register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto toomine Saksast  
Poster Message
soonetasuja
  
Auto toomine Saksast
Kas siinse rahva seas veel keegi Saksamaalt autode toomisega tegeleb?
Otsiks kontakti!
kaido.soobik@gmail.com

Tänud!
07.09.2013 at 14:26
johndoe
Auto toomine Saksast
viis aastat tagasi kasutasin http://www.docs.ee/ teenuseid, siis sai probleemiteta. 2 korda nende teenuseid kasutanud ja probleeme polnud. Kuidas asi nüüd on ei tea kuuldavasti vahepeal olid raskused.
07.09.2013 at 21:43
margus61
Auto toomine Saksast
Kunagi ajas mul RMW asja väga ilusti korda. Juht sai raha näppu ja mõne aja pärast ajas auto siin treila pealt maha. Kuidas praegu on, ei tea, aga siis vedasid nad paljudele vist ka DOCSile.
08.09.2013 at 09:05
hents99
  
Auto toomine Saksast
Kas keegi saab aidata auto toomisega Hollandist, Rotterdamist Tartusse.
Tegemist veereva kerega, st omal jõul ei liigu, sest mootor ja käigukast on eemaldatud. MB C126 500SEC täpsemalt. Veidi laiem kui standard auto (König Specials versioon).

Asjaga kiire. Igasugu kontaktid ja vihjed teretulnud. Senine hinnaklass, mis pakutud on ca 500€ ja sellega olen hetkel umbkaudu arvestanud, aga kaalun kõikvõimalikke pakkumisi.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
10.05.2017 at 15:17 1 edit. Last edited 10.05.2017 at 15:18 by hents99
Penaiiter
Auto toomine Saksast
Ma ütleks, et 500€ on päris okei pakkumine Hollandist toomise eest.
10.05.2017 at 15:21
hents99
  
Auto toomine Saksast
Küsimus polnudki selles, et pidasin 500€ kalliks ja otsin odavamat :)

Pigem ei suuda ma leida kedagi, kes auto ära tooks. Olen erinevate toojatega proovinud juba 2 kuud õiget aega tabada, aga kuidagi tulutult.... Rotterdam pole ka kõikse parem asukoht, st vähe vist käiakse sealt toomas.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
10.05.2017 at 16:37
v6sa
Auto toomine Saksast
quote:
hents99:
...
Pigem ei suuda ma leida kedagi, kes auto ära tooks.
...


Oled oma treti maksumuse kokku löönud juba? Sul on paslik vedur olemas;) Hollandis peaks praegu päris ilus olema...
10.05.2017 at 20:23
BlueStang
 
Auto toomine Saksast
mobile.ee ehk siis endine autod.ee ka tegeleb minuteada asjaga
10.05.2017 at 22:09
hents99
  
Auto toomine Saksast
Sain läbi oma esimese kontakti auto toodud. Hind mõistlik ja asjaajamine konkreetne, võin soovitada teistelegi.
Õnneks läks kõige laiem treila ja see oligi ainuke neil, mille peale mahtus.
Tänud kaasamõtlejaile, sain päris mitu kontakti.



____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
22.05.2017 at 07:05
saadukas
 
Auto toomine Saksast
Tere.
Plaan on veebruari lõpus minna lennukiga Saksamaale suuskama ning tagasi tulla ühe Cherokeega. Lähiümbruse suurimad autoplatsid on välja uuritud. Olen aru saanud, et tuleb transiit numbrid osta kohalikust arkist(kollased, ark pidi vist kella 12ni ainult lahti olema), ostu-müügi lepingut on vaja ja peakski nagu olema? Hiljem Eestis esmane registreerimine ka muidugi. Kas tasuks kaasa võtta sula või saab ka kaardiga maksta või peab kohapeal mingisse panka suunduma?
Kui kellelgi on hiljutist kogemust antud teemal, oleks väga tänulik juhiste ja õpetuste eest.

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/
14.02.2018 at 11:53
charger
Auto toomine Saksast
Ei ole kollased, tavaline saksa nr on, ainult punase otsaga, kus on kehtivusaeg peal. Nende bürood on erinevalt lahti, suures linnas 8-17, aga väiksemas kohas vahel ainult hommikupoole 3-4 tundi ja mitte isegi iga päev (nagu meilgi :))
Koos nr-ga ostad kohe ka kindlustuse, min oli vist 7 või 10 pv, tavaliselt olen võtnud 15 pv. Ostu-müügi lepingut on vaja nii kohalikus ametis regamiseks kui ka pärast Eestis registreerimiseelses kontrollis. Sulaga on korralikes kohtades keeruline, kardavad nagu tuld. Samas kiirmakse läheb üle 7€ teenustasu eest vahel lausa poole tunniga, tavaliselt paar tundi, kui väga päeva teise poolde ei jää. Kaardiga saad muidugi ka maksta, aga mitte igal pool, sest võtavad aint oma maa pankade kaarte. Välispanga kaardi teenustasu on 3-4% ja seda sealsed ettevõtjad ei taha maksta :)
Kui ettevõttele, siis küsitakse enamasti KM deposiiti, kuni tõestad, et Eestis arvele võetud.
14.02.2018 at 13:13
saadukas
 
Auto toomine Saksast
Kui auto maksab umbes 5000 euri, siis palju umbkaudseltki need numbrid koos kindlustusega võivad maksta? Ja kas inglise keelega saab hakkama?

____________________________
`97 Ford E-350 7,3 /osadeks/
`93 GMC Typhoon 4,3T /metsas käimaks/
14.02.2018 at 13:38
charger
Auto toomine Saksast
Nr-d ei sõltu auto hinnast, see on fikseeritud riigilõiv, oleneb perioodist. Enamasti saad inglise keelega hakkama, aga ei pruugi. Ametnik on tähtis tegelinski, mõni räägib põhimõtteliselt ainult saksa keelt, kuigi saab sinust väga hästi aru. Suurem osa on siiski vastutulelikud inimesed.
Kindlustuste hinnad on sõiduki klasside kaupa, kulu koos nr-ga vast 100-200€ ja hiljem võid saada postist kirja, kus nõutakse Saksa mootorsõidukimaksu tasumist, sõltub mootori töömahust ja CO2-st min kuu aega (ca20-40€)
14.02.2018 at 13:57
johndoe
Auto toomine Saksast
Aachenis on arkis masin kuhu paned oma paberraha sisse. Ma pole auto ostuga tegelenud(esindusest võtmed kätte oli mugavam) aga lubade vahetuse korral anti selline magnetiga piletike läksid masina juurde ja see siis ütles kui palju vaja maksta. Saab maksta nii sulas kui (kohaliku)kaardiga
14.02.2018 at 16:03
charger
Auto toomine Saksast
Ostsin detsembris Aachenist treileri ja panin samasse masinasse 30 päevase nr eest 34€ :)
Aga selle magnetkaardi ootamiseks läks ca 3 tundi.
Minu kommentaar sula kohta puudutas auto eest maksmist, registreerimise maksmine pole probleem
14.02.2018 at 18:07 1 edit. Last edited 14.02.2018 at 18:11 by charger
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Auto toomine Saksast  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.