register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi GMC Safari   1 2 3  
Poster Message
90Deville
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
tfr: Astro on täisraamil, seega peabki "veoauto moodi" olema.

Näitad ehk piltegi täisraamil batuudist, pole ise veel kohanud sellist mudelit


____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
26.01.2014 at 11:36
Vanapagan
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
krss: Ükskord tekkis vajadus autosid vahetada keset päeva ja siis sai see pilgeni täis oleva Astro nodi Volvosse pandud, kõik mahtus ära ja isegi koera paigutamiseks jäi veel valikuvõimalus.

Mis soga sa nüüd küll ajad.
Volvol ju 2 rida istmeid aga Astrol 3, viska tagumine välja ja paned terve volvo kokkupressitult sinna sisse koos oma koerte ja lapsevankritega.

Ma juba 10 aastat Astrot omanud ja ruumipuudust küll ei ole tundnud. Pikemaid asju on saand vedada 5 meetrit lauakoormat.
Välimuselt on Astro nagu suur aga linnavahel nõelumiseks just paras väike.


____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
26.01.2014 at 14:18
sqirrel
 
Ostuabi GMC Safari
Tegelikult tundub mulle, et ruumi on alati vähe ükskõik millises autos - nodi veetakse kaasa alati täpselt niipalju kui mahub. Mida suurem auto, seda rohkem on tunne et mahub ju küll ja kaasa veetavate asjade mägi esikus vaid kasvab... :)

____________________________
GMC Safari '96
Chevrolet Astro '95
-----------------------
26.01.2014 at 15:01
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Vaatasin ka Jaapanis pakutavaid. Hinnad isegi väga head, aga siia registrisse saamiseks lisandub rohkem, kui auto hind. Hetkel ma paraku just rikkur ei ole. Ega ma päris kohe ka ostma ei torma ja lukku pole mudelivalikut löönud.
26.01.2014 at 17:27
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: Vaatasin ka Jaapanis pakutavaid. Hinnad isegi väga head, aga siia registrisse saamiseks lisandub rohkem, kui auto hind. Hetkel ma paraku just rikkur ei ole. Ega ma päris kohe ka ostma ei torma ja lukku pole mudelivalikut löönud.

jah, sealmaal on nad kuskil 3-4K euri.. sinna otsa konteiner, regamised ja toojale ka miski 2-3k taskusse. kokku tulebki päris hästi...

ps. minu buss maksis krooniajal 2008a kui toodi 100k EEK-i :/

mis aga puutub loomavedusse, siis ei.. äitähh. korra on elus koer olnud ja aitab. hetkel on kodus 11a vana kass ja sellestki kohati piisab :P
auto peab olema muda- ja karvavaba seest, kuna mul on seal nahkpolster, siis ei soovi selle enneaegset surma. vaip maas ja riidest jalamatid on ka selles bussis nagu uued, sest need saavad riiderulliga tihti üle käidud :)
ja kunagi nillisin ka suurt bussi.. käisin mitmeid vaatamas ja sõitmas, kuid peale selle et seal suurem salong on, ei paelunud neis rohkem midagi ja sai ikka astro võetud..:)


____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
26.01.2014 at 18:37 1 edit. Last edited 26.01.2014 at 18:58 by Astro-97
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Hetkel see must ongi ainus Safari, mis saadaval ja sobivat Astrot ka pole...
27.01.2014 at 21:52
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Ja Chrysler kindlasti kõne alla ei tule.
27.01.2014 at 22:01
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Selle konkreetse Safariga ongi probleemid Eesti registrisse saamisega. Läti registris, nagu keegi juba teadis rääkida. Ega muud olegi siis, kui vaadata mõni suurem vend või katki jätta :(
28.01.2014 at 12:48
krss
  
Ostuabi GMC Safari
quote:
Vanapagan:
quote:
krss: Ükskord tekkis vajadus autosid vahetada keset päeva ja siis sai see pilgeni täis oleva Astro nodi Volvosse pandud, kõik mahtus ära ja isegi koera paigutamiseks jäi veel valikuvõimalus.
Mis soga sa nüüd küll ajad.
Volvol ju 2 rida istmeid aga Astrol 3, viska tagumine välja ja paned terve volvo kokkupressitult sinna sisse koos oma koerte ja lapsevankritega.
Kuhu ma seal tänavapeal autosid ümberlaadides neid istmeid viskama hakkan?? Aga hea, et istmeteteema ülesse võtsid. Volvo kolmanda istmerea klapid põrandasse ja on täpselt sama palju ruumi kui 5-istmelisel versioonil. Salongi kubatuure loomulikult võrrelda ei kannata, kuid Astros ei hoia ka keegi lapsevankreid lae all inimeste peade kõrgusel, st see on igas mahtuniversaalis üsna kasutu ruum ja omab väärtust just siis, kui on vaja kasutada autot kaubikuna villapakkide vms vedamiseks. Teema algul lingil oleval Astrol on mõistliku vaevaga võimalik välja võtta vaid keskmine rida (kaptenitoolid), needki on nii rasked, et autost kaugele neid just viia ei taha. Vähemalt sellel mudelil tuleb kolmanda istmerea kättesaamiseks minna kallale juba mutrivõtmetega ja topeltseljatoega diivan on piisavalt suur selleks, et selle mahutamisega nt korteris probleeme tekiks (selle kaalust ärme parem räägigi). Astro puhul tuleb paraku hoida esiistmeid kõige tagumises asendis ja tagumist elektridiivanit kõige eesmises, et kolmas padi päris vastu tagauksi ei oleks, just nii see salongiruum sealt kaobki. Olen nüüd aastakese sõitnud uuema Toyota Previaga samuti (esiistmed kõige tagumises ja tagumine rida kõige eesmises asendis, taha jääb veel ca meeter ruumi!), uuemat mudelit paraku neliveolisena LHD versioonis toodetud ei ole, kuid muus osas võiks öelda, et seal on rohkem praktiliselt kõike (ruumi, kiirust, kiirendust, mugavusvarustust, kõik istmed käivad kokku-lahti ja sisse-välja sekunditega ja ei kaalu suurt midagi jpm) peale kütusekulu... aga autoks on Toyotat ikkagi palju nimetada ja sellepärast ma Expressi ostsingi :D . Igasugune täisvarustuses eurojapsi mahtuniversaal on praktilisem valik, Astro on jällegi emotsionaalne valik, praktikat ja emotsioone omavahel eriti võrrelda pole mõtet.
PS: ma ei fänna USA rauda ega ole mingi "tõsiusklik", vaatan vaid tarbimisväärtust ja Astro nish (st inimesed, kelle praktilisi vajadusi see VÄGA hästi rahuldab) tundub olema üsna väike. Mina nende hulka ei kuulu, aga selle tõestamiseks oli loomulikult vaja vastav mudel ikka ise järgi proovida ning sellest konstruktiivsed järeldused teha :D

EDIT: Asteroidi puhul räägin pikakerelisest Starcraftist ja Volvode puhul vanakoolist, millel on tagavedu ja disainiidee tulnud telliskivilt. Ei tulnud selle pealegi, et neid uuemaid kah keegi Volvodeks veel peab :)
01.02.2014 at 03:01 1 edit. Last edited 01.02.2014 at 22:42 by krss
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Volvo pole minu jaoks auto... see uuemate kohta, üks vana 242 mul on. Euro-Japsi bussid ei tule kõne allagi. US fordidest ei tea ka midagi ja seetõttu on sõelal ainult kas GMC või Chevy. Bussi suurus veel siiski otsustamisel. Kuna oleme suht pikad inimesed, siis peab ikka proovima, kas ära mahub :)
01.02.2014 at 13:15
DevilDeVille
  
Ostuabi GMC Safari
Volvo on igati aus auto, need vulvad, mis pärast üheksasajandat seeriat on vooluliinilt väljutatud, ongi lihtsalt vulvad. Aga batuut on igast asendist väike ja ebapraktiline bussik. Kui jutt käib tarbeautost, siis rüüsleri stõuändgõu on asi. Hoolimata sellest, et ma usamossest just liigpalju ei arva.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
01.02.2014 at 13:19
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Jah,vanad Volvod on ok, aga chryslerit ikka ei taha :)
01.02.2014 at 13:56
johndoe
Ostuabi GMC Safari
Vabandage minu harimatust aga mis asi on "rüüsleri stõuändgõu" ?
01.02.2014 at 15:59
Vanapagan
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: US fordidest ei tea ka midagi )
Ja ära tahagi teada. Windstar ja Aerostar on mõlemad ikka tõelised õudukad.


____________________________
Smart CDI 0.8 30kW
01.02.2014 at 16:04
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Pidasin silmas econoline-t näiteks... Kuigi jah, kerge kahtlus nende suhtes mul on...
01.02.2014 at 16:14
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
johndoe: Vabandage minu harimatust aga mis asi on "rüüsleri stõuändgõu" ?
Rüüsler ilmselt tähendab chryslerit, aga stõuändgõu-st ei saa mina ka aru :D
01.02.2014 at 16:16
SPITFIRE
 
Ostuabi GMC Safari
Stow-N-Go , daa :)


____________________________
Hell Camino
01.02.2014 at 16:27
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
quote:
SPITFIRE: Stow-N-Go , daa :)
01.02.2014 at 16:32
Astro-97
  
Ostuabi GMC Safari
njah, ega seal peale olematu mugavusega riidest klapptoolide midagi muud polnudki :P samas, eelkõnelejale niipalju, et kui minu bussil diivan on viimases tagaasendis, siis kolmas osa sellest ei ole vastu tagauksi.... samas on keskmised ka kõige tagumises, kaasreisija oma esimene kah. enda oma on vaid kuskil maal, sest 170 pikkusega pole teda vaja väga taha ajada. neid astroid on lühikese ja pika tagaosaga, minul see pikem variant...

Fordid, need econolined...need on ka suured kolakad ja ilusad seest, muud vist polegi paha kui nendel vist pidi kollektoritega miski jama olema :/

las targamad või omanikud ise räägivad..

____________________________
CB (Ch19 FM), PMR (446.155), vahest ka 8AM.
01.02.2014 at 17:34
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Eeldan siis, et väljalaske kolledega. Malmi saab keevitada :)
Miskipärast aga Fordid odavamad, kui GM-id... Seest on nad jah kenad samamoodi...
01.02.2014 at 18:25
ramman
Ostuabi GMC Safari
quote:
Astro-97:
Fordid, need econolined...need on ka suured kolakad ja ilusad seest, muud vist polegi paha kui nendel vist pidi kollektoritega miski jama olema :/

las targamad või omanikud ise räägivad..
Kui tegemist on väljalaskekollektoritega, siis need saab ju alati torukolledega asendada.

E: Chrysleri Stow'n'go sadulate ainus pluss ongi see, et neid saab põrandasse klappida. Muus osas ei kannata ta mitteklapitavate istmetega võrdlust kuidagi välja. Ise valisin vanema mudeli esiteks neliveo pärast ja teiseks on tal istmed ikka oluliselt mugavamad. Enamus ajast sõidan ringi 5-istmelisena, üks viimase rea kaptenitool on garaazis. Sedasi jääb autosse pakiruum, mille suurusele pole ühelgi sõiduautol midagi vastu panna ja lisaks ka 5 väga mugavat istekohta.

Ise tahtsin ka täismõõdus VANi aga naine oli kategooriliselt vastu ja ütles, et tema ei ole nõus A-Rühma bussiga sõitma hakkama :)

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
01.02.2014 at 20:23 1 edit. Last edited 01.02.2014 at 20:31 by ramman
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Minu naine enam täismõõdulise ja tagaveolise vastu ei olegi :D
01.02.2014 at 21:00
dodge
Ostuabi GMC Safari
Mul oli 12 aastat igapäevasõidukiks full size vanid. Põhimõtteliselt ikkagi kaubikujuht, mugavused on reisijatele. Nüüd kaks aastat juba rüüsleri stouandgou. Sõidumugavus nagu sõiduautol, väga praktiline istmetesüsteem(sugugi mitte nii ebamugav, kui antud sõidukit pildiltnäinute arvates). Kuuekesi saab ka pikemaid otsi teha. Istmete autost välja ja sisse nikastamine lihtsalt pole minu jaoks. Lisaks on garaaž ikka korralikult sisustatud, kui sinna kaks kaptenitooli ja diivan tarida. Vabandan OT pärast.
01.02.2014 at 21:17
ramman
Ostuabi GMC Safari
quote:
arzt: Minu naine enam täismõõdulise ja tagaveolise vastu ei olegi :D
Ma ka ikka aeg-ajalt pushin seda teemat, tagaveolise vastu ta ei olegi olnud. Võrreldes algusega on olukord oluliselt leebemaks läinud. Eks autovahetus naisele oli ka nats harjumatu. Hyundai Coupe - BMW E39 touring - Grand Voyager. Iga kord võrreldes eelmisega oluliselt suuremasse masinasse minek. Ehk kunagi saab ta ka täismõõdulisega sina peale.
Stow'n'go kohta võin öelda niipalju, et olles reisijana teinud päris pika tripi, siis võin öelda, et kannab ära aga kui valida, siis igal juhul mitteklapitavad istmed. Enda omas olen olnud ka reisijana ja vahe on märgatav. Minu jaoks istumise mugavusest sai olulisemaks see, et Stow'n'go pole neliveolisena saadaval. Elan parajas pärapõrgus ja teehooldus meie kandis on põhimõtteliselt iga talu oma asi. Talvel (mitte küll see talv) olen korduvalt pääsenud kaevamisest või koju kastika järgi minemisest just tänu neliveole. Kui insenerid oleks suutnud teha natuke mugavamad istmed ja lisada ka neliveo Stow'n'go-le, oleks tegu praktiliselt ideaalse autoga.

Teemasse ka. Astro/Safari on mulle alati meeldinud. Kuigi jah, ülearuse ruumiga seal priisata pole. Pikema kerega isenditel on veel miskine ruum taga, lühikesel see praktiliselt puudub. Sõiduomadused on natuke veoautolikud ja laisad aga eks ta rohkem selline rahulik cruiser olegi. Kiireks kurvisõiduks on teised masinad. Ja tõele au andes, ega Eesti teedel ei igatsegi laudkõva vedrustuse ja kardiliku käitumisega autot.


____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
01.02.2014 at 00:03
arzt
 
Ostuabi GMC Safari
Just, iga asja jaoks oma :) Igapäevases kasutuses ongi üks vähe jäigem pereauto... Pere aga kasvab ja läheb raskeks kogu kupatusega kuhugi minna...
01.02.2014 at 01:00
tqhq.ee foorum : Autod : Ostuabi GMC Safari   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.