register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Poster Message
ERAK
  
Chrysler 300 C
ok, siis kujunes suht stressivabaks see valimine- alul tundus hirmus raketiteadus.
Eks AB's siis pangu hää hinna/kvaliteedi suhtega kraam külge ja asi vask :)

Tänud, kes kaasamõtlesid :)

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
14.11.2014 at 00:17
ramman
Chrysler 300 C
Klotsidega on mul hea kogemus selliselt tootjalt nagu Ferodo. Võimsa turbomootoriga neljarõngalisel saksa lennukil olid totaalselt paigast mootori võimsuse/pidurdusjõu suhe. Originaalketastele sai paigaldatud Ferodo klotsid ja aeglustamine omandas uue tähenduse.


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
14.11.2014 at 02:27
Märt
Chrysler 300 C
Mul oli kunagi Durango, siis pidama jäid mingid imelised kettad - originaale 2 jooksu ja jooks brembosi hakkasid kõik mingil ajal värisema. Powerslot jäi kestma ja kestis kuni auto eluea lõpuni minu käes.

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=18349

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
15.11.2014 at 13:19
Indrek_S
 
Chrysler 300 C
Hästi haakuvad Ferodo klotsid on pealt 100.- telg. Alla selle on kah üks mudel aga see on täiesti tavaline. Rajapäevale sobilik tänavaklots on DS2500 mis on alla 200 telg. Need on juba väga hea kraam.

____________________________
not done until it's done
15.11.2014 at 18:46
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tänud.

Vaatasin, et need Märdi soovitatud kettad minu autole olid kõik üle 100$/ketas- hää meelega ostaks veidi odavamad ja siis ilmselt need Ferodo klotsid- keegi kiitis siin neid Blueprint odavaid kettaid koosluses äkilisema klotsiga. Uurin edasi.

Tänud.
ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
15.11.2014 at 21:00
PTC
  
Chrysler 300 C
Ma pigem uuriks foorumitest kogemust klotsidega mis pidurdades vilet ei lase.
15.11.2014 at 21:17
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
PTC: Ma pigem uuriks foorumitest kogemust klotsidega mis pidurdades vilet ei lase.

chrysler club foorumis, keegi kiitis, et tal on vilevaba kombona tehasest Bosch kettad ja Brembo klotsid


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
15.11.2014 at 21:43
ivoalaska
 
Chrysler 300 C
Mis kombot nad originaalis kasutavad? Olen sõitnud kaks aastat originaalidega ja pole probleemi pidurdamise ega vilinaga.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
15.11.2014 at 21:55
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
ivoalaska: Mis kombot nad originaalis kasutavad? Olen sõitnud kaks aastat originaalidega ja pole probleemi pidurdamise ega vilinaga.

Bosch ketas ongi originaalis, klotsi ei tea kahjuks. Minu oma oli ka pea 2 a kuss kuid nüüd koos piduri halvenemisena on hakanud ka veidi kriuksuma- kohalt minnes ja seisma jäädes.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
15.11.2014 at 22:00
charger
Chrysler 300 C
Mina kasutasin SRT-l EBC yellowstuff klotse, olid norm hinnaga, kannatsid rajapäevi ja kulumine oli kontrolli all. Vilistamist ei esinenud ja liigset tahmamist ka mitte.
Ketas kõlbab kõige odavamast nonamest üks pügal kallim võtta :)
Bemmi all kannatvad rada väga hästi nühkida, klots muidugi Ferodolt ;)
15.11.2014 at 00:49
cipo
Chrysler 300 C
Umbes 5a. tagusest kogemusest (turustades neid) olid Ferodo klotsid väga hea pidurdusvõimega, kuna tehtud kõvemast materjalist siis ka vähem tahmavad ja ka vähem kuumenevad, kuid kippusid vilistama. Odavama otsa klotside veljed on määrdunud, pidurdamine spordile ei sobi, kuid mõnesmõttes sõitmisel on mugavam: igal pidurdamisel ei pea turvavöö sind kinni hoidma :)
Ah jah - ferodo klotsidega peaks kindlasti võtma tehase orig. kõvemad kettad, muidu võivad kettad enne klotse surra.

____________________________
ex. linc. continental - burn baby, burn - R.I.P.
ex. S10 - 350CID - hardcore ride
ex. TranSSport 3800 - for family
16.11.2014 at 13:30
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tere.

Uus küsimus...

Eelmiste jõulude eel laevaga Eesti sõites jäi keegi autodekil tihedalt paigutatud sõidukite vahel rühkides ilmselt oma reisikotiga meie auto iluliistu külge ning tõmbas selle lahti. Sellest ajast peale on see irvitanud seal ukse küljes, leidmata head lahendust. Nüüd täna aga õnnestus naisel avada tagumine uks enne esimese ukse sulgumist ja tulemuseks on veelgi rohkem püstine liistu ots, mis nüüd ei võimalda normaalselt tag. ust avada/sulgeda, ka kraabib tag. ukse liist esiukselt värvi kui tag. ust avada. Liistult pinget vabastada ei õnnestu ilmselt, ilma, et seda esmalt kere küljest ei eemaldaks. Liist tundub olema kinnitatud plastikliistule, mis omakorda on kere külge liimitud. Kuidas seda kroomliistu selle plastikliistu küljest eraldada, ilma kroomliistu rikkumata?

Mida olukorra lahendamiseks/leevendamiseks ettevõtta? Beebiistme tõstsin juba teisele poole ringi. Mis ettevõte Eestis võiks selliste hädadega tegeleda? mõlk.ee ?

Lisan olukorda illustreerivad fotod...



Tänud kui keegi viitsib kaasamõtelda ja hüva nõuga (oma kogemustest) ehk abiks olla.

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
01.12.2014 at 19:40
ramman
Chrysler 300 C
Ehk saab asja siis paremaks, kui terve liist ukse pealt maha võtta ja siis painutada tagasi. Plastliist ju peaks olema ''eest ära'' painutatav. Siis kõik puhtaks ja näiteks klaasiliimiga kokku liimida. Liist tagasi ja peaks olema hea. Hetkel muud ei oska soovitada metallosa pingest vabastamiseks.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
01.12.2014 at 21:39
ERAK
  
Chrysler 300 C
ok, tänud.
Vahin homme valges, mis teha saab. Kui võiks kindel olla, et nende plastliistude all on sile värvipind (kasvõi peale poleerimist) siis võtaks kõik küljeliistud üldse ära- mulle meeldiks puhas, ilma liistudeta auto külg rohkem ja visuaalselt suurendaks "tanki" ilmet veelgi.

Allolevas videos on teistsugused liistud kui minu autol ja ilmselt ka õhutemperatuur oli soojem kui liiste eemaldati- tundub, et suht kergesti tulid ära :)



____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
01.12.2014 at 22:34
rabakana
 
Chrysler 300 C
Olen näinud videot, kus liist lasti fööniga soojaks ehk siis liim pehmeks ja liistu taga olev liim "saeti" tamiiliga läbi. Mingi lahustiga viimased liimi jäänused maha ja seejäreel poleer.
01.12.2014 at 23:05
anryo
  
Chrysler 300 C
Minu mäletamise järgi on liistude all tõesti sirge plekk.
Loe kasvõi siit: http://www.300cforums.com/forums/australia-nz-forum-general-discussion/50699-side-mouldings-removed-shaved.html

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.12.2014 at 11:01
BENBEN
  
Chrysler 300 C
Meil laos peaks olema üks tagumise ukse liist, kerge allahindlusega, uurin järgi vähe aja pärast.

Ongi jah parem tagumine, saatsin e-kirja.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
02.12.2014 at 11:59 1 edit. Last edited 02.12.2014 at 12:22 by BENBEN
ERAK
  
Chrysler 300 C
quote:
BENBEN: Meil laos peaks olema üks tagumise ukse liist, kerge allahindlusega, uurin järgi vähe aja pärast.

Ongi jah parem tagumine, saatsin e-kirja.

Tänan pakkumast kuid suure tõenäosusega teen chrome side trim delete.

Head.

Terv. ERAK


____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
02.12.2014 at 20:36
ERAK
  
Chrysler 300 C
Täna kiskusin hellalt ära alusliistu küljest kroomliistu, seda säästes, jättes alles soovikorral hilisema tagasipanemise võimaluse. Auto näeb vigane välja kuid vähemalt on taas neljaukseline :)





Tänud kõikidele vastajatele. Olen lugenud palju foorumeid liistude delete'mise kohta ja seda teed suure tõenäosusega ka lähen kohe kui auto sooja ruumi saab ja selleks aeg tekib. Seniks taastasin neljaukselisuse, eemaldades lihtsalt alusliistult kõverdunud kroomkatte.

Head.
Terv. ERAK

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
02.12.2014 at 20:45 1 edit. Last edited 02.12.2014 at 20:54 by ERAK
ERAK
  
Chrysler 300 C
Tere.

Muutunud vajaduste tõttu pakun 300 C müügiks (Hind: 9K €) või vahetan 4veduse diisel maasturi (nt. Commander) või väiksema neliveduse kaubiku (3 kohta nõutav) vastu. Vahetuseks pakutav sõiduk ei pea olema ilmtingimata USAkas- huvipakkuvad on: Commander, Defender, Land Cruiser, 4WD Hiace, Hilux vmt.

Kuulut. link:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2071123&rhash=8762
Pakkumised teha mailitsi:

kaubikuveod@gmail.com

Terv. ERAK




____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
31.08.2015 at 14:46 1 edit. Last edited 31.08.2015 at 14:47 by ERAK
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chrysler 300 C   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.