register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
mosseman
American Beauty Car Show 2014
Tänasest kruiisist mõned pildid: http://nagi.ee/photos/mosseman/sets/388391/
20.07.2014 at 15:00
Madlobster
American Beauty Car Show 2014



Autod ja tüdrukud olid viimase peal!
Samuti ilm!
Esinejaid oli igale maitsele ja Amaranthe oli üks minu lemmikutest, kes andsid tõeliselt nauditava kontserdi.
Vinnipuhh kõige lemmikum mul ei ole ja ei hakkanud sinna väiksesse hoovi trügima. Pärast kuulsin et lisaks muusikale olid nad hea show andnud, millest ma nüüd ilma jäin.
Süü ja juua pakuti mehe moodi.
Ühesõnaga kõige kõigem autoüritus, mis siin maarjamaal kunagi olnud on!!!
Kas ilutulestiku komme kadus seoses paari nurina pärast?

Buicki aku väsis kruiisi ajaks ära ja tänud, kes värava vahel kiirelt kapoti avas ja väikse suraka andis :)

Kojutulek oli veelgi vaevalisem :)
Käkiläkil kadus kruiisil laadimine. Seda siis laadisime Blazeriga, mis peale seda enam nisa suhu ei võtnud (Kaablite ühendamine mootori töö ajal kõrvetas läbi mingi mooduli)



Käkiläki pani ees minema ja minu vana Buick Blazer paela otsas järgi.
Käkiläki oli tubli, ja jõudis täielikus vaikuses ja pimeduses (kõik, mis voolu tarbis oli välja lülitatud) peaaegu Kanama risti.





Seal vajati jälle minu vana Buicki abi. Panime ta seal siis kaablitega uuesti käima. Küll seda buicki lutsutati nii eest kui tagant :D
Aga ta on mul tubli. Ei nurise ja teeb ette antud töö alati eeskujulikult ära. Tänaseks tööks oli kogu meie seltskond kenasti koju tagasi aidata Ja seda ta ka tegi :)

Aga nüüd väike pahupool ka.
Telklas käidi autos sees, kus oli naise käekott koos tema ja minu rahakotiga.
Rahakotid olid alles aga sisud oli tühjaks tehtud.
Saagiks oli pasalarhvidel JAAK BOTT st saagiks saadi nõks alla 2k€ Jah jah oma viga, et selline summa kaasas aga näe juhtus nii, et jalg oli juba gaasi peal ja suund oli Haapsalu kui klient sõitis hoovi ja tõi ära tehtud tööde eest raha. See läks siis rahakotti ja nii ta sinna kaasa sattus.
Samal ajal kui meie rahkotid tühjendati vaatas tõenäoliselt sama pasakott naabri telki (käisin lähimate juures küsimas, kas keegi midagi nägi), et äkki sealt midagi võtta saab. Toimus see siis kuskil nelja ajal vara laup hommikul. Samal ajal nähti samas kohas ka ilma käepaelata tuierdisi.
Ühesõnaga telkla on pime ja kaks käsikäes jalutavat meeskonna punast jopet ilmselgelt vähe.
Kaader, kes telklal silma peal hoiab võiks astuda kruusa teest ka kõrvale ja panna paika ka pimedate nurkade tallamise raja vastavalt autode asetsemisele.
Samuti ei tohiks nad häbeneda mis tahes kahtlase näo või tegevuse korral kodaniku kõnetada ja paluda näha käepaela ning ka vajadusel tõestust, et asjad, mille kallal ta parajasti toimetab kuuluvad talle või tal on selleks omaniku luba.
Mitte üks telkla külaline ei tohiks solvuda kui turva tuleb ja palub temalt käepaela ja palub vastata paarile täpsustavale küsimusele.
Ka siis kui sult varastatakse 5€ on sant tunne.
Praegu on tunne nagu oleks vaseliinita vanglasse sattunud. Mina olen nõus kallima hinna pileti eest välja käima kui saaks iga aasta kuuldud vargused ja tahmakollid sealt platsilt minema. Valgustuse ja tõsisemate turvade arvukust 24/7 platsil patseerima võiks olla üks samm. Osa turvasi võivad olla ka erariietes vms.
Ühesõnaga mida iganes aga probleem, kus üritusele tulijad reaalselt paljaks varastatakse lihtlabaselt ei ole normaalne.
Pool aastat nüüd haavu lakkuda ja rämedalt tööd vehkida saame sellest jälle üle.

Muus osas kummardus järjekordse suurepärase nädalavahetuse eest kogu korraldajate tiimile
20.07.2014 at 23:30 2 edits. Last edited 20.07.2014 at 23:53 by Madlobster
Queen onRoad
 
American Beauty Car Show 2014
See viimane küll väga halb uudis :( Tuleb ikka vana hea vene kombe kohaselt koguaeg kõik seitsme luku taga hoida. Absurd ju!

P.S. Ma kahjuks ei märganud piisavalt aegsasti, et sul massin ära kooles, oleksin parima heameelega särtsu "laenanud". Oli omal korralik jama akuga hiljuti ja enne kuulõpucruise´i jahtisin kogunemiseks valmispaneku asemel laupäeva hommikul uut akut ning vahetasin seda ("Ma tean, mida te tundsite").

Mõned klõpsud ka kohalikust rahvahäälest:
http://online.le.ee/2014/07/20/suur-galerii-ameerika-autode-rongkaik-labi-haapsalu/

____________________________
Size matters
20.07.2014 at 23:44 1 edit. Last edited 20.07.2014 at 00:00 by Queen onRoad
lamp
American Beauty Car Show 2014
Ülepaari aasta sai ka kohale veetud ennast, küll ainult teiseks päevaks aga siiski linnuke kirjas "jälle käidud". See kord sai ka ürituse puhuks USA raud soetatud kamba peale :D Üritus nagu ikka vanast ajast meeles, hea seltskond, muusika ja loomulikult palju rauda.

Seda muidugi taaskord kurb kuulda, et mönel mehel nö pikad näpud. Oma tuttavate hulgast jäi körva jutt jalutama läinud joogikotist ja nö suvalisetest ossides klubi telgis.
21.07.2014 at 09:22
AK1
American Beauty Car Show 2014
Selline uudis siis!
Edit: Veljo ajad Buicki vihaseks jälle?
21.07.2014 at 12:16 1 edit. Last edited 21.07.2014 at 12:17 by AK1
vlzman
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
AK1: Selline uudis siis!
Edit: Veljo ajad Buicki vihaseks jälle?

Kuna terve võistluse olime sunnitud maadlema erinevate kotermannidega (peetis küünlajuhtmed+talvega lahkunud kütuseregulaator), siis hetkeseisuga võib öelda, et motivatsiooniraas, mis niigi õhukeseks oli kulunud, kadus nüüd sootuks. Vaatame, kas nädala ajaga tekib mingi tuju või mitte....
Anyway, suured õnnesoovid Fog'ile, mees on igati ära teeninud selle tulemuse! Positiivse noodi annab selle uudise juurde fakt, et endiselt hoiab kiiruserekordit Buick V6 :)

____________________________
Buick Century GS Stage 1
Buick Grand National Stage 2
Go Fast with Class!
21.07.2014 at 13:04
Fog
 
American Beauty Car Show 2014
Kogu üritus oli sigahea, alates reede päevasest teeääres katkise bussiga istumisest kuni pühapäeva õhtuse tellitud ilmataadi-ilutulestikuga pärast autasustamist Kiltsil. See kõik käib asja juurde.

Mis dragi osa puutub, siis eesmärk minnes oli ainult üks, kirjutada Eesti rekord oma nimele. Tehtud. Lisaboonusena B-klassi võit koos taskurahaga bussi remondiks.



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
21.07.2014 at 13:34
Riho
American Beauty Car Show 2014
Väga kõva üritus jällegi! Tänud korraldajatele!

Cadillac küll otsustas teel Haapsallu linnapiiril ära surra aga ei sellest miskit - vähem kui 5 minutiga oli Käbi köiega kohal :).

Lisaks oli väga meeldiv üllatus Janutõrje söögitelk - väga hea! Eelmiste aastate toidupakkujatega oli vahe minu meelest väga suur.
21.07.2014 at 13:37
Astro SS
American Beauty Car Show 2014
Üritus oli lahe ja kohal oli ka minu jaoks paar huvitavat pilli.

Paraku viimase kahe garaazis veedetud ööga ei saa rahul olla kuna suur turbo ja suured pihustid ei tahtnud kohe mitte kuidagi selle käigukasti/turbiiniga sobida, ei aidanud ei väiksed ega suured rattad, infot aga korraliku seadistuse kohta sai sellest sõidust küll.

Mul on tunne,et originaalseades (nagu tavaliselt tänaval liiklen )oleks ehk aega isegi parem tulnud,sest sellelt ürituselt sõidetud 14.4 on samas augus mida Wagoneeriga sõitsime 6-7 aastat tagasi, kui oled korra 13.0 sõitnud siis ainukeseks võimaluseks oleks kiirem aeg....


Aga positiivne oli see,et Ramiga sai ka koju sõita pärast võistlust , eelmine kord see ei õnnestunud. :D

Rajal näeme, raisk


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
21.07.2014 at 13:43 1 edit. Last edited 21.07.2014 at 13:45 by Astro SS
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2014
Hea üritus nagu iga aasta. Kiidusõnad omalt poolt ka Janutõrje söögitelgile. Kahjuks kiirendusele ei jäänud, kuna ilm tundus kahtlane ja sõbra masin oli vaja normaalsel ajal Tallinna saada, tal nimelt lõi kolks mootorisse, mistõttu oli vaja treila järgi tellida... Jääme järgmist aastat ootama.


____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
21.07.2014 at 13:49
Fog
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
Riho: Lisaks oli väga meeldiv üllatus Janutõrje söögitelk - väga hea! Eelmiste aastate toidupakkujatega oli vahe minu meelest väga suur.
Vot siia paneks kohe sada plussi. Olles igasugu üritustel jälle ja jälle lögawokkide ees pead murdnud, siis seekord sai Janutõrje telki väisatud nii kordi 5 vist. Isegi dragil pärast autasustamist nuiasime veel mõne võileiva välja. 5+


____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
21.07.2014 at 13:51
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2014
Panen ka oma kolm kopikat Janutõrje toitlustusele. Konsumeerisin küll vaid korra pühaba hommikul nende pakutud seljankat, a sellest piisas rahuloluks.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
21.07.2014 at 14:07
Tim
 
American Beauty Car Show 2014
Oeh oli ikka vinge üritus...latt na kõrgele seatud esinejate valiku poolest, et järgnevate aastatel peate ikka tõsiselt vist pingutama ;)

Meilt õnneks midagi turki ei pandud kui välja arvata taara mis pühap. hommikul telgi kõrvalt ära jalutas. Kodanik astus mulle veel pähe kaa läbi telgi, mille peale ennast telgist välja ajasin ja teda paari teravama sõnaga kostitasin. Taarast oli suva ja otsustasin edasi magada. Kusjuures kuskil 3-4 ajal hakkasid jah mingid suht suvalised tüübid seal telkimisalal ringi jalutama.

Toitu ei julgend seal kohapealt proovidagi ja seda sai kütitud linnapealt, nüüd siis targem. Kui toitlustaja järgmine aasta sama siis ei pea enam kuskile minema.

Mis häiris natuke oli see krdi kruntide piiramine aga las jääb.

Tänud korraldajatele!

Järgmine aasta jälle.
21.07.2014 at 15:23
kp1985
American Beauty Car Show 2014
5 palli süsteemi kindel 6+ üritusele.

Ilm - super
Korraldus - super
Meeleolu - super
Esinejad - korralik festival
Kruiisid - võimsad nagu laulupeo rongkäik

Püahpäeval Tallinnast tagasi Haapsallu kiirustades tabas ainult üllatus Padisel. Loodetavati paljud Haapsallu teel olnud sinna ummikusse lõksu ei jäänud. Õnneks sai oma pasakast kurjaks aetud ja Tahoe võtis mööda kõrvateid üles kiirused millega jõudsime ilusti õigeks ajaks Haapsallu tagasi.


____________________________
Chevrolet Tahoe LT '96
21.07.2014 at 15:26
wagoneer
American Beauty Car Show 2014
Igati kordaläinud üritus. Ilm ilus ,autod ilusad ja loomulikult tore seltskond. See Janutõrje söök oli tõesti hea. Loodetavasti kohtab neid ka järgnevatel üritustel.
Egas muud kui järgmisel aastal näeb jälle.
Aga minu jaoks veel üritus lõppend ei ole, kuna GTO jäi Haapsalusse. Sest reede hommikul Viimsist sõitu alustades saba pannud bensupumba asemel sai firebirdi küljest krutitud bensupump ning see teeääres kiirelt installeritud. Vana ja väsinuna hakkas too aga Haapsalust välja sõittes roosteussi puretud mulgust bensiini otse torukollede peale sortsutama :D Loiku alla ei tulnud kuna bens aurustus vastu tuliseid kollesid ära. Aga mingi hetk õige nurga alt puhuv tuuleiil tõi ninna bensu lõhna. Siis sai ohutuse mõttes sisse keeratud bensukasse :D ja asja uuritud.
Ja nii pidigi edasine sõit pealinna poole jätkuma HHR-iga.
Kolmapäevaks peaks uus pump kohal olema ja loodetavasti saab siis ka selle aastase AB ürituse lõppenuks lugeda.
Veelkord tänud korraldajatele ning järgmisel aastal jälle kohal.

PS! äkki saab ram-i halb karmaaeg ka läbi ning saan sellegi liikuri ometi ükskord rajale liigutada.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
21.07.2014 at 17:25 1 edit. Last edited 21.07.2014 at 17:28 by wagoneer
Andrus
American Beauty Car Show 2014
Sai peale paari aastast pausi ka üritusel käidud ja tore oli Haapsalus sellist melu näha.

Ainukene asi, mis silma torkas ja ennast häiris olid mõned burnoutid pühapäevasel kruiisil.

Me kõik teame, et ei ole palju vaja, et auto käest ära läheks.

Ühes käes mobiil ja kiired ligi sajameetrised burnoutid ei ole minu arust just kõige mõistlikumad, kui mõlemad tänavapooled on rahvast täis.

21.07.2014 at 21:03
Maik
  
American Beauty Car Show 2014
Telklas ei tasu mitte kunagi raha ega ka telefone eriti mitte telki toppida. Parem topi autos istme alla vms.
On vähemalt alarm. Ise kuulsin ka seda 2k tuuri panemise juttu juba laupäeval,et vargad liikvel nagu ikka taolistes kohtades..
See üsna tavapärane,et tullakse ziletiga lõikuma ja sobrama läbi standardkohti kus asju hoitakse.
Meil ühed väsimatud tiksusid hommikuni õnneks telgi ääres,ehk turvamees omast käest.

sealt tagantotsa wc-de läbipääsu juurest jalutasid tavainimesed ka päeval tegelt sisse,kui turvat ei olnud.
Tore üritus.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
21.07.2014 at 21:23
MiL472
American Beauty Car Show 2014
Suve oodatuima üritusega jäime rahule, nagu alati :)

Igasugu käepaelata töllakad tuleks jah telklast kuidagi elimineerida. Piletihind ei morjenda, aga kui ise ei saa tasuta, siis ei peaks keegi saama :D

Kohapealsest toitlustusest ja õllest ei tea paraku midagi rääkida, sest kõik alati endal kaasas... :D

Eniveis, korraldajatele jääb üle soovida edaspidiseks jõudu ja tahet, sest ABCS on garanteeritult suve tippsündmus!


____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
21.07.2014 at 23:19
Cha
  
American Beauty Car Show 2014
Puuduta mu pedaali oma bensiinilõhnase jalaga,
nii et on ilus ja valus.
Oma lehviva sinipunavalgega,
puuduta veel,
puuduta veel,
ma palun,
puuduta mind.

____________________________
Dr. Mopar is far better than any other doctor.
Try our new Hemiagra and Hemialis medicines: e-body, b-body or eb-body to distress or smthng like that :)
We are not responsible, if You will get long term heavy addictv8ion after.
21.07.2014 at 01:28 1 edit. Last edited 21.07.2014 at 02:42 by Cha
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2014
Valik pilte pühapäevast:

22.07.2014 at 03:49
rnx69
 
American Beauty Car Show 2014
Haapsalust ka eluga tagasi.

Üritus oli järjekordselt fun, tänud korraldajatele!

Ise sel aastal sai sätitud ennast Haapsalu poole põhiliselt paari bändi ning dragi pärast, ei saanud ju kaemata jätta vana klassivenna redelit ning nentimata fakti, et Fog on heas mõttes hull :)

Bändid - esimesel päeval tekkinud viperused sokutasid õhtu peaesinejaks Matchboxi, algul oli mul isegi selle üle hea meel, aga peale seda, kui purjakil solist suu lahti tegi, siis see entusiasm rauges kiiresti. Pole kunagi olnud just meeletult hea bänd, aga paar lugu on siiski oksendamiseni raadios leierdatud ning ära tuli vaadata. Arch Enemy koha pealt sõna võtma ei hakka, pole lihtsalt minu maitse. Teine päev - Pete Anderson oli hea nagu alati, naljatamisi sai telklas öeldud, et minu silmis üks väheseid rockabilly bände, kes tõesti ka muusikat teevad ning mängida oskavad. Lenna oli enam-vähem ja Uriah Heep jäi minu silmis õhtu peaesinejaks. Vaadates puupüsti täis platsi ning rahva kaasaelamist, siis ilmselt enamus üritusel olnuid nõustuvad. Pole midagi teha, Heep on BÄND. Lahe oli vaadata, kuidas taadid laval tõesti naudivad seda, mida teevad, laval on loominguline kollektiiv, mitte "isa" ja kamp kehasid. Väiksel laval toimunud bemmirüvetamist sai ka natuke kaedud, jällegi, pole päris minu maitse. Amaranthe oli mööndustega kuulatav - meloodilise metali vastu pole midagi, aga teise solisti vaherögin hakkas kohati häirima. Aga Heepi kõrval jäi õhtu peaesineja selgelt varju. Saan aru, et ilmselt ei klappinud Heepi plaanid kellaajaliselt ürituse ajakavaga, aga järgmistel aastatel ootaks siiski peaesinejana vahelduseks miskit vähe rahulikumat muusikat. Nagu mul kaasa kommenteeris - teist aastat järjest on jube tüütu oodata peaesineja lõpetamist :)

Telklas oli sel aastal rahulikum, kui varem, tänama peaks ainult kõrvalplatsi noorteseltskonda, kes hommikul vastu laupäeva otsustasid korraga demonstreerida oma neljanda geni F-body aftermarket stereosüsteemi. Kas ikka peab keset ööd siis muusika põhja keerama, selle vastu, kui keegi tiksumise taustaks vaikselt muusikat kuulab, pole midagi, aga kell 5 hommikul ei pea oma maki nuppe täiesti paremale keerama, eks. Miskit pihta ei pandud, aga jällegi - tagant väravast käis mõlemal päeval hilistel tundidel vilgas voorimine - ja vaevalt, et tegu ürituse legaalsete külastajatega oli. Taara rotiti meilgi pühapäeva öösel ära, aga no see küll ei morjendanud. Kempsude koha pealt sel aastal kiitus - kas puhastati tihedamalt või on lõpuks peldikukultuur ka ABCS külastajate mentaliteedist lahkuma asunud, aga sel aastal, kui ise asutusi külastatud sai, ei märganud küll üle ujutatud põrandaid ega paksemaga täidetud pissuaare.

Pühapäev läks täie ette, kruiis oli vist üle aastate suurim, rahvas tee ääres tore ja isegi suuremate autode juhid paistsid olevat pisut mõistlikumad ning ei trüginud enam madalamatele autodele jõuga vahele. Lennuväljal toimunu oli fun, Fogi redelil on tõsist potensiaali ning kommentaaride järgi tundub, et ta ka saavutas oma eesmärgi, milleks tuldud sai. Tubli! Kahju, et B klassi tehnika vahepeal tõrkuma kippus ja hulk soolosõite teha tuli, aga nii see tavaliselt ka on. Tänud ka ilmataadile, kes suutis taevaluukide avamisega kannatada kiirenduse lõpuni!

Mis seal muud, jääme ootama järgmist aastat!

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
22.07.2014 at 08:55
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
rnx69: Amaranthe oli mööndustega kuulatav - meloodilise metali vastu pole midagi, aga teise solisti vaherögin hakkas kohati häirima. Aga Heepi kõrval jäi õhtu peaesineja selgelt varju.

Minu jaoks jälle vastupidi :) Heepilt meeldivad osad lood aga peaesineja oli üli nauditav.
Ja mulle jälle sinu nimetatud "vaherögin" just meeldis. :)

quote:
rnx69:tagant väravast käis mõlemal päeval hilistel tundidel vilgas voorimine

Kusjuures sealt aidatakse sisse ka oma sõpru ja tuttavaid, mitte ei käi ainult kohalikud pärdikud ja see on nagu selline kurb pool. Ja mina näen ainult seda võimalust,et turvade hulka (eriti just öisel ajal) peaks tõstma. Samuti äkki on võimalik telkla valgustust parandada. Paljudel on olemas pardakaamerad, need saab panna kogu ajaks salvestama. Ja nendest võib hiljem palju abi olla kui naaber tuleb ja räägib, et autos/telgis on rottimas käidud. Kui minu rott oleks kellegi kaamerasse jäänud ja tänu sellele raha tagasi saanud oleks silma pilgutamata suurusjärk kaamera maksumuse kodanikule kompenseerinud ;)
See on üks suuremaid valupunkte. Paljude aastate jooksul, mis olen üritust väisanud ei ole möödunud mitte ühtegi aastat, kus pärast ei ole kuulda, et kellelgi on rottimas käidud.
5 aastat tagasi rotiti mobla. Seekord siis raha.

quote:
rnx69:tänama peaks ainult kõrvalplatsi noorteseltskonda, kes hommikul vastu laupäeva otsustasid korraga demonstreerida oma neljanda geni F-body aftermarket stereosüsteemi.

Meie kõrval lasti Getter Jaanit nii kõvast, et telgi seinad käisid kõlariga ühes taktis.
Õnneks oli naabruses nõrgema närvikavaga härra, kes saabus kurikaga ja tegi väga konkreetselt mõistetava hääletooniga selgeks, et kui see Getter sekundi pärast vait ei jää peksan kõik autoaknad sisse algul tundus, et paar klaasi lüüakse sisse selle eest juba, et see üldse mängima pandi. Peale seda oli rahulik :D

quote:
rnx69:
Mis seal muud, jääme ootama järgmist aastat!

Sellega olen 100% nõus :)

22.07.2014 at 10:29
rnx69
 
American Beauty Car Show 2014
Eks ta maitse asi ole, mulle lihtsalt padumetall peale ei lähe :)

Amaranthel otseselt midagi viga ju polnudki, aga ma pole mitte kunagi aru saanud, miks peab sellise muusika saatel rögisema nii, et sõnadest aru ei saa :D

See kaamera idee on küll päris tänuväärt - ehk nii saab järgmine kord ka mõne roti kätte. Kas ma mäletan valesti või nii aastat viis-kuus tagasi polnud nii suuri probleeme rottidega, nüüd igal aastal miski jalutab minema?

Ahjaa, huvitav, mis ajast puhumine hommikul tasuliseks muutunud on, varasematel aastatel sai seda ikka tasuta teha?

Paar klõpsu ka vahelduseks:

http://pilt.delfi.ee/album/297915/

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
22.07.2014 at 11:13
lamp
American Beauty Car Show 2014
Me hommikul pidasime linnas seltsimehed politseid kinni ja tegime kerge puhumise ringi. Suhteliselt lahkelt lasti puhuda ja öeldi ka soovituslik aeg millal rooli minna vöiks. :)
22.07.2014 at 11:27
cartmann
American Beauty Car Show 2014
Käidud, nähtud, tehtud oldud. Emotsioonid laes. See aasta oli k6ik väga OK. Isegi toitlustus, mis eelneval aastal oli suht kaka.
24/7 muusika mängimine läeb vist natuke meie seltskonna kapsaaeda kah. Vabandan k6igi ees, kes ei saanud magada(meilt siiski Getterit ei tulnud )
Ise olen seda meelt, et sellisel yrituse puhul peaks sedasorti häda ja hala koju jätma. Kui ei sobi, tuleb valida ööbimiseks muu paik. Meil yritus plaanitud aasta ette ja ei kavatse kyll vahepeal pausile panna , et teatud inimesed tahavad 6ndsat und nautida(sry, kurba aga t6si). Samas meie juurest ei varastatud midagi ju see lärm hoidis pikanäpumehed eemal. Nokk kinni, saba lahti.
Esinejate valiku kritiseerimine ka pointless. Maitsed erinevad, usaraud ei määra muusika valikut. Yks nädalavahetus aastast tasuks jätta igasugused eriarvamused enda teada ja nautida. Sellist teist yritust enne 360 päeva enam ei tule.



____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
22.07.2014 at 12:00
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.