register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi GMC Safari   1 2 3  
Poster Message
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Tervist!
Silmapiiril siis ülalmainitud Safari või Astro.
auto24-s on üleval: http://www.auto24.ee/used/1565556
Kas keegi oskab konkreetse isendi kohta kommentaare jagada ja natuke ka üldist nendemudelite kohta. Ise infot otsides negatiivseid kommentaare ikka vähemuses. Põhimõte oleks, et rohkem ikka sõitu oleks, kui remonti :) Suht vähe neid müügis, kas viitab sellele, et hea auto, mida müüa ei taheta?
21.01.2014 at 21:39
Nicholas
Ostuabi GMC Safari
Kui ei eksi siis konkreetne auto oli/on Läti registris, toodud Jaapanist Inglismaale ja sealt Lätti. Kolleegil jäi ostuplaan katki kuna Lätis aastamaksud tasumata (võõrandamiskeeld) jms. segane lugu. Kuid helista ja küsi üle kuna hind tundub ju hea...

____________________________
Mustang Bullitt ‘08
Mustang GT ‘20
Challenger ‘15
22.01.2014 at 13:27
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
search: astro

http://www.tqhq.ee/forum/search.php

äkki siit midagi kuskilt noppida infoks... samad asjad ju

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
22.01.2014 at 22:50 1 edit. Last edited 22.01.2014 at 22:52 by Astro-97
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Eks ma siit seda infot otsinud olengi. Nii Astro, kui ka Safari kohta. Sobivat isendit aga raske leida...
22.01.2014 at 23:14
sqirrel
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: ... ja natuke ka üldist nendemudelite kohta.
Veel võid uurida usarauas autopäevikuid. Mina ja Astro-97 oleme seal agaralt oma bussidega tegemised kirja pannud.

sqirrel@5-ndat aastat järjest "Astronaut" ja ikka pole veel tüdinenud...

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
23.01.2014 at 11:41
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Tegelikult tahtsin Astrot juba 6aastat tagasi, kui autovahetus päevakorral oli. Aga kodurahu huvides jäi siis asi katki :) Nüüd aga juba vaja suuremat pilli kõrvale...
23.01.2014 at 12:37
franz125
Ostuabi GMC Safari
No suurusega ta just kiita ei saa.Seest ja väljast lühem kui Rüüsleri Grandvoya ja 180cm pikk püsti toas ei seisa.Eelmine massin oli Voya, hobikas nüüd Astro.Hea linnaauto kui kilometraaž väikseks jääb.
23.01.2014 at 20:27 1 edit. Last edited 23.01.2014 at 20:50 by franz125
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Chryslerid ei kuulu minu huviorbiiti ja täis van vist on natuke palju. Loomulikult see mulle meeldiks (V 8 on V 8 ja mugavus ka tase kõrgem) aga kahtlustan, et ka tublisti kulukam ülal pidada...
23.01.2014 at 20:55
DevilDeVille
  
Ostuabi GMC Safari
Pidamiskuludes pole küll olulist vahet, enesetundes seevastu tugevalt.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
23.01.2014 at 21:14
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Jah, ma usun, et enesetunnet ei anna võrrelda :) Ostuhind aga ka paraku teisem....
23.01.2014 at 21:20
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
sqirrel:
quote:
arzt: ... ja natuke ka üldist nendemudelite kohta.
Veel võid uurida usarauas autopäevikuid. Mina ja Astro-97 oleme seal agaralt oma bussidega tegemised kirja pannud.

sqirrel@5-ndat aastat järjest "Astronaut" ja ikka pole veel tüdinenud...


ma just olin ka seda mõtet siia kribamas... jõudsid ette :)

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
24.01.2014 at 11:16
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
franz125: No suurusega ta just kiita ei saa.Seest ja väljast lühem kui Rüüsleri Grandvoya ja 180cm pikk püsti toas ei seisa.Eelmine massin oli Voya, hobikas nüüd Astro.Hea linnaauto kui kilometraaž väikseks jääb.


njah... arvestades praegust olukorda näiteks linnas olevas parkimisruumis , siis hea enesetunde tagab kohe, kui astroga kuskile vahele mahud ja suure van,ni mees ikka veel kohta otsib :) ja kui on kõrgendusega asi ning ise pikk väga pole, mahub ka suts püsti seisma väikese nurga all...
minuarust on ta ideaalne linnakulgur, ega pikal maal ka hätta jää...mugav keskmise suurusega väikebuss. väiksed kulud ja tavahooldused, oled talle sõber ja teenib sind aastaid. suuremas vennas on jah rohkem ruumi, kuid aeg on näidanud, et enamus oleme ise seal bussijuhid ja satume tagaridadesse harva:)
kui on korralik isend, ega keegi ikka ei müü kah.

voyager.... kaks korda sellisega sõitnud. korra roolis ja korra taga aelenud, sisutühi ja lage paat (ei vihka konkreetset mudelit, kuid lihtsalt ei meeldi :P) ja siin lõpeb ka sellest isendist jutt :P

ps: ei tee reklaami Astrole, igaühel on õigus osta omale selline raud, mis talle mokkamööda on!


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
24.01.2014 at 11:30
sqirrel
 
Ostuabi GMC Safari
Mis suurusesse puutub, siis vähemasti mulle tundub, et conversion van'idel on taga pagasiruumis vähem ruumi kui neil bussidel millel tehase sisu. Endal pean tagumise diivani täiesti ette sõidutama, et lapsevanker sisse tõsta - siis mahub vabalt. Lisaks muu nodi saab siis diivani peale panna.

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
24.01.2014 at 11:30
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Härrased sqirrel ja Astro-97, teie autopäevikud on mul läbi loetud :) Kaldun ka ise veidi Astro- Safari poole. Naine kardab tagaveolist nagu tuld :D
Konkreetne Safari ei kuulu ilmselt ei siia ega usaraua foorumisse...
24.01.2014 at 12:23
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: Härrased sqirrel ja Astro-97, teie autopäevikud on mul läbi loetud :) Kaldun ka ise veidi Astro- Safari poole. Naine kardab tagaveolist nagu tuld :D
Konkreetne Safari ei kuulu ilmselt ei siia ega usaraua foorumisse...

tagavedu on talvenauding!!!!! :)


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
24.01.2014 at 15:40
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
sqirrel: Mis suurusesse puutub, siis vähemasti mulle tundub, et conversion van'idel on taga pagasiruumis vähem ruumi kui neil bussidel millel tehase sisu. Endal pean tagumise diivani täiesti ette sõidutama, et lapsevanker sisse tõsta - siis mahub vabalt. Lisaks muu nodi saab siis diivani peale panna.

sa pole ainus... :)


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
24.01.2014 at 15:41
franz125
Ostuabi GMC Safari
See suuruse värk käib mul nagu jojo yles ja alla.Kui maale sõidan padajanni ja piraka koeraga siis on ta alati väike kui linna vahel sebida siis paras.
24.01.2014 at 16:24
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Tee naisele selgeks, et sõiduilu saab tagaveolisega :)
Aga mis suurusesse puutub, siis mingil hetkel jääks ikarus ka väikseks. Praegune luukpäraga sõidukas pole ka just väike auto, aga näed, siiski on.
24.01.2014 at 17:17
franz125
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: Tee naisele selgeks, et sõiduilu saab tagaveolisega :)
Aga mis suurusesse puutub, siis mingil hetkel jääks ikarus ka väikseks. Praegune luukpäraga sõidukas pole ka just väike auto, aga näed, siiski on.
A sa selgita et üldjuhul tagaveduline kurvis puksima ei hakka ja saba libisemise korral piisab natukese gaasijala kergitamisest.Eduvedulisega saab võimelda nii siduri,kässari ja gaasiga kui käest minema hakkab.
24.01.2014 at 19:00
Tyymiiz
 
Ostuabi GMC Safari
kuulutuses ju 4wd pill ? mis mind ka kahtlema pani, kas tean seda pilli vai ei ! kui tagavedune ja asub kopliliinide lõpus siis oli masin suhteliselt esindusliku välimusega, va pildilt nähtav juhi iste ja kõrvalistuja oma ka, esiklaas vajas ka vahetust ning puudus kärukonks . kui tegu sama masinaga siis kärukonks ja esiklaas vanemalt astrolt on sul vaja mu käest ära tuua, kui ei eksi siis usarauas oli omanik kasutaja ! eelneval aastal sai temalt üks vanem astro toodud sõbrale.
Mis puutub täistõulisesse van-i siis ega ka seal ei saa püsti sees seista. varuosad suht samas hinnaklassis. astro-id ja ka van-e on siiski juu pm 3 keretüüpi pikk, poolpikk,ja kõrge, vanema astro kogemusel tuginedes julgen astrot soovitada küll,kuid kui juba korra päris van-i nautida saad siis on astro nagu luuaga pühitud (enda kogemusele toetudes)

voyager jääb jällegi mugavuselt julmalt alla ka astrole. pikkusepoolelt julgeks ka vastu vaielda.


____________________________
minust viinalõhna õhkab ja mul puudub cadilac mul on igivana chevy mis näeb välja nagu käkk 56667774
24.01.2014 at 00:01 1 edit. Last edited 24.01.2014 at 00:16 by Tyymiiz
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Põhimõtteline otsus Astro/Safari kasuks on tehtud. Eks näis, kas sobivat isendit ka leidub :)
25.01.2014 at 13:45
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
kui seda raha oleks.... saab japsist tellida korraliku asja. siin neid mitu tükki just sealt toodud ja mõni siia jäänud ja ka edasi riigist välja läinud...

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
25.01.2014 at 20:34
franz125
Ostuabi GMC Safari
No ,edu otsimisel. Aga töömehele-Astro pikkus 4.820 vs Grandvoya 5.090. Voyal juhtimine vähe täpsem aga kurvides kaldus rohkem.auke neelas paremini.Astro selline rohkem veoautomoodi, aukudes väheke trampivam,kurvis olek on stabiilsem eeldusel et suunda pole vaja muuta.Eks mõlemal head ja vead.Läks nyyd kiidu-laidu lauluks kätte ära.
25.01.2014 at 20:52
tfr
 
Ostuabi GMC Safari
Astro on täisraamil, seega peabki "veoauto moodi" olema.
25.01.2014 at 22:34
krss
  
Ostuabi GMC Safari
Sõidumugavusest rääkides tuleks ikka vaadata, milline vedrustus konkreetsel autol all on. Minul oli näiteks võimalus reguleerida see maal kolistades pehmeks ja pikkade kiirteeotsade jaoks jällegi jäigaks, neid äärmusi ei saa kuidagi ühte patta panna. Astro põhiprobleem on aga see, et väljast on täiesti auto moodi asi, aga seest on ikka kohutavalt väikene. Nii kaua, kui oli üks laps, oli võimalik lasta vankri mahutamiseks kas tagumine diivan täiesti ette või siis üks iste välja visata ja hoida vankrit seal. Koer ja asjad kah autosse ja oligi masin täis, nii et pole enam kohta kuhu astuda. Ükskord tekkis vajadus autosid vahetada keset päeva ja siis sai see pilgeni täis oleva Astro nodi Volvosse pandud, kõik mahtus ära ja isegi koera paigutamiseks jäi veel valikuvõimalus. Siis tekkis ka küsimus, et mis point sellisel MINIbussil peale ülihästi toimiva neliveo üldse on ja nii meie teed lahku läksidki. Praegu kolme lapsega (sh laste asjad) ei kujutaks üldse ette, kuidas pikemale reisile sellega minna saaks, samas linnavahel sõelumiseks sobib nagunii igasugune auto. GVoya AWD oli õel olemas juba enne Astro ostmist ja on praegugi, istmete taga on tiba rohkem ruumi, muidu üsna samas mõõdus masinad. Astrot soovitakski vaid sellisel juhul, kui sõiduomadused sobivad ja on võimalik elada ilma pagasnikuruumita. Ja ega seal ka tagadiivani kõige tagumises asendis eriti ruumi pole ei taga olijatele ega keskmistes kaptenitoolides istujatele, naistele-lastele küll, aga täiskasvanud meestest vähesed võivad seal end mugavalt tunda, olgugi istmete endi mugavus täiesti viimasepeal. Antud auto hakkas silma ka endale, kuid kohe hakkas häirima see ribadeks olev juhiiste. Mu enda Astro oli küll poole suurema läbisõiduga, aga iste nagu täiesti uuel autol, mõne päeva eest ostetud 330tkm sõitnud täismõõdus Expressil pole kah auke vms, mis kulumisele viitaks. Isegi kui läbisõit on õige, siis niivõrd katkine iste häiriks mind juba niisamagi ja esteetilist tulemust taotledes pole sellise vakstu lappimine just eriti lihtne.

Kui selle ostmisega nüüd nii hirmsasti ei sügele, siis soovitan osta Astro sellise hinnaga, millega on seda võimalik pärast ka maha müüa, sest need omadused, miks mõni auto jääb kätte üle kümne aasta, aga teisest üsna varsti siiber saab, tulevad välja alles mõne aja jooksul, mitte lihtsalt proovisõiduga. Nõudlus nende järgi on täiesti olemas, lihtsalt kiirmüük võib takerduma jääda. Ja kui selline auto ikkagi meeldib, tekib selle omamise aja jooksul juurde ka teadmine, millise lisavarustusega peaks olema see "kõigekõige" paremini sobiv Astro, seejärel oskadki juba otsida omale välja selle õige. Ma ei kritiseeri Astrot kui mudelit, vaid tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu, et see on tehtud suhteliselt kitsale sihtgrupile, kellele Express jääks liiga pikaks ja kohmakaks (nt pöörderaadius kitsas linnaparklas), kuid nõudmised mugavusele on täpselt sama kõrged. Enne ostmist soovitan pöörata tähelepanu ka salongi erinevustele blank versioonidest Starcraftini, erinevat tüüpi tagauksed, kõrgused jpm
25.01.2014 at 02:53
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi GMC Safari   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.