register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '04 Pontiac GTO LS1   1 2 3 4  
Poster Message
Check Engine
'04 Pontiac GTO LS1
Kunagi SEMA'l oli väljas selline widebody, millel 335 laiad rehvid taga ja 285 ees.

Widebody ka üks lahendus laiemate rehvide jaoks. Aga vist kallim või?
30.08.2013 at 06:35
hunt
 
'04 Pontiac GTO LS1
Kui keegi selliseid widebody kit'e kusagil suuremas garaažinurgas pooltööstuslikult vorbib - siis vast hind midagi ülemõistuslikku ei peaks ju olema ?!
Ok, aga olgu see tagasuss vatever mis iganes mõõtu .. aga (meie teedel) on ette üle 245 panna sulaselge lollus.

Huvitav, palju neid GTO'sid eestis üldse on ... krt. endal hakkab ka natuke mõte selles suunas arenema ?!
... pole ta midagi nii kole ... ja pealegi pidi kere ju ainult mootori vihmavari olema ..

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
30.08.2013 at 09:29
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
Minu teada GTO'le mingit widebody kit'i saada ei ole. Kõik kes on teinud, on custom lahenduse teinud. Mis tõepoolest pole odav.
GTO on selles mõttes äge auto, et tänaval sõites ei oskaks keegi arvata, et tegemist on V8 mootoriga (sport)autoga - päris äge on vahepeal bemmimehi narrida!
Kokku on neid Eestis vast 10 kanti? Alari - tule külla ja äkki saame kaubale... :smokin
Minu auto sarnaseid on ehitatud vaid 302tk, kuna Barbados Blue Metallic värv on kõigi aegade kõige haruldasem GTO värv. Sellest haruldasem on vaid sama värviga manuaalkastiga mudel, mida toodeti kõgest 271tk, ehk mõlemat kokku vaid 573tk! :rolleyes
Võrdluseks, musta värvi GTO'd on toodetud kokku 12 159tk. (Viide: GTO Production numbers)
Nii, et ma väga ei julgeks teda küll "maltsaks" nimetada... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
30.08.2013 at 09:31 8 edits. Last edited 30.08.2013 at 09:42 by anryo
DevilDeVille
  
'04 Pontiac GTO LS1
Lätitjüüningut saab vabamüügist

Kunagi oli miski ausside pesa kah, kes tootis täitsa plekist kitte vist. W2W vms


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.08.2013 at 10:50
hunt
 
'04 Pontiac GTO LS1
Kui seda Devil'i linki tõksida - siis selle kollastkarva isendi tiivaääred jätavad küll äärmiselt sümpaatiltse mulje.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
30.08.2013 at 11:17
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1

No ma ei tea... Minu arust pole küll suurem asi.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
30.08.2013 at 12:35
DevilDeVille
  
'04 Pontiac GTO LS1


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.08.2013 at 12:38
askeldaja
 
'04 Pontiac GTO LS1
Mina eelistaks suht stock välimust (vb kapoti vahetaks, kui vaja natuke kõrgusesse ruumi juurde). Bodykiti teemal sobiks mulle HSV Coupe 4 tehase kit.



30.08.2013 at 13:04 1 edit. Last edited 30.08.2013 at 13:05 by askeldaja
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
No kui juba, siis:

(aga see on vist VT ülemisest oranzist autost)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
30.08.2013 at 16:51 2 edits. Last edited 30.08.2013 at 17:02 by anryo
askeldaja
 
'04 Pontiac GTO LS1
Arvatavasti VT jah, aga päris huvitav lahendus. :)
30.08.2013 at 16:57
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
quote:
Check Engine: Kunagi SEMA'l oli väljas selline widebody, millel 335 laiad rehvid taga ja 285 ees.
Widebody ka üks lahendus laiemate rehvide jaoks. Aga vist kallim või?
See on RA6 bodykit, mida enam ei toodeta. Natuke pilte siin:
https://www.google.ee/search?q=ra6+gto&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.51495398,d.Yms,pv.xjs.s.en_US.M4-36_38X9A.O&biw=1920&bih=965&um=1&hl=et&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=DKQgUv3VMIaTtQaZlIAQ#imgdii=_

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
30.08.2013 at 16:59
diesel
'04 Pontiac GTO LS1
vabanust, aga gto on igati tegija masin ja talle kõikvõimalike no go vidinate külge riputamine tundub üsna napakas olevat.
hunt lambanahas, ehk puhastverd sleeper oleks tema õige funktsioon ja stock välimus selleks vägagi sobilik.
mina jätaks tilu-lilu onda tiivikute ja muude selliste jaoks.
ot off.
30.08.2013 at 17:36
DevilDeVille
  
'04 Pontiac GTO LS1
Puhast sliiperit ei saa GTO-st paraku kuidagi teha, kuna iga autodest miskitki taipav inimloom teab, millega tegu. Sliiperi võib teha näiteks Buick Roadmaster STW-st või Cadillaci laibavedurist, kasutades Impala SS-i veermikukola ja mingit kanget südant.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
30.08.2013 at 17:50
diesel
'04 Pontiac GTO LS1
peab üsna pädev vend olema, et gto-d üldse liikluses märgata. 99,99 prossa rahvast ei tea temast ööd ega mütsi. mu meelest on ta otse tehasest vägagi silmatorkamatu välimusega välja tulnud. no ja kuna rammu ja võhma on sisse kõvasti pandud, siis ongi ju täitsa sleeperiga tegu.
a tegelt vahet pole. või noh, maitse asi. igatahes minu maitse järgi ei pea chuck norris (umbes nii vist kirjutatakse) endale selga panema särki, kuhu on kirjutatud, et ta kõva mees on.
30.08.2013 at 18:19
askeldaja
 
'04 Pontiac GTO LS1
Hääled reedavad juba eemalt, et tegu pole Opel Omegaga, sleeperlus ei lähe hästi läbi. Mul on nüüdseks 7. suvi liigelda, V8 lõugamine ajab ikka endiselt kõiki närvi, mingi jama ja slikerdamine käib pidevalt. GTO on stock väljalaskega ju lärmakam, kui C6 Vette. Kusjuures, ega ta lennult nii aeglane polegi, viimati rebisin ühe vene numbrimärkidega M 550d bemmiga ja ega ta läinud kuskile eest ära. Peaks ju olema rohkem torki, optimaalsem ülekanne ja puha.
30.08.2013 at 18:37
VeixES
 
'04 Pontiac GTO LS1
11tk on uusi GTO-si eestis kokku 2012 lõpu seisuga http://www.mnt.ee/file.php?22958
Sleeperiks vb kvalifitseerub 2004 mudel, millel veel ees sile kapott ja taga sumbuti torud ühel pool. Kui 5.7/6.0 badgid maha võtta siis võib vabalt pööbel selle volvo kupeega segi ajada.

Laiemate rehvide jaoks on ikkagi 99,99% juhul mindud usas minitub teed, kui hakatud bodykitte paigaldama.

Isiklikult mina ei kavatse oma masinal välimuse tuuningut teha, pigem olla natuke sleeper mis ei karjuks visuaalselt linnapildis. Kõik finantsid lähevad "All Go(and don't explode)" valdkonda.

Anryo, kui sul paagi paigaldus pihta hakkab siis tee kindlasti enne ja pärast pilte. Hetkel endal nägemus puudub kuidas see paak seal all paiknema hakkab.


____________________________
GTO '04
30.08.2013 at 20:37
Lowrider
'04 Pontiac GTO LS1
Umbes 2 aastat tagasi ühe bemarivennaga linna peal sõites sai mainitud et too auto mis sealt parasjagu üle ristmiku läks(võis äkki seesama konkreetne helesinine GTO olla siin teemas) on üsna kõva masin ja kui sai lähemalt räägitud talle kui suur mootor peal siis tehti väga suured silmad ja vastati, et välja näeb küll selline küllalt tavaline sportauto millelt parimal juhul ootaks ehk 3 liitrist V6 mootorit. Ja tegemist oli autohuvilisega (siiski usarauad huviringi ei kuulunud kuid vanad klassikud talle meeldivad).

Mina vähemalt leian küll et keskmine Eesti autohuviline ei tea sellest autost midagi, kuna keskmine Eesti autohuviline huvitub ülekaalukalt euroopa või jaapani autodest ning Usa autodest eristatakse aint Mustangit.
30.08.2013 at 22:04
hunt
 
'04 Pontiac GTO LS1
Herr'id GTO'd !

Kas keegi hinnasporti ka nendele bodikittidele on teinud ... esimese hooga leitud lähes 3k tundub kuidagi mõistusevastane olema ?!

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
31.08.2013 at 10:47
askeldaja
 
'04 Pontiac GTO LS1
quote:
hunt: Herr'id GTO'd !

Kas keegi hinnasporti ka nendele bodikittidele on teinud ... esimese hooga leitud lähes 3k tundub kuidagi mõistusevastane olema ?!

Noup, pole otseselt huvi tundnud, pole pakilist vajadust tundud ja 3K paneks isiklikult pigem kuskile tehnikasse. Aga mine tea, mida tulevik toob.

quote:
Lowrider: Umbes 2 aastat tagasi ühe bemarivennaga linna peal sõites sai mainitud et too auto mis sealt parasjagu üle ristmiku läks(võis äkki seesama konkreetne helesinine GTO olla siin teemas) on üsna kõva masin ja kui sai lähemalt räägitud talle kui suur mootor peal siis tehti väga suured silmad ja vastati, et välja näeb küll selline küllalt tavaline sportauto millelt parimal juhul ootaks ehk 3 liitrist V6 mootorit. Ja tegemist oli autohuvilisega (siiski usarauad huviringi ei kuulunud kuid vanad klassikud talle meeldivad).

Mina vähemalt leian küll et keskmine Eesti autohuviline ei tea sellest autost midagi, kuna keskmine Eesti autohuviline huvitub ülekaalukalt euroopa või jaapani autodest ning Usa autodest eristatakse aint Mustangit.

Sarnane kogemus Pirita Selveri parklas, eemalt lähemale jalutades nägin kahte noort tehnikahuvilist autot uurimas ja üks ütles "vist kolmene", teine "ei, kuuene!!!" ja see oli neile ilmselgelt üllatus. Küllalt palju on just igas vanuses vene rahva poolt ligi astutud ja küsitud, mis aparaat see on, kui palju mootorit, mis aasta vl, palutud pilti teha jne.
31.08.2013 at 16:14
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
quote:
hunt: Herr'id GTO'd !
Kas keegi hinnasporti ka nendele bodikittidele on teinud ... esimese hooga leitud lähes 3k tundub kuidagi mõistusevastane olema ?!
GTO jupid ongi suht kallid, ilmselt oma väikeste tootmisarvude tõttu, mis puudutab vähemalt kere- ja muid sarnaseid jubinaid. Tehnika pool ilmselt pole nii kallis, kuna on tavaline GM toodang.
Paagi paigalduseks läheb umbes septembri keskpaigas alles - jagan kogemusi peale seda.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
31.08.2013 at 20:47
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
Veel üks idee, mida olen heietanud - mis aga ei pruugi realiseeruda... :)



____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
04.09.2013 at 11:49
iroc-z
 
'04 Pontiac GTO LS1
Kaugel sul audio ehitus on? Mul endal ka idee originaalsodi minema visata ja midagi asemele ehitada. Mitte, et ma täpselt samasuguse asja tahaks ehitada kui sul aga oleks tore erinevaid lahendusi näha. :)

____________________________
ex '89 camaro iroc-z28
ex '06 grand cherokee
ex '06 GTO
04.09.2013 at 16:50
anryo
  
'04 Pontiac GTO LS1
Audio on valmis välja arvatud lõplik woofri lahendus ja protsessori (Alpine PXA-H701) paigaldus. See valmib peale paagi paigaldust, juhul kui see muidugi õnnestub! :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
04.09.2013 at 21:01
Fredy.ee
 
'04 Pontiac GTO LS1
quote:
anryo: Appi - aga nüüd sa küll mu abikaasa käest saad, sest see "malts" on tema jagu! :) Ja mismõttes "malts" üldse, tegemist on puhastverd Austraalia autoga ju?

Kogu lugupidamise juures Teie Kõrgeaususe vastu, jään ma siiski alandlikult seisukohale, et "Omega'le" tuleb ohver otsida, Cuda valmis ehitada ja kui Õige GTO hind muutub rahakotile vastuvõetavaks, siis hoopis seda tuunida Kallile Kaasale nii kuis jaksad.



Päeva lõpus pole vahet, kas Poola, Korea või Austraalia auto - Peaasi, et Ameeriklane :D

Fredy.

____________________________
Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
http://www.FREDY.ee
http://www.instagram.com/fredysworks/
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
13.09.2013 at 12:12 1 edit. Last edited 13.09.2013 at 16:12 by Fredy.ee
Allar88
'04 Pontiac GTO LS1
Tehakse eestis ka neid wide body misiganes detaile (LOE: Igale autole) Tuleb ainult Kasprelt tellida ja kohe saab... kui tegijal pidev suur kiire mööda läheb.
http://www.fibrewolf.ee/project.php?id=Mitsubishi_Colt
http://www.fibrewolf.ee/project.php?id=Toyota_Celica
http://www.fibrewolf.ee/project.php?id=BMW_E46
14.09.2013 at 11:07
tqhq.ee foorum : Minu auto : '04 Pontiac GTO LS1   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.