register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Chevy Can G10  
Poster Message
GertNogu
 
Chevrolet Chevy Can G10
Ammune unistus sai täidetud, et omada Chevy Vanni. Sai soetatud endale Chevy Van G10. Aastaks on tal 1996 ja 5 liitrine V8 mootor.
Soetatud sai ka sellepärast, et väiksemad autod jäävad mulle väikseks (tahan palju ruumi) ja USA raud istub mulle palju rohkem kui muud autod. Ja nagu üks tuttav ütleb "Vanakool ruulib!".
Ostes autol olid kerged iluvead (kriimud siin-seal, väiksed mölgid), astmelaudade talad alt olid lahtised ja üks pooleks. Lisaks katus vist oli vale värviga värvitud, et koos lakiga koorus maha. Korraliku heli ega ekraani sees polnud.
Auto on olnud minu käes praeguses umbes 3-4 nädalat ja olen selle ajaga ära jõudnud teha nii palju, kui et natuke heli timminud, ekraani paigaldanud, katuse pooleldi korda teinud, kõik tagumised klaasid 100% toonklaasi alla pannud ja udutuled lisanud ette. Kollased tuled ma ilmselt teen veel ümber. Pole kindel veel kuidas
Üht koma teist on veel vaja teha aja jooksul. Nii öelda selline väike projekti Van.

Kerge pildimaterjal ka:
Ostes Tartust oli selline:


Katus vahepeal ära lihvituna


Katus krundi all


Juhtmetega majandamine ja mitte vajalike juhtmete eemaldamine



Sisemus hetkel


Udutuled paigaldatud
05.08.2013 at 17:16 1 edit. Last edited 05.08.2013 at 17:23 by GertNogu
Astro-97
  
Chevrolet Chevy Can G10
Tubli! jätka samas vaimus ja jaksu sulle :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
06.08.2013 at 16:07
GertNogu
 
Chevrolet Chevy Can G10
Vahepeal sai bussile lisatud pasunad. Aga plaanis veel ühed pasunad lisada ja vähe võimsamad.



Lähi ajal paigaldan ka led ribad sisse kontrolleriga.
Palju tegemist veel bussiga

07.04.2014 at 12:17 4 edits. Last edited 07.04.2014 at 12:25 by GertNogu
Martin460
Chevrolet Chevy Can G10
Vägev buss. Mul on pakkuda rekka uued kroomitud suruõhupasunad 2tk. kui huvi on.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
07.04.2014 at 14:16
tqhq.ee foorum : Minu auto : Chevrolet Chevy Can G10  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.