register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Astro 1996  
Poster Message
Astro-97
  
Chevy Astro 1996
Tere. Otsustasin siis nüüd uuel aastal ka omalt poolt otsa lahti teha... miks, sest nüüd võib öelda, et see on MINU auto, kuna tegemised ja asjatamised Hansategelastega said lõpusirgele ja paari nädala jooksul on arvele võtmine kullakallis ARK-s veel ees omanikuvahetusena.
Nagu ikka, on tegemist ju niiöelda tavalise perebussiga, mida nagunii kõik teavad: Chevrolet Astro extended sportvan. miks just sportvan, seda ma ei tea...aga nii on kirjas :)
Tegemist VIN koodi järgi 1996a isendiga, toodud samamoodi Jaapanist eestisse 2008 aastal ja autod.ee platsile, kus läbi kuulutuse ta juhuslikult avastasin. Käidud uurimas, ja proovimas oli käsi antud, ning tore sealne meeskond abistas kõik otsast lõpuni paberimajandusega, jäi vaid järgi minna ja võtit keerata, ning koju poole vurada.
Mis ma siis oskan rääkida: sellest ajast kuni siiamaani on ta hästi vastu pidanud. On küll olnud siin paar arusaamatust, kuid needki likvideeritud ja ega ta pole ju niiväga värske aastaga kah, et ei peakski midagi juhtuma. Ostes oli väga korralik, terve nahksisu, puhas salong ja põrandavaip oli veel kleepkile all, mis on ka siiamaani veel. Istmed kõik terved ja muud tuled-viled-asjad kõik toimetavad. Välja sai vahetatud telekas ja videomakk, mis meie regioonis ei toimeta ja asemele panin DVD ja kaks monitori. Lisaks vahetasin välja ka stereo, sest see mängis mini plaate mingeid ja raadio lõppes kusagil 70+mhz juures. Bussil on kaks konditsioneeri, teine taga ilusasti suvel külma puhumas. Lagi ja aknaääred sees on kaunistatud hulga valguskaablitega, tagadiivan jookseb elektri abil kolmeks. Esimesed istmed kapteniks ei keera, seda teevad keskmised. Mootor teada-tuntud Vortec 4.3, õli ei söö, ei suitse ei midagi. Kast toimetab ka normaalselt, õlid puhtad. Lisaseadmetest on juurde tulnud GSM autotelefon ja kuna tegelen raadioamatöörlusega, siis ka Lällar ja HAM kahebändi jaam, mida toetavad ka katusel olevad kaks antenni. (uudishimulikele niipalju, et parkivas autos neid sees ei hoia :P). Kütusekulu on nagu ikka keskmine 13 linn+trass ja sellega võib rahule jääda. Üldises kokkuvõttes ei kahetse seda ostu. Sisuliselt esimene mitmest ameeriklasest, mis on sattunud nii korralik ja puhas ja seda joont kavatsen ka edasi hoida.
Kuna pilte avalikus kohas albumites üleval pole, siis aimu saab siit kopitud usaraua aadressilt, või nime juurest autologole klikates. Paar juhust on olnud, kus on soovitud seda ka osta...kuid pole müünud, seda kahel põhjusel: esiteks vaevalt, et nii korralikku jälle saab ja teiseks....POLE ju osta asemele midagi, never ei saa minu hoovis seisma volkar, toyota või teab mis marki auto, sest neis puudub see ameerikalik salongi mugavus ja kuna olen vanakooli mees, siis jään pidama ikka ühele margile ja autole niikaua kuni ta suudab mind teenida :D
Siinkohal sätingi loole punkti ja lisan usaraua viite : http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1262 sealt saab päevikust ka mingeid remonditöid lugeda.

Kõike foorumlasi tervitades, Kaido.

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
02.01.2013 at 23:20 1 edit. Last edited 03.01.2013 at 09:49 by Astro-97
anryo
  
Chevy Astro 1996
Tõesti ilus, korralik ja väga stiilne buss! Mulle meeldib eriti, on veits "tuunitud" väljanägemisega...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
03.01.2013 at 10:37
wax
 
Chevy Astro 1996
:) äge riist. Kas katusekõrgendus on metallist? Miks selle sheffi redelikatte ära võtsid?

Edit: Sry, see on hoopis teine buss üldse vist. Mõtlesin et müügikuulutuse pildid. Laiendid ja värviskeem kah muu. http://www.usaraud.ee/carpic/f9679277ca43ef8f27488199bb12f9fd.jpg
03.01.2013 at 10:48 1 edit. Last edited 03.01.2013 at 10:50 by wax
Astro-97
  
Chevy Astro 1996
jaa, seal platsile tuli hiljem veel selline buss, aga see läks kohe Lätti hoobiga ja kaua ei olnudki müügis. Muidu üks tegelane toob sealt autod.ee meeskonnast neid busse sealt jaapanist tellimuse peale.
ja eks need laiendid on ilmselt seal japsis peale pandud.. sõitmist ei sega ja Kw ka juurde ei anna..:)

katused neil kõigil plastik....

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
03.01.2013 at 13:41 1 edit. Last edited 03.01.2013 at 13:42 by Astro-97
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevy Astro 1996  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.