register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
PlyVal64
American Beauty Car Show 2014
quote:
Madlobster: Ükski ametkond (KOV, LV, Politsei, mnt amet vms) minu teada pole ühtegi sõna öelnud.
monts korra mainis, et põletame vähem kummi noh jah.
Vaata, Sinu jutust, nagu ka absoluutse enamuse "tavaliste" fännide juttudest, kumab läbi see, et Sa ei ole elus is ekordagi midagi analoogset korraldanud. Mina olen ja palju...
Niipea, kui tegu on autodega, avalike teede-tänavate, võimalike inimestega seal ääres, peab korraldaja ja kesiganes teinegi mõtlema ETTE kõige pisemate tekkida võivate probleemidegi peale. Isegi sinnamaani antud juhul, et Haapalu LV peab pärast räiget BO'tamist hakkama näiteks mingeid valgeid triipe taastama. Teejoonimine on liikluskorraldusvahend ja selle korrasoleku, mis vastaks standardile, peab omanik tagama... Ei pea üldse mõtlema sinnani, et mingi BO'tav külg ees sõitev auto võib lennata rahvasse, revide alt lendavad misiganes tükikesed võivad kellegile silma lennata jne. Viimast teavad täpselt need, kes on dragidel BO kõrval ja seal käib kogu aeg harjamine ;)

Ehk pigem mitte kompida LV ega PPA taluvuse piire sest muidu võib lihtsalt juhtuda sarnane situatsioon, mis äsja kilulinnas vana miilitsa eestvedamisel: oli "kunagi" mingi probleem ja lihtsalt ei saagi luba ka muu ürituse tegemiseks. Õnneks on ABCS pühapäevane kruiis niigi saanud LS'ist eristuva "eriloa" näiteks sõitjaveo punktides, sinna samma alla kuulub ka BO tegemine ega driftimine - see ei ole kooskõlas LS'iga (nagu näiteks ka tsikliga tagarattas sõitmine jms), siis on igati "targem" hoida kõik teatud kontrolli all. Kasvõi ISE, sest kui Monts "mainis", peab see olema seaduseks kõigile!
Mul on asi väga lihtne: kui keegi käitub tuntavalt tahtlikult teisiti, kui mina olen "maininud", jääb see talle viimaseks korraks osaleda.
08.08.2014 at 09:17
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
Keelame BO sest Kummipuru läks silma :uhoh



Ma ei oska enam midagi öelda.
Osalen nii kaua kuni üritus meeldib kui enam ei meeldi osalen mujal nii lihtne see ongi vähemalt minu jaoks.

Miks ei võiks see olla ka nende jaoks sama lihtne, kellele praegu ei meeldi ???

Ilutulestiku kombe ära lõpetamine (mõni arvas, et tema piletiraha lastakse lihtsalt taevasse ja kellelegi oli vist mingi krõbusk ka supi sisse kukkunud?, ei mäleta enam)
on täpselt sama totakas nagu selle mainitud miilitsa reageering paari nokastanud tati ja üle testosteroonis võmmi sehkendamise pärast kogu ürituse keelamine ( toimub ikkagi aga mujal :D )
08.08.2014 at 09:51 1 edit. Last edited 08.08.2014 at 09:57 by Madlobster
ervin
American Beauty Car Show 2014
pakuks käesolevale jutule debiilseima vaidluse auhinda foorumi ajaloos.
08.08.2014 at 10:08
otsiabi
 
American Beauty Car Show 2014
tundub nagu põhja-koreas - kõik aia taga ja täpselt reguleeritud... säilitagem siiski vaba õhkond mis selle üritusega kaasas ja õiges kohas kaine mõistus

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
08.08.2014 at 11:03
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
Monco GP´d ja Isle of Man TT´d ei saa omavahel võrrelda.
Monacos on turva peale palju rõhku pandud ja F1 sattumine publikusse on suht võimatu.


Ärge pigistage korraldajaid AB on toimunud 10+ aastat ja õnnelikult, jätkame samamoodi
Tõenäosusteooria kohaselt juhtub ka seal kunagi midagi, igal pool juhtub. Eile lõin varba vastu uksepakku ära. Peaks uksepakud keelustama või pehmestama kuidagi.
08.08.2014 at 11:09 1 edit. Last edited 08.08.2014 at 11:22 by Madlobster
charger
American Beauty Car Show 2014
Vaadates Power Meet videot...
Viige BO ala lennukale, saaks stardirajad heaks pidamiseks vajaliku kummi maha ja tglt võib siis isegi kõrvuti kahel rajal võidu BO teha :D
08.08.2014 at 11:11
wagoneer
American Beauty Car Show 2014
Minu arust ei saa küll kuidagi võrrelda Man saare sõittu ja AB kruiisi. Man saare sõit on Motospordi üritus ehk võistlus. AB kruiis aga ei ole motospordi võistlus. Ehk kindlasti on mõlemal üritusel osalev publik ka vastavalt häälestatud ohtude osas mis võivad tabada.
BO-d ära keelata pole vast mõtekas, sest see on osa sellest üritusest. Küll aga võiks korraldaja palvet kuulda võtta ning natuke ennast talitseda nende BO-dega. Midagi ülemõistuse erilist ju ei palutud. Lihtsalt natuke tagasi hoida.

Man saare võistlustel on läbi aegade hukkunuid olnud vist 234tk sõitjate osas ja seda siis 100+ aasta jooksul. Aga see üritus kestab ikka veel ja igavesti. Sest kõik kes seal osalevad teavad millega nad riskivad. Ma ei leia hetkel seda videot üles kus küsitleti ja räägiti just pealtvaatajatega. Aga ka nemad olid teadlikud riskidest mida nemad publikuna võtavad.

Ma kardan,et meil piisab ühest äpardusest,et see üritus igaveseks lõpeks. On siis seda vaja? Kõike saab teha ka mõistlikult. Just nii nagu korraldaja mainis.



____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
08.08.2014 at 12:35 1 edit. Last edited 08.08.2014 at 12:38 by wagoneer
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
PlyVal64: kui Monts "mainis", peab see olema seaduseks kõigile!


targutaks ka takka sellele arvamusele. Korraldaja sõna on osalejatele seaduseks ja muud polegi siin vaielda. Osalejad on korraldaja üritusel külaliseks ja pole mõtet jahuda et mujal tohib või et LS ei keela...

PS! ...Kummipuru küll kellegile oma kahemeetrise kasvu ja ligi 110 kilose kaaluga silma ei mahu...;)
08.08.2014 at 13:05
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
quote:
Kummipuru:
quote:
PlyVal64: kui Monts "mainis", peab see olema seaduseks kõigile!


targutaks ka takka sellele arvamusele. Korraldaja sõna on osalejatele seaduseks ja muud polegi siin vaielda. Osalejad on korraldaja üritusel külaliseks ja pole mõtet jahuda et mujal tohib või et LS ei keela...

PS! ...Kummipuru küll kellegile oma kahemeetrise kasvu ja ligi 110 kilose kaaluga silma ei mahu...;)

:hail :hail :hail
08.08.2014 at 13:28
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2014
quote:
Madlobster:
quote:
Kummipuru:
quote:
PlyVal64: kui Monts "mainis", peab see olema seaduseks kõigile!


targutaks ka takka sellele arvamusele. Korraldaja sõna on osalejatele seaduseks ja muud polegi siin vaielda. Osalejad on korraldaja üritusel külaliseks ja pole mõtet jahuda et mujal tohib või et LS ei keela...

PS! ...Kummipuru küll kellegile oma kahemeetrise kasvu ja ligi 110 kilose kaaluga silma ei mahu...;)

:hail :hail :hail

tore et see asi ka nüüd lahendatud sai... Tubli poiss!!!...;)
08.08.2014 at 13:42
Maik
  
American Beauty Car Show 2014
Äkki paneks teema kinni,aitab sellest jahumisest,juba järgmises kuus omadega teema .
Ma tegin 0 burnouti näiteks.

õudne.


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
08.08.2014 at 17:46 1 edit. Last edited 08.08.2014 at 17:47 by Maik
kaedoo
 
American Beauty Car Show 2014
Varsti talv ja me kõik sõitvad autoomanikud saame BO harjutada. :devil
08.08.2014 at 21:43
täpp
 
American Beauty Car Show 2014
A kes oli see kunstnik, kes EDRA ilusti värvitud stardialale tuimalt musta aerosooliga oma andurite kohad peale pläkerdas?
Tubli oled, mine võta küpsist omale.
17.08.2014 at 19:01 1 edit. Last edited 17.08.2014 at 19:04 by täpp
anryo
  
American Beauty Car Show 2014
quote:
täpp: A kes oli see kunstnik, kes EDRA ilusti värvitud stardialale tuimalt musta aerosooliga oma andurite kohad peale pläkerdas?
Tubli oled, mine võta küpsist omale.
Beauty raames seda küll ei tehtud, seega natuke vale teema vist?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
18.08.2014 at 11:21
Madlobster
American Beauty Car Show 2014
Uskuge või mitte aga Haapsalu Politsei ees tuleb müts maha võtta.
Need samused 2k € vargad on käes.
Telklas olid nad puistanud veel autosi ja raha saanud (ju siis pole siin foorumis kirjutajad)
Vanuses 10-18 olid need kaabakad siis, kes olid kogu raha lasknud läbi pea sama õhtuga.
Taksod kallid söögid, igasugu lõbustused jne jne. Kogu kamp ja nende vanemad pidid olema suht A-sotsiaalsed nii, et raha tagasi saamine tõenäoline ei ole. Ja kui suure jõu ja järjekindlusega välja peksta siis tõenäoliselt on see kellegi käest varastatud.

Igatahes minu poolt aitäh Haapsalu politsei uurijatele. Hea oleks kui saaks raipedest pildid siis järgmine aasta kõigile jagada.
Tõenäoliselt on plats hoobilt palju turvalisem kui see sama värdjakamp juba eos ära tuntakse ja juba eos väikse valuga väravast välja saadetakse, sõnadega, et kui veel sind siin sees näen, kas pileti või piletita murran kondid ja viskan jälle välja.
26.08.2014 at 16:40 1 edit. Last edited 26.08.2014 at 16:40 by Madlobster
Wolle
  
American Beauty Car Show 2014
quote:
täpp: A kes oli see kunstnik, kes EDRA ilusti värvitud stardialale tuimalt musta aerosooliga oma andurite kohad peale pläkerdas?
Tubli oled, mine võta küpsist omale.

Suhtlesin Veedleriga seal kohapeal. Nemad ise tegid seda koos soomlastega eelmisel EMV'l seega kiida EDRA enda inimesi.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
26.08.2014 at 17:16
Henri_
 
American Beauty Car Show 2014
Külmade ilmade tulekuga on ikka õige asuda meenutama suvel toimunut. Wovka käis Haapsalus ABCS'l ja kirjutas veidi sellest.

kliki pilti või http://petrolheads.ee/2014/10/american-beauty-car-show/



____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
12.11.2014 at 12:59
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2014   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.