register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read

tqhq.ee foorum : Minu auto : '78 Chevy Camaro   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
DevilDeVille

'78 Chevy Camaro
Ja nüüd kõik molekulideks ning jõuabki juba järg põhjaaluse ja veermikutükkide värskendamiseni?

26.11.2017 at 09:14
Rizzy
'78 Chevy Camaro
quote:
Fredy.ee:
Senine praktika näitab, et antud sõiduki Eestis veedetud 23 aasta jooksul on olnud üldine areng ainult paremuse poole, jätkame samas vaimus!

Fredy.

Tuues võrdluseks 06.11.2017 12:30 tehtud postituses oleva pildi millel see auto veel rikkumata, siis julgeks vastupidist arvata. Kas Aivar Palumäe on saanud omale mantlipärija?
27.11.2017 at 12:25
anryo

'78 Chevy Camaro
Ma ei saa aru, millest selline kitsarinnaline ja noriv kriitika? Fredy'l on valmimas väga ilus ja omapärane auto ja teie vingute?
Ega ta teile ei ehita - endale ikka! Seega suht savi, kui teistele ei meeldi...

28.11.2017 at 09:42
Ri-Q.

'78 Chevy Camaro
quote:
Rizzy:
quote:
Fredy.ee:
Senine praktika näitab, et antud sõiduki Eestis veedetud 23 aasta jooksul on olnud üldine areng ainult paremuse poole, jätkame samas vaimus!

Fredy.

Tuues võrdluseks 06.11.2017 12:30 tehtud postituses oleva pildi millel see auto veel rikkumata, siis julgeks vastupidist arvata. Kas Aivar Palumäe on saanud omale mantlipärija?
Mingit erinevust ju ei ole?

28.11.2017 at 10:09
Vanaisa

Moderator
'78 Chevy Camaro
raha ja petmisteema splititud. Hoidke see siin puhta(ma)na.
07.12.2017 at 12:08
Fredy.ee

'78 Chevy Camaro
Lisaks kahe liblikaga scoobile sai peale proovitud ka kolme liblikaga versiooni - esmapilgul tundub isegi paremini sobivat, kuna on laiem ja pisut madalam.

Hetkeseisuga sisetunne ütleb, et kogu olemasolev sisselase koos karpade ja õhuvõtuga läheb vahetusse lähiajal. Sellest juba hiljem pikemalt.

Esmalt muidugi proovin veel peale ka mustaks tehtud kahe liblikaga õhuvõttu.

Fredy.

http://www.FREDY.ee
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
07.12.2017 at 17:51
anryo

'78 Chevy Camaro
3-ne sobib paremini tõesti. Samas, mina prooviks ka mingid "cowl hood" lahendust - kas see kapott on alles, mis alguses oli? Mulle meeldis see isegi rohkem.

08.12.2017 at 11:32
kaedoo

'78 Chevy Camaro
Must ja matt, aluvelgede ribidest on piisavalt selle autole. See minu arvamus. Või kiletada kerevärvi?
08.12.2017 at 18:09
DevilDeVille

'78 Chevy Camaro
Ainult tehaseviimistlusega alu sobib sellele liblikatega skuubile. Iseasi, kas see skuup konkreetsele autole sobib. Ei saa rahulikult hinnata, kuna nüsitud number on nagu sitahark silmamunas kraapimas.

08.12.2017 at 18:55
Vanapagan

'78 Chevy Camaro
Number on närune küll aga eriti kole ja kondine paistab ukse alumine äär ja karp. Kas on mäda ja kobrutab üles või on makrofleksi keevitust harrastatud.

08.12.2017 at 19:55 1 edit. Last edited 08.12.2017 at 19:56 by Vanapagan
dodge525
'78 Chevy Camaro
quote:
Vanapagan: Number on närune küll aga eriti kole ja kondine paistab ukse alumine äär ja karp. Kas on mäda ja kobrutab üles või on makrofleksi keevitust harrastatud.
Eelnevaid pilte vaadates tundub mõisakivi peegeldus olevat. Pead just ei annaks, kui käega pole üle käinud...
08.12.2017 at 22:56
DevilDeVille

'78 Chevy Camaro
Põhjaalt paistis kirgas mäda.

09.12.2017 at 02:49
kingfisher
'78 Chevy Camaro
No file was uploaded.
quote:
Ri-Q.:
quote:
Rizzy:
quote:
Fredy.ee:

Fredy.

Mingit erinevust ju ei ole?

Kapott erinev, veljed erinevad, auto kõrgus ka kuidagi sirgem, aga see võib ka rehvidest ja velgedest tingitud olla. Number on ilma eur tähiseta, mida ei ole vähemalt usa väikeses formaadis võimalik enam saada. Minusilmis oli samuti auto eelnev välimus ilusam ja rohkem musklis, hetkel meenutab mulle natuke hotwheelsi mänguautot.
>

09.12.2017 at 09:19
mrtn
'78 Chevy Camaro
quote:
kingfisher:Minusilmis oli samuti auto eelnev välimus ilusam ja rohkem musklis, hetkel meenutab mulle natuke hotwheelsi mänguautot.

Autodisain (ja motodisain üldse) on nii peen teema, et sinna sisenemiseks peab olema kas a) annet või b) võimalused ja hirmus häda. Vene ajal võis lugeda võimaluseks kusagilt mitme rulli sinise isoleerpaela saamist ja siis sellega hirmsas tunnustushädas oma sigulli triibuliseks kleepimist. Eriti suureks rõõmuks olid suvalised kleepekad Soomest, millega armatuurlaud üle kleebiti ja siis enam normaalselt aknast välja ei näinud.

Ilmselgelt ei ole siin tegu andega vaid suvaliste (sinu nimetatud hotwheelsiga mängimisest sündinud) ideede auto pihta loopimisega, sealjuures internetifoorumis edevusest “nõu küsimisega”. Disaineril sünnib lõpptulemus enda peas valmiskujul enne ehitama hakkamist. Selleni jõudmine on protsess, mis eristab disainerit suvalisest pärdikust.
09.12.2017 at 10:34
kaedoo

'78 Chevy Camaro
See tagurpidi Salvo kelk pole minu silmis ka parim lahendus, see ainult minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kõrgendus võiks olla veidi teise disainiga, mõtlen aastaid kuidas teha Capricele kõrgendust mis ei kriibiks silma. Auku ei soovi ja tahaks paduvihmas sõita. Kolmene scoop tundub vist paremana, ei ole nii kõrge ja kui leida veel õige värvilahendus siis päris uhke. :)
09.12.2017 at 15:13
mrtn
'78 Chevy Camaro
quote:
kaedoo: See tagurpidi Salvo kelk pole minu silmis ka parim lahendus, see ainult minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kõrgendus võiks olla veidi teise disainiga, mõtlen aastaid kuidas teha Capricele kõrgendust mis ei kriibiks silma.

Kogu auto esiosa disain röögib sulle näkku, milline scoop olema peaks. Isegi mõtlema ei pea.
09.12.2017 at 15:21
kaedoo

'78 Chevy Camaro
quote:
mrtn:
quote:
kaedoo: See tagurpidi Salvo kelk pole minu silmis ka parim lahendus, see ainult minu arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele. Kõrgendus võiks olla veidi teise disainiga, mõtlen aastaid kuidas teha Capricele kõrgendust mis ei kriibiks silma.

Kogu auto esiosa disain röögib sulle näkku, milline scoop olema peaks. Isegi mõtlema ei pea.
Vabandust et mõtlen või üritan selle sarnast tegevust teha. :beer
09.12.2017 at 15:25
ivoalaska

'78 Chevy Camaro
Kas maitse üle vaidlemine üks mõttetumaid tegevusi ei ole?

09.12.2017 at 21:33
Ri-Q.

'78 Chevy Camaro
Tõepoolest, tegemist on custom autoga. See on hetk, kus võiks kolm korda sügavalt sisse hingata... ja kirjutamata jätta.

09.12.2017 at 22:16
kaedoo

'78 Chevy Camaro
Inime küsis teiste inimeste käest arvamust seega tuld, oma arvamused.
09.12.2017 at 22:38
Ri-Q.

'78 Chevy Camaro
Arvamusi on huvitav lugeda, aga ei saa aru, mis on see:

"Autodisain (ja motodisain üldse) on nii peen teema, et sinna sisenemiseks peab olema kas a) annet või b) võimalused ja hirmus häda.

Ilmselgelt ei ole siin tegu andega vaid suvaliste (sinu nimetatud hotwheelsiga mängimisest sündinud) ideede auto pihta loopimisega, sealjuures internetifoorumis edevusest “nõu küsimisega”. Disaineril sünnib lõpptulemus enda peas valmiskujul enne ehitama hakkamist. Selleni jõudmine on protsess, mis eristab disainerit suvalisest pärdikust."

09.12.2017 at 22:45
diesel
'78 Chevy Camaro
seesamune, et äkki on nüüd jälle emotsioon pisut üle keenud?
mis hirmsast maitsemeelest ja auto solkimisest te räägite?
omanik pole ju muud teinud kui rattad ää vahetand ja küüru kapotilt kõrvaldanud.
10.12.2017 at 17:57
Jarmo

'78 Chevy Camaro
quote:
mrtn:
Ilmselgelt ei ole siin tegu andega vaid suvaliste ideede auto pihta loopimisega

Noh, tegelikult siiski on see praegune look just üsna hästi seventies streetmachine'i suunas. Turbiinveljed, California rake, blower jne. Kui veel näiteks sidepipe'd ja ajastukohase psühhedeelse värvkatte ka külge saaks, siis oleks suhtkoht täiskomplekt.
See vahepealne välimus, mis omamoodi küll ka lahe välja nägi, on lihtsalt teistsuguse karakteriga ja üheksakümnendate-varaste nullindate muskliteema.

10.12.2017 at 18:35 1 edit. Last edited 10.12.2017 at 18:35 by Jarmo
tqhq.ee foorum : Minu auto : '78 Chevy Camaro   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in: Username: Password:
Account recovery

muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2017. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.