register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1995 Pontiac Firebird 3.4L  
Poster Message
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Soetatud Tartust müügiplatsilt 30.05.2012, auto pärineb ise Šveitsist. Hoolimata müügiplatside mainest on tegemist väga korraliku isendiga, siiani vahetatud küünlad ning aku.
Pilt peaks olema ligipääsetav siit: Download at SpeedyShare

Tuleb esialgu alla sikutada, kuna paremini kiiruga välja ei tulnud:(
31.07.2012 at 20:55 3 edits. Last edited 31.07.2012 at 21:23 by Alabama
DevilDeVille
  
1995 Pontiac Firebird 3.4L
väga sisukas topik

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
31.07.2012 at 21:06
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
DevilDeVille: väga sisukas topik
Piltide laadimisega väheke hädas:(, täiendan kui käppa saan
31.07.2012 at 21:14
Ri-Q.
 
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Kus liikuma hakkab?

____________________________
REC
BB
31.07.2012 at 21:38 1 edit. Last edited 31.07.2012 at 21:39 by Ri-Q.
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
Ri-Q.: Kus liikuma hakkab?

Üldjoontes Tallinnas ja Harjumaal, vahest ka Pärnumaal;)
31.07.2012 at 21:49
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Vahepeal jutu jätkuks niipalju, et mõni päev tagasi lõi kapoti maanteel lahti, põhjus seni teadmata kuna kapott sai kinni vajutatud ning mehhanism on töökorras, aga tööd kapotiga oli palju, kuid tänu kogenud kuldsete kätega sõbrale sai asi sirgu ja korda, ühes koos ninaga, mida niikuinii pidi värvima kuna oli vähe kriibitud. Pilte õnnetusest kahjuks ei teinud, kuid lähiajal lisan pildid parandatud tulemustest;)
31.07.2012 at 21:52
R.Ott
 
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Kuidas sõiduomadusi hindad ja millega võrrelda oskad?

____________________________
92' Chrysler LeBaron LX Convertible
94&95' Pontiac TransSport 3800 +doonorid
88' Chevrolet Camaro Iroc-Z convertible- 20th Anniversary Edition
31.07.2012 at 22:10
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
R.Ott: Kuidas sõiduomadusi hindad ja millega võrrelda oskad?

Täitsa mugav ütleks, kuna olen 3.gen ka sõitnud siis hindan teda mugavamaks ja kindlasti modernsemaks, aga jh sportlikule autole kohane jäikus temas olemas, midagi konkreetselt ei nigise ega nagise seega hindan kokkuvõttes väga heaks. Võrrelda hetkel millegagi ei oska, kindlasti on mugavamaid, aga ameeriklase pisik jääb peale.
31.07.2012 at 22:19 1 edit. Last edited 31.07.2012 at 22:21 by Alabama
Ergo K
  
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Pildilt tundub viisakas, ehk õnnestub mõnel kogunemisel üle vaadata ;-)
Õnnitlused !

____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
01.08.2012 at 06:40
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
Ergo K: Pildilt tundub viisakas, ehk õnnestub mõnel kogunemisel üle vaadata ;-)
Õnnitlused !

Tänud, ilma liialdamata ongi viisakas;)
Viimane kogunemine oli mul vastmöödunud ABCS Haapsalus, aga ehk siis next year;)
01.08.2012 at 10:09
Ri-Q.
 
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Iga kuu viimasel neljapäeval toimuvad Tallinnas kruiisid. Ürituste kategoorias on sellest täpsemalt kirjutatud. Tule kohale ja näita rahvale oma rauda!

____________________________
REC
BB
01.08.2012 at 10:51
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
Ri-Q.: Iga kuu viimasel neljapäeval toimuvad Tallinnas kruiisid. Ürituste kategoorias on sellest täpsemalt kirjutatud. Tule kohale ja näita rahvale oma rauda!
Käsk aru saadud, katsun end kurssi viia;)
01.08.2012 at 10:58
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Vahepeal siis lingid parandatud ninast ja kapotist, kuna otse jutu sisse ei oska pilte panna.
Keretäkkeid oleks veel eemaldada vaja iseenesest (tagastange ja tiivad), kuid kõike head korraga ei saa.
Teravam silm kindlasti näeb toonivahet esitiiva ja kapoti/nina vahel, aga värvinr-t ei tea ja see kahjuks ainuke sinine, mis saada oli. Spektromeetriga vb saaks parema.

Siinkohal suured tänud minu heale, kogenud sõbrale, kes kortsus ja mõlkis kapoti sirgu sai ja tast elulooma tegi ning nina ära värvis.

http://speedy.sh/kET4D/P8010914.JPG
http://speedy.sh/tMs9v/P8010919.JPG
http://speedy.sh/PHJAn/P8010916.JPG
01.08.2012 at 11:06
rescue
 
1995 Pontiac Firebird 3.4L
rõõm kuulda uuest F-kere omanikust kuigi pildid kui sellised on lihtsam photobucket.com vms kohta üles laadida ja siis otselingina siia paigutada, enamus meist ei viitsi neid pildikesi alla laadima hakata, sorry :P
01.08.2012 at 11:22
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
rescue: rõõm kuulda uuest F-kere omanikust kuigi pildid kui sellised on lihtsam photobucket.com vms kohta üles laadida ja siis otselingina siia paigutada, enamus meist ei viitsi neid pildikesi alla laadima hakata, sorry :P

Olen täiesti nõus sinuga, sest enne registreerimist jälgisin pikka aega foorumit ja ausalt öeldes ma ka ei viitsinud neid downida:D, aga loodan, et mõni asjaarmastaja viitsib neid siiski vaadata, edaspidi lähen photobucketisse:)
01.08.2012 at 11:51
Lowrider
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Kui pole arvutiga väga sina peal siis Photobucket on vähe keeruline kasutada esialgu ;) Alustuseks on upload.ee ka väga hea koht
http://www.upload.ee/

Lihtsalt laed pildi üles ning sealt võtad...
> Pilt:
BB-kood (see kood mis algab [img ] ja lõpeb [/img]

... ning kopeerid selle koodi siia foorumisse enda postitusse ja pilt töötab. :beer
02.08.2012 at 21:14
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
Lowrider: Kui pole arvutiga väga sina peal siis Photobucket on vähe keeruline kasutada esialgu ;) Alustuseks on upload.ee ka väga hea koht
http://www.upload.ee/

Lihtsalt laed pildi üles ning sealt võtad...
> Pilt:
BB-kood (see kood mis algab [img ] ja lõpeb [/img]

... ning kopeerid selle koodi siia foorumisse enda postitusse ja pilt töötab. :beer

Tänud! Eks ega ma tummahammas ka pole, foorum nõudis harjumist, aga eks kui mingeid pilte veel klõpsutan siis kindlasti proovin mõlemat varianti:)

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
03.08.2012 at 21:22
Maik
  
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Miks te soovitate nii keerulisi lahendusi...
preagu on pigem teemaks näiteks DropBox
tekitab su arvutisse folderi millesse tõstes liiguvad pildid ise automaatselt internetti nende lehele,kus neid juba väga lihtne jagada,
samuti on applikatsioon olemas mitmetele teledonidele.. kõiki neid hoitakse omavahel sünkroonis automaatselt.

http://db.tt/Os0yLR7T
minu referentsiga link mis tõstab nats mu megabaite seal :) Muidu automaatselt saab kasutaja 2gb ja tõsta saab seda vaeva nähes üle 16, tasuta asja puhul.

Ma suutsin oma 55a isa seda kasutama õpetada üle Android telefoni,seega peaks piisavalt lihtne olema.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
03.08.2012 at 21:41 1 edit. Last edited 03.08.2012 at 21:43 by Maik
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
quote:
Maik: Miks te soovitate nii keerulisi lahendusi...
preagu on pigem teemaks näiteks DropBox
tekitab su arvutisse folderi millesse tõstes liiguvad pildid ise automaatselt internetti nende lehele,kus neid juba väga lihtne jagada,
samuti on applikatsioon olemas mitmetele teledonidele.. kõiki neid hoitakse omavahel sünkroonis automaatselt.

http://db.tt/Os0yLR7T
minu referentsiga link mis tõstab nats mu megabaite seal :) Muidu automaatselt saab kasutaja 2gb ja tõsta saab seda vaeva nähes üle 16, tasuta asja puhul.

Ma suutsin oma 55a isa seda kasutama õpetada üle Android telefoni,seega peaks piisavalt lihtne olema.


Taaskord olen sunnitud tänama, nii lihtsast teemast on arenenud päris intensiivne diskussioon:D Eks proovin kõiki ja otsin mugavaima, aga kui isa ära õppis, siis saan kindlasti jagu;)

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
04.08.2012 at 13:23
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Pärast 2a vaikust mõtlesin, et ehk uuendaks infot oma USAka kohta. Vahepeal siis täpsustuseks, et VIN koodi läbi lüües tegemist 1994a mudeliga ja esmaregistreeritud 1996 lõpul. Hooldusraamatut uskuda peaks isegi esialgne läbisõit 185k olema tõene, aga nu kes teab ja pealegi minu poolt juba 3 suvega 200k täis sõidetud;)

Vahepeal tehtud tema juures üsna palju:

Saba oli andnud pagasiluugi mootor, mille sai naksti uue ja ei pea võtmega enam nikerdama.
Juhipoolne aknatõstuki mootor uus - sellega omajagu tegemist, ei midagi keerulist, aga ukse sisse tuleb augud puurida, et needid läbi puurida, minu puhul õnneks oli väikeste poltidega kinni, kuid nende kättesaamisega oli tükk jama kuna keere kulunud ja mutikat otsast kätte saada oli raske. Aitab ka kõlari küljest võtmine, sest siis kätel rohkem ruumi tegutseda:P

Muidugi kohustuslik õli ja filtri vahetus selle aasta kevadel.

Vana lagi oli juba nagu ta oli, hakkas sõidu ajal pead sügama ehk tuli maha võtta ja sadulsepa juurde viia. Omajagu lammutamist, ülemised ukseliistud, küljeplastikud jne. Lagi ise suhteliselt hell, seega kui kellelgi peaks tulevikus teemaks tulema siis approach with caution;) Originaalvärv lael hall, aga kontrasti mõttes lasin musta kangaga katta ja sellega seoses ka päikesesirmid musta kunstnahaga katta. Tulemus väga ilus.

Kuna originaal helisüsteem oli oma aja ära elanud ja viimasel ajal lakkas koguni töötamast, sai see lastud Ravolaris uus panna. Paigaldati Pioneer makk CD/MP3 USB pesaga, ette uued kõlarid ja tagaistmete bassikad olid nii heas korras, et neid ei soovitatud vahetada. Makil ka roolijuhtimise liides, aga rooli nupud ühendust ei anna. Ilmselt asi rooli taga kinni. Tulevikus ehk mingile elektripoisile ette näitama, kellelgi kogemusi/oskusi paluks endast märku anda!:)

Ostes olid masinal europeeglid, mis talle nagu minu meelest kuidagi ei sobi, seda eriti 3.geni puhul. Sai needki uued tellitud ja hea sõber aitas korraliku värvi ka selga, välisilme paranes märgatavalt:)

Kuna akvaariumis sõitmine oli juba ammu ära tüüdanud, sai ka lastud taha täistoon panna, asi ilusam ja privaatsem.

Kriibitud ja räsitud tagastange ning juhipoolne tagatiib sai ka uue kuue selga;)

Kui piltide postitamise selgeks saab ehk postitaks tehtud töödest ja tulemustest ka mõne foto, aga eks näis. Kui kellegil tekkis mingi huvi kuidas miskit teha, olge julged küsima, ikka aitan:)

Seniks - muretuid miile ja Firebirdidele keep flying

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
31.07.2014 at 23:06
Astro-97
  
1995 Pontiac Firebird 3.4L
kas usaraud.ee pole teemat sul? sinna on kohe väga lihtne pilte panna, otse arvutist kohe kui on sul

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
01.08.2014 at 21:20
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Ei ole teemat, aga peaks tegema kui juba juhtlõng kätte anti;)

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
15.08.2014 at 19:47
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
Kuna eelmisest postitusest omajagu möödas siis veel natuke infot juurde
2015: Kevad algas nukralt, plokikaanetihend andis saba ja kogu tihendisari läks seega vahetusse, muidugi kohustuslik mootoriõli ja küünalde vahetus sinna juurde.
2016: Parem klapptuli kippus streikima, relee tundus ok, sai kiiruga uus mootor soetatud ent relee oli kavalam, romulast uus peale, natuke aega töötas ja siis jälle. Nüüdseks juba tuttuus relee peal ja asi korras. Kulumaterjalide nagu esimeste piduriketaste ja -klotside vahetus koos parema esimese sarniiri ja stabikapuksidega. Pidurdusjõud märgavatavalt parem.
Kuna möödunud aastal anti mõista, et varsti võiks õli igaks juhuks jälle vahetada, siis see aasta uus mootoriõlivahetus ka.
Uued küünlad ja küünlajuhtmed.
Uued rooliotsad ja käigukastiõli vahetus.


____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
29.06.2016 at 19:25 2 edits. Last edited 24.08.2016 at 20:31 by Alabama
Alabama
1995 Pontiac Firebird 3.4L
10.2017

Uued piduriklotsid taha

____________________________
1995 Pontiac Firebird 3.4L
07.02.2018 at 20:22
tqhq.ee foorum : Minu auto : 1995 Pontiac Firebird 3.4L  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.