register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp   1 2  
Poster Message
Ri-Q.
 
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
quote:
Max3,0: Täitsa kombekas liikur ja täitsa võiks sõita, aga jah ka mina olen seisukohal, et see auto peab nelivedune olema. Sellisel loomal on ikka point kui meie talves, kus enamus ajast viimasel ajal puhast asfaldi ei näe ja poliitiika on üha vähem soola (mis on hea), siis sellega nelivedusena liigelda on ikk a hoopis teine tubakas. Oles mõned talve nelivedu harrastanud, siis rääkigem mida igan es see on ikka klass omaette. Originaal velg suurema rehviga, vähemalt pildilt tundub oleks kenam ehk olnud. Auto üldiselt on siiski lahe ja meeldib see mudel enam kui sama aja ram.
Sõltub, kus liikled. Tallinnas pole nelikvedu kindlasti vaja.


____________________________
REC
BB
23.06.2013 at 12:09
Max3,0
 
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
quote:
Ri-Q.:
quote:
Max3,0: Täitsa kombekas liikur ja täitsa võiks sõita, aga jah ka mina olen seisukohal, et see auto peab nelivedune olema. Sellisel loomal on ikka point kui meie talves, kus enamus ajast viimasel ajal puhast asfaldi ei näe ja poliitiika on üha vähem soola (mis on hea), siis sellega nelivedusena liigelda on ikk a hoopis teine tubakas. Oles mõned talve nelivedu harrastanud, siis rääkigem mida igan es see on ikka klass omaette. Originaal velg suurema rehviga, vähemalt pildilt tundub oleks kenam ehk olnud. Auto üldiselt on siiski lahe ja meeldib see mudel enam kui sama aja ram.
Sõltub, kus liikled. Tallinnas pole nelikvedu kindlasti vaja.



Keset talve on igast teisest tänavaotsast väljakeeramine või foori tagant startimine neliveoga nagu öö ja päev võrreldes tavaveolistega...

Edit: aga ei ole mõtet siin sellesse vaidlusesse enam laskuda, see on siin juba million nämmutatud teema, kes nelivedu pole omanud talveoludes see ei saagi aru millest jutt, ka mul hetkel tagavedu a talvel ihkan ikka seda va õiget asja! Selle auto puhul mina isiklikult kindlasti ei lepiks tagaveoga (see kehtiks minu jaoks iga USA truck-i/SUV-i puhul, minu jaoks nagu poolik asi sellisena tiba), sama suhtumisega olen Audide osas seni on kaks olnud ja ikka Q, elus ei ostaks esivedust Audit.


____________________________
3,0 rear wd & 3,0 four wd
25.06.2013 at 12:35 2 edits. Last edited 25.06.2013 at 12:42 by Max3,0
pimeroolis
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
häh, kui seda nelivedu ei ole, siis liikled ju vastavalt sellele ja valid olukorda ja teed omale. Eks nelivedu muudab natuke lohakaks, pannakse sealt kus auk on jne. Paraku muutub mõnele ka selliseks kõvatamiseks ja signaalitamiseks kui eest kohe liikvele ei lähe. On ju enamus veokid tagaveolised, nagu seegi liikur olemuselt on ja saavad suurepäraselt hakkama.
Talveks korralik talvepapu ja vajadusel liivakott või halukoorem kasti ja thats´it . . . no ja kui hakkama ei saa, siis peaks peeglisse vaatama. Isegi mul õrnem pool sõitis suurema osa eelmisest talvest meie autuga tagaveolisena ja ei kurtnud. Noh muidugi autud natuke erinevad ka kaalujaotuse poolest.

____________________________
Ford Excursion 6.0 Limited
...rõõm ilma diislita on teesklus...
25.06.2013 at 16:47 2 edits. Last edited 25.06.2013 at 17:22 by pimeroolis
viplala
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
quote:
antennimees: hüdrotõukuritest lastakse surve maha ja mõlemad klapid jäävad suletuks.

Mis mõttes? Või õigemini, kuda seda tehakse? Kas seal on hüdrotõukurid, millel on omakorda klapid, mida elektrooniliselt on-offida annab?

25.06.2013 at 00:35
antennimees
 
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
quote:
viplala:
quote:
antennimees: hüdrotõukuritest lastakse surve maha ja mõlemad klapid jäävad suletuks.

Mis mõttes? Või õigemini, kuda seda tehakse? Kas seal on hüdrotõukurid, millel on omakorda klapid, mida elektrooniliselt on-offida annab?



Just nii ta ongi, elektrilise solenoidiga suletakse õlikanal ja klapivedru surub tõukuri tühjaks ning klapid jäävad suletuks. Samas ma usunm et miskine õlitus ikkagi jääb alles muidu ju kuluksid tõukurid ära.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
26.06.2013 at 16:45
antennimees
 
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
Mitu nädalat vilgutas auto mulle SES tulukest, paagi vent solenoidi viga. Vahel kustus ise siis läks jälle põlema. Eelmine nädal sai siis asjaga tegeletud ja kuna vahepeal oli ka vent solenoidi ühenduse viga ilmunud sai auto tõstukile aetud. Selgus, et raami vahel olev paagi õhutus klapp oli meie kliimale alla vandunud ja seest roheliseks läinud. Uus alla ja viga läinud ja senimaani pole tagasi ka tulnud. Muid vigu pole ilmnenud ja sõidab hästi. Summuti otsa sai lisatud ka roostevaba otsik. Sai katsetaud ka kandevõimet, kasti visatud 1 kant mulda vajutas ikka vedrud suht kokku ja nagu selgus siis kaalub kant mulda umbes 1,3 tonni aga kandevõimet hädised 750 kg. Muld sai aga veetud ja miskit katki ei läinud ning kastikas sai ka sihtotstarbelist kasutust. Kärukonksule sai ka lisatud toru mis tekitas taha lisaastmelaua, nüüd vähe mugavam üle kasti serva vaadata. Pilte praegu pole kahjuks lisada aga proovin vea lähipäevil parandada.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
05.08.2013 at 23:04
antennimees
 
GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp
Selle autoga sai siis aastake sõidetud ja jälle läinud. Ka uus auto ostetud suveks, seekord vähe vanem.

____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
04.06.2014 at 22:46
tqhq.ee foorum : Minu auto : GMC Sierra '07 C1500 5.3 320hp   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.