register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Poster Message
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tervitus.

Sai lastud paigaldada LED-päevatuled- need pandi põlema parkide alt, minu autol ei ole tulelülitil "auto" asendit, pimeduseanduriga kuid nüüd ööde pimenedes avastasin, et need LED-päevatuled põlevad ka koos teiste tuledega kõikides kombinatsioonides. Kas see on TÜV silmis legaalne lahendus?

*päevatuled koos parkidega:


*päevatuled koos udutuledega:


*päevatuled koos pooltuledega:


*päevatuled koos poolte ja ududega:


Teine küsimus veel- tag. tuledesse on tekkinud viimasel ajal (päev on kuum, öö jahe) niiskus (parempoolses oli tegelikult ka varem natuke). Kas see on kondents või on tulede tihendid ära väsinud? Mida niiskuse tekkimise vältimiseks teha? Tihendid vahetada? Kas on eraldi ostetavad või ise mingi hermetsiga püüda tihendada. Tänud kui viitsite kaasa mõelda ja vastata.

*seest udune


Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
16.08.2014 at 18:00
Martin460
Chrysler 300 C
Tagatulesse tekkis mul ka kondents kui väikesed ventilatsiooni augud tolmust/sodist umbe läksid. Ma ei tea kuidas sinu autol on see ventilatsiooni probleem seal lahendatud aga täiesti õhutihe ta küll ei tohiks minu arvates olla.
16.08.2014 at 18:52
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
Martin460: ...aga täiesti õhutihe ta küll ei tohiks minu arvates olla.

ok, tänud. Kaen perra,kas seal leiduvad mingid vendiavad.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
16.08.2014 at 19:24
franz125
Chrysler 300 C
Kui need päevakad tumedamaks teiste tulede sisse lülitades ei muutu siis need ei ole legaalsed.Sosssepa paigaldus.
16.08.2014 at 21:06 1 edit. Last edited 16.08.2014 at 21:12 by franz125
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
franz125: Kui need päevakad tumedamaks teiste tulede sisse lülitades ei muutu siis need ei ole legaalsed.Sosssepa paigaldus.

ok. ei, need tumedamaks ei lähe teiste tulede sisselülitudes kuid usun/loodan, et TÜV sellega nöökima ei hakka...

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
17.08.2014 at 10:32
557
Chrysler 300 C
Kindlasti hakkab!
18.08.2014 at 08:33
Maik
  
Chrysler 300 C
päevatuled ei tohi töötada koos lähi-kaugtuledega,

seega vaja ringi teha. lüliti vahele vms

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
18.08.2014 at 11:44
franz125
Chrysler 300 C
Üks releeke normaalselt suletud kontaktidega ja ergutus tuldest- ja tehtud.
18.08.2014 at 12:44
ERAK
  
Chrysler 300 C
ok, tänud vastuste eest- siis viin tagasi kui uuesti Eestis ja lasen ümber teha.

Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
18.08.2014 at 13:47
alambe
Chrysler 300 C
Mina olen siiani asja lahendanud nii, et LED päevasõidu tuledele olen massi võtnud parktule + otsast. Kui park põlema panna siis kustub kohe päevasõidu tuli automaatselt ära. LED tulede + otsale olen pannud vahele lüliti salongi ja voolu võtnud sinna sellisest kohast kus süütega vool peale tuleb. Lüliti selle jaoks, et teienkord vajadus lasta autol pimedalt tiksuda või sõit mõnes riigis, kus pole tuled päevasel ajal kasulikud kui põlevad:)
20.08.2014 at 22:19
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
ERAK:

Teine küsimus veel- tag. tuledesse on tekkinud viimasel ajal (päev on kuum, öö jahe) niiskus (parempoolses oli tegelikult ka varem natuke). Kas see on kondents või on tulede tihendid ära väsinud? Mida niiskuse tekkimise vältimiseks teha? Tihendid vahetada? Kas on eraldi ostetavad või ise mingi hermetsiga püüda tihendada. Tänud kui viitsite kaasa mõelda ja vastata.

*seest udune


Terv. ERAK

Sai eile autot tiba pestud, vahatatud ning jälle kogunes tule sisse vesi, kiskusin tule auto küljest ära ning selles oli üsna palju vett. Esmapilgul ei paistnud küll kuskil mingit kohta, kust vesi sisse pääseks kuid kui tule "klaasi" tagumisest korpusest sõrmede abil veidi eemale kangutada, lahkus vesi klaasi ja korpuse vahelt sirinal välja e. tegemist ei ole kondentsiga. Püüan mingi hermeetikuga seda asja tihendada.
Tekkis küsimus, et mis vigur see tule korpuse allosas on? Mingi air valve just kondentsi vältimiseks? sellel on hele kate, mida õnnestus veidi sissepoole vajutada. Keegi teab?




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
06.09.2014 at 22:24
Astro-97
  
Chrysler 300 C
kas see miski lisapirni jaoks pole ? Stratusel näiteks on lisa pesa olemas, kuhu võid soovi korral pirni sisse surada. seda võimalust kasutasin kohe ära ja tagatuled säravad täies pikkuses...

ja teine küsimus, see sikaflex.... misasi see on , kas lihtsalt silikoon või klaasiliim ja kus mis raha eest müüakse?

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
07.09.2014 at 12:05
ERAK
  
Chrysler 300 C
Hei.

Ei, lisapesa valmidus see ei ole, see "klapp" seal on (veidike) sisse-välja liigutatav ja on max 8mm läbimõõduga- eks ta selle tulekorpuse ventileerimiseks ikka ole, muud loogilist otstarvet sellel ei näe.

Sikaflex 521 FC on väga vastupidav ühekomponendiline liim-hermeetik. Lööke ja vibratsiooni summutav, UV, ilmastiku, vee ja soolase vee kindel. Plekkide liidete, kanalisatsiooni, haagiste/camper'ite jne. liimimiseks ja tihendamiseks .. liimib klaas, plastik, puit ja metall.
Ülevärvitav.
ostsin siit Rootsist kuid tundub, et ka Põdras on olemas:

http://www.motonet.fi/fi/tuote/609012/Sikaflex-521FC-300ml-kirkas



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
07.09.2014 at 14:06
ERAK
  
Chrysler 300 C
Hei.

küsimus:
kas rehvirõhuanduril saab vahetada eraldi välja vaid ventiili osa, lisades uue tihendi ja pääseda seeläbi uue anduri ostmisest?


...ja kust seda eraldi osta? AB'st?
EDIT: see asi lahendatud, AB's olemas ja ootab mind seal :)

Tänud ette.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
23.10.2014 at 23:40 1 edit. Last edited 13.11.2014 at 22:23 by ERAK
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tervitus.

Küsimus puudutab pidureid.

Nimelt aeg välja vahetada esimesed kettad ja ilmselt ka klotsid kuid kuna 300 C pidurid on tehasest veidi hädised auto kaalu arvestades (kipuvad kriuksuma ka) siis tehase kettaid, klotse enam ei tahaks vaid ostaks mingi aftermarket tootja kettad, klotsid, mis on paremad, vastupidavamad kui tehase poolt paigaldatud kuid samas tavakasutusse mõistliku hinnaga.

Ringrada ei sõida selle autoga vaid tavaline linna/maanteesõit kiirustel max 140km/h ehk.

Soovitage nendele tingimustele vastavat hea hinna/kvaliteedi suhtega komplekti. Ketas ja klots võivad ka eri tootjate omad olla kui nii parem on.
Valik veebiavarustes on nii meeletult suur, et sealt ei oska ise midagi konkreetset eelistada.

Aitäh,
Terv. ERAK



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
13.11.2014 at 22:38 1 edit. Last edited 13.11.2014 at 22:39 by ERAK
charger
Chrysler 300 C
SRT-l olid OEM Brembod ja ütleks, et väga head. Ketas oli mälu järgi ees 360mm ja velg muidugi 20''
OEM pidurid on selle auto jaoks õige dimensiooniga, seisma jäi väga hästi ja samas ei kuumenenud rajal ka +35°C ilmaga üle.
Eks pead vaatama, mis sinna alla mahub. Mõistlik oleks võtta siledad kettad, äärmisel juhul soonitud, aga puuritud kettaid ära küll võta.
13.11.2014 at 22:52
ERAK
  
Chrysler 300 C
ok, tänud hea vihje eest.
Allolevalt pildilt selgub, et minu omal on originaalis vist 345mm, seega 18'' veljega alla ilmselt need SRT omad ei lähe, samas talvevelge suuremaks ka ei tahaks ja mul on 2 jooksu 18'' rattaid hangitud seega tuleb ikka väiksemad kettad vaadata. Brembo on mullegi hea mulje jätnud (Range Roveri all)

Chrysler Club foorumist võib lugeda mitme lehe jagu kaebusi 300 C viletsate ja kriuksuvate originaal pidurite üle ja et ketas tahab tihti vahetamist kuna ei saa piisavalt jahtuda siis läheb kõveraks. Puuritud ei ole hea-miks? Soonitud? Ventileeritav ketas peaks olema igaljuhul ilmselt, et vältida seda kuumenemise/kõverdumise probleemi?

Tänud.
ERAK



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
13.11.2014 at 00:37
charger
Chrysler 300 C
Ette 18'' velge panna ei saa jah, taha mahtus 2-3mm täpsusega alla
13.11.2014 at 01:59
Indrek_S
 
Chrysler 300 C
Puuritud ketas läheb aukude juurest pragunema



Soonitud ketas aitab tolmu ketta ja klotsi vahelt minema viia



Ventileeritud on stockis nii esimesed kui tagumised ja ilma ventilatsioonita kettaid sellele ei pakutagi

____________________________
not done until it's done
14.11.2014 at 15:10 3 edits. Last edited 14.11.2014 at 15:14 by Indrek_S
ERAK
  
Chrysler 300 C
Ok, tänud- seda märkasin juba isegi, et need olemasolevad on siledad, ventileeritavad.
Saan aru, et soonitud ketas on siis parim valik?
Tehase kettad on Boschi omad (2004-2010). Bosch tarnib neid ainult OEM osadena ja jaemüügis neid vist ei leidugi. Kui tellida Mopari omad, siis saabki Boschi omad Mopari karbis. Boschil on kaks tehast, kus neid tehakse - üks USA-s ja teine Hiinas. Viimasest tulnud pidavat olema kehvema kvaliteediga.

Küsimus: Kas näiteks OEM replacement Brembo ketaste, klotside paigaldus lahendaks probleemi või on uba ikkagi selles, et 345mm on aladimensioeeritud auto massi arvestades ja ka neid Brembosid (või mis iganes sama dimensiooniga kvaliteetkaupa) hakkab ikkagi minema nagu leiba, st. tuleb iga 3 a tagant vahetada?

Tänud.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.11.2014 at 17:43
ERAK
  
Chrysler 300 C
Otsisin Brembo müüjat Eestis ning leidsin sellise adre nagu aftermarket.ee, kus autopõhiselt otsida ei saanud vaid tuli saata päring. sellele sain vastuseks:

Brembo ei valmista kahjuks sellele autole üldse ketast. (a SRT'le ju valmistab :uhoh )
Saada on:
odavama otsa Blueprint 55.- tk (kiire tarne)
premium ketas DBA T3 (soontega) 210.- tk (tarne 1 nädal)

Mida sellest DBA T3 'st arvata ning kas on ka midagi vastavat odavamalt?



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.11.2014 at 20:17
ervin
Chrysler 300 C
quote:
Indrek_S: Puuritud ketas läheb aukude juurest pragunema

...
Ventileeritud on stockis nii esimesed kui tagumised ja ilma ventilatsioonita kettaid sellele ei pakutagi
millise läbisõidu juures selline asi juhtus? huvitav, et mul ei ole 160k läbisõidu juures sellist asja juhtunud (tõsi ei ole küll chrysler ja 300c)...
14.11.2014 at 21:28
Indrek_S
 
Chrysler 300 C
Esimesel pildil oli vist 911 ketas ja teise oma ei mäleta. Ehk kettad on näinud sihipärast kasutamist. Poes käimine neid nii ei lõhu, sammuti pole neid tarvis.
Üleüldse on ulme ketta panek pigem turunduse ja blingi teema. Kohalikud mehed uhavad rinkat stock või soodsama otsa b-osa kettaga ja kangema klotsiga. Siin soovitaks sammuti teha. Võta kettad mille ostmine mõtlema ei pane ja võta vähe kangem tänava/raja klots. Jääb asi seisma kui kännu taha.
Minu mäletamist järgi BMW cupi sõitjad kasutavad paljud odavat Bluprinti ketast ja on rahul.

____________________________
not done until it's done
14.11.2014 at 22:24 1 edit. Last edited 14.11.2014 at 22:26 by Indrek_S
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
Indrek_S: Esimesel pildil oli vist 911 ketas ja teise oma ei mäleta. Ehk kettad on näinud sihipärast kasutamist. Poes käimine neid nii ei lõhu, sammuti pole neid tarvis.
Üleüldse on ulme ketta panek pigem turunduse ja blingi teema. Kohalikud mehed uhavad rinkat stock või soodsama otsa b-osa kettaga ja kangema klotsiga. Siin soovitaks sammuti teha. Võta kettad mille ostmine mõtlema ei pane ja võta vähe kangem tänava/raja klots. Jääb asi seisma kui kännu taha.
Minu mäletamist järgi BMW cupi sõitjad kasutavad paljud odavat Bluprinti ketast ja on rahul.

ok, seda on küll hea teada- arvasin/ja olin lugenud, et originaal bosch'i ketas läheb kõveraks kuna auto massi tõttu saab aladimensioneeritud ketas liialt kuuma. Kui auto sai ostetud 2a tagasi 185000km läbisõiduga siis olid pidurid laitmatud, nüüd 212000km läbisõidu juures on tunda, et pidur ei ole enam terav.

Ketta pealt on ka näha, et pidurdamine ei toimu kogu ketta pinnaga vaid ehk 3/4 sellest. Aga mis klotsid siis- Brembo?



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.11.2014 at 22:47
hents99
  
Chrysler 300 C
Brembo vist klotsi ei tooda? Kindel muidugi pole.

Ma olen Brembo ketastes väga pettunud ja ma pole ainuke. Hind on kõrge, aga eeliseid odavamate ees pole, pigem vastupidi.

Tänavale on tegelt suht savi, mis ketas-klots alla keerata, nagu klaasipesuvedeliku valimine....

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
14.11.2014 at 22:57
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.