: juhul kui kellelgi selle masina vastu huvi peaks olema siis leidsin netist http://www.auto24.ee/used/1094887

Huvitaval kombel oli kevadel läbisõit 161 000 võrra suurem :)
16.11.2012 at 19:52
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
quote:
metslane:
quote:
Tyymiiz: juhul kui kellelgi selle masina vastu huvi peaks olema siis leidsin netist http://www.auto24.ee/used/1094887

Huvitaval kombel oli kevadel läbisõit 161 000 võrra suurem :)
ma ei tea täpselt, palju sealt puudu on vms 345 210 + natuke peale km oli odomeetri näit, kui masin minu hoovist minema vuras. Ja usun, et iga inimene, kes seda kere kaine mõistusega vaatab, saab aru, et 180 000km ei ole odomeetri näit ka relvaähvardusel mitte. Seega, kui keegi Peaks soovima Lisainfot masina kohta, siis võin rääkida, mis, kus, kuidas ja kui palju seal tehtud on, vähemalt selle aja kohta, mis ta minukäes oli.
LUSIKAMA EGA SALGAMA MA EI HAKKA MISKIT

Täna Sai ka Siim -ga räägitud arvatavasti müütaja pani 180k km seepärast, et mäletamist mööda oli see viimane hooldusraamatu sissekanne, mis sest et oiiiiii oiiiiiiiii oiiiiiiiiii kui kaua tagasi.


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
16.11.2012 at 21:07 1 edit. Last edited 16.11.2012 at 21:16 by Tyymiiz
-ck-
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
heh. kuna auto oli meie oma kunagi 35000km-ca 340000km siis võin öelda, et 180000km oli ta nagu tutikas.

:D

____________________________
Carmen Koppel
Chevrolet Caprice Classic ´95
12.04.2013 at 16:56
Tyymiiz
 
Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}
http://auto.motors24.ee/vehicles/395734-Chevrolet+USA-Caprice-1995.aspx?pg=0&sort=paidTeen veidi Reklaami Auto uuesti müüa. Mina müügiga seotud pole. Tundub et omanik ausam vähemalt odo näit nüüd õigem

____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
08.10.2013 at 16:32
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Caprice V8 4,3l 149kw {Tyymiiz}   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.